هدیه

موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار

موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار

هر کسب و کاری نیاز دارد که با قدرت تمام بدرخشد و رقیبان را از عرصه حذف کند. آن دسته از کسب و کارهایی که به جزئیات و‌ نکات ریز اهمیت می‌دهند، همیشه یک قدم جلوتر هستند. هدایای تبلیغاتی هم جزو نکات ریزی است که هر بیزینسی نسبت به آن‌ها توجه نمی‌کند.

هدایایی که گاه و بیگاه برای تبلیغ یک برند مورد استفاده قرار می‌گیرند، هر یک تجلی‌گر ارزش والای مشتریان این برند هستند. در واقع موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار تضمین خواهد شد. برای این که به یک سوپراستار در دنیای تجاری پر روز و راز امروزی تبدیل شوید، باید از هدایای تبلیغاتی خلاقانه استفاده کنید.

موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در شروع کسب و کار

اگر نیم نگاهی به آمارهای تبلیغات بیندازید، متوجه خواهید شد که بخش گسترده‌ای از برندها با استفاده از هدایای تبلیغاتی در یاد مانده‌اند. حدود ۸۵ درصد از مردم پس از این که حس خوبی از یک برند می‌گیرند، با آن برند همکاری می‌کنند. ۶۳ درصد مردم نیز زمانی که یک کالای تبلیغاتی را در کنار نام یک برند می‌بینند، به آن برند ارزش می‌دهند.

در ۸۲ درصد موارد نیز مردم دو سال پس از دریافت هدایای تبلیغاتی هنوز نام برند را به یاد دارند. این آمارهای شگفت انگیز خبر از موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار دارند. این هدایا اول از همه حس شور نشاط و شادی را به مخاطب القا می‌کنند و پس از آن نشانگر تکریم مشتری هستند.

موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در شروع کسب و کار

در واقع هدایای تبلیغاتی احساسات مشتریان را هدف قرار می‌دهند و مشتری که احساسات او هدف قرار داده شود سریع‌تر از آنچه که شما فکرش را بکنید به برندتان وفادار می‌شود. در نتیجه آن، قلب مشتری در دست شما است و بازار نیز تحت تسلط شما است!

چرا موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار تحقق می‌یابد؟

آنچه که یک مزیت رقابتی برای برند شما ایجاد می‌کند و برندتان را نزد مخاطب خاص می‌کند، استفاده از هدایای تبلیغاتی خلاقانه است. بسیاری از بازاریابان موفق تنها زمانی به موفقیت دست می‌یابند که از یک هدیه تبلیغاتی متناسب با سمت فرد مقابل خود استفاده کنند. آن‌ها به این هدایا همچون کلیدی برای باز کردن درب موفقیت نگاه می‌کنند‌.

این هدایا از جنبه‌های مختلف می‌توانند موفقیت یک کسب و کار را تضمین کنند:

  • ماندگاری در ذهن‌ها

ماندگاری در ذهن مشتریان آن هم در دنیایی که روز به روز یک رقیب به رقیبان شما اضافه می‌شود، کار آسانی نیست. یک استراتژی قوی و اثر گذار مثل هدایای تبلیغاتی می‌تواند نام شما را در ذهن‌ها حک کند. زیرا اغلب هدایای تبلیغاتی تجاری دارای نام برند نام لوگو و شماره تماس یک برند هستند.

  • ضمانت وفاداری مشتریان

رشد یک برند در گرو وفادار سازی مشتری است‌. مشتریان باید یک خصلت خوب از برند شما ببینند تا نسبت به آن وفادار شوند. با استفاده از هدایای تبلیغاتی می‌توانید همان افق‌های روشنی که به آن می‌اندیشید را برای برندتان به ارمغان بیاورید. یعنی مشتری را از طریق احساساتی که دارد نسبت به برند خود پایبند و وفادار سازید.

  • موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار با تقویت ارتباط با مشتری

شکوفایی یک برند مستلزم برقراری ارتباطات قوی با مشتریان است. مشتریانی که هر یک به عنوان مهره اصلی و پله ترقی باید به آن‌ها نگریست. ‌محصولات تبلیغاتی پرکاربردی همچون جا سوئیچی، سررسید، تقویم و محصولات دیجیتال می‌توانند ارتباطات شما با مشتریان را قوی کنند.

چرا موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار تحقق می‌یابد؟

  • هدیه تبلیغاتی، کم‌ هزینه‌ترین و موثر‌ترین استراتژی بازاریابی

دیگر دوران استفاده از بیلبوردها و تبلیغات گران قیمت به پایان رسیده است. هم اکنون هدایایی کوچک اما جذاب جود دارند که می‌توانند برند شما را از پایین‌ترین پله به قله‌های موفقیت برسانند. البته موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار زمانی تحقق می‌یابد که شما بهترین هدایا را انتخاب کنید. هدایایی لوکس، پر زرق و برق و خیره کننده که نظر مشتریان و همکاران کسب و کار شما را متحول می‌کنند.

این هدایا شاید به ظاهر کوچک باشند و با هزینه کمی که دارند بی تاثیر به نظر برسند، اما اصلا چنین نیست. حتی اگر شما با استفاده از هدیه تبلیغاتی نظر یکی از مشتریان را جلب کنید، جلوتر از رقیبان خود حرکت خواهید کرد. این در حالی است که هزینه چندانی را برای بیلبورد یا تبلیغات تلویزیونی هدر نداده‌اید!

کسب موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی حس هفتم

برند شما برازنده اعتماد اعتبار و نامی خوش در میان مشتریان است. استفاده از هدایای تبلیغاتی راهی برای معتبر کردن برند به شمار می‌آید. اما زمانی که بهترین هدایا انتخاب شود! هدایایی سرشار از خلاقیت، ذوق و نبوغ که هر یک می‌توانند چشم مشتریان شما را خیره کنند و در ارتقای یک برند نقشی شگرف داشته باشند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی برای تاسیس شرکت

حس هفتم یکی از بزرگترین مراکز تولید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه و جذاب است. حس هفتم، حسی سرشار از زندگی، وفاداری و حیات را به برند شما تزریق می‌کند‌. بدین صورت که با کمک روانشناسی رنگ‌ها روانشناسی نیازها و آنالیز حس و حال مشتریان برند شما یک هدیه در خور شأن و تاثیر گذار را طراحی می‌کند.

تبلیغات اثر گذار با هدایای تبلیغاتی حس هفتم

سپس هدایای خود را با بسته ‌بندی کاملاً زیبا و کیفیتی بی‌نظیر به شما ارائه می‌نماید. با کمک این هدایا می‌توانید همچون الماسی در دل شب بدرخشید و روز به روز موفقیت بیشتری را به دست آورید.

سخن پایانی

در این مطلب در مورد موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار صحبت کردیم. حتی اگر یک برند مسیر همواری پیش روی خود داشته باشد، باز هم برای تشویق مشتریان به یک استراتژی قوی نیاز دارد. استفاده از هدایای تبلیغاتی همان استراتژی قوی است که خیلی از سازمان‌ها بازاریابان و خیلی از برندهای موفق از آن استفاده می‌کنند.

این هدایا وفاداری مشتریان به برند شما، تحکیم ارتباطات با مشتری، کاهش هزینه‌های تبلیغات برند و ماندگاری نام برند را به دنبال دارند. شما می‌توانید برای تهیه خاص‌ترین و زیباترین هدایای تبلیغاتی همین حالا با ما در حس هفتم در تماس باشید.

در این مقاله کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان می‌توانید بهترین هدایای را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *