هدیه

هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی

هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی

هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی از بهترین راه‌های تبلیغاتی عصر امروز به‌شمار می‌روند. درواقع شاید اگر چند سال پیش در مورد پربازده‌ترین روش‌های تبلیغاتی می‌پرسیدید، پاسخ چیزی جز هدایای تبلیغاتی بود، اما فضای تبلیغ‌گریز امروزی، راه دیگری برایمان باقی نگذاشته است.

 طی دوران‌های مختلف شرکت‌های صنعتی و انواع سازمان‌ها و موسسات می‌توانستند با هزینه‌ای مناسب و از طریق بیلبوردها، تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و… تبلیغاتی پربازده انجام دهند. اما مردمان امروز و کاربران فضای مجازی، به‌دلیل تعداد بالای پیام تبلیغاتی که در روز دریافت می‌کنند.

نفرت خاصی نسبت‌ به انواع تبلیغات دارند. به‌طوریکه حتی اگر میلیاردها هزینه را برای تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و..‌ خرج کنید، ایشان حاضر نمی‌شوند حتی یک ثانیه شعار تجاری‌تان را بشنوند!

حالا پی می‌بریم که در طی زمان، اگرچه بسیاری از علایق و نیازهای مردم دستخوش تغییرات می‌شوند. اما حس هفتم نهفته در درون قلب همه‌مان پابرجاست. بنابراین قلبتان به شما خواهد گفت که هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی بهترین روش تبلیغاتی ممکن خواهد بود! هدیه دادن یعنی ابراز عشق، احترام و ارزش و مخاطبی که از برند شما هدیه‌ای را دریافت می‌کند، تا همیشه خود را وفادار شما و خدماتتان می‌داند…!

تاثیر هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی چقدر است

به‌ عنوان اولین و روشن‌ترین پاسخ برای سوال “تاثیر هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی چگونه است؟” می‌توانیم به افزایش شمار مشتریان وفادار اشاره کنیم. وقتی هدایای تبلیغاتی را برای جذب مشتریان بیشتر و حفظ مشتریان سابق تهیه و اهدا می‌نمایید، به مخاطبان جدید برند و مشتریان بالقوه خود نشان می‌دهید که تا چه حد به‌ فکر ایشان هستید و برایشان ارزش قائل می‌شوید.

تاثیر هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی چقدر است

خصوصا اگر این هدیه، هدیه‌‌ای کاربردی مثل جعبه ابزار تبلیغاتی باشد، برای مدت طولانی هر روز و هر لحظه در خاطر مخاطب تداعی و تکرار می‌شوید و نام خود را جاودان می‌سازید.

بیشتر بخوانید: هدیه تبلیغاتی مناسب دامپزشک

با اهدا چنین هدیه کاربردی و باکیفیتی، احساس عظیمی از اشتیاق، هیجان و صمیمیت بین برند و مخاطبان هدف جریان پیدا می‌کند و چه بخواهید و چه نخواهید، مشتری خود را وفادار برندتان می‌داند. مشتری که وفادار برند شما باشد. درصورت نیاز به خدمات و محصولات حوزه کاریتان، نمی‌تواند به برندی غیر از برند شما مراجعه کند و به پایه ثابت فروشگاهتان تبدیل می‌شود.

کاربرد هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی برای تبلیغات هدفمند

همانطور که از نام تبلیغات دهان به دهان پیداست، این نوع تبلیغات، یک روش غیرمستقیم برای جذب مشتریان کثیر است. شما تنها به تعداد محدودی از مشتریان هدیه تبلیغاتی اهدا می‌کنید، اما ایشان با احساس خوبی که نسبت به برند شما پیدا می‌کنند.

به‌صورت خودجوش و داوطلبانه تبلیغاتتان را گسترش می‌دهند. ممکن است فوران عشق در پی دریافت هدیه تبلیغاتی، در برخی افراد به‌حدی شدید باشد که نتوانند صبر کنند و برند شما را به تمام دوستان و آشنایان خود پیشنهاد دهند.

 همچنین در مورد برخی هدایای تبلیغاتی مثل ابزار تبلیغاتی، کاربردی بودن هدیه، خود عاملی برای تبلیغات دهان به دهان است و هدیه‌تان قرارگیری در معرض دید اطرافیان مخاطب، احتمال تبلیغات دهان به دهان را افزایش می‌دهد.

باید توجه داشت که تبلیغات دهان به دهان صدها برابر تبلیغات مستقیم اثربخشی دارد و از آنجاییکه از سوی یک فرد معتمد انجام می‌شود، نرخ تبدیل بالایی را متوجه برند می‌کند. (یک سوال کلیدی، شما به توصیه دوستان و خانواده‌تان بیشتر اهمیت می‌دهید یا تبلیغاتی که از طریق یک پیامک از سوی خود برند انجام می‌شود؟!)

نقش هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی در توسعه روابط تجاری

هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی خصوصا در دسته‌بندی هدایای سازمانی، نقش بسیار مهمی را در توسعه و تقویت روابط تجاری سودمند برند ایفا می‌کنند. پس در پاسخ به این سوال که هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی چه نقشی در توسعه روابط تجاری دارد؟ هیچ شکی نیست که هدایای تبلیغاتی مهمترین نقش را در رشد همکاری‌های پرسود و هوشمندانه برند خواهند داشت.

نقش هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی در توسعه روابط تجاری

وقتی در یک جلسه کاری مهم، برای پذیرایی از مهمانان خاص برند و در رویدادهای تجاری کوچک و بزرگ، هدایای سازمانی را اهدا می‌نمایید، حسن نیت خود را نزد مخاطبان به اثبات می‌رسانید و نشان می‌دهید که تا چه اندازه بخشنده، متفکر و دلسوز مشتری هستید.

درواقع به‌طور ناخودآگاه، مخاطب، هدیه تبلیغاتی اهداشده از طرف برند شما را به چشم نمونه‌ای از محصولات و خدماتتان مشاهده می‌کند. اگر در خرید این هدایا هوشمند و دقیق باشید، پیش‌داوری مثبتی نسبت‌به برندتان پیدا کرده و جذب می‌شود که همکاری‌های بیشتری را با برند شما داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: کاربرد هدیه تبلیغاتی در جذب مشتری

همکاری‌ های مثبت و سازنده با هدایای تبلیغاتی درون‌ سازمانی

کار بسیار اشتباهی است اگر تنها به ابعاد برون‌سازمانی اهدا کلکسیون لاکچری ترین هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی توجه کنید و پرسنل وظیفه‌شناس خود را از یاد ببرید. برای درک میزان تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی برای شرکت های صنعتی، تنها کافیست در چند مناسبت خاص، به پرسنل زحمتکش برندتان هدیه اهدا کنید تا تاثیر مثبت آن را در روند فعالیتشان ملاحظه نمایید.

همه مدیران بزرگ و موفق براین باور هستند که مهمترین سرمایه یک برند، پرسنل و کارمندان آن است و برندی که نتواند ارتباطی مثبت و سازنده را با کارمندان و پرسنل خود ایجاد کند، هرچند پرفروش و معروف، اما از پایه سست است و هر لحظه ممکن است فروبریزد!

همکاری‌ های مثبت و سازنده با هدایای تبلیغاتی درون‌ سازمانی

اهدا ست هدیه تبلیغاتی به کارمندان دقیق و کاردرست، این پیام را به ایشان القا می‌کند که تلاش‌هایشان دیده می‌شود و برند نیز ارزش زیادی را برایشان قائل است. وقتی ایشان بدانند که قدردان زحماتشان هستید، قطعا با انگیزه بیشتری، اهدافتان را دنبال کرده و در پی تحقق آن تلاش می‌کنند.

 رویداد های تجاری پربار و جذاب با استفاده از هدایای تبلیغاتی

از جمله موقعیت‌هایی که هم در جذب مشتریان بیشتر و هم در توسعه روابط تجاری تاثیر مهمی دارد، نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی را می‌توان نام برد. نمایشگاه‌ها، بستر خوبی را برای جلب مشتریان گسترده فراهم می‌کنند و اینگونه باعث رشد بیشترتان می‌شوند.

با اهدا هدایای تبلیغاتی کوچک و کاربردی مثل جاکارتی و جاکلیدی تبلیغاتی می‌توانید افراد بیشتری را جذب رویدادهای تجاری کوچک و بزرگ برندتان کنید و چه در طول برگزاری نمایشگاه و چه پس از برگزاری آن، در خاطر مخاطبان هدف بدرخشید و ماندگار شوید.

بیشتر بخوانید: نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ


سوالات متداول

[rank_math_rich_snippet id=”s-bdd7f321-23b7-4e85-8299-ba6581168fed”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *