هدیه

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲

علایق مخاطبان مادام در حال تغییر بوده و سرعت این تغییرات در عصر فناوری از هر زمان دیگر بیشتر است. بنابراین اگر قصد تهیه هدایای شرکتی و پیاده‌سازی این استراتژی تبلیغاتی کارآمد را دارید، باید پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲ را بشناسید تا بتوانید هماهنگ با نیاز امروز مخاطبان در ذهن ایشان ماندگار شوید.

هدایای سازمانی به‌روز و مدرن نه تنها وفاداری مخاطبان هدف نسبت به برندتان را افزایش می‌دهند، بلکه زمینه‌ای مناسب برای تبلیغات دهان به دهان هستند و به توسعه و پیشرفت برند کمک شایانی می‌کنند.

برای شناخت پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی امسال اول، مشخص کنید که قصد اهدای چه نوع از هدایای تبلیغاتی را دارید؟ هدایای پرفروش مدیریتی، سازمانی، نمایشگاهی و مناسبتی تفاوت‌های قابل توجهی با هم دارند.

اما وجه مشترک همه آنها کاربردی بودن و جذابیت بصری هدیه است. در ادامه بیشتر با ویژگی‌های پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی امسال آشنا خواهیم شد، با ما همراه باشید.

پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲ چه ویژگی‌ هایی دارند

مدرن بودن، هدایایی که مدرن و متناسب با نیازهای امروز مردم هستند، بیشتر از سایرین مورد توجه قرار می‌گیرند. این ویژگی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی خصوصاً در چند سال اخیر پررنگ‌تر شده و طبیعی است که کاربران از دریافت رایگان یک کالای مدرن و کاربردی بیشتر از یک کالای قدیمی و صرفاً تزیینی خوشحال شوند.

اگر می‌خواهید از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی خود بیشترین بازدهی را دریافت کنید، به جای اینکه به‌دنبال هدایای تزیینی گران قیمت باشید، ببینید کاربران امروز چه نیازهایی دارند و چگونه می‌توانید همراه تمام لحظاتشان باشید.
یک پیشنهاد جذاب برای تهیه ست هدیه به عنوان هدیه مدیریتی و سازمانی، ست هدیه دیجیتال است. می‌توانید آن را با بهترین قیمت و زیباترین ترکیب در فروشگاه بزرگ حس هفتم تهیه نمایید.

پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲ چه ویژگی‌هایی دارند

کاربرد بالا، پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی به شرط کاربردی بودن نتیجه لازم را ارائه می‌دهند. هرچه کاربرد یک هدیه در زندگی بیشتر باشد، آن هدیه بیشتر در معرض دید کاربر قرار می‌گیرد. و نام و آرم برند را در ذهن ایشان ماندگار می‌سازد. درباره عوامل موثر در قیمت گذاری هدایای تبلیغاتی می توانید از مقاله آن بازدید کنید.

بسته‌بندی شایسته، شیک و جذاب، شاید تصور کنید که هرچه یک هدیه گرانقیمت‌تر باشد، بیشتر مخاطب را جلب می‌کند. اما واقعیتی این است که فاکتورهای مختلفی در بازخورد کاربران از دریافت هدیه تاثیر دارند و یکی از این فاکتورها بسته‌بندی شیک و مناسب هدیه است.

حتی اگر گرانقیمت‌ترین هدیه را در بسته‌بندی نامناسب و نه چندان زیبا بگذارید، به‌هیچ عنوان بازخورد لازم را دریافت نخواهید کرد. بسته‌بندی هدیه باید از نظر اندازه، طرح، رنگ و چاپ آرم تجاری، مناسب و خلاقانه باشد و ضمن حفاظت از کالا، در همان نگاه اول باعث درخشش هدیه در چشم مخاطب شود.

تاثیر چاپ لوگو بر روی میزان فروش پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی

چاپ باکیفیت، ماندگار و خلاقانه، چاپ نام و نشان تجاری برند را باید به یک متخصص خلاق که تجربه خوبی در این حوزه دارد، بسپارید. محل چاپ، کیفیت و دوام آن و همچنین رنگ آن و تناسبی که با هدیه تبلیغاتی دارد، همه از مسائل مهم و تاثیرگذار در زیبایی بصری هدیه هستند.

به‌صرفه بودن هدایا (خصوصا در اوایل فعالیت)، یکی از ویژگی‌های هدایای پرفروش امسال صرفه اقتصادی آنها بوده و اغلب کسب‌ و کارها خصوصاً در اوایل فعالیت علاقمند هستند از هدایای به صرفه‌تر استفاده کنند.
به‌عنوان مثال برای رویدادهای تجاری مثل نمایشگاه، هدایای به‌صرفه و کوچک با تیراژ بالا تاثیرگذاری بیشتری نسبت به هدایای گران‌قیمت و کم تعداد دارند. از جمله این هدایا خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی و جاکارتی چرمی را می‌توان نام برد.

اگر می‌خواهید هدایای تبلیغاتی برای سازمان‌های دولتی خریداری کنید در این مطلب پیشنهاداتی را به شما ارائه داده‌ایم.

تناسب هدیه با مخاطبان هدف و حیطه فعالیت برند، هدایایی که با حوزه فعالیت برند و اهداف رویداد تجاری تناسب دارند، بیشتر از سایرین مورد توجه کاربران قرار می‌گیرند. به‌عنوان مثال برای هدیه‌های نمایشگاهی و هدایای خوش‌آمدگویی همایش‌ها، هدایایی همچون خودکار و دفترچه تبلیغاتی می‌توانند کاربردی و جذاب باشند.

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی سازمانی ۱۴۰۲

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی سازمانی ۱۴۰۲

هدایای سازمانی آن دسته از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی هستند که از طرف یک برند، شرکت، سازمان یا موسسه بصورت رایگان به افراد مهم درون‌ سازمانی مثل کارمندان و مدیران، و افراد مهم برون‌ سازمانی مثل شرکای تجاری و مهمانان خاص همایش‌ها اهدا می‌شوند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی چیست؟

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی امسال نیز هدایایی هستند که از لحاظ مادی و معنوی دارای ارزش بالایی باشند و با کاربرد بالا مادام در معرض دید مخاطب قرار گیرند.

 هدایایی مثل ست محصولات چوبی، ست وسایل رومیزی، ست هدایای مدیریتی و ست لوازم دیجیتال از جمله پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی هستند. که خصوصاً برای جلب نظر شرکای تجاری و مدیران ارشد کاربرد بالایی دارند. همچنین هدایایی مثل کلاه و تیشرت با آرم مخصوص برند برای قدردانی و القای حس ارزشمندی و تعلق به کارمندان درون سازمان می‌‌توانند تاثیر شگفت‌انگیزی داشته باشند.

توجه کنید که اهدا هدایای درون سازمانی جذاب لازمه استوار ساختن پایه‌های برند است، چراکه این کارمندان و مدیران هستند که موفقیت یک برند را موجب می‌شود. همچنین هدایای برون سازمانی رشد و توسعه بیشتر برند را در پی دارند. با تقویت همکاری‌های سودمند باعث پیشرفت روز‌افزون شرکت می‌شوند.

مطلب پیشنهادی: بهترین تولیدکننده هدایای تبلیغاتی

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی روز پزشک

چیزی به یکم شهریورماه، بزرگداشت شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا و گرامی‌داشت مقام والای پزشک نمانده و شناخت پرفروش‌ ترین هدایای تبلیغاتی روز پزشک برای قدردانی شایسته از پزشکان زحمتکش فوقالعاده مهم است‌. مقام پزشک مقامی والا و محترم است، بنابراین هدیه‌ای که برای قدردانی از ایشان تهیه می‌کنیم نیز باید شان و کلاس بالایی داشته باشد.

پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی روز پزشک

همچنین پزشکان نیز به واسطه شغل خود افرادی دقیق و ریزبین هستند. بنابراین به کوچک‌ترین جزئیاتی در مورد هدیه شما اهمیت می‌دهند. پس باید هدیه‌ را تهیه کنید که از هر جهت بی‌‌نقص باشد. خصوصاً بسته‌بندی و آداب اهدای هدایای روز پزشک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین چاپ روی هدیه باید خلاقانه مختصر و مفید باشد. توجه کنید که اگر چاپ روی هدیه بیش از حد بزرگ و در معرض دید باشد، از کاربردی بودن آن می‌کاهد و باعث مسدود شدن راه‌های تبلیغاتی و نفوذ هدیه در ذهن و قلب مخاطب می‌شود‌.

سخن پایانی

در مجموعه بزرگ حس هفتم تمامی آیتم‌های هدیه متناسب با نیاز روز کاربران و کسب‌ و کارها طراحی شده‌اند. پس نیازی نیست از بابت کاربردی و جذاب بودن هدیه نگران باشید. تنها بودجه و اهداف کوتاه‌مدت، میان و بلندمدت خود را در نظر بگیرید و بر حسب شرایط آیتم مورد نظر خود را تهیه نمایید.
با وجود تنوع بی‌حدومرز محصولات در مجموعه حس هفتم حتماً می‌توانید بر حسب بودجه و نیاز امروز برندتان پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی شایسته و پربازده را تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: ۴ هدیه تبلیغاتی ارزان برای کارگران


سوالات متداول

پرفروشترین هدایای حس هفتم کدام اند؟

از پرفروشترین هدایای تبلیغاتی حس هفتم بلا شک می توان به ست های هدایای تبلیغاتی حس هفتم اشاره کرد که بهترین هدایا برای تبلیغاتی محسوب می شوند

ویژگی های مشترکی که پرفروشترین هدایای تبلیغاتی دارند چه چیز هایی است؟

اولین وجه اشتراک را می توان کیفیت بالای این محصولات دانست و از دیگر ویژگی های مشرتک می توان به کیفیت بالای چاپ آنها، کاربردی بودن و اینکه به صورت ست ساخته شده و بصورت شیک بسته بندی شده اند اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *