هدیه

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی چیست؟

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی چیست؟

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی می‌تواند بسیار زیاد باشد و آن را برای استفاده در موقعیت‌های مختلف مناسب سازد. آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که به مسافرت رفته باشید یا در حین پیاده روی نتوانید نوشیدنی‌های گرم لذت ببرید؟ معمولا فلاسک‌ها بزرگ هستند و علاوه بر حمل دشوار، برای استفاده یک نفر بیش از حد بزرگ هستند.

به همین دلیل، تراول ماگ‌ها انتخاب بسیار ایده‌آل‌تری برای حمل نوشیدنی‌ها و گرم نگه داشتن  آنها به اندازه مصرف یک نفر خواهند بود. همچنین این محصولات به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب می‌تواند استفاده شود. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی دقیقا چیست؟ در ادامه به بررسی این موضوع به طور کامل خواهیم پرداخت.

تراول ماگ تبلیغاتی چیست؟

تراول ماگ تبلیغاتی یک نوع ماگ است که مسافرتی به حساب می‌آید و می‌تواند نوشیدنی‌های مختلف را تا ساعت‌ها گرم یا سرد نگه دارد. اکثر آن‌ها دارای درب‌هایی هستند که از خروج مایعات جلوگیری می‌کنند و برخی دیگر دارای دسته خواهند بود. بهترین تراول ماگ‌ها از فولاد ضد زنگ دوجداره ساخته می‌شوند که نوشیدنی‌ها را برای ساعت‌ها گرم یا سرد نگه می‌دارند.

تراول ماگ تبلیغاتی چیست؟

این ماگ‌ها به شما اجازه می‌دهند در هر مکانی که هستید با در دست داشتن آن‌ها از نوشیدن چای، قهوه و سایر نوشیدنی‌ها لذت ببرید. از کاربرد تراول ماگ می‌توان به سفرهای کمپینگ و پیاده روی اشاره کرد. از آن جایی که این ماگ‌ها دارای درب هستند و می‌توانند نوشیدنی‌ها را برای ساعت‌ها گرم نگه دارند، گزینه خوبی برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی هستند.

شما می‌توانید از آن استفاده کنید و به صورت تک آن را به مخاطبین هدیه خود هدیه دهید. اگر قصد دارید که از آن به عنوان یک هدیه خاص استفاده کنید، می‌توانید ست‌های تبلیغاتی را انتخاب کنید که هم شیک و هم کاربردی خواهند بود.

بررسی کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی

همان طور که اشاره کردیم کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی در موارد مختلفی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

کاربرد تراول ماگ در محل کار

ساعت‌های طولانی کار می‌تواند شما را خسته کند و انرژیتان را کاهش دهد. خوردن یک نوشیدنی گرم انرژی شما را برگردانده و خستگی را از بدنتان رفع می‌کند. بیشتر محیط‌های کار امکان تهیه نوشیدنی گرم را ندارند.
به همین دلیل، شما می‌توانید از این کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی استفاده کنید و همیشه از نوشیدنی گرم در هنگام کارکردن بهره مند شوید. مدیران سازمان‌ها می‌توانند از این آیتم به عنوان یک هدیه سازمانی استفاده کنند.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ هدیه سازمانی جدید برای حسابداران

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی در سفرها

اگر دوست دارید به تنهایی سفر کنید یا نوشیدنی موردعلاقه خودتان را در کنار خانواده یا دوستان داشته باشید، این ماگ‌ها می‌توانند به شما کمک زیادی کنند. کافی است برای ارائه هدایای تبلیغاتی از این آیتم استفاده کنید تا مخاطب شما بتواند از آن تا سال‌های زیادی استفاده کند.

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی در ست هدایای تبلیغاتی

علاوه بر این که شما می‌توانید از آن‌ها در مکان‌های مختلفی استفاده کنید، جدا از آن می‌توانید تراول ماگ را در ست‌های تبلیغاتی نیز به کار ببرید. معمولا این ست‌ها از آیتم‌های مختلفی تهیه می‌شوند که همگی کاربردی بوده و مخاطبانتان می‌توانند از آن استفاده کنند. پس اگر بودجه زیادی در اختیار دارید، از تراول ماگ‌ها در ست تبلیغاتی استفاده کنید.

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی در ست هدایای تبلیغاتی

مزایای استفاده از تراول ماگ تبلیغاتی

با دانستن کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی، بهتر است با مزایای آن هم آشنا شوید که عبارتند از:
● این نوع ماگ هیچ نوع محدودیتی ندارد و می‌توانید انواع مایعات اعم از سرد و گرم را درون آن قرار دهید.
● نسبت به لیوان‌های یکبار مصرف کاغذی و پلاستیکی بسیار مقرون‌بصرفه‌تر بوده و به سلامتی نیز آسیبی نمی‌رساند.
● می‌توانید بارها و بارها از آن استفاده کنید و نیازی به دور انداختن تراول ماگ نیست.
● صرفه جویی در وقت با تهیه نوشیدنی از قبل و نگهداری آن در تراول ماگ

انواع تراول ماگ تبلیغاتی

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی به انواع آن نیز بستگی دارد به همین دلیل، آن‌ها را در ادامه شرح خواهیم داد:

تراول ماگ نی دار

این نوع ماگ بیشتر برای نوشیدنی‌های خنک مناسب است و برای نوشیدنی‌های گرم چندان قابل استفاده نیست. با استفاده از آن نوشیدن مایعات بسیار راحت‌تر می‌شود و نیازی به تهیه نی جداگانه نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی: جاکارتی فلزی جدید

تراول ماگ دیجیتال

اگر دوست دارید که از وسایل پیشرفته استفاده کنید، ما پیشنهاد می‌کنیم که تراول ماگ دیجیتال را به اطرافیانتان هدیه دهید. این نوع ماگ با داشتن نمایشگر دما می‌تواند گزینه خوبی برای جلب رضایت مخاطبان و تبلیغ کسب و کار شما باشد. به خاطر داشته باشید که قیمت آن نسبت به دیگر مدل‌ها معمولا بیشتر خواهد بود.

تراول ماگ استوانه ای

این نوع ماگ‌ها ظاهری استوانه‌ای شکل و باریک دارند، به همین دلیل ظرفیت کمتری داشته و فضای بسیار کمتری را هم اشغال خواهند کرد. از این رو، می‌توانید آن‌ها را به راحتی همه جا حمل کرده و از نوشیدن مایعات موردعلاقه خود لذت ببرید. ساعت‌ها طول می‌کشد تا دمای مایعات درون این ماگ پایین بیاید، زیرا از فلز بسیار مقاومی برای ساخت آن استفاده شده است.

مطلب پیشنهادی: هدایای دیجیتال پرطرفدار از نگاه کارمندان

تراول ماگ استوانه ای

بهترین تراول ماگ تبلیغاتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

برای خرید تراول ماگ تبلیغاتی باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید. این نکات به شرح زیر هستند:
عایق حرارتی بودن: شما قبل از خرید باید ماگی را انتخاب کنید که کیفیت بالایی داشته و از جنس خوبی برای عایق حرارتی آن استفاده شود. ماگ‌هایی که کیفیت پایینی دارند به راحتی مایعات را در ساعت‌های اولیه سرد خواهند کرد.

ب اندازه: مانند دیگر ماگ‌ها و فلاسک‌ها، تراول ماگ هم سایز بندی مختلفی دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بددون نگرانی از کمبود فضا به فعالیت خود بپردازید.

درپوش: سعی کنید تراول ماگی را انتخاب کنید که درب آن به خوبی بسته شده و از سرد شدن مایعات جلوگیری کند. اگر از مواد باکیفیتی در ساخت آن استفاده شده باشد، باز هم با داشتن یک درپوش نامناسب مایعات به سرعت سرد خواهند شد.

خرید از حس هفتم، با بررسی کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی

کاربرد تراول ماگ تبلیغاتی آن را به گزینه‌ای بسیار مناسب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تبدیل می‌کند. زمانی که شما این آیتم را انتخاب می‌کنید، با داشتن کاربرد گسترده، مخاطب دفعات زیادی از آن استفاده می‌کند. به همین دلیل، همیشه با آن روبرو شده و برندتان برای او تداعی خواهد شد.

از این رو، اگر لوگوی شما هم روی آن درج شده باشد، مخاطبان جدیدی به شما اضافه شده و از طرفی مشتریان قبلی هم دوباره باز خواهند گشت. می‌تواند تراول ماگ‌های مختلف را از ما یعنی حس هفتم خریداری کنید. برای ثبت سفارش با شماره تلفن ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: ست هدیه مدیریتی برای شب یلدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *