هدیه, مناسبت ها

هدایای تبلیغاتی لاکچری مناسب چه مناسباتی است

هدایای تبلیغاتی لاکچری مناسب چه مناسباتی است

هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از زیباترین سنت‌های دیرینه ما ایرانیان است. روشی موثر و ماندگار برای ابراز عشق و صمیمیت که در هیچ دوره و زمانه‌ای کارایی خود را از دست نمی‌دهد. بدیهی است که بخشی جدایی‌ناپذیر از روند رشد و توسعه کسب‌وکار در تمام مراحل پیشرفت، تبلیغات موثر و پربازده می‌باشد.

اما متاسفانه در عصری از پیشرفت‌های فناوری هستیم که مردمانی تبلیغ‌گریز را تحویل ما داده‌اند. مردمانی که به‌راحتی به هیچ پیام تبلیغاتی توجه نمی‌کنند، اما تحت تاثیر هدایای تبلیغاتی لاکچری قرار می‌گیرند.

شاید پیش از اینها تصور عموم این بود که هدیه دادن فقط مختص روابط دوستانه و عاطفی است، اما تجربه ثابت کرد که ابراز عشق و خلق ارزش در هر نوع موقعیتی جواب می‌دهد. هدایای تبلیغاتی انواع بسیار گوناگونی دارند و در ابعاد مدیریتی، درون سازمانی، برون سازمانی و در ارتباط با مشتریان به رشد و توسعه برند کمک می‌کنند.

این هدایا را چه زمان می‌توان به مخاطبان هدف اهدا کرد؟ برای معرفی برند و رونمایی از محصولات و خدمات در رویدادهای تجاری بزرگ، برای استقبال از مهمانان خاص برند و کارمندان جدیدالورود و همچنین برای مناسبت‌های خاص اعیاد و… می‌توان از هدایای تبلیغاتی لاکچری استفاده کرد.

هدایای تبلیغاتی لاکچری در چه مناسبت‌ هایی کاربرد دارد

هدایای تبلیغاتی لاکچری را می‌توان در انواع رویدادهای تجاری مهم به‌کار برد. درواقع هدایای لاکچری هدایایی هستند که از لحاظ مادی و معنوی ارزش بالایی دارند و کلاس، احترام و اعتبار برند را در نزد مخاطبان حفظ می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی لاکچری در چه مناسبت‌هایی کاربرد دارد

اما در مورد اینکه هدایای تبلیغاتی لاکچری در کجا کاربرد دارند؟ باید بگوییم که این هدایا اغلب در کنفرانس‌ها، همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و رویدادهای مهم تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای استقبال و ادای احترام، تقدیر و تشکر از شرکای تجاری، و پذیرایی از مهمانان خاص می‌توان از این نوع هدایا استفاده کرد.  

هنگامی که برند به موفقیتی رسیده و یا قصد معرفی خدمات و محصولات جدید خود را دارد، بهترین موقعیت برای اهدا هدایای تبلیغاتی لاکچری است. همچنین مناسبت‌هایی مثل روز مرد، روز زن، روز پزشک، روز مهندس، عید نوروز و… فرصت خوبی هستند که برند از همراهان و ستون‌های موفقیت خود تقدیر و تشکر به عمل آورد.

(با توجه به اینکه کمتر از یک ماه به روز بزرگداشت ابن سینا و جایگاه ارجمند پزشک مانده، باید به فکر تهیه هدایای سازمانی روز پزشک باشیم. برای انتخاب هدایای تبلیغاتی روز پزشک هزاران هدیه لاکچری در فروشگاه بزرگ حس هفتم موجود هستند که شان و احترام کادر درمان و پزشکان عزیز را به بهترین شکل ممکن حفظ می‌کنند.)

هدایای تبلیغاتی لاکچری برای چه مخاطبانی مناسب است

برای تهیه هدیه در هر نوع رابطه دوستانه، عاشقانه یا تجاری باید ابتدا مخاطب خود را مشخص کنیم تا بتوانیم هدیه‌ای تاثیرگذار و ماندگار را تهیه کنیم. البته اهمیت شناسایی مخاطبان در رابطه کاری و تجاری مهمتر نیز هست، چراکه گاهی یک انتخاب اشتباه در مورد هدیه نه تنها باعث پیشرفت‌مان نمی‌شود، بلکه ما را از چشم افراد مهم و تاثیرگذار در موفقیت برندمان نیز می‌اندازد!

برای خرید هدیه تبلیغاتی ارزان و عمومی می توانید مقاله ۴ هدیه تبلیغاتی ارزان برای کارگران را مطالعه کنید قبل از اقدام به خرید کردن.

هدایای تبلیغاتی لاکچری برای چه مخاطبانی مناسب است

بطورکلی مخاطب هدف هدایای تبلیغاتی لاکچری به مقاصد ما از تبلیغات بستگی دارد. در کدام مرحله از رشد و توسعه کسب‌وکار هستید؟ اگر تازه فعالیت خود را شروع کرده‌اید، بهتر است سرمایه خود را حفظ کنید و از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲ برای جذب مشتری استفاده نمایید.

اما اگر قصد توسعه روابط تجاری خود را دارید، بد نیست به فکر تهیه هدایای لاکچری باشید. این هدایا را در درجه اول به مدیران ارشد خود اهدا نمایید که ستون موفقیت برندتان هستند. این کار نشان می‌دهد که تا چه حد قدرشناس هستید و باعث بهبود عملکرد مدیران می‌شود.

استفاده از هدایای تبلیغاتی لاکچری برای تقدیر از پرسنل

البته فقط مدیران نیستند که باعث موفقیت برندتان می‌شوند، فراموش نکنید که ایجاد فضای کاری مثبت برای کارمندان ساده شرکت نیز بسیار مهم و حیاتی است. احساس تعلق به یک مجموعه و مشاهده قدرشناسی از مدیران آن، لازمه فعالیت پربازده کارمندان است و هرچه جو حاکم بین مدیریت و پرسنل درون سازمان مثبت‌تر باشد، مسئولیت‌پذیری کارمندان نیز افزایش می‌یابد.

وقتی کارمندان ملاحظه کنند که به‌عنوان یک مدیر قدردان زحمات ایشان هستید، اهداف شما را اهداف خود می‌بینند و با جان و دل تلاش می‌کنند تا به آن دست یابید.

مطلب پیشنهادی: پیشنهاد هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای هر کسب و کار

افزون بر این موقعیت‌ها، هدایای تبلیغاتی لاکچری برای توسعه روابط سودمند تجاری نیز کاربردی هستند. اهدا هدیه سازمانی شیک و لاکچری در رویدادهای مهم تجاری، جلسات و کنفرانس‌ها نشان می‌دهد که تا چه حد برای مخاطب خود ارزش قائل هستید و به‌عنوان صاحب یک برند چقدر می‌توانید بخشنده، قابل اعتماد و حرفه‌ای عمل کنید.

استفاده از هدایای تبلیغاتی لاکچری برای تقدیر از پرسنل

هدایای تبلیغاتی لاکچری این ویژگی‌ ها را دارند!

و اما مهمترین مطلبی که باید در مورد هدایای تبلیغاتی لاکچری بدانید این است که این هدایا چه ویژگی‌هایی دارند.

  1. هدایای سازمانی تبلیغاتی متناسب با نیازهای مخاطبان تهیه می‌شوند. به‌عنوان مثال در عصر فناوری لاکچری‌ترین هدایای تبلیغاتی ممکن، هدایای دیجیتال و لوازم الکترونیکی هستند. این هدایا می‌توانند برای مدت طولانی کاربرد زیادی داشته و نام ما را در ذهن مخاطب جاودان سازند. 
  2. هدایای لاکچری لزوما گرانترین هدایا نیستند، اما در کنار ارزش مادی قابل قبولی که دارند، از ارزش معنوی نیز برخوردار هستند. توجه داشته باشید که تاثیرگذاری یک هدیه به قیمت آن نیست، بلکه هدیه‌ای تاثیرگذار است که ارزش و احترامی که برای مخاطب قائل هستید را به او نشان دهد. 
  3. کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی و ست هدایای مدیریتی از لاکچری بودن آن مهمتر است. چراکه تنها یک هدیه کاربردی است که نام برند را مادام و مادام در معرض دید مخاطب قرار می‌دهد و باعث ماندگاری بیشتر آن می‌شود. 
  4. اشتباه محض است اگر فکر کنید که تمام ارزش هدیه تبلیغاتی به خود هدیه است و نوع و جذابیت بسته‌بندی تاثیری در آن ندارد. بسته‌بندی اولین چیزی است که مخاطب در برخورد با هدیه ملاحظه می‌کند و هدیه‌ای لاکچری است که علاوه‌ بر جذابیت خود آیتم هدیه، بسته‌بندی جذاب نیز داشته باشد. یک بسته‌بندی لاکچری اندازه، جنس و رنگ و طرح شایسته‌ای دارد و به‌خوبی از محتویات خود حفاظت می‌کند. 
  5. چاپ روی بدنه و بسته‌بندی هدیه تبلیغاتی نیز از مهمترین ویژگی‌های آن است. هدیه‌ای که چاپ خلاقانه و باکیفیت نداشته باشد، چه به درد برند می‌خورد؟!
سخن پایانی

ما در مجموعه بزرگ هدایای تبلیغاتی حس هفتم لاکچری‌ترین هدایا را برایتان فراهم آورده‌ایم. این هدایا تمام ویژگی‌های لازم برای هدیه تبلیغاتی سازمانی شیک و کاربردی را دارا هستند و با قیمت مناسبی خدمت شما همراهان گرامی ارائه می‌گردند.

بیشتر بخوانید: ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟


سوالات متداول

هدایای لاکچری برای چه مخاطبان هدفی مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی لاکچری برای مدیران شرکت ها و شرکای تجاری مهم و مقامات دولتی و سازمانی بهترین و تاثیرگذار ترین هدایا هستند، این هدایا در مجموعه حس هفتم بصورت ست هدیه است که از اقلام کاربردی تهیه شده

ویژگی های هدایای لاکچری مجموعه حس هفتم چیست؟

هدایای لاکچری و لوکس مجموعه حس هفتم بصورت ست هدایا ساخته شده است
اکه در چند نوع مناسب هر سلیقه ای از اقلام متفاوت و با کیفیت ساخته شده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *