راهنمای خرید

۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات

۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات

۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات شامل صنایع دستی ظروف، فرش و گلیم، انواع تابلوی دستی و اقلام چرم دوزی شده می‌شود. این هدایا برای مخاطبان گروه هدف کسب و کارهایی که اندیشه رشد و توسعه را دارند، بسیار عالی هستند.

چرا که می‌توانند ارزشمند بودن برند شما را نشان دهند. در ضمن، هدایایی که با صنایع دستی عجین شده باشند. می‌توانند از مهم بودن فرهنگ ایرانی برای یک برند خاص صحبت کنند.

در حال حاضر شما می‌توانید از انواع صنایع دستی به عنوان هدیه‌ای برای تبلیغ استفاده کنید اما قبل از آن باید به میزان بودجه خود توجه داشته باشید. در ادامه می‌خواهیم برخی از برترین هدیه تبلیغاتی صنایع دستی را برایتان معرفی کنیم. 

۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات و جذب

هر محصولی که شما برای ترویج کسب و کار خود انتخاب کنید، می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی باشد! امروزه صنایع دستی در کشور ما بسیار طرفدار دارد. شما می‌توانید با ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات برند خود را رشد دهید و حس خوبی را به مخاطبان برند خود بدهید.

از دیرباز تاکنون افراد با هدایایی همچون فرش‌های نفیس و چرم و … سعی داشتند که توجه دیگران را به خود و کسب و کارشان جلب کنند. شما می‌توانید از تنوع این هدایا استفاده کنید و بهترین‌ها را برای مخاطبان برند خود انتخاب نمایید.

۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات و جذب

به این نکته مهم توجه داشته باشید که صنایع دستی تبلیغاتی نه تنها برای شناساندن و رشد برند کاربرد دارند بلکه می‌توانند حسن سلیقه شما را به مخاطبانتان نشان دهند. پس استفاده از صنایع دستی می‌تواند یکی از راه‌ها برای افزایش اعتبار و محبوبیت شما بین کسانی که با آن‌ها در ارتباط هستید باشد.

ظروف میناکاری جزء اصلی ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات

یکی از منحصر به فردترین هدایای مدیریتی که به عنوان هدیه تبلیغاتی صنایع دستی می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. ظروف خارق العاده‌ای هستند که با هنر دست طراحان عجین شده‌اند. ظروف میناکاری، خاتم‌کاری، مسی و نقره کاری از جمله پرطرفدارترین ظروفی هستند که به عنوان هدیه تبلیغاتی کاربرد دارند.

این ظروف می‌توانند هنر اصیل ایرانی را به رخ بکشند. از آنجایی که صنایع دستی نسبت به سایر اقلام از قیمت بالاتری برخوردار هستند، با انتخاب این ظروف می‌توانید به مخاطبان خود بفهمانید که چقدر برایتان باارزشند.

برخی از این ظروف در قاب‌های مزین شده به مخاطبان تعلق پیدا می‌کنند و زیبایی دل انگیزی دارند. برای خرید ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات می‌توانید از حس هفتم کمک بگیرید. حس هفتم انواع و اقسام ظروف کار دست را در ابعاد گوناگون به شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

فرش و گلیم یکی از ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات

یکی دیگر از ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات، فرش و ‌گلیم دستباف است. از گذشته تاکنون فرش‌ها و گلیم‌هایی که با دست بافته می‌شدند، یک جور دیگر نزد مردم محبوبیت داشتند. برخی از گلیم‌هایی که در بازار وجود دارند، به دلیل این که از تار و پود خاصی برخوردار شده‌اند، نسبت به سایر فرش‌ها و گلیم‌ها گران قیمت هستند.

بیشتر بخوانید: تاثیر هدایای تبلیغاتی چه مقدار است

فرش و گلیم یکی از ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات

این به خود شما بستگی دارد که برای مخاطبان خود چه نوع هدیه‌ای را انتخاب کنید‌ بدیهی است که هدایای فاخر و نفیس میزان بودجه بیشتری را نیز نیاز دارند. برای این که نام برند خود را ماندگار کنید، می‌توانید آن را به همراه لوگو در گوشه‌ای از گلیم و فرش حک کنید.

بیشتر بخوانید: ویژگی هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست

انواع تابلو و قاب تبلیغاتی

تابلوهای صنایع دستی آثاری بی‌نظیر از هنر مردمان ایرانی است که در انواع مختلف تولید می‌شوند. این تابلوها معمولا شامل نمادها، طرح‌ها و تزئینات اصیل ایرانی هستند. شما می‌توانید به عنوان یکی از ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات از این تابلوها استفاده کنید.

ناگفته نماند که انواع مختلفی از تابلو ست صنایع دستی وجود دارند. اولین نوع از این تابلوها، تابلوهای معرق‌کاری شده هستند. این تابلوها با تکه‌هایی از چوب ساخته می‌شوند. در کنار تابلوهای معرق کاری، تابلوهای کاشی کاری شده، کنده دوزی، مسی و تابلوهای نقاشی شده می‌توانند به عنوان یک صنایع دستی نفیس هدیه داده شوند.

اگر می‌خواهید خاص باشید، می‌توانید از تابلوهایی که روی سنگ نقاشی شده‌اند یا روی شیشه نقاشی شده‌اند، استفاده کنید. در هر صورت هدیه‌ای که شما انتخاب می‌کنید. نماد مهر و محبتی است که نسبت به مشتریان و همکاران خود دارید. این تابلوها نیز سایزهای مختلفی دارند. با افزایش سایز آن‌ها، قیمتشان نیز بیشتر خواهد شد.

صنایع دستی یا هدایای چرمی

حتما شما هم تاکنون از اقلام چرمی استفاده کرده‌اید و به آن‌ها علاقه دارید! صنایع دستی چرم نیز می‌توانند یکی از نفیس‌ترین هدایای تبلیغاتی برای برند شما باشند که در میان ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات دیده می‌شوند.

اگر می‌خواهید بدانید پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲ چه محصولاتی بوده این مقاله می توانید شما را راهنمایی کند.

این نوع از صنایع دستی نسبت به سایر صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات از هزینه‌های کمتری هم برخوردارند. در حال حاضر با استفاده از چرم ابزارهای مختلفی از جاسوئیچی گرفته تا کیف‌های بزرگ را تولید می‌کنند. هر مدیر، هم کارفرما و هر مشتری به این ابزارها نیاز پیدا خواهد کرد.

صنایع دستی یا هدایای چرمی

در برخی از مواقع برای این که صنایع دستی چرم را تزئین کنند، بر روی آن گلدوزی پیاده ساری می‌کنند. این ترفند باعث شده است که این هدایا بسیار جذاب و مورد پسند باشند.

البته نکته مهمی که به هنگام خرید این نوع از هدایا باید توجه داشته باشید، جنس چرم است. چرمی که شما انتخاب می‌کنید نباید مصنوعی باشد. در این صورت نمی‌تواند هدیه نفیسی برای مخاطبانتان باشد. اکثر مخاطبان به آن دسته از اقلام چرمی علاقه دارند که با چرم طبیعی ایجاد شده باشند. پس این نکته را از یاد نبرید.

کلام پایانی

ما در این مطلب در مورد ۴ مورد از صنایع دستی هدیه‌ای برای تبلیغات صحبت کردیم. صنایع دستی تنوع بالایی دارند و در انواع مختلف تولید می‌شوند. اما فقط چهار گروه از آن‌ها هستند که طرفداران زیادی دارند. شما با انتخاب آن‌ها می‌توانید مخاطبان برند خود را خوشحال و خشنود سازید.

گلیم و فرش دستباف، ظروف کار شده، انواع تابلو کار دست و اقلام چرمی بهترین هدایای سنتی و دستی برای تبلیغ یک برند به شمار می‌آیند. اگرچه این هدایت با قیمت بالایی به فروش می‌رسند. اما نماد ارزشمند بودن شما و مشتریانتان هستند. برای تهیه هدایای تبلیغاتی صنایع دستی می‌توانید از حس هفتم کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: هدیه های تبلیغاتی جذاب و دلنشین


سوالات متداول

آیا صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزش خرید دارد؟

بله صنایع دستی به عنوان یکی از نفیس ترین هدایای تبلیغاتی است که میتوانید خریداری کنید و به مدیران ارشد خود و یا شرکای کاری خود اهدا کنید، چرا که صنایع دستی علاوه بر حس و و حال خوب اصالت و زیبایی را نیز منتقل می کند به مخاطب

چه صنایع دستی بیشتر از بقیه مناسب خریداری هستند؟

ظروف مسی خاتم کاری شده و تابلو ها و ساعت های طراحی شده به سبک طراحی معماری های قدیمی از بهترین و ماندگار ترین صنایع دستی ایران برای خریداری به عنوان هدیه تبلیغاتی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *