هدیه

ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست

ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست

آیا می‌دانید که ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟ آیا می‌خواهید هدایایی جذاب و خلاقانه را به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید. اما نمی‌دانید که چه هدیه‌ای جذاب است؟ هدایای تبلیغاتی خلاقانه به دلیل ویژگی‌هایی که دارند، در زیر مجموعه خاص‌ترین هدایای تبلیغاتی طبقه بندی می‌شوند. این هدایا باعث انتقال پیام دعوت به خرید به مشتری شده و برای یک برند بازاریابی می‌کنند‌.

به هر میزان که هنر و خلاقیت به کار رفته در طراحی یک هدیه بیشتر باشد، به همان اندازه هم اثرگذاری این هدیه افزایش خواهد یافت. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی خلاقانه، نکات مهم درباره تهیه هدایای خلاقانه و مزایای اهدای هدیه‌های خلاقانه با ما همراه باشید.

۴ مورد از ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟

خلاقیت همیشه و در هر عرصه‌ای نجات دهنده انسان بوده است. یک ایده، یک تفکر و یک خلاقیت می‌تواند دریچه‌های جدیدی از پیشرفت را برای یک کسب و کار باز کند. طراحی پرمصرف ترین هدیه‌ های تبلیغاتی به سبک خلاقانه در برقراری ارتباطات عمیق با مشتری نقش زیادی دارند. اگر می‌خواهید بدانید که ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست، توجه شما را به موارد زیر جلب می‌کنیم:

 • ماندگار بودن هدایا

هدایای تبلیغاتی خلاقانه هدایایی ماندگار هستند که شکل و شمایل آن‌ها برای همیشه در ذهن یک مخاطب ثبت می‌شود.‌ این هدایا افزون بر این که کیفیت و کارایی زیادی دارند، در دراز مدت ماندگاری زیادی هم خواهند داشت. برای این که برند خود را ارزشمند نشان دهید. گاهی لازم است که هدایایی باکیفیت و ماندگار را برای تبلیغات انتخاب کنید. حتی اگر این باعث صرف هزینه‌های زیادی بشود!

۴ مورد از ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟

 • کاربردی بودن هدایا

هدیه خلاقانه‌ای مورد پسند است که در عین زیبا بودن و خلاقانه بودن، کاربردی هم باشد. هدایایی که کاربرد زیادی در امورات روزمره ندارند، نه تنها فایده‌ای هم در پیشبرد اهداف برند شما نخواهند داشت بلکه ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های اضافی بشوند. تنها هدایای کاربردی هستند که نقش موثری را در برقراری ارتباطات گسترده و عمیق با مشتری ایفا می‌کنند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی

 • خاص بودن هدایا

اگر می‌خواهید بدانید که بارزترین ویژگی از ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست، باید به خاص بودن آن اشاره کنیم. در واقع خاص بودن هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که باعث تمایز این هدایا از سایر هدایا می‌شود.

در مواجهه با مدیران، کارمندان و مشتریان اثرگذار باید به این ویژگی توجه داشته باشید. این هدایا می‌توانند مخاطبان برند شما را هیجان زده کنند و نقش ویژه‌ای در رشد چشمگیر برندتان داشته باشند.

 • جدید بودن هدایا

بدون شک خلاقانه‌ترین هدایای تبلیغاتی، هدایای جدید هستند. غیر تکراری بودن یکی از اصولی است که شما به هنگام طراحی یا خرید یک هدیه باید به آن توجه داشته باشید. هدایای کمتر دیده شده همیشه در چشم هستند و کاربرد زیادی هم دارند. ست هدایای مدیرتی، هدایای نفیس و هدایای دیجیتال جزو جدیدترین هدایا برای تبلیغات سازمانی به شمار می‌آیند.

مزایای دانستن اینکه ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟

حال شاید بپرسید که فایده دانستن ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟ چرا اصلا باید با ویژگی‌های این هدایا برای تهیه هدایای سازمانی آشنا باشیم. به دلایل زیر، توجه به این ویژگی‌ها اهمیت دارد:

 • هدایای خلاقانه به دلیل این که از طراحی و بسته بندی زیبا و لوکسی برخوردار شده‌اند، حس خوبی را به مخاطب می‌دهند. مخاطبی هم که از برند شما حس خوبی گرفته باشد، آن را تبلیغ می‌کند تا در نهایت فردی برند شما افزایش یابد.
  مزایای دانستن اینکه ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟
 • این هدایا اگر کاربردی باشند، همواره در معرض چشم هستند. پس می‌توانند نام برند شما را در ذهن مخاطبان شما حک کنند.
 • هدایای خلاقانه علی‌رغم ظاهر زیبای خود، دارای قیمت خوبی هستند. شما با صرف هزینه‌هایی کاملا استثنائی می‌توانید به کمک حس هفتم این هدایا را تهیه کنید.
 • لازم به ذکر است که هدایای تبلیغاتی خلاقانه هدایایی هستند که بر اساس ایده‌های نوین ایجاد شده‌اند. پس می‌توانند برای هر مخاطبی از مدیر و مدیر عامل گرفته تا کارمند و مشتری مناسب باشند. شما پس از این که دانستید مزایا و ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست، باید به دنبال یک مرکز معتبر برای خرید این هدایا باشید. حس هفتم یکی از همان مراکزی است که ثبت سفارش در آن آسان است!

بیشتر بخوانید: عوامل موثر در قیمت گذاری هدایای تبلیغاتی

مهمترین نکات در مورد ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟

برای این که بهترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه را تهیه کنید، لازم است که به چند نکته مهم توجه داشته باشید. البته پیش از آن باید بدانید که ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟ مهم‌ترین نکاتی که در این زمینه قابل توجه هستند عبارتند از:

 1. شما باید قبل از تهیه هدایای تبلیغاتی در هر نوعی که هستند، به میزان بودجه خود توجه داشته باشید. در واقع بودجه شما بایستی متناسب با هزینه‌های مربوط به هدیه منتخب شما باشد.
  در ضمن، این را بدانید که صرفا هدایای گران قیمت، هدایای خوبی نیستند. برخی از هدایا و ست هدیه تبلیغاتی موجود در بازار در عین حال که لوکس و شیک هستند، قیمت مناسبی هم دارند.
 2. به نوع بسته بندی هدیه توجه داشته باشید. مسلما بیشتر افراد به سمت هدایایی تمایل پیدا می‌کنند که ظاهر زیباتری دارند. پس با دقت تمام و توجه به جزئیات به انتخاب یک هدیه برای تبلیغات برند خود بپردازید.
  مهمترین نکات در مورد ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟
 3. این که فقط بدانید ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست برای خرید یک هدیه کافی نیست. شما باید به دنبال یک مرکز معتبر برای خرید این هدایا باشید تا هدایایی باکیفیت و کاربردی را تحویل بگیرید.
 4. کیفیت هدیه را فدای کمیت یا قیمت پایین آن نکنید. بسیاری از استارتاپ‌ها و شرکت‌ها با کمبود بودجه مواجه هستند و سعی می‌کنند هدایای کم کیفیت را بخرند. در این موارد اگر شما هزینه‌ای انجام ندهید، بهتر است. پس نه تنها خلاقانه بودن بلکه کیفیت هدیه از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد این که ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست صحبت کردیم. یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و خوب هدیه‌ای است که کاربردی باشد، ماندگار باشد، کیفیت زیادی داشته باشد و لوکس و مدرن باشد. هدایای جدید بیشترین میزان اثرگذاری را بر روی مخاطب دارند.

این هدایا می‌توانند مخاطبان هدف شما را تحت تاثیر قرار دهند و در جذب مشتریان بیشتر نقش داشته باشند. شما به هنگام تهیه این هدایا باید به چند نکته مهم توجه کنید. پس از آن، با انتخاب حس هفتم به عنوان بهترین مرکز فروش انواع ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی، بهترین‌ها را برای برند و شرکت خود به ارمغان بیاورید.

به مطالعه ادامه دهید: تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است؟


سوالات متداول

چه هدایایی را خلاقانه می نامیم و چه تفاوتی دارند با دیگر هدایا؟

هدایایی که بیشترین تاثیرگذاری را رو مخاطب داشته باشند و در عین حال سیار کاربردی باشند را هدایای خلاقنه می نامیم و تفاوت این هدایا با دیگر هدایا در این است که این هدایای را هرجایی نمی توانیم خریداری کنیم که به همین اندازه با کیفیت و کاربردی باشند

هدایای تبلیغاتی خلاقانه چه ویژگی هایی دارند؟

ماندگاری بالای این هدایا اولین و مهم ترین ویژگی آنهاست
کاربردی بودن ویژگی دوم این هدایای نسبت به هدایایی معمولی است
خاص بودن و جدید بودن این هدایا دیگر ویژگی های این محصولات و در اصل اصلی ترین دلیل تفاوت این هدایا با دیگر هدایاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *