مناسبت ها

هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان

هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان

آیا می‌دانید که چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است؟

آیا با انواع هدایای تبلیغاتی یلدا که می‌توانند بازاریابی یک برند را انجام دهند آشنایی دارید؟ معمولا برندهای مختلف برای این که بازار فروش بهتری داشته باشند، سعی می‌کنند که به مشتریان خود هدیه بدهند. چرا که با استفاده از هدیه، یک برند در ذهن مشتری حک می‌شود و خاطره‌ای خوش از آن در ذهن مخاطب باقی می‌ماند.

 حال چه خوب است که این برندها در مناسبت‌های مختلف که شور و ضیافت زیادی در آن‌ها پدیدار شده است، اقدام به ارائه هدایای تبلیغاتی کنند. شب یلدا یکی از همین مناسبت‌ها است که شما می‌توانید برای بازاریابی محصولات خود، در آن هدایایی را به مشتریانتان اعطا کنید. توجه داشته باشید که هدایایی که در شب یلدا ارائه می‌شوند، باید رنگ و بوی یلدایی هم داشته باشند. با ما در ادامه همراه باشید تا با انواع هدایای تبلیغاتی یلدا آشنایی پیدا کنید.

اهمیت هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان چقدر است

جشن یلدا یکی از قدیمی‌ترین سنت‌های ایرانی است که مهر و محبت و دوستی را در دل افراد رشد می‌دهد. در این شب برای این که شما ارزشمندی مشتریان خود را به آن‌ها نشان دهید، باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند.
بنابراین اهمیت دارد که بدانید چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است. در واقع می‌توان گفت که شب یلدا یکی از معدود فرصت‌هایی است که شما باید آن را غنیمت بدانید و حس خوب همکاری را به مشتریان خود القا کنید.

اهمیت هدیه دادن در شب یلدا

هدایای تبلغاتی شب یلدا با تزئینات سنتی که دارند، در دل تمامی افراد جا رفته‌اند و مهر و محبت را بر می‌انگیزانند. به همین دلیل است که همواره مورد توجه قرار می‌گیرند. برای این که بهترین هدایای تبلیغاتی یلدا را خریداری کنید، می‌توانید با ما در حس هفتم در ارتباط باشید. با راهنمایی مشاورین ما می‌توانید متوجه شوید که چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است.

در این مقاله 44 پیشنهاد خرید هدایای تبلیغاتی یلدا را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که می‌تواند بسیار به شما کمک کند.

چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است؟

هدایای تبلیغاتی که برای شب یلدا مناسب هستند، از تنوع زیادی برخوردارند. خلاقیت و هنرمندی کارشناسانی که در حس هفتم فعالیت می‌کنند، باعث شده است که پک‌هایی طراحی شوند که از همه نظر جذاب هستند. این هدایا متناسب با سنت‌های یلدایی طراحی شده‌اند و از زیبایی ظاهری زیادی نیز برخوردارند.‌

تمامی آیتم‌های خوراکی شب یلدا، کتاب‌های نفیس یلدایی، آیتم‌های فرهنگی و آیتم‌های هنری می‌توانند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در شب یلدا به مشتریان اهدا شوند. پس برای پاسخ دادن به این سوال که چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است می‌توان طیف گسترده‌ای از هدایا را در نظر داشت. اگر قصد خرید هدیه برای شرکت تجاری دارید مطلب چه هدایایی برای شرکت های تجاری مناسب است می‌توانید بسیار  کمک کننده باشد.

آنچه که اهمیت دارد، ذوق و سلیقه شما عزیزان است که کدام هدیه را بپسندید‌. لازم به ذکر است که تهیه هدایای خاص یلدایی به نوعی سرمایه گذاری برای یک برند به شمار می‌آید و می‌تواند شما را در مسیر رسیدن به هدف یاری کند.

برای این که بدانید چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است، باید نگاهی به ویژگی‌های بهترین هدایای یلدایی بیندازید. در واقع هدایایی که در شب یلدا ارائه می‌شوند، باید رنگ و بوی یلدایی داشته باشند.

برای موفقیت در هر کسب و کاری نیاز به دانش هایی دارید در مقاله رازهای موفقیت در شروع کسب و کار می‌توانید این اطلاعات را بدست آورید.

چگونه متوجه شویم که چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است

یعنی با هنر ایرانی عجین شده و نفیس باشند. هدایایی که در این شب به یاد ماندنی به مشتریان ارائه می‌شوند، همگی باید ویژگی‌های زیر را دارا باشند:

 • یک هدیه تبلیغاتی مناسب باید کاربردی باشد.
 • هدایای تبلیغاتی مناسب برای شب یلدا باکیفیت است و متناسب با این مناسبت طراحی شده است.
 • این هدیه رسمی است و حس ارزشمند بودن را به مشتری القا می‌کند.

چرا از هدایای تبلیغاتی یلدا برای سازمان ها استفاده می کنند؟

به طور کلی یکی از بهترین و موثرترین راهکارهایی که در سازمان‌ها و برای جذب مشتری کاربرد دارد، هدیه دادن در شب یلدا باعث ترویج فرهنگ ایرانی شده و نام یک برند را تثبیت می‌کند. به همین دلیل افراد برای بهبود روابط خود با مشتریان هدایای تبلیغاتی یلدا را بر می‌گزینند.

در این میان، اگر مشتریان شما در سایر سازمان‌ها مشغول به کار هستند، بهتر است که از هدایای سازمانی و پک‌های ویژه با تم یلدایی استفاده بشود. هدایای این چنینی می‌توانند ست‌های دیجیتال باشند، ست هدیه مدیریتی را در بر بگیرند یا خوراکی‌های مخصوص یلدا باشند. در هر صورت، این هدایا موجب رضایتمندی مشتری از یک برند خواهند شد.

اگر هدیه‌ای کاربردی را انتخاب کنید، همواره برند خود را در مقابل چشم قرار خواهید داد. این یعنی موفقیت شما در زمینه فروش و رسیدن به اهداف کلان سازمان! همین حالا برای خرید انواع هدایای سازمانی یلدا با ما در تماس باشید و از راهنمایی‌های ویژه کارشناسان ما برخوردار شوید.

کاربرد هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان

اگر بخواهیم با توجه به کاربردی که هدایای تبلیغاتی دارند آن‌ها را انتخاب کنیم، باید ابتدا به مشتریان توجه کنیم. این که مشتریان ما بیشتر از چه گروهی هستند و چه هدایایی را می‌پسندند، باعث می‌شود که در زمینه خرید انواع هدایای تبلیغاتی یلدا بهتر تصمیم گیری بشود.

از نظر کاربرد، چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است

حتی شما با توجه به مشتریان و ویژگی‌های آن‌ها می‌توانید بفهمید که چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است. در ادامه برخی از متداول‌ترین هدایای تبلیغاتی که حس هفتم آن‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد، معرفی شده‌اند:

 • انواع جعبه‌های پذیرایی ترمه، چوبی و چرم
 • خودکارهای نفیس با طراحی شب یلدا
 • ست هدیه مدیریتی
 • ست‌های دیجیتال
 • کیف و جا کارتی و جا کلیدی
 • خاتم کاری روی چوب یا روی مس
 • تابلوهای نفیس و بافته شده
 • صنایع دستی و هنری
 • معرق کاری و مینا کاری
 • ساعت و انواع پاور بانک و اسپیکر و فلش
 • ست‌های رو میزی یا ست‌های پذیرایی
 • ساعت مچی، دیواری و ساعت رومیزی
 • لباس و هدایای پوشیدنی
سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد این که چه هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان است صحبت کردیم. کسب و کارهای نوپا و سایر کسب و کارها برای القای حس خوب به مشتریان خود، باید در مناسبت‌های مختلف از هدیه تبلیغاتی استفاده کنند. ست هدیه مدیریتی، ست‌های صنایع دستی، انواع کالاهای دیجیتال و انواع تابلوهای نفیس جزو هدایایی هستند که برای شب یلدا مناسبند.

شما با شناخت ویژگی‌هایی که مشتریانتان دارند و همچنین با راهنمایی‌های حس هفتم، باید برترین هدایا را انتخاب کنید. هدایایی که به پیدا کردن مشتریان وفادار می‌انجامند و به منزله نوعی سرمایه گذاری برای رشد دادن برند به کار گرفته می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید برترین پک‌های هدیه شب یلدا می‌توانید با ما در ارتباط باشید.


سوالات متداول

انواع هدایای کاربردی شب یلدا

انواع جعبه‌های پذیرایی ترمه، چوبی و چرم
خودکارهای نفیس با طراحی شب یلدا
ست هدیه مدیریتی
ست‌های دیجیتال
کیف و جا کارتی و جا کلیدی
خاتم کاری روی چوب یا روی مس
تابلوهای نفیس و بافته شده
صنایع دستی و هنری
معرق کاری و مینا کاری
ساعت و انواع پاور بانک و اسپیکر و فلش
ست‌های رو میزی یا ست‌های پذیرایی
ساعت مچی، دیواری و ساعت رومیزی
لباس و هدایای پوشیدنی

هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا از کجا تهیه کنیم؟

شا میتوانید هدایایی که مناسب شب یلدا باشد را از مجموعه حس هفتم خریداری کنید و قبل از خریرد می توانید از تجربه کارشناسان ما برای خرید مناسب ترین هدیه استفاده کنید و مشاوره خرید دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *