هدیه

هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین

هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین

دیر یا زود همه‌مان متوجه می‌شویم که تمام قوانین جهان بر عشق بنا شده و هرگاه سنت اهدا هدیه و ابراز عشق را در کارهایمان به‌کار بگیریم. می‌‌توانیم انتظار پیشرفت داشته باشیم. هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین با احساس خوبی که در مخاطبان برند به وجود می‌آورند. می‌توانند باعث پیشرفت کسب‌ و کار ما شوند.

این هدایا برای اهدا به مشتریان خاص، مهمانان و شرکای تجاری برند تاثیر زیادی دارند. در مناسبت‌های مختلف و رویدادهای کوچک و بزرگ تجاری می‌توانند کاربرد داشته باشند.

واقعیت اين است که هرچه هدیه ‌های تبلیغاتی کاربردی‌تر و جذاب‌تر باشند، تاثیر بیشتری بر مخاطبان هدف ما دارند و برای مدت طولانی‌تری می‌توانند شعارهای تجاری ما را در ذهن مخاطبان تکرار کنند. از آنجایی که تکرار یک پیام لازمه ماندگاری آن است، هدایای تبلیغاتی جذاب و دلنشین که کارایی بالایی دارند، موجب ماندگاری نام ما می‌شوند.

 برای استفاده از هدایای تبلیغاتی برای پیشرفت و توسعه برند ابتدا باید مشخص کنید، که چه مقدار بودجه‌ای را برای تبلیغات کنار گذاشته‌اید و همچنین قصد دارید نظر کدام دسته از مخاطبان خود را جلب کنید. وقتی این دو فاکتور را به روشنی مشخص کنید. می‌‌توانید از کمترین هزینه‌ که برای تبلیغات صرف می‌کنید بالاترین بازدهی را دریافت نمایید.

تاثیر هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین بر مخاطبان هدف

ساده‌ترین شکل استفاده از هدیه های تبلیغاتی برای پیشرفت و توسعه برند، اهداء هدیه به مشتریان است. زمانیکه هدیه‌ای جذاب و دلنشین را به‌عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خاص برند خود اهدا می‌کنید. به ایشان نشان می‌دهید که تا چه حد برایشان ارزش قائل می‌شوید.

تاثیر هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین بر مخاطبان هدف

این خلق عشق و ارزش باعث اشتیاقی عظیم در وجود ایشان می‌شود که نتیجه این اشتیاق، وفاداری بیشترشان نسبت به برند شما است. بطوری که دیگر به سراغ برند دیگری در حوزه کاریتان نخواهند رفت.

بیشتر بخوانید: تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

همچنین این احساس شگفت‌انگیز موجب می‌شود که مشتریان در موقعیت‌های مختلف، کنار دوست و آشنا از برند شما تعریف کنند و نرخ تبلیغات دهان به دهان و گسترده برندتان را بالا ببرند. فراموش نکنید که تبلیغات دهان به دهان ده‌ها برابر پیام‌های تبلیغاتی مستقیم اثرگذاری دارد.

چراکه دارای نوعی اعتبار خاص است و از طرف آشنایی دلسوز و صمیمی پیشنهاد شده‌ است. در واقع این شیوه اهدا هدایای تبلیغاتی پایه‌ای‌ترین روش برای استفاده از هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین است. که می‌تواند زمینه استفاده از هدایای سازمانی و مدیریتی را نیز فراهم کند.

هدیه های تبلیغاتی مدیریتی

اشتباه بسیاری از صاحبان کسب و کارها این است که فکر می‌کنند اهدا هدیه های تبلیغاتی در ابعاد درون‌سازمانی نوعی هدر دادن هزینه است. در صورتی که مدیران و کارمندان یک شرکت ستون‌های موفقیت آن هستند. تا زمانی که ایشان از تمام تخصص، مهارت و پتانسیل کاری خود مایه نگذارند.

راهی برای پیشرفت نخواهد بود. ست هدایای مدیریتی از زیرمجموعه‌های هدیه‌های تبلیغاتی هستند، که در ابعاد درون سازمانی و برای تقدیر و تشکر از مدیران ارشد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هدیه های تبلیغاتی مدیریتی

اهدا هدیه مدیریتی مثل ست دیجیتال، ست اقلام رومیزی، ست صنایع دستی و ست محصولات چوب نشان می‌دهد که برند تا چه حد قدردان زحمات مدیران است و تمام تلاش‌های ایشان را می‌بیند. مدیرانی که این احساس قدردانی و ارزشمندی را از جانب صاحب کسب و کار دریافت می‌کنند، بیشتر از قبل دلسوز وضعیت شرکت هستند. درباره عوامل موثر در قیمت گذاری هدایای تبلیغاتی می توانید از مقاله آن بازدید کنید.

اهداف و مقاصد برند را اهداف و مقاصد خود می‌دانند برای تحقق آن از جان و دل می‌کوشند. این سبک رفتار کاری، تاثیر مثبت خود را در ارتباط بین مدیران و کارمندان نیز نشان می‌دهد و به طور کلی سیستم شرکت را به یک سیستم کارآمد و مثبت تبدیل می‌کند.

هدیه های تبلیغاتی مناسبتی

در بخش‌های قبل هدیه‌های تبلیغاتی را براساس نوع مخاطبان تقسیم‌بندی کردیم. اما نوعی از هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین که تاثیر بسزایی در رشد برند دارد، هدایای تبلیغاتی مناسبتی است. این نوع هدایا همانطور که از نامشان پیداست در مناسبت‌های خاص و از سوی یک برند، موسسه، شرکت یا سازمان به دسته خاصی از مخاطبان اهدا می‌شوند. به‌عنوان مثال هدیه عید نوروز نوعی هدیه مناسبتی برای اهدا به مشتریان، کارمندان و مدیران است.

 هدیه روز مرد هدیه‌ای است که برند برای تقدیر و تشکر از آقایان تاثیرگذار در موفقیت خود اهدا می‌کند و همچنین هدایای روز پزشک هدایایی هستند که برای بزرگداشت مقام والای پزشک و تقدیر و تشکر از پزشکان شریف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هدایای تبلیغاتی مناسبتی به نسبت هدایای تبلیغاتی دیگر دارای عمومیت کمتری هستند و اغلب برای دسته‌ خاص از مخاطبان تهیه می‌شوند. از این رو نیاز به تحقیقات و بررسی‌های بیشتری دارند و باید با هوشمندی بالایی انتخاب شوند.

هدیه های تبلیغاتی مناسبتی

به‌ عنوان مثال وقتی قصد تهیه هدیه به مناسبت روز داروساز را دارید. باید توجه کنید که داروسازان انسان‌هایی دقیق و ریزبین هستند و برحسب علایق و نوع شغل خود بیشتر، هدایای کاربردی و مدرن را می‌پسندند. همچنین دامپزشکان علاقه شدیدی به طبیعت دارند و هدایایی مثل ست محصولات چوبی بیشتر می‌تواند خوشحالشان کند.

هدیه های تبلیغاتی خوش آمد گویی

ست هدایای خوش‌ آمدگویی را نیز می‌توانید در موقعیت‌های مختلفی به مخاطبان خاص برند خود اهدا نمایید. یکی از این موقعیت‌ها زمانی است که مهمانان خاصی از جمله شرکای تجاریتان برای مشارکت در جلسه کنفرانس یا همایشی خاص در شرکت شما حضور پیدا می‌کنند.

در اینجا باید نشان دهید که تا چه حد متفکر، هوشمند و بخشنده هستید و چقدر برای مخاطب خود ارزش قائل می‌شوید. پس هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین را تحت عنوان هدیه خوش‌آمدگویی تهیه می‌کنید و با رعایت آداب، خدمت  ایشان اهدا می‌نمایید.

مطلب پیشنهادی: ۴ هدیه تبلیغاتی ارزان برای کارگران

همچنین در موقعیت دیگری می‌توانید از ست هدایای خوش آمد گویی استفاده کنید و آن موقعیت زمانیست که کارمندی جدید به مجموعه‌تان اضافه می‌شود. برای ایجاد جو کاری مثبت و شروعی قدرتمند برای فعالیت ایشان، نوعی هدیه را تحت عنوان هدیه خوش آمد گویی تهیه نموده و به ایشان اهدا کنید.

کارمند جدیدالورود، با این کار شما، احساس وفاداری خاصی نسبت به برند پیدا می‌کند و با دریافت حس ارزش، عشق و تعلق، خود را موظف می‌داند که از جان و دل برای کارتان وقت بگذارد.

هدیه های تبلیغاتی خوش آمد گویی

سخن پایانی حس هفتم

حس هفتم همه ما همان حس گمشده‌ای است که در هیاهوی زندگی نفهمیدیم چطور از دستش دادیم، اگر بتوانید این احساس شگفت‌انگیز آمیخته با شوق و احترام را به پازل ناتمام زندگی افراد بازگردانید، شک نکنید که همراهان وفادارتان خواهند شد.

برای موفقیت یک برند هیچ چیز مهمتر از داشتن مشتریان همراه نیست. چراکه ایشان، هر چقدر هم تعدادشان کم باشد، زمینه توسعه برندتان را فراهم می‌کنند و پایه‌ های آن را استوار می‌سازند. برای بازدید از بهترین هدایای تبلیغاتی می‌توانید به بخش محصولات حس هفتم مراجعه فرمایید.

بیشتر بخوانید: پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲


سوالات متداول

از کجا می توانیم جذاب ترین هدیه هارا تهیه کنیم؟

مهم تر از خرید هدیه تبلیغاتی انتخاب بهترین فروشگاه برای خرید می باشد، مجموعه حس هفتم با سابقه بیش از ۲ دهه در امر تهیه و فروش هدیه تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هدایا با کیفیت بالا و قیمت کاملا رقابتی و تنوع زیاد می باشد

جذاب ترین هدایای تبلیغاتی حس هفتم کدام محصولات است؟

مجموعه حس هفتم که به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع ست هدایا فعالیت می کند با توجه به نیاز های کاربردی و امروزی ست هایی را که بسیار کاربردی و جذاب است در دسته بندی ست های مدیریتی، هدایای روز پزشک و ست هدایای خوش آمد گویی قرار داده و با استقبال بسیاری روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *