هدیه

تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

آیا می‌دانید که تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است؟ تبلیغات همیشه نتیجه خوبی را به دنبال دارند. حال اگر تبلیغ یک برند با ارائه هدیه تبلیغاتی و القای حس خوب به مخاطب باشد، رشد ‌توسعه برند بسیار آسان‌تر صورت می‌گیرد. این روش باعث می‌شود که ذهنیت مخاطب در مورد یک برند تغییر کند.

تصویری از این برند در ذهن مخاطب خلق شود. هدایایی تبلیغاتی مزایای زیادی را برای کسب و کار شما به همراه دارند! تا به امروز حدود ۸۸ درصد از برند‌های که تبلیغات خود را با هدیه تبلیغاتی آغاز کرده‌اند، در زمینه فروش موفق‌تر بوده‌اند.

آن‌ها حتی توانسته‌اند همکاران بیشتری پیدا کنند ‌و با سازمان‌ها و مؤسسات بزرگ همکاری داشته باشند. پس برای رشد برند خود باید از همین کارهای به ظاهر ساده و کوچک یعنی ارائه هدیه آغاز کنید. در ادامه می‌خواهیم در مورد میزان تاثیری که این هدایا بر کسب و کار شما دارند صحبت کنیم.

میزان اهمیت و تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

قبل از این که بدانید تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است، باید با میزان اهمیتی که این هدایا در یک کسب و کار دارند آشنایی داشته باشید. حقیقت این است که انتخاب هدیه تبلیغاتی مهم‌ترین استراتژی در بازاریابی است. شما با اهدای هدیه با نام برند و لوگوی برند خود می‌توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی

میزان اهمیت و تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

با توجه به این که دنیای امروزی دنیای رقابت است، هر برندی با یک سری استراتژی‌های خاص تلاش می‌کند که در عرصه رقابت برنده شود. شما هم با استراتژی ارائه هدایای تبلیغاتی می‌توانید نامی خوش را از خود بر جای بگذارید. باید بدانید که میزان تاثیر هدیه تبلیغاتی در پیشرفت یک برند همان قدر است که یک بیلبورد یا یک استراتژی تبلیغاتی در یک برند دارد!

مزایا و تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

هدایای سازمانی و تبلیغاتی ضمن این که هدایایی ارزان قیمت و پر بازده هستند، هدایایی بسیار مناسب برای طیف گسترده‌ای از مشتریان و همکاران یک سازمان هستند. اگر می‌خواهید بدانید که تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است، پس باید به مزایایی که این نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ به وجود میاورند توجه داشته باشید:

  • افزایش نرخ فروش و نرخ تبدیل: مشتریانی که به هر دلیلی از شما هدیه گرفته‌اند، تمایل دارند که از محصولات برند شما استفاده کنند. در نتیجه باعث افزایش یافتن نرخ تبدیل یک برند و افزایش فروش آن خواهند شد.
  • افزایش آگاهی از برند: مزیت دیگری که هدایای تبلیغاتی خلق می‌کنند، افزایش آگاهی از یک برند است. با این هدایا می‌توانید به صورت دهان به دهان بازاریابی کنید و آگاهی مشتری از برند خود را افزایش دهید.
  • ایجاد انگیزه در کارکنان: در مواقعی هم لازم است که برای کارکنان خود هدیه بخرید. این هدایا روحیه کارکنان شما را تغییر می‌دهند و باید ایجاد انگیزه کار در آن‌ها می‌شوند.
  • تبلیغات پر بازده اما کم هزینه: مزیت دیگری که استفاده از ست هدیه تبلیغاتی به ارمغان می‌آورد، کم هزینه بودن است. با انتخاب این هدایا دیگر نیازی نیست که هزینه‌های زیادی را صرف دیده شدن کنید! این هدایا کار خود را به نحو احسن انجام می‌دهند و در دیده شدن شما نقش زیادی دارند.
  • تثبیت لوگو در ذهن مشتریان: این که تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است زمانی مشخص خواهد شد که لوگوی شما و تصویر آن در ذهن مشتری حک بشود. اگر هدایای تبلیغاتی پرکاربردی را انتخاب کرده باشید.
    قطعا این هدایا در معرض دید قرار خواهند گرفت. لوگویی هم که مدام در معرض دید باشد، در ذهن جا می‌گیرد و رشد پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که اگر هدایای خلاقانه‌ای را برای تبلیغات انتخاب کنید، اثرات این هدایا دو چندان خواهند شد.

مزایا و تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

کاربرد و تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

حال نوبت به پاسخگویی به سوال اصلی می‌رسد. این که تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است؟ کاربرد هدایای تبلیغاتی بسیار گسترده‌تر از آن چیزی است که شما فکر می‌کنید. بسیاری از شرکت‌های بزرگی که واحد بازرگانی دارند.

تاثیر مستقیم این هدایا برای پیشرفت یک کسب و کار را تایید کرده‌اند. از طرفی، برخی از تحقیقات نشان می‌دهند که حدود ۳۰ درصد از افرادی که هدیه می‌گیرند، بر اساس حس تعهدی که دارند از یک برند خرید می‌کنند. در نتیجه این هدایا می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشند.

معمولا برای ارتقای برند، جذب همکاران خوب در یک سازمان، تبلیغات موثر و کاربرد‌های این چنینی است هدیه تبلیغاتی را انتخابی مناسب می‌دانند. در نتیجه شما با خرید این هدایا می‌توانید یک گام فراتر بروید و بر رقیبان خود برتری پیدا کنید! البته این همه چیز نیست. پک هدیه تبلیغاتی به شما در جذب مشتریان وفادار کمک شایانی می‌کند و در افزایش درآمد هم نقش دارد.

مطلب پیشنهادی: عوامل موثر در قیمت گذاری هدایای تبلیغاتی

معیارهای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

حال که دانستید تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است، باید با معیارهایی که موجب انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی می‌شوند هم آشنایی داشته باشید. در واقع همین معیارها هستند که در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین هدیه نقش دارند‌:

  • انتخاب هدایایی مفید: برای این که از هدیه‌های تبلیغاتی برای رشد برند خود استفاده کنید، باید همواره هدایایی کاربردی را انتخاب نمایید. خودکار، تقویم، هدایای سازمانی، دفتر، دفترچه، کیف پول و … هدایایی هستند که همواره به کار می‌آیند.
  • برخورداری از نام لوگو یا برند: یک هدیه تبلیغاتی خوب هدیه‌ای است که نام برند و لوگوی آن را در خود جای داده باشد. این لوگو زمانی که در معرض دید قرار بگیرد، می‌تواند توجه بسیاری از مشتریان بالقوه را جلب کند. در غیر این صورت ممکن است مخاطبان برند شما آن را به خوبی نشناسند.

معیارهای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

  • دارای بسته بندی زیبا: همواره محصولاتی که بسته بندی زیبایی دارند، بهتر از سایر محصولات در جذب مخاطب عمل می‌کنند. این محصولات در همان نگاه اول جذاب و خیره کننده هستند و می‌توانند توجه مخاطب به برندتان را افزایش دهند. تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی چیست؟

پس از این که دانستید تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است و قصد داشتید چه هدیه تبلیغاتی تهیه کنید، می‌توانید از خدمات ما در حس هفتم استفاده کنید. حس هفتم با ارائه هدایایی زییا، لوکس، نفیس و کاربردی، با‌کیفیت و مفید و هدایایی با نام برند و لوگوی شما می‌تواند نیاز شما را برطرف کند‌. شایان ذکر است که  این هدایا قیمت مناسبی هم دارند.

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد این که تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است صحبت کردیم. هدایایی که برای تبلیغ کردن یک برند انتخاب می‌شوند، نقش گسترده‌ای در دیده شدن این برند دارند. این هدایا می‌توانند حس خوبی را به مخاطب بدهند و در افزایش فروش و افزایش نرخ تبدیل نقش داشته باشند. در ضمن، این هدایا راهی برای تبلیغات ارزان قیمت هم هستند.

برای انتخاب یک هدیه خوب لازم است که به یک سری معیار خاص توجه کنید. شما می‌توانید انواع هدایای تبلیغاتی برای سازمان های دولتی را از هدایای معمولی و ساده گرفته تا هدایای لوکس و نفیس را در وب سایت حس هفتم خریداری کنید. کافی است همین حالا با چند کلیک ساده سفارشات خود را ثبت نمایید.


سوالات متداول

تاثیر هدایای تبلیغاتی به چه صورت است؟

تبلیغات یکی از کارهای واجب در هر کسب و کاری برای شناخته شدن و رشد هر کسب و کاری است، حال تبلیغاتی که ماندگار باشد می تواند تاثیری عمیق تر و ماندگار داشته باشد، تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی به علت ماندگاری بالای آن به مراتب بیشتر از سایر روش ها است

چگونه موثر ترین هدایا را انتخاب و خرید کنیم؟

شما باید با توجه به کسب و کار خود این هدایا را انتخاب و خریداری کنید، برای مثال کسب و کار های صنعتی می توانند جعبه ابزارآلات تبلیغاتی خریداری کنند یا کسب کار های اداری از ست های مدیریتی و اداری خریداری کنند برای اثرگذاری بیشترشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *