هدیه

کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

۶ تا از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان را بشناسید! اصل و اساس تبلیغات از طریق هدایای تبلیغاتی این است که بتوانید نیازی را از مخاطب برطرف کنید و به‌عنوان یک قهرمان، نام خود را در ذهن ایشان حک کنید!

بنابراین اگر ماندگاری در ذهن مخاطب از طریق هدیه تبلیغاتی هزار نکته داشته باشد، هر هزارتا مربوط به کاربردی بودن هدیه است! چراکه مخاطب با به کار بردن هدیه به یاد شما می‌افتد و این‌گونه تبلیغات ثمر می‌دهند!

کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان لزوما هدایای گران‌قیمتی نیستند. بلکه تماما هدایایی هستند که در زندگی روزمره بیشتر کارایی دارند تا اینکه صرفا جنبه تزیینی داشته باشند! این‌ها هدایایی هستند که مطابق با نیازهای روز دنیا طراحی و تولید شده‌اند و چاپ خلاقانه و با کیفیتی از نام و لوگو برند بر روی خود دارند.

اما منظور از چاپ خلاقانه لوگو و نام تجاری برند چیست؟ واقعا چه هدیه‌ای از نگاه مخاطب جذاب و کاربردی است؟ و چگونه می‌توانیم هدایایی را به‌عنوان هدیه تبلیغاتی خریداری کنیم که از هر لحاظ کاربردی و تأثیرگذار باشند؟

ویژگی های کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

زندگی امروز و علایق مردمان حال حاضر با چند دهه گذشته به‌هیچ عنوان قابل قیاس نیست. به‌عنوان مثال امروزه هدایای تبلیغاتی دیجیتال از جمله پاوربانک و ایرپاد و… جزو پرطرفدارترین هدایا به‌شمار می‌روند. درحالی‌که بسیاری هدایای قدیمی تاثیرگذاری گذشته را ندارند. سعی کنید به روز باشید و نیاز امروز مخاطب را دریابید تا در نظرها بدرخشید!

ویژگی های کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

سلیقه مخاطب هدف را بشناسید!

اگرچه در مورد هدیه تبلیغاتی نمی‌توان سلیقه تک‌تک افراد را در هنگام خرید لحاظ کرد؛ اما می‌توانید مشخص کنید که مشتریان شما غالبا در چه بازه سنی هستند و چه اشتراکاتی با هم دارند. بی‌شک کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان در گروه سنی نوجوان با کاربردی ترین هدایا از نگاه مشتریان میانسال تفاوت زیادی دارند. بنابراین باید سعی کنید دید کلی را در انتخاب هدایا مدنظر قرار دهید.

نام و نشان تجاری خود را هوشمندانه بر روی کالا چاپ کنید!

نام و لوگو برندتان را با فونتی مناسب، اندازه‌ای ایده‌آل، رنگی واضح و هماهنگ با رنگ هدیه و همچنین در محلی مناسب از کالا چاپ کنید. توجه داشته باشید که سایز و محل چاپ نباید به حدی ضایع باشد که مشتری از به کار بردن هدیه تبلیغاتی منصرف شود؛ همچنین باید اندازه‌ای ایده‌آل را برای آن انتخاب کنید که در هنگام به‌کار بردن کالا، مشتری را متوجه وجود خود کند.

کیفیت و دوام هدیه مهمترین نکته است!

هرچه کیفیت یک هدیه بیشتر باشد، شانس بیشتری برای به کار برده شدن دارد. یک هدیه با کیفیت و ماندگار، شان و ارزش برندتان را حفظ می‌کند و راجع‌به شما و محصولات و خدمتتان دید مثبتی در نزد مشتریان ایجاد می‌کند.  

به جلوه ظاهری هدیه توجه کنید!

 ظاهربینی‌ همواره مورد ملامت‌ قرار گرفته اما در استفاده از یک محصول، جلوه ظاهری است که در لحظه اول کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان را تعیین می‌کند. هدایایی جذاب و متنوع تهیه کنید تا بر دل مخاطب بنشیند!

بیشتر بخوانید: چرا هدایای تبلیغاتی روش تبلیغ خلاقانه است؟

هدایایی تهیه کنید که طیف وسیعی از سلایق را دربرگیرند!

ست هدیه تبلیغاتی شانس بیشتری دارد تا در میان کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان قرار گیرد. چراکه ست هدایا تنوع زیادی دارند.

۶ مورد از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

۶ مورد از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

  1. ست هدیه ۷۱۰۹۰۸؛ این ست هدیه به‌منظور خوشآمدگویی از مهمانان خاص در مناسبت‌های مختلف کارایی زیادی دارد. از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان این ست هدیه است که اقلامی از جمله سررسید، فلاسک، جاموبایلی، خودکار و ماگ سرامیکی را دربرمی‌گیرد.
  2. ست هدیه ۷۱۰۹۰۴؛ یک ست هدیه پرطرفدار است که حس نشاط و سرزندگی را در فضای اتاق منتشر می‌کند! این ست پرکاربرد و جذاب شامل ساعت رومیزی چوبی، جاموبایلی چوبی و همچنین دستگاه بخور است که هوای اتاق را سبک و با کیفیت می‌کند.
  3. ست هدیه ۷۱۰۸۹۷؛ لوازم دیجیتال از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان امروزی هستند. چراغ مطالعه USB‌، اسپیکر و فلش مموری ۳۲ گیگ شما را در ذهن مشتریان جاودان خواهند کرد.
  4. ست هدیه ۷۱۰۶۳۷؛ ساعت چوبی، فلاسک و ست رومیزی چوبی که شامل جاخودکاری و قفسه است می‌تواند در طی روز صدها بار مورد استفاده قرار گیرد.
  5. ست هدیه ۷۱۰۸۴۱؛ ماگ چوبی، زیرلیوانی چوبی، شیشه شکلات و… تمام آن چیزی است که مشتری برای یک عصرانه لذت‌بخش پس از یک روز شلوغ و پرکار به آن نیاز دارد. این لذت را به او هدیه کنید و در شیرین‌ترین لحظه‌ها در خاطر ایشان جاودان شوید.
  6. ست هدیه ۷۱۰۸۳۹؛ اسپیکر، شیشه شکلات، ماگ سرامیکی و زیرلیوانی چوبی هدایای ماندگاری هستند که در صدر بهترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان قرار می‌گیرند.

۶ مورد از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

بهترین فروشگاه کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان

برای خرید کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی از نگاه مشتریان به سراغ فروشگاهی بروید که با تخصص و تجربه چندین ساله این حرفه راه را برای پیشرفتتان‌ هموار می‌کند. حس هفتم با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه ارائه هدایای تبلیغاتی و تبلیغات پربازده در انتخاب بهترین‌ها یاریتان‌ می‌کند.

به مطالعه ادامه دهید: موثرترین هدیه های تبلیغاتی نگاه خریداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *