هدیه

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه را چگونه و برحسب چه معیارهایی باید تهیه کنیم؟ بهترین فروشگاه برای تهیه این هدایا چه فروشگاهی است؟ بعد از والدین، از تاثیرگذارترین افراد بر آینده، میزان موفقیت و رضایت ما از زندگی، اساتیدی هستند که در موقعیت‌های گوناگون و برای آموزش مهارت‌های مختلف کاری و تحصیلی با ایشان در ارتباط هستیم.

شان و مقام والای استاد و عشق و شکیبایی که ایشان در روند آموزش به‌کار می‌گیرد، همه جای تقدیر دارند و ما شاید نتوانیم به این سادگی‌ها آنطور که باید تقدیر ایشان را به‌جای آوریم.

در ارتباط با استادان دانشگاه، دبیران و معلمان و حتی اساتید آموزشگاه‌های زبان و موسیقی و… پایان ترم درسی یا مناسبتهایی مثل عید نوروز، روز معلم و… مناسبت‌هایی هستند که می‌توانیم در آن هدیه سازمانی اهدا کنیم.

اهدا هدیه سازمانی به جهت تشکر و قدردانی از اساتید نشان می‌دهد که افزون‌بر درس کلاس، درس ادب و معرفت را نیز به‌خوبی فرا گرفته‌ایم و جایگاه والا و ارزشمند استاد را گرامی می‌داریم. اما به‌راستی چطور باید برای استادی که اختلاف سنی زیادی با ما دارد و از لحاظ دیدگاه، موقعیت اجتماعی و ابعاد مختلف روحی با ما متفاوت است، هدیه بخریم؟

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه های دولتی

اگر می‌خواهید هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه‌های دولتی خریداری کنید، بهتر است خود را زیاد درگیر علایق شخصی یک استاد نکنید و هدایایی ارزشمند تهیه نمایید که درعین کیفیت و جذابیت بالا، عمومیت داشته باشند.
به‌عنوان مثال اغلب اساتید از آثار هنری و فرهنگی استقبال می‌کنند، پس به‌جای اینکه به‌دنبال علاقه شخصی و منحصربه‌فرد یک استاد باشید، با کمال احترام یک هدیه هنری زیبا تهیه نمایید که هم قدردانی و سپاسگزاری‌تان را به‌جای آورد و هم اینکه به‌خوبی با هر سلیقه و روحیاتی سازگاری پیدا کند.

اگر قصد خرید هدایا دارید ما به شما پیشنهاد می‌دهیم مقاله هدایای تبلیغاتی جدید قیمت مناسب را مطالعه کنید و با هدایای مقرون‌بصرفه حس هفتم آشنا شوید.

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه های دولتی

البته در تهیه این هدایا نیز می‌توانید شخصیت استاد را مورد بررسی قرار دهید. اگر استادتان‌ شخصیتی به‌نسبت مذهبی‌تر دارد، کتاب نفیس و ارزشمند قرآن یا تابلوهای معرق‌کاری با نقوش مذهبی مناسبتر هستند و یا اگر علایق ایشان بیشتر به سمت فناوری متمایل است.

ست‌های دیجیتال نیز می‌توانند به‌عنوان هدیه تبلیغاتی، کارآمد واقع شوند. بنابراین به‌طورکلی با چند جلسه نشستن سر کلاس اساتید می‌توانید تا حدی دریابید که چه هدیه‌ای برای ایشان مناسب‌تر است و دقیقا دست بر عواطفشان می‌گذارد.

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه و آموزشگاه

اساتید آموزشگاه‌های زبان، موسیقی، هنر و… را شاید ساده‌تر از اساتید دانشگاه بتوانید بشناسید. چراکه ایشان معمولا ارتباط صميمانه‌تری با هنرجویان خود دارند و راحت‌تر می‌گذارند افراد با علایقشان‌ آشنایی پیدا کنند. اما فراموش نکنید که این ارتباط صمیمانه نباید باعث شود شان و احترام استاد را پایین بیاورید.

بیشتر بخوانید: ایجاد حس وفاداری در مشتریان با هدایای تبلیغاتی

هدیه شما در درجه اول باید ارزشمند و شکیل باشد تا بتواند آنطورکه باید در چشم مخاطب جلوه کند. این هدیه لزوما گرانترین هدیه موجود در بازار نیست؛ اما هم از لحاظ نوع و طرح و رنگ، و هم از لحاظ نحوه چاپ و بسته‌بندی یک سروگردن بالاتر از سایر هدایای سازمانی می‌باشد.

برای هر استاد چه هدیه ای بخریم؟

  • هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه ترجیحا هدیه‌ای است که با حیطه تخصص ایشان سازگاری داشته و از ارزش و کیفیت بالایی برخوردار باشد.
  • هدیه مناسب برای استاد موسیقی، می‌تواند یک هدیه متشکل از متریال طبیعی یا اثر هنری، زیبا و لطیف باشد که روح ایشان را بنوازد و از جمله چنین آثاری می‌توان به محصولات چوبی، صنایع دستی و دستسازه‌ها اشاره کرد.
  • برای اساتید زبان نیز مدرن و کاربردی بودن هدیه از نکات مهمی است که باید در هنگام خرید رعایت شود. اساتید زبان افراد سخت‌کوشی هستند که مدام خود را با جدیدترین تغییرات دنیا آپدیت می‌کنند. پس رعایت کلاس و شان هدیه و همچنین بروز و کاربردی بودن آن مسئله‌ای حائز اهمیت است.
  • برای اساتید طراحی، نقاشی و..‌ واضح است که باید چه نوع هدایایی را تهیه کنید! هدایایی جذاب و درعین‌حال با ظرافت که از هر نظر (از رنگ و اندازه لوگو تجاری برند روی هدیه گرفته تا بسته‌بندی جلد آن) خاص و دلنشین باشند.

بیشتر بخوانید: ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران

برای هر استاد چه هدیه ای بخریم؟

زمان مناسب اهدا هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه

در کنار انتخاب نوع، رنگ، طرح و اندازه هدیه، اهدا به‌موقع و صحیح آن نیز اهمیت بسیار بالایی در میزان تاثیرگذاری هدیه دارد. هرچند هم هدایای گران‌قیمت و جذابی را به‌عنوان هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه تهیه کنید.

اگر ندانید در چه هنگام و به چه صورت باید این هدایا را اهدا نمایید، راه به‌جایی نخواهید برد! بهترین زمان برای اهدا هدیه به اساتید، روز معلم، یا روز زن/مرد است. اما در کنار این موارد، می‌توانید مناسبت‌هایی همچون عید نوروز را برای اهدا هدیه خود انتخاب نمایید.

هدیه صنایع دستی برای استاد دانشگاه

هدیه صنایع دستی، اثری زیبا، با ظرافت و شکیل است که نه‌تنها نمادی برای عشق، ارزشمندی و شکیبایی محسوب می‌شود، بلکه تفکر خلاق و والای شما را نیز جلوه می‌دهد. هدایای صنایع دستی حس هفتم تنوع بسیار بالایی دارند و بر پایه ارزش‌ها و میراث جاودان فرهنگی، غوغا برپا می‌کنند.

هدیه صنایع دستی یکی از بهترین آیتم‌های خرید هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه به‌شمار می‌رود و برای ۹۹٪ اساتید در هر سن و جنسیت، جذابیت دارد.

مطلب پیشنهادی: ست هدایای شب عید

هدیه رسمی برای اساتید زن

عمده هدایای سازمانی و مناسبتی هیچ جنسیتی ندارند. اما وقتی بحث حساس انتخاب هدیه به‌عنوان هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه در میان می‌آید، بد نیست کمی دقیقتر به دیدگاه اساتید خانم و آقا بپردازیم. به‌طورکلی اغلب بانوان افرادی دقیق و نکته‌سنج هستند که به ظرافت هدایا اهمیت زیادی می‌دهند. برای ایشان هدیه‌ای مثل صنایع دستی خیلی بهتر از هدایای دیجیتال یا ست لوازم‌التحریر دم دستی است.

هدیه رسمی برای اساتید زن

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه مرد

اما در مقابل اغلب خانم‌ها، بسیاری از آقایان در هنگام دریافت یک هدیه به‌دنبال کاربردی بودن آن هستند. یعنی برای ایشان یک جعبه ابزار کاربردی بهتر از صنایع دستی و محصولاتی است که باید بر روی طاقچه جای گیرند.

هدیه رسمی برای اساتید دانشگاه مرد دو اصل مهم دارد  ۱. کیفیت و ۲. کارایی بالا، اگر این دو آیتم در یک هدیه خاص جمع باشند. می‌توان گفت که آن هدیه موثر واقع می‌شود و می‌تواند در دراز مدت در خاطر استاد باقی بماند. البته منظور از کیفیت بالا تنها کیفیت متریال سازنده هدیه نیست، بلکه تمام فرآیند چاپ و بسته‌بندی هم باید دراین مورد بررسی شود.

بیشتر بخوانید: بهترین هدایای تبلیغاتی برای استارتاپ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *