هدیه

هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه

هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه

اگر می‌خواهید مشتریان از میان صدها نام دهان پرکن‌ تبلیغاتی شما را انتخاب کنند، به ایشان عشق بدهید، نیازهایشان را شناسایی کنید و در پی رفع آن‌ها بکوشید. به هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه می‌گوییم چراکه ابزارهایی هستند که کمک می‌کنند از طریق آن رابطه صمیمی با مخاطبان هدف برند خود داشته باشید و به معنای واقعی از رقیبانتان متمایز شوید!

در روزگاری که همه به‌دنبال تقلید از یکدیگر هستند تا جذابیت کافی را در نگاه مشتریان به‌دست آورند، شما خاص باشید و باور کنید که پيچيدگی تنها کمال ساده بودن است! وقت آن رسیده حس هفتم خود را فعال کنید و هدایای تبلیغاتی خلاقانه را بشناسید!

چرا خرید هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه محسوب می شود؟

راستش را بخواهید در این دوره زمانه کسی حوصله شنیدن تبلیغات شما را ندارد! برخلاف چند دهه پیش تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و حتی پیامک‌های تبلیغاتی سریعا حوصله مخاطب را سر می‌برند و در کسری از ثانیه قطع می‌شوند. در این زمان تازه می‌توان به اینکه هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه  است پی برد.

 وقتی خلاقانه هدایایی را جهت رفع نیازهای مخاطب اهدا نمایید، مخابطتان‌ یک آدم بزرگ عصبی و کم حوصله نیست. بلکه دقیقا با برق چشمان کودکی مواجه می‌شوید که عاشق جایزه است و با دریافت هدیه‌تان حس محبت، عشق، وفاداری و اشتیاق زیادی نسبت‌به شما پیدا می‌کند!

چرا خرید هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه است؟

هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه ابزاری است که تاکنون راه موفقیت را برای هزاران هزار کسب‌وکار کوچک و بزرگ هموار ساخته و برخلاف تصور افراد، از صرفه اقتصادی خوبی نیز برخوردار است. چطور ممکن است چنین روشی ارزان تمام شود؟!

درواقع در هدایای تبلیغاتی خلاقانه اغلب تیرهای شما مستقیم به هدف می‌خورند و هزینه‌تان در آینده‌ای نه‌چندان دور، چندین برابر مقدار اولیه بازمی‌گردد؛ درحالی‌که بسیاری روش‌های تبلیغاتی دیگر تیری در تاریکی هستند که ممکن است از میان صدها بازدیدکننده، چند نفر انگشت‌شمار را جذب کنند.

چرا هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه است

خلاقانه بودن هدیه، درواقع مفهومی کلی است و نمی‌تواند اولین پله پیش‌رو را برایمان روشن کند. بنابراین در اینجا قصد داریم برایتان شفاف‌سازی کنیم که باید چه انتظاری از یک تبلیغ خلاقانه از نوع هدیه تبلیغاتی داشته باشیم. هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه همه بر طبق چند فاکتور مهم و کلیدی تنظیم شده‌اند که از جمله آن‌ها عبارتند از:

  1. ایده پردازی کنید و نیاز مخاطب را درنظر بگیرید!

هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه می‌گوید منحصربه‌فرد باشید. ایده‌های ناب و تازه ذهن خلاقتان‌ را جدی بگیرید. چراکه ذهن همه شما از ابتدا خلاق آفرید شده! برای پاسخ این سوالات (مخاطب هدف برند من چه کسی است؟ چه نیازی دارد؟ هنگام استراحت چه چیز برای او لذت‌بخش است؟ هنگام کار چه چیز به تمرکز و بازدهی بیشتر او کمک می‌کند؟ و…) به‌دنبال جواب بگردید و مطمئن باشید در طی مدتی کوتاه به جواب‌های جالبی خواهید رسید.

  1. بروز باشید و علاقه‌مندی‌های امروزی مردم را بشناسید!

در افکار و ایده‌های خود محصولات پیشرفته و فناوری روز دنیا را در نظر داشته باشید. همیشه لازم نیست زیاد خرج کنید؛ هوشمندانه خرج کنید و به فکر رفع نیازهای امروزی مردم با حداقل هزینه باشید.

چرا هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه است

  1. هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه به علت کاربردی بودن هدایا

جذابیت بصری لازمه یک هدیه خلاقانه و تاثیرگذار است؛ اما به‌هیچ وجه کافی نیست! یک هدیه غیر کاربردی نهایتا پس از چند روز در گوشه کمد می‌افتد و خاک می‌خورد اما یک هدیه خلاقانه و ماندگار اغلب کاربرد بالایی دارد و در طی موارد متعدد کاربرد، نامتان را در ذهن افراد ثبت می‌نماید.

  1. پیشرو باشید و از رقبا تقلید نکنید!

از این نترسید که برای اولین بار ایده‌ای را در خرید هدایا به‌کار ببرید. تقلید نکنید چراکه تقلید از سایر برندها همواره شما را در سطحی پایینتر از آن‌ها نگه می‌دارد. هدایایی مثل خودکار پلاستیکی و کلاه و آفتابگیر خودرو اگرچه کاربردی هستند، اما در گذر زمان تکراری شده‌اند. در حس هفتم صدها هدیه تبلیغاتی را مشاهده می‌کنید که همه ایده‌هایی نو در پس خود دارند و برای جذب مخاطب بی‌نظیر هستند.

  1. ویژگی های مشترک مخاطبان هدفتان را مشخص کنید!

اگرچه هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه باید تا حدی عمومیت داشته باشند و نمی‌توانید مطابق سلیقه تک به تک افراد هدایا را تهیه کنید‌، اما سعی کنید گروه مخاطبان هدف خود را محدود به یک سن یا یک جنسیت خاص کنید و برای هر گروه مخاطبان باتوجه به ویژگی‌های مشترکی که دارند، هدیه بخرید. به‌عنوان مثال به مناسبت روز زن، روز مرد، روز مهندس و… هدایای ارزشمندی را برای بانوان و آقایان برند خود سفارش دهید.

  1. به کیفیت چاپ و بسته‌بندی هدایا نیز توجه داشته باشید!

فراموش نکنید که افزون‌بر جذابیت و کارآمد بودن خود هدیه، نوع بسته‌بندی و کیفیت چاپ آن نیز حائز اهمیت است. تا زمانی‌که هدیه، چاپ باکیفیتی از نام و لوگو برند نداشته باشد، چطور می‌توانید نامتان‌ را در ذهن مخاطب هدف حک کنید؟! در فونت، رنگبندی، اندازه و محل چاپ دقت کنید و بسته‌بندی با کیفیت، شیک و مناسبی را برای هدیه مهیا نمایید.

  1. از مشاوره فروشگاه که بر اساس تجربه است کمک بگیرید!

هر قدر هم در راه تبلیغات برند باتجربه و خبره باشید، باز هم نمی‌توانید مثل یک مشاور باتجربه که سال‌ها عمر خود را صرف این زمینه کرده، فکر کنید. مشاوران مجرب و حرفه‌ای حس هفتم در کنار شما هستند تا مطابق  بودجه و اهداف تجاری خود، بهترین بازدهی را از هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین هدایای تبلیغاتی با بودجه محدود

هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه برای بهبود روابط تجاری

  1. خرید از خانه هدایای تبلیغاتی حس هفتم!

ساده، شفاف و روراست خودتان را جای مخاطب بگذارید؛ حس هفتم حس عشق، ارزش، توجه و اشتیاق بی‌پایان زندگی است! یک لحظه تصور کنید اگر خودتان به‌جای مخاطب بودید چه انتظاری از یک تبلیغات باکیفیت و با خلاقیت داشتید یا بیشتر چه هدیه‌ای خوشحالتان‌ می‌کرد! 

هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه برای بهبود روابط تجاری است

هدایای تبلیغاتی خلاقانه تنها به هدایایی که به دست مشتریان خود می‌دهید، محدود نمی‌شوند. اگر قصد توسعه روابط تجاری پرسود برند خود را دارید، برای شرکای تجاری و افراد تأثیرگذار و مهم حوزه کاری خود نیز هدایای ارزشمند تهیه کنید.

هدایای سازمانی از نظر کیفیت، ارزش مادی و معنوی، شیوه و کیفیت بسته‌بندی و نحوه ارائه یک سر و گردن بالاتر از سایر هدایای تبلیغاتی هستند. برای هدایای سازمانی خلاقانه باید هدایایی را تهیه نمایید که نشانگر فرهنگ والای سازمانی و ارزش‌هایتان باشند تا مخاطب را شیفته همکاری با شما نمایند.

به مطالعه خود ادامه دهید: موفقیت بیشتر با هدایای تبلیغاتی در کسب و کار


سوالات متداول

چه نوع هدایای خلاقانه ای ارائه می دهید؟

ما طیف گسترده ای از اقلام هدیه منحصر به فرد و چوبی، از جمله آثار هنری ، هدایای دیجیتالی خاص و ست های صنایع دستی را ارائه می دهیم.

آیا ست های هدایای خلاقانه را می توان شخصی سازی کرد؟

بله شما می توانید با شخصی سازی ست های هدایای از بین هدایای خاص و خلاقانه ما هدیه مورد نظر خود را سفارش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *