هدیه

یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تا به ‌حال یک هدیه تبلیغاتی دریافت کرده‌اید که حس کنید چقدر بدون کاربرد است؟ یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی‌ هایی دارد؟ یا به این فکر کرده‌اید که خب، حالا این هدیه تبلیغاتی چه ربطی به من و برندی که آن را هدیه داده است، دارد؟

این سوالات که گاهی با دریافت یک هدیه تبلیغاتی به ذهن شما می‌رسد، نشان می‌دهد که هر هدیه تبلیغاتی، باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد!

شما چقدر درباره ویژگی هدایای تبلیغاتی می‌دانید و آن را برای برند خود درنظر می‌گیرید؟

این مطلب از وبلاگ حس هفتم را به معرفی ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی اختصاص داده‌ایم. اگر دوست دارید درباره این ویژگی‌ها بیشتر بدانید و اطلاعات خودتان را در این زمینه کامل کنید، در ادامه همراه ما باشید.

هدیه تبلیغاتی چیست و یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

هدیه تبلیغاتی نوعی هدیه است که از سوی یک شرکت، برند، استارتاپ و … به دیگران داده می‌شود و مهم‌ترین دلیل آن، ماندگار شدن در ذهن مخاطب است.

این هدایا مخاطبان را به مشتریان وفادار و افراد تازه‌وارد را به یک مخاطب یا مشتری فعال برای برند تبدیل می‌کند. هدایای تبلیغاتی می‌توانند به‌ عنوان یک یادگاری و معرف برند، همیشه در کنار مخاطبان باشند و این کار کمک می‌کند که یک برند یا سازمان در ذهن مخاطب تثبیت و ماندگار شود.

هدیه تبلیغاتی چیست و یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی‌ های هدیه تبلیغاتی

ویژگی هدایای تبلیغاتی موردی است که یک مدیر خلاق و توانا باید درباره آن بداند. زیرا محصولی که تولید و به ‌عنوان هدیه به مخاطب و مشتری داده می‌دهد، بخشی از علاقه یا عدم علاقه، ماندگاری برند در ذهن یا فراموشی و حتی تنفر از آن را به‌دنبال می‌آورد!

یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ مهم‌ترین ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی که باید به آن توجه کنید، موارد زیر هستند:

تاثیرگذار بودن هدیه تبلیغاتی

مهم‌ترین ویژگی هدایای تبلیغاتی که باید به آن توجه کنید، میزان تاثیرگذاری و انتقال حس و عاطفه به دیگران است. تصور کنید برای یک کودک پنج ساله، یک دست پارچ و لیوان هدیه گرفته‌اید! به نظر شما آیا تاثیرگذار است یا حس و عاطفه درستی را به او منتقل می‌کند؟

بنابراین بهتر است در برخورد با کسانی که قرار است هدیه تبلیغاتی را به آن‌ها بدهید، همیشه این مثال را به یاد بیاورید. یک هدیه تبلیغاتی خوب، هدیه‌ای است که می‌تواند حس نوستالژی، خوشحالی و حتی گاهی هیجان را در مخاطب بیدار کند.

با کیفیت بودن هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی برند شما، نمونه کوچکی از سازمانی هستند که در آن فعالیت می‌کنید. بنابراین باید به این نکته توجه کنید که کیفیت هدیه تبلیغاتی شما حرف اول را می‌زند! کیفیت، به‌عنوان ویژگی هدایای تبلیغاتی شما باید همیشه در بالای لیست قرار بگیرد و به آن توجه کنید.

مرتبط بودن هدیه تبلیغاتی

ویژگی هدایای تبلیغاتی را باید در تطبیق داشتن هدیه با بیزنس و مخاطب نیز بررسی کنید. بهتر است هدیه‌ای که برای مخاطبان خودتان تهیه می‌کنید.

با نوع بیزنس شما و پرسونای مخاطب هماهنگ باشد. این نکته به شما کمک می‌کند هرچه بهتر برند خودتان را به دیگران معرفی کرده و سلیقه مشتریان و مخاطبان خودتان را شناسایی کنید.

بیشتر بخوانید: انواع سررسید و تقویم مناسب نوروز

کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی

اگر همه ویژگی‌های بالا را برای تهیه هدایای تبلیغاتی خودتان به‌کار گرفتید، اما به کاربردی بودن هدیه توجه نکردید، تلاش شما بی‌ثمر خواهد بود! بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که یک هدیه کاربردی و قابل استفاده را برای مخاطبان خود تهیه کنید.

ویژگی‌ های هدیه تبلیغاتی

داشتن بسته‌بندی مناسب

توجه به بسته‌ بندی محصولات و هدایای تبلیغاتی به اندازه خود هدیه اهمیت دارد! قطعا شما بین دو محصولی که یکی از آن‌ها با بسته‌ بندی زیبا و دیگری بدون بسته‌ بندی ارائه می‌شوند، محصول اول را انتخاب می‌کنید.

بنابراین توجه به بسته‌ بندی هدیه، به‌عنوان ویژگی هدایای تبلیغاتی معرفی می‌شود و بهتر است به آن توجه داشته باشید.

سخن آخر

تهیه و ارائه یک هدیه تبلیغاتی کار چندان آسانی نیست و باید آن را با توجه و دقت زیادی انجام دهید. یک اشتباه کوچک در تهیه هدایای تبلیغاتی می‌تواند بخشی از مخاطبان را از شما دور کند. بنابراین به یاد داشتن اینکه یک هدیه تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ ویژگی هدایای تبلیغاتی و اهمیت به آن‌ها کاری است که حتما باید انجام دهید.

حس هفتم با شناسایی برند و مخاطب شما، می‌تواند انواع هدایای تبلیغاتی خاص و ماندگار را در اختیارتان قرار دهد. برای تهیه و سفارش هدایای تبلیغاتی، همین حالا دست‌ به‌ کار شوید.

مطلب پیشنهادی: توجه به شخصیت هدایای تبلیغاتی


سوالات متداول

اصلی ترین ویژگی یک هدیه تبلیغاتی خوب چیست؟

با توجه به سابقه بیش از ۲۰ ساله ما در زمینه فروش هدیه تبلیغاتی تجربه ما در این زمینه میزان تاثیرگذاری هدایا روی مخاطبان را مهم ترین ویژگی یک هدیه تبلیغاتی برداشت کرده است، راهکارهایی وجود دارد برای تاثیر بیشتر که در این مطلب به آنها اشاره کرده‌ ایم

چگونه می توانیم هدیه ای که ویژگی های مناسب دارد را بشناسیم و خریداری کنیم؟

شما با انتخاب هدیه ای که لازم دارید از بین محصولات ما کد این محصولات را به مشاور فروش ما اعلام میکنید و ایشان پیشنهادات خود را به شما اعلام می کند و شما می توانید بهترین هدیه را از بین محصولات انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *