هدیه

ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا

ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا

ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در بهبود و گسترش تعاملات کاری و خدماتی افراد باشد. بنابراین انتخاب و خرید یک ست زیبا و کارآمد بسیار مهم است. معمولا پیشنهاد می‌شود برای ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا از اقلام و وسایلی استفاده شود که جلوه گر هنر باستانی و سنت‌های ایرانی باشند.

استفاده از این چنین هدایا سبب جلب نظر مشتریان و مدیران خواهد شد. توجه داشته باشد هداست هدیه مدیریتی برای شب یلدا ارائه شده توسط حس هفتم، نه تنها توجه به مدیران سایر شرکت‌ها را نشان می‌دهد، بلکه می‌توانند تاثیر شایان توجهی در ارتقاء ارتباطات تجاری و تعاملات مثبت در دنیای کسب و کار داشته باشند.

ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا مناسب مدیران

یکی از مهمترین رسم و رسوم‌هایی که در شب یلدا وجود دارد، اهدای هدیه به یک دیگر در شب یلدا است. معمولا از جانب بزرگان فامیل و سایر افراد به افرادی همچون بچه‌ها و تازه عروس‌ها هدایای تعلق می‌گیرد. البته توجه داشته باشید که هدیه شب یلدا تنها مخصوص جمع‌های خانوادگی و دوستانه نبوده و معمولاً در این چنین رویدادهایی شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز هدایایی را اهدا خواهند کرد. 

برای مثال به منظور توسعه روابط استفاده از ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا می‌تواند در بهبود تعامل با یک سازمان یا مشتریان بسیار موثر واقع شود. معمولا مدیران شرکت یا سازمان‌ها جایگاه اجتماعی بسیار بالایی دارند و طرز فکر آنها اهمیت بسزایی می‌تواند در توسعه روابط با شرکت‌های خدمات دهنده داشته باشد. بنابراین به منظور اعطای هدیه به مدیران شرکت‌ها لازم است دقت و توجه بسیار زیادی به خرج دهید.

مطلب پیشنهادی: هدایای دیجیتال پرطرفدار از نگاه کارمندان

ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا مناسب مدیران

هدیه یلدا مناسب برای مدیران

برای انتخاب و خرید ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا لازم است به نکات مهمی توجه کنید. در ابتدا لازم است توجه داشته باشید از آن جایی که شب یلدا یک مناسبت سنتی و باستانی به حساب می‌آید، بسیار بهتر است برای خرید و انتخاب ست هدیه مدیریتی سعی کنید از صنایع دستی و هنرهای باستانی ایرانی استفاده کنید که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می‌کنند. 

استفاده از صنایع دستی و هنرهای باستانی ایرانی می‌توانند مزایای بسیار زیادی به همراه داشته باشند که از جمله مهم‌ترین مزایای آنها می‌توان به ارزش مادی و معنوی بالای آنها اشاره کرد. همچنین استفاده از این چنین ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا می‌تواند دیدگاه مثبتی را از شما در ذهن مخاطب و مشتریان ایجاد کند.

مطلب پیشنهادی: راهنمای جامع برای خرید هدیه شب یلدا برای آقایان

زیرا نشان می‌دهد شما توجه و اهمیت ویژه‌ای به حفظ آداب و رسوم سرمایه‌های باستانی و ملی کشور دارید. در ادامه شما را به برخی از بهترین ست‌های هدیه مدیریتی شب یلدا آشنا خواهیم کرد که می‌توانید از آنها به منظور گسترش تعاملات و بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

ست قهوه خاص و نفیس برای مدیران

شما قادر خواهی بود از طریق درگاه حس هفتم ست قهوه (کافی ست) را خریداری نمایید. این ست مجموعه کامل و نفیسی از هدایای تبلیغاتی یلدا به حساب می‌آید. به طور کلی ست قهوه بسیار شیک و کارآمد هستند و افراد می‌توانند برای پذیرایی و میهمانی‌های خود از آنها استفاده کنند.

وجود یک شیشه شکلات در کنار این ست سبب می‌شود حس و حال یلدایی آن افزایش یافته و افراد بتوانند در مهمانی شب یلدا نیز از آن استفاده کنند.

ست قهوه خاص و نفیس برای مدیران

ست فانوس و سفره قلمکار و دیوان حافظ

از جمله خاص‌ ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی حس هفتم می‌توان به ست فانوس و سفره قلمکار و دیوان حافظه اشاره کرد. این ست یادآور هنر باستانی ایرانی بوده و می‌تواند جلوه بسیار خاصی را به سفره یلدایی افراد ببخشد، در نتیجه بسیار کارآمد نیز هست. فانوس موجود در این ست دارای شیشه آبی رنگ بوده و توسط هنر دست ساخته شده است.

طرح‌ها و نگارهایی که بر روی این فانوس وجود دارد نظر هر فردی را به خود جلب می‌کنند. در این ست نیز دیوان حافظ وجود دارد که سبب تکمیل میز یلدایی افراد خواهد شد و افراد می‌توانند با استفاده از این دیوان و فال‌های آن شب خاطره انگیزی را تجربه نمایند.

ست فنجان و قندان مسی

 بهترین ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا ست فنجان و قندان مسی بوده که دارای ظرافت‌های هنری اصیل ایرانی است که می‌تواند جلوه بسیار خاصی به میز یا سفره یلدایی افراد ببخشد. افرادی که این هدیه را دریافت می‌کنند، می‌توانند از آن برای پذیرایی از میهمانان خود در شب یلدا استفاده کنند.

طرح‌های موجود برای فنجان‌ها و نعلبکی این ست بسیار منحصر به فرد و خاص هستند و حال و هوای سنتی خاصی به این ست می‌بخشند. همچنین معمولاً قندان مسی که در این ست به کار رفته است چکش کاری شده و دارای طرح انار است که جلوه بسیار خاصی برای شب یلدا دارد.

شکلات خوری فیروزه

ست شکلات خوری فیروزه یکی از خاص‌ترین ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا به حساب می‌آید که هم جنبه تزیینی و دکوری داشته و هم افراد می‌توانند به منظور ظرف پذیرایی در میهمانی‌های یلدایی خود از آن استفاده کنند.

مطلب پیشنهادی: ایجاد حس وفاداری در مشتریان با هدایای تبلیغاتی

شکلات خوری فیروزه دارای سایز و ابعاد مختلفی بوده و جالب است بدانید که در این محصول از قطعات سنگ فیروزه نیشابور استفاده شده است. کار شدن قطعات سنگ فیروزه نیشابور به صورت دستی بر روی این ست سبب شده جلوه و زیبایی آن دوچندان شود و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

هدیه مدیریتی برای شب یلدا بصورت پک یلدایی

هدیه مدیریتی برای شب یلدا بصورت پک یلدایی

یکی دیگر از ست‌های مدیریتی شب یلدا که می‌تواند بسیار کارآمد باشد، استفاده از پک یلدا است.  همان طور که می‌دانید آجیل یکی اصلی‌ ترین خوراکی‌ها در شب یلدا به حساب می‌آید؛ بنابراین در صورتی که از آن در ست‌های مدیریتی شب یلدا استفاده شود، می‌تواند جذابیت و کارآمدی ست‌ها را افزایش دهد.

در پک هدایای یلدایی، انار بسیار خوش رنگ و زیبایی از جنس سفال ساخته و قرار داده شده است که رنگ و ظاهری بسیار زیبا و چشمگیری دارد.  در کنار این انار زیبا در پک نقلی یلدا، آجیل نیز وجود دارد که در قوطی شیشه‌ای لوکسی قرار داده شده است.

سخن پایانی

یکی از مهم‌ترین جشن‌های فرهنگی ایرانی که می‌تواند به عنوان فرصتی برای برقراری و تقویت ارتباطات در دنیای کسب و کار شناخته شود، شب یلدا است. در این شب اهدای هدیه و ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا به مدیران شرکت‌ها می‌تواند  تاثیر بسیار زیادی در بهبود همکاری‌ها و روابط کسب و کاری داشته باشد.

بیشتر بخوانید: جاکارتی فلزی جدید بصورت عمده


سوالات متداول

آیا خرید هدیه تبلیغاتی برای مدیران در شب یلدا در رشد برند موثر است؟

خرید هدیه تبلیغاتی برای مدیران یکی از روش های تاثیرگذار روی مدیران بوده و آنان را نسبت به شما وفادار میسازد، حال اگر شما در مناسبت ها مانند شب یلدا این هدایا را اهدا کنید باعث ماندگاری دائم خود در ذهن آنان می شوید و این تلاش آنان برای پیشرفت برند را دوچندان می کند

چه هدایای برای مدیران در شب یلدا مناسب تر است؟

ما در مجموعه حس هفتم ست هایی را تهیه کردیم که هم در شان مدیران باشد و هم در راستای شب یلدا موضوعیت را حفظ کند، شما می توانید این پک ها را در صفحه هدایای یلدایی مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *