هدیه

3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی

3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی

در این مقاله به 3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی میپردازیم همراه ما باشید. صاحبان مشاغل جدید پس از تاسیس شرکت‌ خود، چند چالش همیشگی را با خود به همراه دارند. در این میان یک گزینه به طور پررنگ و غیر قابل انکاری زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. ارزش تبلیغات بدون تبلیغات جذاب‌ترین محصولات نیز راه به جای بزرگی نمی‌برند. معاملات محدود خواهند بود و پیشرفت آنچنان که انتظار می‌رود میسر نمی‌شود. اما روش‌های تبلیغاتی تجارت شما را به مشتریان معرفی خواهد کرد و برای عرضه، تقاضای بیشتری صورت می‌گیرد.

اگر تجربه یا دانش کافی در مورد بازاریابی را ندارید جای نگرانی نیست، چرا که اجرای استراتژی‌های تبلیغاتی برای همه دشوار است. از این گذشته، سردرگمی در ابتدای این فعالیت‌های تبلیغاتی اتفاق قابل پیشبینی است. به همین دلیل بسیاری از کسب‌ و کارها شرکت‌های بازاریابی رو به استخدام حرفه‌ای می‌آورند.

استراتژی تبلیغاتی سازمان

جای تعجب نیست که هدایای تبلیغاتی از محبوب‌ترین روش‌های بازاریابی در سطح گسترده است. محصولات تبلیغاتی به ازای سودی که می‌رسانند، هزینه کمی دارند. علاوه بر این باعث افزایش آگاهی عمومی در مورد برند و خدمات شما می‌شوند و نهایتا به ایجاد وفاداری مشتری نیز ختم می‌شود. با تکیه بر این واقعیت، قدم بعدی فکر کردن به روش‌های خلاقانه برای استفاده از کالاهای تبلیغاتی به جهت هدایت درآمد و فروش واقعی است.

بیشتر بخوانید: حواس پنجگانه‌ای و تاثیر آن بر هدایای تبلیغاتی

اما مانند هر برنامه‌ریزی دقیق دیگری، حتی اگر این روش یک رویکرد مناسب باشد، آیا واقعاً می‌تواند در بودجه شما تاثیر مثبتی ایجاد کند؟ انتخاب بهترین رویکرد بازاریابی به خودی خود یک چالش است و بیشتر صاحبان مشاغل دوست دارند تا حد امکان و در کوتاه مدت به سود مناسبی دست پیدا کنند.

بنابراین، چه گزینه‌هایی وجود دارد؟ برای آغاز گزینه‌های بسیار متنوعی در دسته‌بندی هدایای تبلیغاتی وجود دارد. این طیف گسترده گاهی آنقدر کارآمد است که به شما کمک می‌کند بهترین نمونه را استفاده کنید و گاهی باعث سردرگم شدن از 3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی خواهد شد.
اما به طور ویژه قصد داریم در مورد یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی تاریخ صحبت کنیم. به جرات خودکار تبلیغاتی را می‌توان برای اغلب کسب‌ و کارها مفید و موثر دانست. اگر در این مورد تردید دارید، در ادامه به دلایلی قانع‌کننده برای استفاده از این ابزار کاربردی خواهیم پرداخت.

خودکار تبلیغاتی هدیه ای مقرون به صرفه و ارزان

3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی: وقتی صاحب کسب‌ و کار جدیدی هستید و یک شرکت کوچک را افتتاح کرده‌اید، در نظر گرفتن بودجه بسیار مهم است. شما نمی‌توانید بی‌پروا هزینه زیادی را صرف موارد بازاریابی کنید. زیرا سرمایه ابتدایی شما محدود است و برای سایر امور به مشکل برمی‌خورید. همچنین احتمال برخوردن به مشکلات و گره‌های مالی پیش‌بینی نشده در ابتدای راه بسیار زیاد است. بنابراین، بهترین راه حل این است که یک روش ارزان برای پیشبرد تجارت خود پیدا کنید.

حال ممکن است فکر کنید حتی خودکارهای تبلیغاتی نیز گران هستند. اما در کمال تعجب اگر یکبار از این محصول برای استراتژی خود استفاده کنید، خواهید دید که آن‌ها چقدر مقرون به صرفه هستند! علاوه براین، محدودیت خاصی برای قلم‌های تبلیغاتی وجود ندارد و با یک انتخاب مناسب، از فشار مالی ناشی از آن آزاد شوید.

در واقع با صرف هزینه بسیار ناچیزی قادر خواهید بود که افراد بسیاری را به مشتریان وفاداری برای خودتان تبدیل کنید. اتفاقی که حتی با پرداخت هزینه‌های گزاف برای تبلیغات تلویزیونی هم میسر نخواهد شد.

اغلب خودکارهای ارزان قیمت در تنوع بالا و به صورت عمده فروخته می‌شوند. بنابراین، با افزایش حجم سفارشات، میزان هزینه ابتدایی نیز سرشکن خواهد شد. هرچه بیشتر سفارش دهید، هر خودکار هزینه کمتری نیز خواهد داشت. با این حساب نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی بسیار کم هزینه‌تر نیز خواهند شد.
با یک مقایسه ساده به نسبت سایر روش‌های تبلیغاتی به نتایج قابل توجهی خواهیم رسید. کافی است تصور کنید با هزینه یک آگهی تلویزیونی یا تصاحب یک بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر چه تعداد خودکار می‌توان تهیه کرد! هدایایی که بسیار مادگارتر و دوست‌داشتنی‌تر نیز خواهند بود.

3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی در تبلیغات

حتی اگر تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و ایمیل مستقیم بتواند تاثیرگذار و موفق باشد، همه آن‌ها شرایط خاصی دارند که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. برای اینکه آنها بتوانند ثمربخش باشند، باید در لحظه مناسب و در جای مناسب برای مخاطب قرار بگیرند. به عنوان مثال، تبلیغات رادیویی شما ممکن است در حین رانندگی افراد در خودرو پخش شود.

به دلیل تمرکز کم در حین رانندگی پس از اتمام آگهی، کمتر کسی آن را به خاطر خواهد داشت. اتفاقات این چنینی واقعا خوشایند به نظر نمی‌رسند! اما راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی گاهی در تمام طول روز مورد استفاده قرار می‌گیرند و نه تنها مشتریان شما با آن مواجه می‌شوند، بلکه مثل یک تبلیغ محیطی توجه افراد دیگر را نیز به خود جلب می‌کند.

هنگام طراحی، تقریباً می‌توانید هر چیزی را به هدیه اضافه کنید (تا زمانی که متناسب باشد). بنابراین، اطلاعات مورد نظر مشتریان بالقوه را در اولویت قرار بدهید. راه‌های ارتباطی همچون نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس وب از موارد مورد نیاز برای مشتریان به حساب می‌آید تا به این وسیله با شما تماس برقرار کنند.

3 دلیل مهم برای استفاده از خودنویس تبلیغاتی در تبلیغات

همینطور لوگو، پیغام کوتاه نیز می‌تواند به صورت خلاصه و مناسب کسب‌ و کارتان را معرفی کند. به این ترتیب، هر وقت کسی از این خودکار استفاده کند، این امکان وجود خواهد داشت که به تجارت شما فکر کند. با گذشت زمان، این ارتباط بیشتر نیز خواهد شد تا اینکه در واقع به محصولات یا خدمات شما نیاز پیدا کنند. این زمانی است که تجارت شما با یک مشتری جدید ارتباط برقرار خواهد کرد.

اگر میخواهید بدانید که ست های مدیریتی شامل چه گروه محصولاتی می شود در این مطلب می‌توانید بخوانید.

خودکار تبلیغاتی  هدیه ای کاربردی

3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی وقتی صحبت از موارد تبلیغاتی می‌شود، باید اطمینان حاصل کنید که آن‌ها می‌توانند برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند. مطمئناً، نمونه‌های متنوعی که در بازار وجود دارد همگی در جایگاه خود مفید و کاربردی هستند، اما در واقع چند بار از آنها استفاده می‌شود؟

برخلاف برخی کالاهای تبلیغاتی، قلم‌‌های تبلیغاتی به شدت مورد استفاده همه افراد قرار می‌گیرد. از کارمندان گرفته تا دانشجویان، همگی از این هدیه استفاده می‌کنند. همچنین، به علت گستردگی تنوع در شکل و کاربرد، می‌توان تقریباً هر طرح و رنگ مورد نظر خود را بر اساس سلایق مختلف انتخاب کرد.

برای یک دانش‌آموز دریافت یک خودکار پلاستیکی کافی و جذاب به نظر می‌رسد و در کنار آن برای یک مدیر می‌توان از یک خودنویس نفیس استفاده کرد. این حق انتخاب برای اقشار و افراد مختلف را در کمتر هدیه تبلیغاتی می‌توان دید.

بیشتر بخوانید: آفتابگیر خودرو هدیه ای ویژه برای تابستان

3 دلیل مهم برای استفاده از خودکار تبلیغاتی در تجارت شما

روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید تجارت خود را در سطح عمومی ارتقا دهید. برخی از آن‌ها ارزان و برخی دیگر پرهزینه هستند. راه حل‌های کم هزینه بازاریابی در کنار سودآوری و کمک به گسترش فعالیت اقتصادی، زمینه‌ساز بهره بردن از نمونه‌های بزرگ‌ و گران‌تر را نیز فراهم می‌کند.

ما می‌دانیم که انتخاب خودکار‌های تبلیغاتی مناسب که نتیجه عالی برای تجارت به ارمغان آورد، کمی دشوار است. گزینه‌های زیادی وجود دارد و نه تنها رنگ بلکه باید در مورد مواد سازنده، وزن و یا نوع طراحی آن نیز تصمیم‌گیری کرد. بدین ترتیب شما می‌توانید با مراجعه به مشاوران ما در حس هفتم از جزئیات این هدایای محبوب و راهنمایی بیشتر در زمینه هدایای تبلیغاتی مطلع شوید.


سوالات متداول

آیا تبلیغات با خودکار تبلیغاتی در شرایط امروزی روشی موثر است؟

این تفکر که امروزه همه چیز بصورت آنلاین و الکترونیکی شده و از دفتر و خودکار دیگر استفاده نمی شود اشتباه است، در تمامی وزارت خانه ها و مکان های رسمی و مدارس و دیگر شرکت ها و سازمان ها استفاده از خودکار بسیار زیاد است و اینکه این روش تبلیغات امروزه موثر نیست کاملا تفکری غلط می باشد

برای خرید خودکار تبلیغاتی چه مقدار باید هزینه کرد؟

با توجه به نوع کسب و کار شما و مخاطبانی که هدف شما هستند هزینه ها متغییر است، اما پیشنهاد ما به شما این است که برای مدیران و مخاطبان رده بالای خود خوکار نفیس تهیه کنید و برای سایرین می توانید از خودکار های معمولی استفاده کنید