راهنمای خرید

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی: هدیه دادن و تقدیم هدیه به فرد یا افراد خاص به منظور اثر گذاری بر ایشان قدمتی طولانی دارد. شاید بسیاری از ما تصور کنیم که هدیه دادن پس از شکل گیری تمدن‌ها رواج یافته، اما باید بدانید که انسان‌های اولیه که زندگی بسیار ساده و ابتدایی داشتند نیز به منظور بهبود روابط دوستانه و ارتباطات تجاری و داد و ستد و.. به هم هدیه می‌دادند..

در واقع هدیه دادن از آن احساسات گمشده‌ای است که از اول ازل درونمان وجود داشته و شاید خیلی اوقات ما نادیده‌اش گرفته و کوچکش شمارده‌ایم. حس هفتم ما همان شور و شوق و حس ارزش وصف ناپذیری است که به وقت هدیه دادن با پوست و گوشت و خون‌مان احساسش می‌کنیم.

ما در حس هفتم برآنیم تا حس عجیب و دل انگیز هدیه دادن را در کنار توسعه کسب و کار و پیشبرد اهداف تجاری شرکت‌تان به شما هدیه دهیم. توسعه کسب و کار و جذب مشتریان هدفمند، به خودی خود امر دشواری است، اما یک رمز ساده دارد که اگر به توجه کنید، می‌توانید موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

رمز پیشبرد اهداف و مقاصدی که در ارتباط با انسان‌ها محقق می‌شوند، ایجاد حس ارزش در مخاطب است. هدیه یکی از روش‌های موثر و کارآمد خلق ارزش در وجود مخاطبان است که ایشان را وفادار برند شما می‌کند. البته انتخاب و خرید گیفت شرکتی نیز آداب و شرایط خاص خود را دارد که در ادامه راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی به آن خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

راهنمای خرید هدایای سازمانی

راهنمای خرید هدایای سازمانی

یکی از مهمترین زیرشاخه‌های اهدا هدیه تبلیغاتی، خرید هدایای سازمانی است. شاید نام هدیه سازمانی کمی عجیب و غریب به نظر برسد، اما هدف اصلی هدیه سازمانی نیز خلق حس ارزش در دریافت کننده هدیه است. هدیه سازمانی، هدیه‌ای است که از طرف یک شرکت، سازمان، ارگان و موسسه دولتی و خصوصی، به جهت بهبود روابط کاری و ارتباطات تجاری، به افراد خاصی اعم از پرسنل شرکت، شرکت‌های همکار و مهمانان خاص اهدا می‌شود.

یکی از تفاوت‌های اصلی هدایای سازمانی با سایر انواع هدیه، رسمیتی است که در این نوع هدیه دادن وجود دارد. هدیه سازمانی نشان دهنده اعتبار و ارزش یک سازمان، شرکت، برند یا موسسه است. هدیه سازمانی ارزشمند در انواع روابط تجاری و کاری اهدافی را محقق می‌سازد که برای توسعه کسب و کار لازم هستند.

اهدای هدیه سازمانی به پرسنل و کارمندان شرکت می‌تواند باعث اثرگذاری بیشتر بر ایشان شده و حس علاقه به کار و محل کار را در ایشان ایجاد کند. هر چه علاقه کارکنان یک شرکت به فعالیت‌های کاری و محل کار بیشتر باشد، بازدهی کار نیز بیشتر خواهد بود.

از طرفی هدیه سازمانی ارزشمند در بسیاری موارد به منظور قدردانی از زحمات پرسنل است و سبب حس ارزشمند شمرده شدن و تقویت وظیفه شناسی ایشان می‌شود. از تاثیر اهدای هدیه سازمانی و انتخاب هدایای خاص به شرکت‌های طرف همکاری و مهمانان مهم هم که هر چه بگوییم کم گفته‌ایم.

هدایای سازمانی که به مهمانان خاص از سایر شرکت‌ها و موسسات و همچنین شرکت‌های همکار اهدا می‌شوند، نمایانگر میزان اعتبار و ارزش شما هستند. این هدایا در صورت ارزشمندی و جلب نظر مخاطب می‌توانند زمینه ساز ارتباطات موثر تجاری و کار شوند. از این جهت است که راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

راهنمای خرید گیفت تبلیغاتی

در بخش قبل با هدایای سازمانی آشنا شدیم. یکی از انواع هدایای تاثیرگذار در توسعه و پیشرفت کسب و کار و افزایش فروش برند، هدایا و گیفت‌های تبلیغاتی هستند‌. راه‌های ماندگاری در ذهن مخاطب در طول زمان متحمل تغییرات زیادی شده است. شاید در گذشته با پخش تراکت‌های تبلیغاتی، طراحی بنر، تیزر پر هزینه تلویزیونی و تبلیغ رادیویی می‌توانستید در ذهن و قلب مخاطب نفوذ کنید، اما حال با توجه به شرایط و علایق مشتریان باید راه‌های جدیدی را به کار بگیرید.

اهدای گیفت تبلیغاتی یکی از روش‌های نوین بازاریابی و جذب مشتری هدفمند است. در هیچ روش تبلیغات به اندازه هدیه دادن نمی‌توانید مشتری را مجذوب خدمات خود کرده و در خاطر او ماندگار شوید. اهدای هدیه تبلیغاتی به مشتریان، حس جذاب و خوشایند دریافت رایگان یک وسیله کاربردی را در ایشان ایجاد می‌کند.

از سوی دیگر وقتی هدیه‌ای پر کاربرد با چاپ اختصاصی لوگو و نام تجاری شرکت را به فردی هدیه می‌دهید، مادام در ذهن او تکرار شده و او را به مشتری وفادار و همیشگی خود تبدیل می‌کنید. اغلب شیوه‌های تبلیغ و جذب مشتری مانند تبلیغات دیجیتال و اینترنتی، بنرها و پیام‌های بازرگانی ماندگاری کافی را در ذهن مخاطب ندارند.

با هدیه تبلیغاتی (که با هوشمندی و راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی انتخاب شده باشد) می‌توانید حس ارزش موثری را در مشتری ایجاد کنید. همچنین وقتی با اهدای گیفت کاربردی به عنوان مثال با یک خودکار تبلیغاتی کاربردی مشتری را جذب برند خود می‌کنید، مادامی که او از آن خودکار استفاده می‌کند، در معرض دید افراد دیگر نیز قرار گرفته و امکان گسترش بیشتر کسب و کار خود را پیدا می‌کنید.

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

حس هفتم یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز طراحی و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی و سازمانی است که با سابقه درخشان در طی سال‌ها فعالیت، بستر پیشرفت و توسعه برندهای متعددی را فراهم کرده استو با راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی و وجود هدایای متنوع در دسته بندی‌های گوناگون دیجیتال، صنایع دستی، ست‌های اداری، پذیرایی، لوازم چوبی و… (که جلوتر به آن می‌پردازیم) خرید هدایای موثر و خلاقانه تبلیغاتی را امکان پذیر می‌کند.

با توجه به برندی که دارید و سلایق مشتریانتان‌ می‌توانید به انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه بپردازید. هدایای حس هفتم تنوع بسیار بالایی داشته و در طیف وسیعی از قیمت امکان خرید به صرفه و تبلیغات موثر و پر بازده را ایجاد می‌کنند. خلاقانه‌ترین و کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی و سازمانی حس هفتم که احساس ارزشمندی را به مخاطب القا می‌کنند.

ست‌های اداری، دیجیتال، چوبی، پذیرایی، ابزار آلات و… هستند. انواع ست‌های پذیرایی مختلف، فنجان یا ماگ سرامیکی، زیر لیوانی چوبی، قوطی شکلات، ست قهوه و اسپرسو، انواع دمنوش، ساعت چوبی و.. تنوع بالایی دارند و هدایای تبلیغاتی و سازمانی شیک و متنوع را شامل می‌شوند. جعبه ابزار، لوازم جانبی خودرو، چراغ قوه، چراغ مطالعه، ماشین حساب از جمله ابزارهای کاربردی و خلاقانه هستند.

همچنین ست‌های دیجیتال که امروزه از پرطرفدارترین و تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند، در پک‌های متنوع حس هفتم خدمت شما عزیزان عرضه می‌گردند. در عصر فناوری لوازم دیجیتال کاربرد بسیار بالایی دارند.

بنابراین برای خلق ارزش و ماندگاری در ذهن مشتریان و شرکت‌های همکار، ست‌ دیجیتال انتخاب هوشمندانه‌ای است. این ست‌ها با نهایت خلاقیت و سلیقه آماده شده و اقلامی اعم از فلش مموری، هولدر موبایل، شارژر فندکی، پاور بانک، پایه موبایل، اسپیکر، ایرپاد، هدست، خودکار فلزی، ساعت هوشمند و غیره را در خود جای داده‌اند.

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی نفیس

همانطور که در بخش‌های قبلی راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی نیز اشاره کردیم، خرید هدیه سازمانی و تبلیغاتی حساسیت بالایی دارد. هدیه تبلیغاتی و سازمانی با کیفیت و ارزشمند، اعتبار برند را حفظ می‌کند. اگر قصد تهیه هدایای سازمانی خاص برای جلسات و مراسمات مهم را دارید، خوب است نگاهی دقیق به محصولات و هدایای نفیس حس هفتم داشته باشید.

این هدایا از تنوع بالایی برخوردار هستند که در انتخاب بهترین و مناسبترین محصول به شما حق انتخاب می‌دهند. صنایع دستی شیک و اصیل ایران، هدایا و ست‌های چوبی، ترمه و تندیس، ساعت‌های شکیل دیواری، محصولات چرم و کتب نفیس و ارزشمند از جمله هدایای خاص تبلیغاتی و سازمانی هستند.

صنایع دستی ایران که در قالب هدایای نفیس گزینه بسیار شیک و زیبایی برای سازمان‌ها هستند، در انواع قاب‌ها و ساعت‌های معرق کاری شده، ظروف، گلدان‌ و کاسه بشقاب مینا کاری و قلمکاری، پارچه‌های فاخر و خوش رنگ و نقش ترمه، تندیس‌های اختصاصی سنتی برای برند عرضه می‌گردند.

خاتم کاری روی مس و چوب و الماس کاری از دیگر آثار زیبا و روح انگیز اصیل ایران زمین هستند که معجونی دلپذیر از احساسات ارزشمند را به مخاطب القا می‌کنند. کتب نفیس و ارزشمند قرآن کریم، دیوان حافظ و ایرانشناسی از آثار فرهنگی حس هفتم هستند.

کاربرد هدایای تبلیغاتی

تبلیغات یکی از جذابترین و چالش برانگیزترین مسائل در توسعه کسب و کار است. هر چند یک برند محصولات با کیفیت و بی نظیری را آماده عرضه کند، اگر با انجام تبلیغات خود را در معرض شانس جذب مشتری و فروش قرار ندهد، سودی نخواهد کرد. تبلیغات از اقدامات مهم فروش و تجارت هستند که از دوران‌های کهن مورد توجه مردم بوده‌اند‌.

اما آیا روش‌های تبلیغات باستانی هنوز هم کارآمد هستند؟ مطمئنا خیر! روش‌های تبلیغات مادام در حال آپدیت شدن هستند و به تناسب سبک زندگی و دریچه‌های ورود اطلاعات عموم مردم متحمل تغییرات می‌شوند.

کاربرد هدایای تبلیغاتی

روزگاری کاغذ‌های تبلیغاتی و بیلبوردهای شهر مورد توجه عموم مردم بودند و روزگاری دیگر تلویزیون و رادیو؛ امروزه با وجود سیل عظیمی از تبلیغات که در کوچه و خیابان و البته در فضای مجازی یافت می‌شوند، خلق ارزش دشوارتر از گذشته شده است. یک راه فوق العاده موثر و پر بازده برای جذب مشتریان اهدا هدایای تبلیغاتی است.

به طور کلی هدیه گرفتن حس لذت وصف ناپذیری را به همراه دارد. به خصوص اگر هدیه کاربردی باشد، مشتری وفادار برند شما خواهد شد. کاربرد اصلی هدایای تبلیغاتی ایجاد حس ارزش در مخاطب است که فروش بیشتر را در پی دارد. هدیه تبلیغاتی باعث می‌شود مشتری با دید بهتر و تمرکز بیشتر به خدمات و محصولات شما توجه کند.

