هدیه

کاربرد هدایای تبلیغاتی چیست

کاربرد هدایای تبلیغاتی

اگر می‌خواهید در مورد کاربرد هدایای تبلیغاتی بدانید، باید نگاهی عمیق‌تر به اساس و دلیل ریشه‌ای روش‌های متنوع تبلیغات داشته باشید. تیزرهای تبلیغاتی ویدئویی تا بنرها و اعلامیه‌های تبلیغاتی، جملات وسوسه انگیز روی بیلبوردها و.. همه و همه احساس ارزش را در مخاطب ایجاد کرده و به واسطه آن، او را مشتاق استفاده از خدمات و محصولات خود می‌کنند.

هدیه‌های تبلیغاتی نیز شکلی نوین و جالب از همین دست تبلیغات هستند که با ایجاد حس ارزش در مخاطب، اشتیاق او در جهت اهداف و مقاصد کسب و کار خود را بیشتر می‌کنند.

ما در مجموعه تبلیغاتی حس هفتم کنار شما ایستاده‌ایم، تا با جریان سبز زندگی و عشق و ارزش به مخاطب، کسب و کار خود را رشد دهید و مشتریان زیادی را به محصولات و خدمات خود جذب نمایید. اگر علاقه‌مند هستید بیشتر با کاربرد هدایای تبلیغاتی و بهترین آن‌ها از هر نظر آشنا شوید،وارد صفحه فروشگاه هدیه‌های تبلیغاتی شوید.

تبلیغات پربازده با ارزش به وسیله هدایای تبلیغاتی

بر خلاف تصور بسیاری از افراد که دانش و مهارت‌های بازاریابی و جذب مشتری هدفمند را پدیده‌ای نوظهور و امروزی می‌دانند، تبلیغات و فنون جذب مشتری وفادار از عهد باستان و تمدن‌های کهن مورد توجه مردمان و کسب و کارهای کوچک و بزرگ بوده است. البته که فنون تبلیغات و جلب نظر مشتریان همواره در طول زمان متحمل تغییراتی شده‌اند، اما اساس کار یکسان بوده و القا کردن حس ارزش به مخاطب، پایه این اقدامات بوده است.

وقتی شما می‌توانید شخصی را مجاب کنید که به خدمات و محصولات شما توجه ویژه‌ای داشته باشد و شما را از میان انبوه برندها انتخاب کند که احساس ارزشمندی خاصی را به او القا کرده باشید و ثابت کنید که نفع او از این خرید را اولویت کار خود قرار داده‌اید. پیشنهاد می‌شود مقاله مهم راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی را مطالعه کنید.

تبلیغات پربازده با ارزش به وسیله هدایای تبلیغاتی

این قانون بازاریابی و جذب مشتری، در روش‌‌های تبلیغاتی که قبل‌تر کاربرد بیشتری داشته‌اند نیز به خوبی مشهود است و کاربرد هدایای تبلیغاتی را برایمان ملموس‌تر می‌کند. متون اعلامیه‌های تبلیغاتی، بیلبوردها، مضمون نمایش‌های تبلیغاتی تلویزیون و رادیو و.. همه این حس را به شما می‌دهند که چون ارزشمند هستید و لایق بهترین‌ها، باید محصول ما که از این لحاظ بهترین است را انتخاب کنید.

کاربرد هدایای تبلیغاتی و بازدهی این روش

هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند در حوزه‌های مختلف دیجیتال، پوشاک، سرگرمی، لوازم التحریر و…، که به طور اختصاصی برای کسب و کار کوچک یا بزرگی آماده شده و با تاثیر بر مخاطب، باعث تبدیل وی به مشتری وفادار می‌شوند. وقتی شرکتی یک خودکار یا خودنویس با کیفیت را به همراه چاپ اختصاصی شرکت، به مشتری هدیه می‌دهد.

با هر بار استفاده مشتری از خودکار، در خاطر او ماندگارتر می‌شود. مشتری به احتمال بسیار باز هم از خدمات و محصولات آن شرکت استفاده خواهد کرد. در طول زمان نیز ممکن است بسیاری افراد دیگر خودکار یا خودنویس را در دستان او ببینند و مشتاق مراجعه به آن شرکت شوند.

در عصر حاضر شیوه‌های نفوذ به قلب و ذهن مخاطب برای توجه بیشتر به برندی خاص تحولات زیادی پیدا کرده‌اند. شاید قبلا با تراکت‌های چاپی و بنر یا در بهترین حالت، تبلیغات تلویزیونی، می‌توانستید مشتریان زیادی را به خود جذب کنید، اما اکنون اینطور نیست.

در حال حاضر کاربرد هدایای تبلیغاتی، این است که با تقدیم هدایای زیبا و کاربردی حس جذاب دریافت هدیه و یک وسیله رایگان کارآمد را در مخاطب ایجاد کنید. وسیله‌ای که ماندگار است و مادام شما را به یاد مشتری می‌اندازد.
پیشنهاد می‌شود مقاله کاربرد رنگ و حس در هدایای تبلیغاتی را مطالعه کنید.

مزایای هدایای تبلیغاتی کاربردی

 • بسیاری از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار اما به صرفه و ارزان قیمت در مجموعه حس هفتم وجود دارند که امکان تبلیغات پربازده با هزینه نسبتا کم را فراهم می‌کنند.
 • هدایای تبلیغاتی ماندگاری بیشتری دارند و شما را بارها و بارها به یاد مشتری می‌اندازند، کاری که شیوه‌های تبلیغاتی قدیمی تلویزیونی و بنر و… نمی‌کنند.
 • کاربرد هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود مشتری استفاده زیادی از محصول داشته باشد و در مکان‌های مختلف محصول شما مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد.
 • بنرها، اعلامیه‌های متعدد چاپی و.. برای طبیعت و محیط زیست مضر هستند اما هدایای تبلیغاتی معمولا آسیبی برای طبیعت ندارند.
 • احساس اشتیاق و ارزشی که هدیه گرفتن در افراد ایجاد می‌کند، با هیچ تبلیغی قابل قیاس نیست.

مزایای هدایای تبلیغاتی کاربردی

۱۰ هدیه کاربردی و جذاب تبلیغاتی

در مجموعه حس هفتم هدایای متنوعی در حوزه‌های گوناگون وجود دارند که با امکان سفارشی سازی برای کسب و کار شما باعث جذب مشتریان بیشتر می‌شوند. اما اینکه شما کدام نوع هدایای تبلیغاتی را انتخاب می‌کنید، به عوامل متعددی بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: خرید هدایای سازمانی خاص

برای انتخاب حتما باید بودجه مدنظر خود برای تبلیغات را در نظر بگیرید و به حوزه خدمات و محصولات خود نیز توجه داشته باشید. در هر حال در ادامه تعدادی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی در حوزه‌های مختلف را اورده‌ایم، که در انتخاب بهتر به شما کمک می‌کند.

 • ماگ یا لیوان با چاپ اختصاصی شرکت گزینه بسیار خوبی است که شما را در ذهن مشتری ماندگار می‌سازد. از آنجایی که این وسیله کاربرد بسیاری دارد، در تبلیغات بیشتر کسب و کار موثرتر است.
 • فلش مموری که کلیپ کوتاه یا اطلاعاتی از شرکت شما را در خود جای داده به عنوان هدیه کاربردی جزو بهترین انتخاب‌ها است.
 • خودکار یا خودنویس با چاپ مخصوص با هزینه نسبتا کم شما را در خاطر مشتری تثبیت می‌کند.
 • سررسید و تقویم از جمله وسایل مهم و کاربردی برای افراد هستند که به ویژه در سال نو و با کاربرد زیاد، نظر ایشان را به شرکت شما جلب می‌کنند.
 • جا کلیدی و جا کارتی از آنجایی که برای عموم افراد کاربردی هستند و قیمت به صرفه‌تری نیز دارند، برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • محصولات چرمی تنوع بالایی دارند و در انواع کیف، ست‌های چرمی، جا کارتی و.. عرضه می‌شوند.
 • دفتر یادداشت در تمامی جلسات مهم، برنامه ریزی‌های روزانه، تعیین اهداف و.. در معرض دید افراد است.
 • انواع ساک دستی پارچه‌ای، مقوایی، دسته‌دار و غیره که علاوه بر کاربرد زیاد، برای محیط زیست نیز بی خطر هستند.
 • کتب نفیس و هدایای فرهنگی و هنری چون صنایع دستی و.. که هدایایی به یاد ماندنی از شرکت شما هستند.
 • ساعت همیشه از وسایل مهم و کاربردی برای افراد، به خصوص مدیران و افراد موفق بوده است. انواع ساعت دیواری، رومیزی و مچی، برای هدیه تبلیغاتی مفید و موثر هستند.

سفارش هدایای تبلیغاتی به حس هفتم

مواردی که در بخش قبل معرفی کردیم، از بیشترین کاربرد هدایای تبلیغاتی جدید هستند. در مجموعه حس هفتم تنوع بالای محصولات و انتخاب‌ها سبب می‌شود با هر میزان بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر دارید، بتوانید مناسبترین و کاربردی‌ترین هدایا را سفارش داده و به بازدهی فراتر از انتظار خود دست یابید.


سوالات متداول

چرا باید هدایای تبلیغاتی بخریم؟کاربرد این هدایا چیست؟

امروز با اففزایش کسب و کار های در هر حوزه رقابت شدیدی به وجود آمده و تبلیغات یکی از اقدامات لازم برای موفقیت در این رقابت است، اهدای هدایای تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات است که مانداری بالای این روش باعث شده که برای هر کسب و کاری بسیار روشی کارآمد و مناسب باشد

آیا واقعا هدایای تبلیغاتی می تواند به رشد برند وکسب و کار ما کمک کند؟

قطعا جواب این سوال بله است، هدایای تبلیغاتی روشی است که در این سال ها مورد استقبال قرار گرفته است و مطمئنا روشی تاثیرگذار بوده که تا به امروز پابرجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *