هدیه

فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲

فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲

برندها و شرکت‌ها معمولا در مناسبت‌های مختلف، به کارمندان یا شرکای تجاری خود هدایایی می‌دهند تا به‌ نوعی آن مناسبت را تبریک بگویند. این هدایا شامل آیتم‌های متفاوتی است که در تحت عنوان ست‌های جذابی بسته‌بندی می‌شوند. این هدایا می‌توانند در مناسبت‌های مختلف به گروه خاصی از مشتریان، مخاطبان و حتی کارمندان هدیه داده شوند.

با دریافت این ست‌ها توسط دیگران، ذهنیت مثبتی از شما در ذهن آنان باقی می‌ماند که در طول زمان اثرات آن را خواهید دید. یکی از مناسبت‌هایی که می‌توان از این هدایا استفاده کرد، شب یلدا است. اما فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ شامل چه ست‌هایی می‌شود؟

حدود 4 سال است که حتی سنتی ترین سیستم‌های ما رو به پیشرفت حرکت می‌کنند و بهترین روش‌ها را برای معرفی خود و سازمانشان به شرکای تجاری و البته مشتریان خود انتخاب می‌کنند یلدا بهترین بهانه برای افزایش تعامل با مشتریان است که یکی از بهترین راه‌ها جهت تعامل با مشتریان هدایای تبلیغاتی یلدااست.

فروش آنلاین هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ 

هدایای تبلیغاتی در اصل می‌توانند بسیار متفاوت و حتی خلاقانه باشند. این هدایا شامل ست‌هایی هستند که در آن‌ها از چند آیتم به هم مرتبط برای هدیه دادن به افراد مختلف استفاده می‌شود و با یک بسته‌بندی بسیار شیک و زیبا آماده خرید می‌شوند.

فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ شامل چه آیتم‌ هایی می‌شوند

معمولا رؤسا و صاحبان برندها باید هدایایی را انتخاب کنند که با موضوع کسب‌وکار آن‌ها همخوانی داشته باشد تا هر چه بهتر بتوانند برند خود را به دیگران معرفی کنند. این ست‌ها، فرصت بسیار خوبی برای تبلیغات و بازاریابی محصولات شما هستند.
شما می‌توانید بر روی تمامی آیتم‌هایی که در ست وجود دارند، لوگوی شرکت یا برند خود را به چاپ برسانید تا شرکای تجاری یا مشتریان برند شما را بهتر بشناسند.

آیتم‌های این ست‌های تبلیغاتی می‌توانند کاملا متفاوت یا به هم مرتبط باشند. ایده‌های زیادی برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ وجود دارد. به طور مثال، در ست هدیه مدیریتی یا صنایع‌دستی، از چند وسیله که طرح‌های سنتی روی آن‌ها کار شده است، استفاده می‌شود.

معمولا گلدان‌ها و بشقاب‌ها میناکاری می‌شوند و در برخی ست‌ها، یک جلد کتاب حافظ نیز به کار می‌رود. همین امر باعث می‌شود که ست‌های سنتی بهترین انتخاب برای شب یلدا باشند.

هدایای مناسبتی برای سازمان مانند هدایای شب یلدا

مناسبت‌های خاص مانند اعیاد، بهترین فرصت برای هر سازمان یا برند جهت تبلیغات هستند و رؤسا باید نهایت بهره خود را از این فرصت‌ها ببرند. پس می‌توان نتیجه گرفت که هدایای تبلیغاتی یلدا بهترین انتخاب برای مناسبت‌ها خواهند بود.

آیا می‌توان از فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ در مناسبت‌هایی خاص استفاده کرد؟

تنها نکته‌ای که باید به آن دقت کنید، نوع بسته انتخابی است و از هر بسته‌ای نمی‌توانید برای مناسبت‌های خاص استفاده کنید. به طور مثال، ست‌های خوش آمدگویی برای هدیه دادن در مناسبت‌ها مناسب نیستند و باید چیزی را انتخاب کنید که با آن مناسبت همخوانی داشته باشد. در این مقاله 44 پیشنهاد خرید هدایای تبلیغاتی یلدا را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که می‌تواند بسیار به شما کمک کند.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی شب یلدا

اگر تصمیم به خرید هدایای تبلیغاتی به‌صورت عمده برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ را دارید، پس بهتر است که نگاهی به هدایای جدید حس هفتم بیندازید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. این ست‌ها عبارتند از:

جدیدترین ست های صنایع دستی مناسب شب یلدا

از جدیدترین و زیباترین این ست‌ها می‌توان به ست هدیه 710801 اشاره کرد. در این ست شش عدد آجیل‌خوری نقاشی و قلم قرار دارند که به ظرافت هر چه بیشتر طراحی شده‌اند. این آیتم‌ها درون جعبه هارد باکس قرار دارند، به همین علت از آسیب دیدن در امان هستند.

