هدیه

بزرگترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان

سبک زندگی مردم، تکنولوژی و فناوری مادام در حال تحول هستند و عدم همراه شدن با این جریان، فرصت‌های پیشرفت را از ما سلب می‌کند. اگر کسب و کاری دارید و می‌خواهید تعامل هدفمند و سودآوری با مخاطبان داشته باشید، باید از بین آیتم‌های گوناگون، روش‌های حرفه‌ای‌تری را برای تبلیغات انتخاب کنید. در عصر حاضر که تبلیغات خوش آب و رنگ از هر طرف روی مخاطب تاثیر می‌گذارند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان هستند که می‌توانند احساس لازم را به مخاطبان القا کنند. هدیه تبلیغاتی، محصولی است که از جانب یک شرکت، ارگان، موسسه، برند به مخاطبان هدف اهدا می‌گردد و باعث ایجاد حس خوب و وفاداری به برند در این مخاطبان می‌شود. مخاطبان این هدیه می‌توانند پرسنل رده بالای شرکت و مدیران، مشتریان ویژه یا شرکای تجاری باشند.

“خلق ارزش” برای ایشان به وسیله هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان، سبب می‌شود احساس خوشایندی در وجودشان شکل بگیرد که شما را متمایز از سایر برندهای حوزه کاریتان بنگرند و به شما مراجعه کنند. احساس مورد توجه قرار گرفتن و دوست داشته شدن که در پی دریافت هدیه پدید می‌آیند، از ماندگارترین احساسات است که موجبات فروش بیشتر، توسعه روابط تجاری سودمند و تبلیغات دهان به دهان را فراهم می‌کند.

آما آیا هر هدیه تبلیغاتی انقدر تاثیرگذار است؟ قطعا خیر! هدایای تبلیغاتی و سازمانی ثمربخش هستند که با خلاقیت و نوآوری به چشم مخاطب چون هدیه‌ای خاص بیایند، و همچنین با هزینه مناسب خود بستر تبلیغات گسترده را فراهم کنند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان و خلق ارزش

همه کسب و کارها به صورت تئوریک و شعارگونه می‌دانند باید هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان را برای تبلیغات پربازده انتخاب کنند. اما موقع تهیه هدیه که می‌رسد، واقعا نمی‌دانند چه هدیه‌ای “خلاقانه” است! برای درک تاثیر خلاقانه بودن هدیه، باید یک قدم عقب بگذاریم و از دید جامع‌تری به روند تاثیر هدیه تبلیغاتی نگاه کنیم. در حقیقت اهدا هدیه تبلیغاتی بر اصل “ارزش خلق کردن” استوار است. این بدان معنی است که با اهدا هدیه به مخاطب نشان می‌دهیم تا چه حد برایمان “ارزشمند” است و ما چه محصولات و خدمات “ارزشمندی” برایش در نظر گرفته‌ایم!

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان و خلق ارزش

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان در سطوح مختلف تبلیغات

 زمانیکه همه کسب و کارها به یکسری هدایای تکراری برای تبلیغات روی می‌آورند، از اثر شگفت انگیز خلق ارزش با هدیه بی‌بهره می‌مانند، چراکه به “خلاقانه” و “خاص” بودن هدیه توجه نکرده‌اند. هدیه تبلیغاتی “شما” برای تاثیر ماندگار و ثمربخش بر مخاطب، باید خاص و خلاقانه باشد و به تقلید از برندهای رقیب، اهدا نشود!

نکته قابل تأمل‌تر ماجرا اینجاست که هدایای تبلیغاتی خلاقانه هر سطح تبلیغات با سطوح دیگر متفاوت است. به عنوان مثال هدایایی که برای جذب و حفظ مشتریان، خلاقانه به حساب می‌آیند، ممکن است در جایگاه مدیریت و مهمانان خاص برند کم ارزش و ناکارآمد واقع شوند. بنابراین پیش از هر اقدام ابتدا باید “هدف” خود از تبلیغات و سپس متناسب با آن، “مخاطبان” هدیه خود را مشخص کنید.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی برای روز کارمند

هدف شما از تبلیغات با هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان، می‌تواند گسترش همکاری‌های سودمند تجاری، جذب مشتریان جدید با معرفی برند به مخاطبان، یا افزایش استقبال از پلن‌ها، محصولات و خدمات جدید مجموعه باشد. متناسب با آن، معمولا هدایای تبلیغاتی برای این سطوح از تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند:

  • هدایای تبلیغاتی سازمانی، برای اهدا به شرکای تجاری، سازمان‌ها، ارگان‌ها و موسسات رقیب یا همکار
  • هدایای تبلیغاتی شرکتی، برای قدردانی و تقویت تعهد کارمندان و پرسنل داخلی به شرکت
  • هدایای مدیریتی، برای افراد مهم و تاثیرگذار در موفقیت کسب‌ و‌ کار چون مدیران ارشد درون سازمانی و برون سازمانی، مشتریان ارزشمند و ویژه
  • هدایای نمایشگاهی برای به دام انداختن مشتریان بالقوه و اثبات اعتبار، فرهنگ و شان سازمان

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان در سطوح مختلف تبلیغات

تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان

خلاقانه بودن هدایای سازمانی را می‌توان صفت کلی دانست که مجموعه‌ای از صفات را در بر می‌گیرد. صرفا اینکه هدیه‌ای را انتخاب کنیم که متفاوت و جذاب باشد، نمی‌تواند نتایج تبلیغات را تضمین کند. هدیه تبلیغاتی افزون بر خاص و خلاقانه بودن باید:

  1. متناسب با نیاز و علایق روز دنیا انتخاب شود. تاثیر هدیه زمانی به حداکثر خود می‌رسد که کارایی داشته باشد و دردی را از مخاطب دوا کند. به عنوان مثال، امروز اغلب مردم مادام با اینترنت و دنیای مجازی درگیر هستند، بنابراین هدایایی چون ست ديجيتال می‌تواند شانس دیده شدن برند را تقویت کند.
  2. از لحاظ مادی و معنوی ارزشمند باشد. ارزشمندی هدیه به این معنا نیست که تمام سرمایه خود را خرج تهیه هدایا کنید. بلکه با انتخاب فروشگاه منصف و معتبر هدایایی را انتخاب کنید که در کنار “خلاقانه” و “کاربردی” بودن، شایستگی، ارزش و اعتبار سازمان را نشان دهند.
  3. بسته بندی مناسبی داشته باشد. “پیش داوری” یکی از اصلی‌ترین عادت‌های بد اغلب انسان‌ها است. حتی اگر گرانترین هدایا را در بسته بندی بی کیفیت و نازیبا بگذارید، در لحظه اول مخاطب نظرش را نسبت به شما تغییر می‌دهد. بسته بندی محصول باید از متریال مناسب تهیه شده و شکل و ابعاد لازم را دارا باشد.
  4. چاپ حرفه‌ای از نام و نشان تجاری برند داشته باشد. روش‌های متعددی برای چاپ لوگو و نام تجاری برند روی هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان وجود دارد. فروشگاه معتبر و خوش سابقه هدایای دیجیتال تبلیغاتی از بین روش‌های چاپ روی پارچه، چاپ لیزری و…، بهترین و ماندگارترین روش را انتخاب می‌کند و به گونه‌ای خلاقانه و چشم نواز، اهداف تبلیغات را محقق می‌سازد.

میزان تاثیر هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان

انواع ست هدیه تبلیغاتی حس هفتم، با نهایت تنوع و بالاترین کیفیت، از خلاقانه‌ترین هدایای تبلیغاتی ارزان محسوب می‌شوند. ما در مجموعه بزرگ انتشاراتی و هدایای تبلیغاتی حس هفتم با سال‌ها سابقه درخشان، کنار شما هستیم تا با آیتم‌های خاص و خلاقانه هدیه، اهدافتان را محقق کنید. توسعه روابط تجاری، جذب چندین برابری مشتریان هدفمند، مستحکم ساختن روابط نیروی انسانی و شرکت، همه از نتایج بی‌نظیر هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان مجموعه هستند.

میزان تاثیر هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان

بهترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان حس هفتم کدام است؟

در بین صدها مدل هدیه متنوع مجموعه، انواع ست هدیه تبلیغاتی بیشترین تاثیر را در رشد و پیشرفت کسب‌ و‌ کارها داشته‌اند. ست‌های هدیه تبلیغاتی اداری، محصولات چوب، محصولات چرمی، صنایع دستی و کالاهای نفیس، ست ديجيتال، ست پذیرایی و خوشامدگویی و… در عین هزینه مناسب خود کیفیت بالایی دارند.

پس از ثبت سفارش، چاپ با کیفیت و با دوامی از نام و نشان تجاری برند روی بدنه محصولات و بسته بندی انجام می‌شود و سفارشات با تیراژ بالا در اسرع وقت برای شما ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین فروشگاه برای خرید هدیه تبلیغاتی خاص


سوالات متداول

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان قیمت برای کجا و چه کسانی مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی سازمانی، برای اهدا به شرکای تجاری، سازمان‌ها، ارگان‌ها و موسسات رقیب یا همکار
هدایای تبلیغاتی شرکتی، برای قدردانی و تقویت تعهد کارمندان و پرسنل داخلی به شرکت
هدایای تبلیغاتی مدیریتی، برای افراد مهم و تاثیرگذار در موفقیت کسب‌و‌کار چون مدیران ارشد درون سازمانی و برون سازمانی، مشتریان ارزشمند و ویژه
هدایای نمایشگاهی برای به دام انداختن مشتریان بالقوه و اثبات اعتبار، فرهنگ و شان سازمان

آیا هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت تاثیر بر روی مخاطبین دارد؟

هدایای تبلیغاتی ارزان جدا از قیمت های مناسب سعی برآن دارند ک بیشترین میزان تاثیر را بر روی مخاطبان داشته باشند از این رو این هدایا بصورت ۱۰۰٪ کاربردی هستند و در روزمره بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و همیشه در مقابل دید دیگران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *