هدیه

پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی

پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی

آیا می‌دانید که پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی چه هدایایی هستند؟ به نظر شما این هدایا چه ویژگی‌هایی دارند؟ به طور کلی هدیه دادن باعث القای حس خوب به افراد خواهد شد. همین امر باعث شده است که سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف برای ارتقای برند خود به فکر هدیه دادن باشند.

با این کار افزون بر این که رضایت مشتریان جذب می‌شود، وفاداری آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد. شاید گمان کنید که یک هدیه زمانی که گران قیمت باشد، تاثیر خوبی را از خود بر جای می‌گذارد. اما چنین نیست!

هدیه‌های تبلیغاتی ارزان و کاربردی هم به نوعی می‌توانند یک برند را متحول کنند و آن را رشد دهند. البته زمانی این اتفاق می‌افتد که شما پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی را انتخاب کرده باشید. در ادامه به معرفی ویژگی‌ها و انواع پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی خواهیم پرداخت.

پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی چه هدایای هستند؟

در قدم اول برای تهیه پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی سوالی که پیش می‌آید این است که این هدایا چه ویژگی‌هایی دارند؟ هدایای تبلیغاتی پر مصرف عموما کاربردی هستند. یعنی در امورات روزمره به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. خودکار، ماگ، دفتر، تقویم و سررسید از جمله این هدایا به شمار می‌آیند.

هدایای پرمصرف در کنار این که کاربردی هستند، باکیفیت نیز می‌باشند. چرا که اگر این هدایا کیفیت کافی نداشته باشند، تنها مدت زمان کوتاهی عمر خواهند کرد. این در حالی است که یک هدیه تبلیغاتی باید در معرض دید باشد تا بتواند یک برند را رشد دهد. پس به کیفیت آن به هنگام خرید توجه داشته باشید.

پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی چه هدایای هستند؟

از دیگر ویژگی‌های این هدایا، ارزان بودن آن‌ها است. هدیه‌های پرکاربرد اغلب هدیه‌های کوچکی هستند که قیمت آنچنانی هم ندارند. این هدایا نام برند را بر روی خود جای داده‌اند و می‌توانند جایگزینی برای تبلیغات گران قیمت آنلاین و آفلاین باشند.

راهنمایی برای خرید هدیه نمایشگاهی خاص برای نمایشگاه ایران پلاست 1402 را از اینجا بخوانید.

هدایای چوبی پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی

خلق ارزش برای پایه‌گذاری یک کسب و کار بسیار اهمیت دارد. امروزه هدیه‌های چوبی تبلیغاتی که سرشار از آرامش هستند و حس صمیمیت و دوستی را القا می‌کنند، در زمره پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی قرار گرفته‌اند.‌ این هدایا نماد ظرافت و استقامت هستند و جریان سبزی که در کسب و کار شما وجود دارد را به رخ دیگران می‌کشند.

شاید بپرسید که اصلا چرا باید از هدیه‌های تبلیغاتی چوبی استفاده کنیم؟! ما به شما می‌گوییم. اول از همه این که محصولات چوبی تنوع زیادی دارند و با سلیقه هر فردی متناسب هستند. پس برای ماندگاری نام برند گزینه‌ای عالی محسوب می‌شوند.

دوما این که این هدایا کاربردی و بادوام هستند و در هر محیطی از محیط‌های اداری گرفته تا مسکونی قابلیت استفاده شدن دارد. سوم هم این که این هدایا برای جنس خاصی مناسب نیستند بلکه برای زن و مرد هدیه‌ای عالی و درخور شأن به شمار می‌آیند. شما می‌توانید با استفاده از هدایای چوبی انرژی مثبتی که دارید را با دیگران به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید: کلکسیون لاکچری ترین هدایای تبلیغاتی

خرید پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی القای حس ارزشمندی

یکی از مهم‌ترین مزایایی که با خرید هدایای تبلیغاتی به دست می‌آورید، القای حس ارزشمندی به مشتریان است. اگر خودتان را هم جای مشتری بگذارید، زمانی که از یک برند خاص هدیه می‌گیرید، نام آن را به یاد خواهید داشت. طبق تحقیقات حدود ۹۰ درصد افراد نام برندهایی که از آن‌ها هدیه گرفته‌اند را حتی پس از گذشت چند سال در ذهن دارند. پس این هدایا انتخابی عالی برای جاودانه کردن نام برند به شمار می‌آیند!

ناگفته نماند که هدیه دادن حس خوبی هم برای فرد گیرنده و هم برای فرد ست هدیه دهنده به ارمغان می‌آورد. شاید همین حس خوب جرقه‌ای برای جلب رضایت و وفاداری مشتریان شما باشد. پس شما می‌توانید با این هدایا بهترین‌ها را برای خود رقم بزنید.

خرید پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی القای حس ارزشمندی

انواع هدایای چوبی در حس هفتم

اگر به فکر خرید ست هدایای چوبی هستید، فراموش نکنید که این هدایا باید در عین زیبایی، کاربردی هم باشند. شما می‌توانید اقلام موجود در این ست‌ها را به صورت جداگانه نیز از حس هفتم خریداری کنید. کافی است آن‌ها را بشناسید تا راحت‌تر سفارشات خود را ثبت نمایید. مهم‌ترین هدایایی که با چوب ساخته شده‌اند، عبارتند از:

 • ست هدیه چوبی که شامل اقلام مختلفی همچون ماگ، زیر لیوانی، جا کلیدی و … است.
 • گلدان چوبی در انواع مختلف بزرگ و کوچک با تنوع در طرح
 • ماگ چوبی در انواع گوناگون
 • جاعودی و زیرلیوانی چوبی
 • قفسه‌های نگهدارنده کتاب و پوشه‌های مدیریت
 • شلف‌های نگهدارنده کاغذ
 • خودکارهایی از جنس چوب
 • جا قلمی و جای خودکار مخصوص برای مدیران
 • ساعت‌های خلاقانه دیواری و رو میزی
 • استند جای موبایل که دارای قسمت‌های مختلفی است
 • کاسه‌های پذیرایی
 • ست‌های چوبی پذیرایی
 • تقویم‌های رومیزی در انواع مختلف و در ابعاد بزرگ و کوچک

افزون بر هدایای تبلیغاتی چوبی، می‌توانید از هدایای دیجیتال، انواع خودکار و سررسید و هدایای اداری و مدیریتی هم به عنوان پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی استفاده کنید.

در این مطلب درباره نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ بخوانید و در ایجاد و پیشرفت برند خود از آن بهره ببرید.

هدایای تبلیغاتی ارزان و پرمصرف

معمولا برندهای نوپا و برندهایی که نمی‌توانند هزینه‌های زیادی را صرف تبلیغات کنند، به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت هستند. پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی همیشه با قسمتی ارزان به فروش می‌رسد. چرا که این هدایا چندان پیشرفته و نفیس نیستند و ظاهر آنچنان لاکچری هم ندارند. پس شما می‌توانید روی هدایای پر مصرف به عنوان ارزان‌ترین هدایای تبلیغاتی هم حساب باز کنید.

هدایای تبلیغاتی ارزان و پرمصرف

اگر انتخاب شما ست‌های چوبی تبلیغاتی باشد، پس نیاز به صرف هزینه‌های زیاد ندارید. چرا که ابزارهای چوبی همیشه ارزان قیمت هستند. البته متناسب با کیفیت این ابزارها، ممکن است هزینه‌های آن‌ها کم یا زیاد بشود. شما می‌توانید برای خرید هدایای تبلیغاتی در انواع مختلف چوبی، دیجیتال و معمولی با ما در حس هفتم در ارتباط باشید و سفارشات خود را ثبت کنید.

سخن پایانی

در این مطلب در مورد پرمصرف ترین هدیه های تبلیغاتی صحبت شد. هدیه‌‌های تبلیغاتی داری انواع مختلفی هستند و برخی از آن‌ها کاربردهای زیادی دارند. برای مثال ست هدیه تبلیغاتی چوبی می‌تواند یک هدیه کاربردی برای خانم‌ها و آقایان باشد. این هدایا مخصوص برند سازی هستند و می‌توانند آوازه یک برند را افزایش دهند.

از سوی دیگر، پرمصرف‌ ترین هدیه‌ های تبلیغاتی نشانه اظهار محبت شما نسبت به مشتریانتان هستند. پس سود بالایی هم با به کار گیری این هدایا در انتظار شما است! شما می‌توانید برای خرید آن‌ها از طریق وب سایت ما (حس هفتم) اقدام کنید.

به مطالعه ادامه دهید: هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی


سوالات متداول

پرمصرف ترین هدایای تبلیغاتی کدام هدایا هستند؟

پرمصرف ترین هدایایی که می توان خرید هدایایی هستند که علاوه بر کاربردی بودن کیفیت داشته باشند، به همین علت می توان هدایایی از جنس چوب را که بیشتر بر روی میز استفاده می شوند کاربردی ترین هدایا هستند

آیا هدایایی که مصرف زیادی دارند قیمت بالایی دارند؟

خیر برعکس ظاهر این مساله باید بگوییم هدایایی که بسیار پرمصرف هستند هدایایی هستند که قیمت بسیار مناسبی دارند و بیشترین تاثیر را روی مخاطبین خود دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *