هدیه

ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران

ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران

آیا تا به حال به عنوان یک مدیر هدیه‌ای دریافت کرده‌اید؟ هدایای تبلیغاتی یک از بهترین روش‌ها برای بازاریابی و تقدیر و تشکر از یک شخص خاص است که در بین همه سازمان‌ها و کسب و کارها رواج دارد. این هدایا معمولا از آیتم‌های خاصی تشکیل شده‌اند که آن‌ها را برای هدیه دادن بسیار خاص می‌کند.

اگر مخاطب این هدایا مدیران درون سازمانی باشد، شرایط کمی متفاوت خواهد بود. این هدایا باید بسیار ویژه باشند تا از مدیران تقدیر و تشکرخاصی به عمل بیاید، اما بهترین ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران چیست و چگونه باید آن را انتخاب کرد؟ در ادامه به معرفی بهترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

خصوصیات ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران چیست؟

هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که به معنای تقدیر و تشکر یا با هدف تبلیغات به افراد مختلف هدیه داده می‌شوند. این هدایا می‌توانند به صورت تکی ارائه داد شوند تا ماندگار باشند. بسیاری از صاحبین کسب و کار ترجیح می‌دهند که از هدایای گران قیمت‌تر و خلاقانه‌تری استفاده کنند.

به همین علت، از چند آیتم کنار یکدیگر استفاده می‌کنند که به آن ست هدایای تبلیغاتی گفته می‌شود. این ست‌ها می‌توانند بسیار متنوع باشند و هیچ محدودیتی در تولید آنان وجود ندارد.

معمولا برای طراحی ست‌های تبلیغاتی چند آیتم مرتبط درون یک جعبه هارد باکس قرار می‌گیرند و از لوگوی صاحب کسب و کار نیز روی هارد باکس استفاده می‌شود. شما بسته به مخاطب هدف باید این ست‌ها را انتخاب کنید و به نوع کسب  و کار خود نیز باید توجه داشته باشید.

خصوصیات ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران چیست؟

مدیران از چه ست‌های تبلیغاتی می‌تواند استفاده کنند؟

ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران معمولا با هدایای تبلیغاتی دیگر متفاوت است. این هدایا مخاطبان متفاوت‌تری دارند و در دسته هدایای مدیریتی قرار می‌گیرند. معمولا برای تقدیر و تشکر کارکنان از مدیران و روسای شرکت‌ها یا هدیه دادن شرکای تجاری به یکدیگر استفاده می‌شوند. در نتیجه، باید از ست‌های خاص‌تر و گران قیمت‌تری استفاده شود تا ارزش و احترام شخص موردنظر حفظ شود.

به طور مثال، ست هدیه تبلیغاتی خوش آمدگویی اصلا مناسب مدیران نیست و باید چیزی به آن‌ها داده شود که قیمت و ارزش زیادی داشته باشد. معمولا محدودیتی برای انتخاب‌ها وجود ندارد و از هر ستی می‌توانید برای این کار استفاده کنید.

اما مهم‌ترین نکته در این موضوع  این است که این هدایا با هدایای تبلیغاتی عادی متفاوت باشند. ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران، معمولا ترکیبی از ست‌های دیگر یا از بهترین ست‌های هر دسته انتخاب می‌شود.

بهترین ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران

حال که با اهمیت ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران آشنا شدید و نسبت به خرید آن‌ها مصمم هستید، بهتر است که بهترین ست هدایای مدیریتی را معرفی کنیم. این ست‌ها نباید طبق سلقه شخصی انتخاب شوند، بلکه باید بر اساس قوانین کلی هدایای سازمانی انتخاب شوند. این ست‌ها به شرح زیر هستند:

ست های دیجیتال

از آنجایی‌که در این ست‌ها از اقلام دیجیتال و شیک استفاده می‌شود، انتخاب خوبی برای ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران خواهند بود. این ست‌ها اغلب گران هستند و جز هدایای تبلیغاتی لاکچری به حساب می‌آیند.
نابراین، اگر قصد خرید هدیه برای مدیر سازمان را دارید، بهتر است که از این ست‌ها استفاده کنید. آیتم‌هایی مانند تبلت، پاوربانک، روان نویس، تلفن همراه، ایرپاد و سایر محصولات دیگر می‌توانند در این ست‌ها قرار بگیرند.

ست هدیه مدیریتی مناسب مدیران

مطلب پیشنهادی: یلدا، آیین مهر و مهرورزی

ست های صنایع دستی

صنایع دستی معمولا به عنوان یک هدیه نفیس و ارزشمند شناخته می‌شوند و از آنجایی‌که بسیار گران قیمت هستند، اکثر آن‌ها را به افراد خاص مانند مدیران هدیه می‌دهند.
این هدایای تبلیغاتی به عنوان یک سمبل از فرهنگ ایرانی در نظر گرفته می‌شوند و از ظروف مختلف که روی آن‌ها قلم کاری، میناکاری و خاتم کاری کار شده، استفاده می‌شود. می‌توانید به عنوان مثال، ست هدیه کد 70801 را انتخاب کنید. این ست 6 تکه است و از شش عدد آجیل خوری تشکیل شده است.

روی این آجیل خوری را با قلم به ظرافت هر چه تمام‌تر نقاشی شده و آن‌ها را بسیار شیک و زیبا کرده است. همه این اقلام درون یک جعبه هارد باکس قرار گرفته‌اند. از آن جایی که این ست را به عنوان ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران انتخاب می‌کنید، می‌توانید لوگوی سازمان را نیز با استفاده از چاپ لیزر روی جعبه آن قرار دهید. بدین شکل تاثیرگذاری آن روی مدیران بیشتر خواهد شد.

علاوه بر این ست‌ها، ست هدایای مدیریتی دیگری نیز وجود دارد که با توجه به نیاز خود می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: ایجاد حس وفاداری در مشتریان با هدایای تبلیغاتی

مزایای استفاده از ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران

با هدیه دادن ست هدیه به مدیران می‌توانید مزایای مختلفی به دست آورید که عبارتند از:

  • با دادن ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران به آن‌ها می‌فهمند که ارزش و جایگاه آنان را می‌دانید و می‌خواهید از آن‌ها تشکر کنید. بدین شکل حمایت مدیران نیز از شما بالاتر خواهد رفت.
  • مدیران با دریافت ست هدایای مدیریتی، مسئولیت‌پذیری بیشتری حس می‌کنند و بیشتر برای سازمان تلاش خواهند کرد.
  • اگر به شرکای تجاری یا رقبای خود این هدایا را ارائه دهید، باعث می‌شوید که در ذهن آن‌ها یک تاثیر مثبت باقی بگذارید و بتوانید شراکت خود و سرمایه گذاری‌های جدید را گسترش دهید.

چرا هدایای تبلیغاتی مدیران متفاوت است؟

مدیران اشخاص خاصی هستند و جایگاه بالایی دارند، به همین منظور برای انتخاب ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران، باید دقت ویژه‌ای را به کار ببرید. شما می‌توانید همه هدایای تبلیغاتی مجموعه حس هفتم را مشاهده کنید و از بین هدایای تبلیغاتی مدیریتی، بهترین‌ها را انتخاب کنید.

چرا هدایای تبلیغاتی مدیران متفاوت است؟

اگر دقت کرده باشید، هدایای مخصوص مدیران کمی متفاوت‌تر از اشخاص دیگر است. این امر بدین دلیل است که آن‌ها در سازمان جایگاه بالاتری دارند و باید برای قدرانی از مدیران تلاش زیادی به عمل بیاورید تا بتوانید رضایت آنان را جلب کنید.

کلام آخر

سازمان‌ها و شرکت‌ها از کارکنان و مدیران مختلفی تشکیل می‌شوند. بیشتر اوقات مدیران از کارکنان برتر حمایت می‌کنند و برای آن‌ها هدایایی را در نظر می‌گیرند. کارکنان نیز می‌توانند برای تشکر و تقدیر از مدیران سازمان از ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران استفاده کنند تا رضایت آنان را جلب کنند و به مدیران حس ارزشمندی را القا کنند.

همچنین این هدایا برای شرکا و رقبا نیز بسیار مفید خواهد بود. برای تهیه انواع ست‌های هدایای تبلیغاتی می‌توانید از ست‌های هدیه ما، یعنی حس هفتم استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ماندگار همچون یلدا و نوروز


سوالات متداول

ویژگی ست های هدیه مناسب مدیران چیست؟

ست های مدیریتی حس هفتم تشکیل شده از اقلام کاربردی و برخی اقلا دیجیتالی می باشد، این ست ها از کیفیت های بالایی برخوردارند که بسیار چشم نواز ی باشد و در نگاه اول مخاطب را مجذوب خود می کند و از اقلام لوکس استفاده شده است که در شان مدیران باشد

چرا هدیه تبلیغاتی برای مدیران باید خاص و لوکس باشد؟

در تمامی کسب و کار ها مدیران مجموعه دارای جایگاه بالایی هستند و به همین امر باعث تاثیرگذاری بالا در آن مجموعه می باشند، شما باید برای ادامه همکاری های دو طرفه با مدیران شرکت ها و یا مدیران مجموعه خودتان ارتباط خوبی با آنان برقرا کنید، هدایای تبلیغاتی می تواند این رابطه را مستحکم کند، و هنگام خرید باید این هدایا در شان و جایگاه آن مدیران باشد پس هدایای باید خاص و لوکس باشد تا به چشم بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *