هدیه, داستان حس هفتم

نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ

نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ

نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ هدایایی هستند که نام برندتان را در ذهن چهار گروه از مخاطبان هدف برند، ماندگار می‌سازند و آن چهار گروه افراد، مشتریان بالقوه برند، مشتریان وفادار سابق، پرسنل و مدیران مهم درون سازمان، و همچنین شرکای تجاری و مهمانان خاص برندتان هستند.

فرقی ندارد به‌ تازگی کسب‌ و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اید و یا در حیطه فعالیت خود جزو برندهای قدیمی و جاافتاده محسوب می‌شوید. با شناخت نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ می‌توانید فضای کسب‌ و کار خود را به کلی متحول کنید و رونقی فراتر از انتظار را تجربه نمایید.

چرا باید از نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ استفاده کنیم

پیش از اینکه به نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ بپردازیم، خوب است یک چرایی محکم را برای انجام این کار تعریف کنیم، چراکه تا زمانیکه یک دلیل محکم برای انجام کاری مدنظر نباشد، خیلی ساده با کمترین دشواری در انجام آن سست می‌شویم. اهمیت استفاده از هدایای سازمانی نفیس در ایجاد برندینگ کاملا واضح است.

امروزه فضای جذاب مجازی، با تمام امکاناتی که داشته، باعث تقویت روحیه “تبلیغ‌گریزی” در میان کاربران شده و نفرت ایشان را نسبت‌به هرگونه پیام تبلیغاتی برانگیخته است. شما می‌توانید با نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ پیشتاز باشید.

چرا باید از نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ استفاده کنیم
پس عملا برای انجام تبلیغات نمی‌توانیم به سراغ روش‌های مستقیم برویم و باید از طریق هدایای جذاب تبلیغاتی، اشتیاق از دست رفته را به قلب و روح مخاطب بازگردانیم. همین اشتیاق است که زمینه برندینگ و فعالیت پربازده ما را فراهم می‌کند و فروشمان را روزبه‌روز افزایش می‌دهد.

با نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ به چه اهدافی می‌توان دست یافت

نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ نه تنها به جذب مشتریان وفادار بیشتر برای برندتان کمک شایانی می‌کند، بلکه برای توسعه و تقویت روابط تجاری نیز مفید و موثر است. از جمله اهدافی که می‌توانید به‌وسیله انواع هدایای تبلیغاتی خاص به آن دست یابید، عبارتند از:

  • معرفی برند به مخاطبان گسترده‌تر و جذب مشتریان جدید
  • حفظ مشتریان سابق و تبدیل ایشان به مشتریان وفادار برند
  • بهبود و توسعه همکاری‌های پرسود تجاری
  • تقویت پایه‌های درون سازمان از طریق قدردانی از پرسنل و مدیران
  • افزایش بازدهی تبلیغات دهان به دهان

نفیس ترین هدایای تبلیغاتی در کدام ابعاد از توسعه برند کارآمد هستند

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، هدایای تبلیغاتی و سازمانی با انواع مختلف خود، در ابعاد گوناگون توسعه کسب‌ و کار موثر هستند. ساده‌ترین شکل استفاده از هدایای نفیس تبلیغاتی، تهیه هدایایی تحت عنوان هدایای سازمانی است که حسن نیت و فرهنگ والای سازمان را در نزد مهمانان خاص و شرکای تجاری برند به اثبات می‌رسانند.

این هدایا نقش بسیار مهمی را در پیش‌داوری مخاطب نسبت‌ به برند ما ایفا می‌کنند و می‌توانند در تقویت یا تضعيف شانس ما برای قراردادهای پرسود تجاری بسیار موثر واقع شوند.

انواع نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ کدامند

انواع نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ از لحاظ مخاطبان هدف و همچنین حوزه اثرگذاری خود از هم متمایز می‌شوند. ممکن است شما در اوایل فعالیت برند خود باشید و بیشتر بخواهید بر تعداد مشتریان وفادارتان‌ بی‌افزایید تا اینکه بخواهید روابط تجاری را بهبود دهید.

اما ممکن هم هست که بخواهید سرمایه تبلیغات خود را در حوزه‌های مختلف تقسیم نمایید و در طی زمان، به‌طور موازی اهداف تجاری گوناگون خود را پیش ببرید. درباره سرگذشت هدایای تبلیغاتی بیشتر بدانید.

انواع نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ کدامند

به هرحال هدایای زیر از جمله آیتم‌های مورد نیاز شما برای تبلیغات هدفمند خواهند بود که برای تهیه آن‌ها با هزینه مناسب و کیفیتی بی‌نظیر می‌توانید به مجموعه بزرگ هدایای تبلیغاتی حس هفتم مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: تاثیر هدایای تبلیغاتی در پیشرفت برند

هدایای سازمانی

نفيس ترین هدایا در ایجاد برندینگ هدایای سازمانی خواهند بود. این هدایا از سوی یک برند، شرکت، سازمان یا موسسه به مخاطبان خاص آن اهدا می‌شوند و معمولا بیشترین اثرگذاری را در ایجاد و تقویت روابط تجاری دارند.
برای پذیرایی از مهمانان خاص برند در جلسات مهم، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و همچنین سمینارها نیز می‌توانید از این هدایا تهیه نمایید که فرهنگ والای سازمانی، حسن نیت و همچنین احترامی که برای مخاطبان قائل هستید را به‌ خوبی به نمایش می‌گذارند.

هدایای مدیریتی

هدایای رده مدیریت و خصوصا ست هدایای مدیریتی ارزشی که برای افراد مهم و تاثیرگذار برند قائل هستید را به‌ خوبی در نزد ایشان به اثبات می‌رساند. درواقع این یکی از مهمترین اقداماتی است که برای رشد برند خود باید انجام دهید.

چرا که ستون‌های موفقیت شما مدیران درون سازمان و همچنین افراد مهم برون‌سازمان هستند و با تدبیر و تخصص ایشان است که می‌توانید به سود مدنظر خود دست یابید. فراموش نکنید که باید فرق قابل توجهی را میان هدایای تبلیغاتی، سازمانی و مدیریتی قائل شوید و برای این نوع هدیه، باید آیتم‌هایی شیک‌تر را انتخاب و تهیه نمایید.

هدایای نمایشگاهی

هدایای نمایشگاهی همانطور که از نامشان پیداست، مناسب رویدادهای تجاری کوچک و بزرگ از جمله نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی هستند. این هدایا را می‌توانید برای پذیرایی و خوشامدگویی از بازدیدکنندگان تهیه نمایید و به‌وسیله آن، افراد بیشتری را به غرفه خود بکشانید.

مطلب پیشنهادی: ویژگی هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست

اینگونه فرصتی طلایی پیدا می‌کنید که در نزد مخاطبان گسترده، شایستگی‌های خود را نشان دهید. بهتر است برای هدایای نمایشگاهی آیتم‌هایی را انتخاب کنید که در طی نمایشگاه و همچنین بعد از اتمام مراسم نیز کاربردی باشند و نامتان را در ذهن مخاطبان ماندگار کنند.

با نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ به چه اهدافی می‌توان دست یافت

هدایای مناسبتی

هدایای مناسبتی مانند هدیه تبلیغاتی مناسب دامپزشک برای نمایشگاه‌ها و همان هدایای مهم سازمانی هستند که برای اهدا بصورت درون‌سازمانی و یا برون‌سازمانی در مناسبت‌های خاص سال، تهیه شده‌اند. چه خوب است که در مناسبت‌هایی مثل عید نوروز، عید فطر، عید قربان و… کارمندان، مدیران و مهمانان خاص برند خود را شگفت‌زده کنید و همچنین در طی مناسبت‌هایی اختصاصی‌تر نیز، مثل مناسبت روز زن، روز مرد، روز کارگر، روز پزشک، روز مهندس و… از گروه‌های خاصی از همراهانتان تقدیر و تشکر به جای آورید.

هدایای خوش آمدگویی

با این نوع هدایا هم می‌توانید از مهمانان ویژه خود در جلسات و سمینارها پذیرایی کنید و هم اینکه در بدو ورود کارمندان جدید مجموعه، احساس مثبتی را به ایشان منتقل سازید. فراموش نکنید که این نوع هدیه از مهمترین و نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ است و باید حساسیت زیادی را برای انتخاب آن به‌خرج دهید.

سخن پایانی

در طول این نوشته با ابعاد گوناگون اهدا هدایای نفیس برای تبلیغات موثر و برندینگ آشنا شدیم. بهترین و نفیس ترین هدایا در ایجاد برندینگ را می‌توانید تنها و تنها از مجموعه بزرگ حس هفتم تهیه نمایید و تمام آن‌ها را با مناسبترین قیمت سفارش دهید.

به مطالعه ادامه دهید: کاربرد هدیه تبلیغاتی در جذب مشتری


سوالات متدوال

آیا با هدایای تبلیغاتی می تواند در ایجاد برندینگ موفق شد؟

شما با هدایای تبلیغاتی نفیس می توانید در ایجاد برند خود قدمی بزرگ بردارید و ماندگاری برند خود را تضمین کنید، هدایای کاربردی و ماندگار مهم ترین نکته در انتخاب هدایا است که باید به آن توجه بسیاری داشته باشید

حس هفتم چه هدایایی را برای ایجاد برندینگ پیشنهاد می دهد؟

مجموعه حس هفتم در زمینه تولید انواع هدایای تبلیغاتی سابقه ای بیش از ۲۰ سال دارد، ما در مجموعه خود هدایایی نفیس تولید کرده ایم که کیفیت بالا و بسیار نفیس می باشد که شما می توانید در دسته بندی هدایای نمایشگاهی و هدایای مدیریتی از آنها بازدید به عمل بیاورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *