مناسبت ها

هدایای تبلیغاتی شب عید

هدایای تبلیغاتی شب عید

در مورد هدایای تبلیغاتی شب عید چه می‌دانید؟ هنوز برنامه‌ای برای توسعه برند خود در این عید باشکوه نداريد؟ کم‌کم درحال نزدیک شدن به نوروز باستانی هستیم و عطر خوش بهار بار دیگر به مشام می‌رسد. بهار یعنی جوانه زدن دوباره، دگرگونی مثبت و یک استارت قوی و شکوهمند برای ثمربخش‌تر شدن!

اگر صاحب برندی هستید و مثل اغلب افراد شب عید را به بدوبدو‌های معمول خانه تکانی و خرید و..‌ می‌گذرانید، باید بگویم که سخت در خواب غفلت فرو رفته‌اید… در فرصت طلایی عید می‌توانید بهترین هدایای تبلیغاتی شب عید را خریداری نموده و در جهت رشد برند از آنها بهره ببرید.

اما هدایای تبلیغاتی شب عید چه ویژگی‌هایی دارند؟ اصلا از کجا باید چنین هدایایی را پیدا و تهیه کنیم؟ و پیشنهاد حس هفتم برای عید نوروز چیست؟ در این‌باره باید بدانید که یکی از مهمترین دسته‌بندی‌های هدایای تبلیغاتی به هدایای مناسبتی تعلق می‌گیرد و این هدایا نهایت اثرگذاری را بر مخاطبان هدف برندها دارند.

فرقی ندارد در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید، اینکه در تجارب هیجان‌انگیز و لذت‌بخش مخاطب در کنار او باشید کفایت می‌کند تا ماندگار شوید و مشتریان خود را چندین برابر افزایش دهید.

اهمیت خرید هدایای تبلیغاتی شب عید چیست؟

نزدیک عید که می‌شویم هر برندی استراتژی خاصی را برای تبلیغات برند خود انتخاب می‌کند. پیامک‌های تبلیغاتی که با کلافگی از صفحه گوشی حذف می‌کنیم، بیلبوردهای تبلیغاتی شب عید و پیام‌های سرسام‌آور رادیویی همه مثال‌هایی از این استراتژی‌های تبلیغاتی هستند.
اما تنها روشی که مخاطب را کلافه و خسته نمی‌کند و درمقابل، عشق و توجه را در زندگی ایشان سرازیر می‌کند، تهیه هدایای تبلیغاتی شب عید است.

اهمیت خرید هدایای تبلیغاتی شب عید چیست؟

با اهدا هدایای تبلیغاتی در شب عید نوروز به مخاطب این پیام را القا می‌کنید که در میان این بدوبدوهای آخر سال و همچنین شروع دوباره سال جدید کنار او هستید! چه حسی جذابتر از اینکه در لحظات شادی و نشاط در کنار مخاطب هدف برند خود باشید و نشان دهید که در سال پیش‌رو می‌تواند روی خدمات باکیفیت شما حساب کند!

بیشتر بخوانید: راهنمای خید هدایای مدیریتی
هدایای تبلیغاتی شب عید هیچ محدودیتی در جذب مشتریان ندارند و از مرد و زن و کوچک و بزرگ همه به‌وسیله این هدایا شیفته برندتان می‌شوند.

انواع هدایای تبلیغاتی شب عید برای برندها

همانند سایر هدایای تبلیغاتی، هدایای نوروزی نیز انواع گوناگونی دارند و برحسب کاربرد و شیوه اثرگذاری به هدایای نوروزی شرکتی، سازمانی، نمایشگاهی و… تقسیم‌بندی می‌شوند. باتوجه به اینکه در چه مرحله‌ای از پایه‌گذاری، معرفی و توسعه برند خود هستید و چه مقدار بودجه‌ای را برای تبلیغات مدنظر دارید، می‌توانید هدایای تبلیغاتی مناسب خود را تهیه کنید و درصورت تمایل تمام هزینه خود را در حوزه‌ای خاص از هدایای نوروزی صرف کنید.

 • هدایای تبلیغاتی نوروزی در وهله اول برای اهدا به مشتریان بالقوه برند هستند تا مشتریان قدیم خود را حفظ و افراد جدیدی را نیز به برندتان جذب کنید.
 • هدایای سازمانی نوروزی هدایای معتبرتری هستند که می‌توانید آن‌ها را برای اهدا به مدیران تاثیرگذار و شرکای تجاری خود تهیه کنید. این هدایا سبب می‌شوند برای ایجاد و تقویت روابط تجاری سودمند راه هموارتری‌ را پیش‌رو داشته باشید.
 • برخی هدایای تبلیغاتی را نیز می‌توانید برای پررونق‌تر شدن رویدادهای تجاری مثل نمایشگاه‌ها و همایش‌ها تهیه کنید تا در معرفی و فروش بیشتر برند موفق‌تر عمل کنید.

هدایای تبلیغاتی شب عید چه ویژگی هایی دارند؟

هر ساله برندهای متعددی هستند که به فکر تهیه هدایای تبلیغاتی عیدانه می‌افتند و هزینه زیادی را هم صرف این روش تبلیغاتی می‌کنند. اما معدود برندهایی هستند که نتیجه لازم را از این طریق کسب می‌کنند. چرا؟ چون هدایای تبلیغاتی شب عید نوروز ویژگی‌های خاصی دارند که باید در خرید هدیه آنها را رعایت کرد.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی شب عید چه ویژگی هایی دارند؟

 1. هدایای نوروزی حدالامکان هدایایی کاربردی هستند که در تعطیلات نوروزی بسیار در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرند.
 2. این هدایا از لحاظ مادی و معنوی ارزش بالایی دارند. لزوما گران‌قیمت نیستند، اما هم از لحاظ ظاهری و هم کیفیتی مخاطب را جذب می‌کنند.
 3. هدایای ویژه شب عید باید بسته‌بندی مناسب عید نیز داشته باشند، چراکه اولین چیزی که در یک هدیه نظر مخاطب را جلب می‌کند، بسته‌بندی هدیه و طرح و نقش و اندازه مناسب آن است.
 4. فراموش نکنید که چاپ لوگو و نام تجاری روی هدیه نیز باید باکیفیت بالایی انجام شود تا در دراز مدت اهداف برند را محقق کند.

هدایای تبلیغاتی نوروزی را از کجا خریداری کنیم؟

یسیار مهم است هدایای تبلیغاتی شب عید را از فروشگاهی تهیه کنید که در کار خود خبره و باتجربه باشد. مجموعه‌ای مثل حس هفتم با داشتن متخصصانی ماهر و خلاق باکیفیت‌ترین و متنوع‌ترین آیتم‌های هدیه را در اختیار مشتری قرار می‌دهد و برای تهیه هدیه شب عید از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود.

درواقع تنها وقتی می‌توانید درباره ثمربخشی هدایای خود اطمینان داشته باشید که ویژگی‌های لازم برای اثرگذاری عمیق بر مخاطب را داشته باشند و تنها هدایایی این ویژگی‌ها را دارند که با تفکری هوشمندانه و در مجموعه‌ای با سلیقه و خوش سابقه طراحی می‌شوند.

مطلب پیشنهادی: خانه هدایای تبلیغاتی به وسعت ایران

دلایل انتخاب حس هفتم برای خرید هدایای تبلیغاتی سال نو

 • حس هفتم متخصصانی باتجربه و حرفه‌ای دارد که خلاقانه‌ترین هدایا را طراحی می‌کنند.
 • تنوع هدایای شب عید حس هفتم موجب می‌شود برندهای کوچک و بزرگ هیچ دغدغه‌ای برای انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب خود نداشته باشند.
 • کیفیت هدایای مجموعه بسیار بالاست و این باعث می‌شود عمر شعار تبلیغاتیتان از مرز روز و هفته و سال بگذرد!
 • حس هفتم نه تنها در کیفیت و جذابیت خود هدیه، بلکه در طراحی بسته‌بندی جذاب و ماندگار هدایای نوروزی نیز بی‌نظیر عمل می‌کند و این، برای مخاطبان هدیه بسیار اهمیت دارد.
 • در کنار تمام این ویژگی‌های مثبت شایان ذکر است که با مجموعه‌ای منصف طرف هستید که قیمت‌های مناسبی را برای هدایای خود تعیین نموده و اینگونه این امکان را فراهم می‌کند که در هر برند و با هر بودجه‌ای بتوانید هدایای مناسب خود را خریداری کنید.
 • شما می‌توانید همین حالا با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید و به هر تعدادی که می‌خواهید، هدایای مدنظر خود را سفارش دهید.
 • تفاوتی ندارد در کجای ایران ساکن هستید، هدایای حس هفتم در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با حفظ بالاترین کیفیت به دست شما خواهند رسید.

دلایل انتخاب حس هفتم برای خرید هدایای تبلیغاتی سال نو

پیشنهادات حس هفتم برای نوروز امسال

اگر از تنوع بالای هدایای نوروزی حس هفتم متحیر شده‌اید و نمی‌دانید به‌راستی کدامیک از هدایا برایتان مناسب است، به پیشنهادات حس هفتم توجه کنید! شما می‌توانید برحسب سلیقه و بودجه، یکی از آیتم‌های زیر را برای هدایای تبلیغاتی شب عید انتخاب نمایید:

 • ست هدیه صنایع دستی برای اهدا به مشتریان خاص برند
 • ست هدیه دیجیتال برای تحکیم و توسعه روابط تجاری
 • ست خودکار فلزی و جاکلیدی تبلیغاتی برای صرفه اقتصادی بیشتر هدایا
 • ست هدایای خوشآمدگویی

بیشتر بخوانید: ارزان ترین هدایای تبلیغاتی برای مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *