هدیه

تاثیر صنایع دستی در معرفی برند

تاثیر صنایع دستی در معرفی برند

تاثیر صنایع دستی در معرفی برند: هدایای تبلیغاتی از هر نوع و شکل، در راستای معرفی کسب‌وکار شما به مشتریان عمل می‌کند. هدیه شما با داشتن راه‌های ارتباطی موثر و به نمایش گذاشتن برند شما به سادگی یک راه حل تجاری را به مخاطبتان نشان می‌دهد.
اما آیا تا به حال داستان سرایی را روشی قدرتمند برای بازاریابی دانسته‌اید؟ بد نیست بدانید شرکت شما داستانی برای به اشتراک گذاشتن نیز دارد. با ساختن یک روایت تجاری خوب، مشتریان فوراً احساس ارتباط و اشتیاق می‌کنند تا درباره محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید اطلاعات بیشتری کسب کنند.

این داستان تلاش بر بازگویی برخی حقایق به صورتی جذاب و ماندگار را دارد. به طور مثال شما همواره برای مشتریانتان ارزش و احترام مخصوصی قائل بوده‌اید. برای ابراز این ویژگی نیاز به روایتی دارید تا توجه مخاطبتان را به این نکته جلب کنید. چرا که گفتن مستقیم این حرف آنچنان که باید موثر عمل نخواهد کرد.

یکی از راه‌ها برای بیان “داستان برند” استفاده از محصولات تبلیغاتی است. با ایجاد روش‌های هوشمندانه برای به اشتراک گذاشتن داستان برند شما، مشتریان ارتباط عمیق‌تری با هدف شما را تجربه می‌کنند. یک داستان فکر شده، برای ایجاد یک مدل تجاری منسجم و هدفمند نیاز است.

این که آیا شما درگیر صنعت مالی هستید یا صاحب خدمات دیگری هستید تفاوت چندانی ندارد. یک روش هوشمندانه برای نشان دادن نام تجاری شما از طریق کمپین‌های محصول تبلیغاتی موثر است. به این فکر کنید که بتوانید روش‌ خلاقانه‌ای برای بیان داستان برند خود از طریق محصولات تبلیغاتی ارائه دهید. اما آیا همه محصولات دارای این محتوای جذاب هستند؟

اگر قصد خرید هدایای سازمانی دارید ما به شما ۷ نکته مهم در خصوص هدایای سازمانی را آموزش می دهیم تا بهترین خرید را انجام دهید.

تاثیر صنایع دستی در معرفی برند پیشنهاد ویژه

اگر قرار باشد هدیه‌ای عمیقاً مخاطب را درگیر خود کند باید ویژگی منحصر به فردی را داشته باشد. صنایع دستی از محصولات خاص و ویژه‌ای است که برای برخی شرایط و مخاطبین این حس عمیق را به وجود می‌آورد. صنایع دستی ایرانی با ریشه داشتن در هنر و فرهنگ غنی پارسی، موجب ایجاد ارتباطی عمیق می‌گردد.

درواقع حسی که از یک گلدان میناکاری شده دریافت می‌شود، فارغ از تمام ویژگی‌های ظاهری، به یک پیش زمینه ایرانی نیز مرتبط است. حال و هوای این هدیه به جد با نمونه‌ دیگری قابل قیاس نخواهد بود.

صنایع دستی هدیه ای همیشه بروز

در سال های اخیر، بازاریابی تبلیغاتی شاهد یک تغییر اساسی بوده‌ است. برندها به جای این که نوشته‌ها و تبلیغات بی‌شماری را با خود یدک بکشند، داستان خود را با مصرف کنندگان به اشتراک می‌گذارند. مردم می‌خواهند با داستان برند شما ارتباط برقرار کنند و احساس کنند که همه چیز صمیمانه و قابل دسترسی است.

صنایع دستی به عنوان یک ست هدیه تبلیغاتی نفیس، دقیقا چنین عملکردی را از خود به نمایش می‌گذارد. یک بشقاب الماس کاری شده بدون هیچ حرف اضافی، اتمسفر و یک ارتباط صمیمانه را با خود به همراه دارد. عناصر مینیمال زیبایی که به روی این دست‌سازه‌ها قرار گرفته‌اند، به این سادگی در نگاه اول کمک می‌کند.

تمرکز هنرمند ایرانی برای شکل دادن روح اثر چیزی نیست که نمونه‌اش را با گران‌ترین هدایا نیز بتوان ایجاد کرد. از آنجایی که واسطه ما یک سفال مینا کاری شده یا یک محصول خاتم کاری است، پس می‌توان از این جادوی درونی هم استفاده کرد. هدیه شما کالایی خشک و بی‌هویت نیست، پس قطعا پتانسیل بسیار بالایی برای انتقال یک مفهوم را نیز دارد.

صنایع دستی هدیه تبلیغاتی به یاد ماندنی

تاثیر صنایع دستی در معرفی برند :‌زمانی که برای یک مدیر، پزشک یا فردی با جایگاه سازمانی ویژه، قصد تهیه هدیه‌ای را داشته باشید، این جزییات به شدت کارساز و بااهمیت خواهند بود. شما می‌خواهید که کنترل همه‌چیز را در دست بگیرید تا حس نامطلوبی از سمت شما و به واسطه هدیه‌تان انتقال پیدا نکند.

بهترین راه برای کنترل این وضعیت، اعتماد به هدیه‎‌ است. صنایع دستی در این وضعیت منعکس کننده تفکر شما خواهد بود و به خوبی از عهده انتقال این حس برمی‌آید.

این نه تنها یک ست هدیه مدیریتی عالی برای مخاطب شما است، بلکه مشتریان همیشه این محصول را به عنوان نمادی از شما به خاطر خواهند آورد. حتی ممکن است این موضوع را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارد. این دقیقا همان داستان برندی است که ممکن است برای دفعات بسیار از شما تعریف شود.

یک تابلوی معرق برای سالیان سال در کنار مشتریان شما باقی می‌ماند. طول عمر صنایع دستی یکی از ویژگی‌های عالی این هدایا به حساب می‌آید. علاوه بر این به عنوان یک باور دیرینه این آثار هنری زیبا هرچه قدمت بیشتری داشته باشند ارزشمندتر نیز می‌شوند. تصور اینکه بعد از چند سال هدیه شما همچنان یادآور حسی نیک از سوی شما باشد واقعاً فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

مطلب پیشنهادی: معرفی انواع هدایای چرم و کاربرد آنها

صنایع دستی هدیه ای خاص

تاثیر صنایع دستی در معرفی برند تمایز از رقبایتان با یک داستان منحصر به فرد آغاز می‌شود. به این فکر کنید که مشتریان چگونه تفاوت بین شما و رقبا را درک می‌کنند؟ نمونه های زیادی از شرکت‌ها وجود دارد که راهی منحصر به فرد برای این تفاوت از طریق داستان برند پیدا کرده‌اند.

فکر کردن در مورد صنایع دستی به عنوان هدیه، دیدگاه ما را نیز تغییر می‌دهد. اگر ما آن‌ها را در درجه اول به عنوان هزینه‌های بازاریابی در نظر گرفتیم، پس احتمالا برای فاز تکمیلی به دنبال این هستیم که چگونه هزینه را به حداقل برسانیم و تأثیر برند را به حداکثر برسانیم. در اصل، این تفکر ما صرفا دارای یک ذهنیت اقتصادی است.
اما به عنوان صاحب یک تفکر، ابتدا بهتر است درباره گیرندگان فکر کنیم. اینکه در هنگام دریافت هدایا چه احساسی خواهند داشت؟ بنابراین، سطح بالاتری دیدگاه در رابطه با هدایای تبلیغاتی در پیش روی ما قرار می‌گیرد.

تصور کنید اگر این دو فعالیت بتوانند شما را به اهدافتان نزدیک کنند، چقدر فوق‌العاده خواهد بود! با ایجاد یک فرآیند و با تمرکز بر روی داستان منحصر به فرد برند خودتان، نه تنها تجارت خود را مدیریت می‌کنید بلکه می‌توانید شاهد قدرت روایت و اهمیت آن در یک استراتژی نیز تجاری باشید.

امیدواریم که از این مطالب لذت برده باشید و شما نیز در راه روایت برندتان موفق عمل کنید. چنانچه قصد آشنایی بیشتر با هدایای تبلیغاتی و انواع صنایع دستی را دارید، به کارشناسان فروش ما در حس هفتم مراجعه فرمائید.


سوالات متداول

آیا صنایع دستی هدیه خوبی برای تبلیغات است؟

صنایع دستی جزو هدایای گران قیمت و با ماندگاری بسیار بالا است و می تواند سالیان سال نام برند شما را زنده نگه دارد، اما باید این هدایا را برای مدیران ارشد هر کسب و کار خریداری کرد

چه صنایع دستی را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی خریداری و اهدا کرد؟

صنایع دستی زیادی وجود دارد که می توان آن را به عنوان هدیه اهدا کرد، اما بهترین اقلام ظروف مسی میناکاری شده و مس و پردازه می باشد، ترمه های نفیس و خاتم کاری های روی چوب نیز در درجه دوم هدیه ای مناسب برای تبلیغات است