از ست‌های دیگری که جهت فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ استفاده می‌شوند، می‌توان به آن اشاره کرد، ست هدیه 710800 می‌باشد که شامل 5 تکه خواهد بود. چهار عدد آجیل‌خوری مس و پردازه و یک عدد قندان مس و پردازه آیتم‌های این ست را تشکیل می‌دهند. جالب است بدانید تمامی این ست‌ها قابلیتی با عنوان چاپ لیزر دارند که می‌توانید لوگو برند خود را بر روی جعبه آنان چاپ کنید.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی شب یلدا

جدیدترین ست های پذیرایی برای شب یلدا

به‌جرأت می‌توان گفت که ست‌های پذیرایی در کنار ست‌های صنایع دستی، بهترین انتخاب برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ هستند. جدیدترین ست این مجموعه، 710705 است که جز ست‌های 5 تکه به شمار می‌رود.

گلدان تراریوم با پایه چوبی، زیرلیوانی چوبی، ماگ سرامیکی و شیشه شکلات و آجیل آیتم‌های این ست هستند که درون یک جعبه هارد باکس قرار گرفته‌اند. با سفارش دادن این ست، شما می‌توانید از حس هفتم درخواست کنید که یک سمبل انار روی تمامی آیتم‌ها چاپ کند تا خاص بودن آن‌ها را برای این مناسبت افزایش دهد.

از قابلیت‌های ست‌های پذیرایی که برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ به کار می‌روند،  می‌توان به اختصاصی بودن بسته بندی‌ها هماهنگ با شب یلدا با المان‌های خاص این شب اشاره کرد. ست بعدی، باغ نارنجستان بوده که از خاص‌ترین ست‌های پذیرایی به‌حساب می‌آید.

آیتم‌های این ست هدیه شامل کتاب حافظ، شیشه شکلات، شیشه آجیل، شیشه دمنوش، شیشه نبات، دو عدد فنجان و نعلبکی الماس و تراش و همچنین یک قندان الماس تراش خواهند بود. دقت کنید تمامی ست‌ها قابلیت استفاده از بگ شاپ ساده یا مقوایی را خواهند داشت.

ایده‌ های خلاقانه برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲

در صورتی که مدل‌های ست‌های پذیرایی را نپسندیدید، می‌توانید از ترکیب چند ست با هم استفاده کنید. به طور مثال چند آیتم از ست‌های صنایع دستی و چند آیتم از ست‌های پذیرایی را کنار یکدیگر قرار دهید. در این صورت باید جعبه هارد باکس آن‌ها را طبق آیتم‌های جدید سفارش دهید. همچنین می‌توانید از تزیینات دیگری طبق سلیقه خود روی جلد یا داخل ست‌ها استفاده کنید تا جذاب‌تر به نظر برسند.

ایده‌ های خلاقانه برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲

آیا امکان سفارشی‌ سازی هدایای تبلیغاتی وجود دارد؟

با وجود طرح‌های متفاوتی که برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ در فروشگاه حس هفتم وجود دارند، امکان دارد که طرحی را نپسندید و مایل باشید ست اختصاصی خود را سفارش دهید. شما می‌توانید آیتم‌هایی که می‌پسندید را انتخاب کنید تا در ست انتخابی شما قرار گیرند.

حتی می‌توانید یک ست را انتخاب کنید و برخی از آیتم‌های آن را کم یا زیاد کنید. علاوه بر آن، می‌توانید نام، لوگو یا نام برند خود را روی تک‌تک آیتم‌ها چاپ کنید تا هر چه بیشتر در ذهن مخاطبتان حک شود.

تاثیرات هدایای تبلیغاتی در مناسبت‌ های مختلف روی وجه‌ برند

ارائه فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ به مشتریان یا افراد خاص، می‌تواند تاثیرات زیادی روی حس اطمینان و تبلیغات برند شما داشته باشد. حتی اگر این هدایای را به افراد زیادی بدهید، ممکن است شما را به افراد دیگر معرفی کنند و در نتیجه فروش شما افزایش پیدا کند.

در صورتی که تصمیم به خرید این هدایا برای شب یلدا ۱۴۰۲ دارید، می‌توانید فروشگاه ما، یعنی حس هفتم را به‌عنوان بهترین فروشگاه برای فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲ انتخاب کنید و ست‌های زیبا و خاصی را بر حسب سلیقه خود سفارش دهید.
علاوه بر آن، برای خرید ست هدیه مدیریتی و هدایای تبلیغاتی روز پزشک نیز می‌توانید از ما مشاوره گرفته و سپس نسبت به خرید اقدام کنید.


سوالات متداول

آیا می توان هدایا برای شب یلدا را بصورت اختصاصی سفارش داد؟

بله در مجموعه حس هفتم شما می توانید از بین تمامی محصولات حس هفتم ست مورد نظر خود را سفارش دهید و حتی می توانید از مشاوره و تجربه کارشناسان ما در این زمینه استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *