هدیه

ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد

ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد

آیا به دنبال یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد هستید که نگاه مخاطب را به خود جلب کند؟ آیا می‌خواهید کاری کنید که شناخت از برند و کسب‌ و کارتان افزایش پیداکند؟ بسیاری از محصولات تبلیغاتی این کار را انجام می‌دهند، اما ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد کالایی است که نباید از آن غافل شد.

درباره مقوله هدیه دادن بحث و حرف بسیار است. اما اگر کمی ساده در نظر بگیریم چرا نباید چیزی را که اغلب از آن‌ها استفاده می‌شود هدیه داد؟ درباره بازگشت سرمایه خود فکر کنید. براساس آمار انجمن ملی قهوه در سال 2019 میلادی، 64 درصد آمریکایی‌ها هر روز یک فنجان قهوه می‌نوشند. شاید در کشور نیز ما سرانه نوشیدن چای آماری مشابه با این را داشته باشد. این  آمار به نفع شماست! چرا که پیش‌بینی می‌شود بیش از یک بار در هفته از لیوان‌های تبلیغاتی شما استفاده شود.

اگر این دلیل ساده برای جلب نظر شما کافی نیست، در ادامه دلایل بازاریابی با ماگ‌ تبلیغاتی را با هم بررسی خواهیم کرد.

ماگ تبلیغاتی حس هفتم

یک نوشیدنی گرم مثل چای، دمنوش یا قهوه برای بسیاری از ما دلپذیر است. هنگامی که آن را در ماگ تبلیغاتی شرکت شما بنوشند، فکر می‌کنید چه احساسی را تجربه می‌کنند؟ مطمئنا در حین صرف یک نوشیدنی به طعم و عطر آن توجه می‌شود. اما بدون شک بخشی از لذت این کار نیز به حس خوبی ارتباط دارد که از دیدن آن دریافت می‌شود.

یک طراحی جذاب را انتخاب کنید و لیوان خود را به میز کار مشتریان خود هدایت کنید. مطمئن باشید دیدن این تصویر از هدیه شما، حس خوبی در آن‌ها ایجاد می‌کند.

نقش ماگ تبلیغاتی در برندینگ

شما قصد دارید از برند تجاری‌تان با صدای بلند صحبت کنید. لیوان‌های جذاب با گرافیک جسورانه و اندازه‌های متنوع آن “بلندی صدا” را برایتان ایجاد می‌کنند. اگر می‌خواهید هدیه‌ای متفاوت باشد جای تعویض هدیه خود به طراحی، جنس و کاربرد متفاوت برای آن بیندیشید. خلاقیت و تاثیر آن بر مشتریان یک رابطه مستقیم با یکدیگر دارند. از آن به سادگی نگذرید و مطمئن باشید زمانی که برایش خرج می‌کنید بی فایده نخواهد بود.
بازاریابی با یک بوم خالی هم قابل انجام است. به این فکر کنید که چه چیزی را می‌خواهید با ست هدیه تبلیغاتی خود به دست بیاورید؟

    آیا می‌خواهید آگاهی بیشتری از برند داشته ایجاد شود؟

    آیا قصد دارید به نشانه تشکر از مشتریان این کار را بکنید؟

    یا برای پیشنهاد دادن خدمات خود به مخاطبان هدیه می‌دهید؟

    به چیزی نیاز دارید که پیش زمینه مذاکرات را فراهم کند؟

    می‌خواهید مخاطبان شما شعاری در مورد برند شما را منتقل کنند؟

هدف نهایی خود را برای تلاش‌های بازاریابی تعیین کنید و این شما را به سمت راه درست برای بازاریابی لیوان‌های تبلیغاتی سوق می‌دهد.

ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد و کاربردی

ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد: مردم اغلب برای مصارف دیگری غیر از نوشیدن قهوه نیز از لیوان خود استفاده می‌کنند. چه آن‌ها چای یا کاکائو داغ بنوشند و یا حتی برای رفع تشنگی یک شربت یا آب خنک را در آن نوش جان کنند. در طول روز تقریبا همیشه احتمال استفاده از آن‌ها وجود دارد. علاوه بر این جزو اقلام پر مصرف است. پس اصلا عجیب نیست که هر کس دو یا چند لیوان شخصی داشته باشد. با کالای تبلیغاتی پر استفاده‌ به مخاطبان خود فرصتی می‌دهید تا برای شما تبلیغ کنند.

لیوان قهوه به راحتی فرسوده نمی‌شود. همان لیوان قهوه که 10 سال پیش خریده‌اید ممکن است هنوز هم در کنارتان باشد. لیوان‌ها جایی در انتهای یک کشو قرار نمی‌گیرند و یا دور ریخته نمی‌شوند. از آن‌جا که آن‌ها بسیار کاربردی هستند، به احتمال زیاد می‌توانند یک جایگاه همیشگی در کنار مخاطبان شما پیدا کنند. یک بازاریابی با دوامی برای مدت زیاد قطعا در هزینه‌های شما تاثیر خوبی خواهد گذاشت.

در این مطلب درباره تاثیر صنایع دستی در معرفی برند شما به عنوان هدیه تبلیغاتی نکاتی را بیان کرده‌ایم پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید.

انواع ماگ تبلیغاتی برای هدیه دادن

بودجه بازاریابی شما بی‌نهایت نیست. باید از این سرمایه در جایی که ارزش دارد استفاده کنید. ارزش از منظور ما بازده سرمایه گذاری شما است. مخاطب شما چند بار از این محصول استفاده می‌کند؟ آیا این کار یک مرحله‌ای است و یا ثابت است و آیا می‌تواند بازده سرمایه گذاری خود را به شما بازگرداند؟

لیوان‌های تبلیغاتی بازده ارزشمند سرمایه گذاری خوبی به شما ارائه می‌دهند. به یاد داشته باشید فقط دوستداران قهوه و هات‌چاکلت نیستند که از ماگ لذت ببرند. هر کسی که نوشیدنی بخورد یا چیزی بنوشد، از لیوان لذت می‌برد و ارزش بیشتری را به عنوان شما می‌بخشد.

ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد برای سلایق مختلف

ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد به مخاطب هدف خود فکر کنید. سبک زندگی آن‌ها چگونه است؟ آیا آن‌ها زیاد در خانه هستند یا به مسافرت می‌روند؟ ترجیح می‌دهند در چه لیوانی چه چیزی بنوشند؟ این نکات نهایتا در انتخاب لیوان ایده‌آل به شما کمک می‌کند. به طور مثال افرادی که در خانه هستند، لیوان‌های قهوه استاندارد، از هر شکل و اندازه را ترجیح می‌دهند.

اما کسانی که اغلب در حال حرکت و سفر هستند، دوست دارند لیوان‌های کوچک و مقاومی داشته باشند. لیوان مسافرتی گزینه خاص و متفاوتی است که برای مخاطب خودش خوشایند خواهد بود. لیوان مسافرتی شما بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرد، بنابراین به برند تجاری خود در اینجا توجه ویژه‌ای بکنید.

بیشتر بخوانید: چرا ساعت تبلیغاتی برای همه ایده آل است؟

کاربردهای انواع ماگ تبلیغاتی

نوشیدن قهوه ممکن است اولین استفاده از لیوان باشد، اما موارد استفاده دیگری نیز وجود دارد. بسیار دیده شده که خودکار، مداد و لوازم اداری کوچک سرگردان و حیران به روی میز کار پخش می‌شوند. در پاسخ به این مشکل بارها دیده شده که از یک لیوان برای جاخودکاری استفاده می‌شود. این کار هرچند از ماموریت اصلی لیوان به دور است اما یادآوری خوبی برای برای اشاره به برند شماست.

شاید فکرش را نکنید اما ماگ شما می‌تواند نقش گلدان را نیز بازی کند. ماگ تبلیغاتی هدیه منحصر بفرد شما یک طراحی منحصربفرد را ایجاد می‌کند که اتفاقا که توجه بیشتر مردم را به خود جلب می‌کند.

هنگام خرید هدیه تبلیغاتی به مخاطبتان فکر کنید. هدف شما چیست؟ آیا به دنبال کسب توجه هستید یا فقط به مشتریان وفادار خود پاداش می‌دهید؟ هدف شما نوع لیوان و ماگ، رنگ و سبک آن را تعیین می‌کند.

برای خرید هدایای تبلیغاتی شما نیاز به راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی دارید که ما به شما مشاوره حس هفتم را پیشنهاد می‌دهیم.

لوگو و شعارتان را به روی آن چاپ کنید. همه چیز باید به یکدیگر مرتبط باشد و به مخاطب شما حسی منسجم ببخشد.
رنگ، اندازه و سبکی را انتخاب کنید که متناسب با تجارت شما باشد. تصویر، پیام یا رسالت شغل شما چیست؟ هدیه شما باید به نوعی منتقل‌کننده حس و مفهوم شما باشد. به عنوان مثال، اگر شما یک تجارت شفاف و ساده را دارید، یک ماگ عجیب و شلوغ پیوندی با شما پیدا نخواهد کرد.

انتخاب زیادی از لیوان‌ و ماگ برای شما وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم هدیه متناسب با نیازهای خود را در وبلاگ حس هفتم بیابید. پیشنهادات ما را بررسی کنید و هر گونه سؤالی که دارید از ما بپرسید. مفتخر خواهیم بود تا از امروز برای بازاریابی بعدی همراهتان باشیم.


سوالات متداول

جنس ماگ های تبلیغاتی چیست و تفاوتشان چیست؟

ماگ های تبلیغاتی عموما از دو نوع جنس ساخته می شوند، ماگ های سرامیکی که جنسی مناسب دارند و حس خوبی را در دست القا می کنند، ماگ های شیشه که بصورت براق و مات هستند و نسبت به ماگ سرامیکی شکننده تر هستند

کدام نوع از ماگ ها برای هدیه تبلیغاتی مناسب تر است؟

این که ماگ تبلیغاتی یک هدیه مناسب به عنوان هدیه تبلیغاتی است شکی نیست، اما بیشتر با توجه به نوع چاپ و رنگ لوگو شما انتخاب می شود که چه نوع باشد و مسئله دیگر سلیقه است که هرکسی با دیگری سلیقه متفاوتی دارد