جالب است بدانید که در بسیاری موارد اهدا یک هدیه تبلیغاتی نه تنها برای جذب یک مشتری، بلکه برای جذب مشتریان زیادی تاثیرگذار است. مشتری که از برند شما هدیه می‌گیرد به احتمال زیاد تعریفتان را پیش دوستان و آشنایان نیز خواهد کرد. در مواقع استفاده از هدیه (به عنوان مثال خودکار یا دفترچه تبلیغاتی) نیز افرادی نظرشان به هدیه جلب می‌شود و ممکن است جذب برند شما شوند …

انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی حس هفتم تنوع بی‌نظیری دارند. از هدایای نفیس و ارزشمند سنتی (که در بخش مربوطه به آن پرداختیم) گرفته تا ست‌های مدرن دیجیتال، لباس و پوشاک، انواع خودکار و قلم و ساعت، از دسته بندی‌های متنوع هدایای تبلیغاتی هستند. انواع هدایای تبلیغاتی از لحاظ دسته بندی و موضوع (سلایق مشتری هدف) و قیمت و هزینه از هم متمایز می‌شوند.

با توجه به اینکه قشر هدف شما برای اهدای هدیه تبلیغاتی چه شرایط و سلایقی دارد؟ و قصد خرج چه مقدار هزینه برای تبلیغات را دارید؟، می‌توانید مناسبترین با راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی نوع هدیه تبلیغاتی را انتخاب و خریداری کنید. لوگو و نام تجاری برند شما با بهترین کیفیت و خلاقانه‌ترین طراحی روی هدایا و بسته بندی‌شان چاپ می‌شوند و معرف برند‌تان خواهند بود.

ست‌های اداری و مدیریتی، ست پذیرایی، قلم و خودکار، دفترچه یادداشت، سررسید و تقویم، ست‌های دیجیتال، لباس، پوشاک و کلاه، انواع ساعت، هدایای چوبی، ابزارآلات کاربردی، محصولات چرمی، جا کلیدی و جا کارتی، فلش مموری، ساک دستی و ظروف از انواع پر کاربرد هدایای تبلیغاتی هستند. برای اطلاع از جزئیات و طرح‌های متنوع این انواع هدایا می‌توانید به صفحه اصلی حس هفتم مراجعه نمایید.

بهترین هدایای سازمانی

هدایای سازمانی نسبت به سایر انواع هدایای تبلیغاتی و دوستانه و..، حساس‌تر هستند. هدیه یک سازمان نشانگر اعتبار و ارزش آن است. هدایای سازمانی که معمولا از طرف یک شرکت، سازمان، ارگان و موسسه دولتی یا خصوصی به شرکت‌های همکار، مهمانان خاص و پرسنل شرکت اهدا می‌شوند، دارای رسمیت و اعتبار خاصی هستند.

ریزترین جزئیات در انتخاب هدیه سازمانی، بسته بندی و نحوه اهدای آن در نظر دریافت کننده حائز اهمیت هستند. بهترین هدیه سازمانی آن هدیه‌ای است که خود از ارزش و اعتبار کافی برخوردار بوده، نوع و طرح بسته بندی مناسبی داشته و در شان شرکت‌های اهدا کننده و دریافت کننده باشد.

پیشنهاد حس هفتم برای انتخاب بهترین هدایای سازمانی با توجه به ارزش و کاربردی که دارند، ست‌های متنوع دیجیتال، ست‌های پذیرایی (به خصوص برای مهمانان خاص)، ست هدایای چوبی، ست‌های اداری و مدیریتی هستند. همچنین اگر می‌خواهید به مهمترین و تاثیرگذارترین افراد برند خود هدیه‌ای اصیل و فرهنگی تقدیم کنید، صنایع دستی و ظروف خوش طرح و رنگ و ظریف میناکاری گزینه‌های مناسبی می‌توانند باشند.

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی خاص

همانگونه که در بخش خرید بهترین هدایای سازمانی اشاره کردیم، راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی و سازمانی از الزامات یک انتخاب خوب و مناسب است؛ چرا که هدایای سازمانی نشانگر اعتبار و ارزش یک شرکت هستند و به این جهت باید از کیفیت و ارزش قابل قبول برخوردار باشند. اگر می‌خواهید هدایای سازمانی ارزشمند و تاثیرگذاری تهیه و به برندهای همکار، پرسنل شرکت خود یا میهمانان ویژه اهدا کنید، باید نکات مهمی را مد نظر قرار داده و در انتخاب هدایا ریزبین و حساس باشید.

جدای از کیفیت و اعتبار هدیه، محصول انتخابی شما باید کاربردی و ترجیحا مرتبط با فعالیت‌تان باشد. هدیه سازمانی ارزشمند طبق سلیقه و نیاز دریافت کننده انتخاب می‌شود و مختص جنسیت یا سن خاصی نیست. هدیه سازمانی خاص، هدیه‌ای مخصوص برند شما است و به هیچ عنوان تقلید از دیگر برندها نیست. این هدیه چاپ با کیفیت و طراحی ساده اما جذابی از لوگو و نام تجاری برند شما دارد و نام تجاری برند‌تان را در ذهن مخاطب ماندگار می‌سازد.

 خرید هدیه مدیریتی لاکچری

هدایای تبلیغاتی و سازمانی که مخاطبان آن‌ها افرادی در رده مدیریت و بالاتر از آن هستند را هدایای مدیریتی می‌نامند. هدایای مدیریتی دارای رسمیت و شان خاصی هستند که در هنگام انتخاب و خرید هدایای باید به آن توجه کرد. لاکچری‌ترین هدایای مدیریتی در سال ۲۰۲۲ عبارتند از:

  • ست‌های دیجیتال شامل فلش مموری (در بر دارنده اطلاعات و تیزر تبلیغاتی از شرکت)، هولدر موبایل، پایه موبایل، پاور بانک، شارژر فندکی، انواع هدست، خودکار فلزی، اسپیکر (بلندگو)، ایرپاد، ساعت هوشمند و..
  • ست خودکار و قلم: شامل انواع خودکار، خودنویس و قلم شیک فلزی و دفترچه اختصاصی برند
  • صنایع دستی و کتب نفیس
  • محصولات چرمی
  • و البته ست‌های اداری و مدیریتی که ترکیبی خاص و جذاب از همه این گروه هدایا هستند. ست‌های اداری و مدیریتی مختلف شامل ماگ سرامیکی، زیر لیوانی چوبی، فلاسک دو جداره، ساعت رومیزی چوبی، جاخودکاری رومیزی، محصولات چرم، اقلام دیجیتال و.. می‌شوند.

 خرید هدیه مدیریتی لاکچری

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی ولکام یا هدایای خوش آمدگویی

در آخرین بخش راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی قصد داریم به نکات خرید ولکام پکیج یا ست هدایای خوش آمدگویی بپردازیم. هدایای خوش آمدگویی نیز یکی از زیرمجموعه‌های هدایای تبلیغاتی و سازمانی هستند. یکی از مهمترین موقعیت‌ها که در آن نیاز به هدایای شیک خوش آمدگویی احساس می‌شود.

زمانی است که مهمانانی خاص از شرکت‌های همکار یا شرکت‌هایی که در ادامه قصد همکاری دارند به شرکت شما می‌آیند. در این هنگام هدایای شیک و خاص هستند که اعتبار و بخشندگی شما را به ایشان ثابت کرده و تاثیر مثبتی بر دیدشان نسبت به برندتان می‌گذارند.

ست‌های هدیه متنوعی به همین منظور در حس هفتم طراحی و مهیا شده‌اند تا شان شرکت شما را در مقابل رقیبان و همکاران حفظ کرده و ارتباطات تجاری‌تان را بهبود بخشند. ست‌های هدیه پذیرایی شامل لوازم اداری، ساعت رومیزی، ماگ سرامیکی، ست جامدادی رومیزی، فلاسک دو جداره، فنجان، قوطی شکلات، ست قهوه و اسپرسو و… هستند. با توجه به سلیقه افراد می‌توانید بهترین ست‌ها را تهیه نمایید.

حس هفتم برای من و تو …

حس هفتم من و تو یکیست. حس ناب همدلی، همکاری و قدردانی که در هیاهوی زندگی آن را گم کرده‌ایم‌. حس جذاب شور و شوقی که با هدیه دادن به جریان می‌افتد. در قلبمان جوانه می‌زند و با نیروی جادویی‌اش اهداف‌مان را دست یافتنی‌تر از همیشه می‌سازد. احساس ارزشی که هدیه دادن ایجاد می‌کند از هر نوع تجاری و کاری و دوستانه که باشد تاثیر شگفت انگیزی بر روند انجام کارها و تحقق اهداف خواهد گذاشت.

با کیفیت‌ترین وراهنمای خرید هدایای تبلیغاتی و سازمانی با نهایت تنوع و بهترین قیمت در مجموعه بزرگ حس هفتم موجود هستند. اگر به دنبال هدایای خاص و ارزشمند هستید، به ندای حس هفتم خود گوش فرا دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *