هدیه

ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست

ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست

در عصر حاضر که از در و دیوار پیام‌های تبلیغاتی فرو می‌ریزند، هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی به شمار می‌روند. چراکه مردمان امروز، انسان‌هایی تبلیغ‌گریز و پر مشغله هستند و ترجیح می‌دهند که توجه و هزینه خود را صرف رشد برندی کنند که برای آن‌ها ارزش قائل است. اگر بدانید که ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟

می‌توانید هدایایی را تهیه کنید که عشق و توجه شما به مشتریانتان را نشان دهند و برای ادامه مسیر رشد و توسعه، پل موفقیتتان شوند. هدایای تبلیغاتی متنوع در قالب هدایای نمایشگاهی، هدایای سازمانی، هدایای شرکتی و مدیریتی کاربرد دارند و برای مناسبت‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ ۹ ویژگی مهم!

بسیاری از کسب‌وکارها خیال می‌کنند که اهدای هدایای تبلیغاتی یک روش گران‌قیمت و نه چندان کارآمد برای تبلیغات است. اما اگر بدانید ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ به زودی متوجه خواهید شد که هیچ روشی همچون هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار نمی‌باشد.

چراکه پایه و اساس هدایای تبلیغاتی، خلق ارزش و به جریان انداختن عشق است. مگر می‌شود که عشق ببازد؟! فرقی ندارد که عشق، احترام و ارزش را کجا خرج می‌کنید.

معجزه عشق از یک دانه گندم مهرتان، هفتاد خوشه برکت می‌دهد!… اگر می‌خواهید بدانید ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید.

انتخاب هدیه تبلیغاتی هماهنگ با موضوع فعالیت برند

  1. انتخاب هدیه تبلیغاتی هماهنگ با موضوع فعالیت برند

یک ویژگی مهم در خرید ست هدیه مدیریتی و انواع هدایای تبلیغاتی، هماهنگی آیتم انتخابی با حیطه فعالیت برند است. سعی کنید متفکرانه و عمیق هدایای مرتبط با فعالیتتان را تهیه نمایید.

به‌ عنوان مثال اگر فعالیت‌های صنعتی دارید، به جای هدایای تزئینی و نمایشی، هدایای کاربردی مثل جعبه ابزار یا ابزارآلات چندکاره را خریداری و اهدا نمایید. البته اگر هدیه مرتبطی نیز پیدا نکردید، جای نگرانی نخواهد بود، یک هدیه جذاب، شیک و کاربردی انتخاب کنید که فارغ از سن و جنسیت موجب شگفتی مخاطبتان شود.  

  1. ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ تناسب با علایق مخاطبان هدف

ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ بدیهی است که با وجود مخاطبان گسترده در اهدا هدایای تبلیغاتی، نمی‌توان طبق سلیقه افراد عمل کرد. اما بهتر است پیش از خرید هدیه مخاطبان خود را بشناسید. رده سنی، موقعیت اجتماعی و تاثیر ایشان در آینده برندتان را مد نظر قرار دهید و سپس هدایای سازمانی مناسبتان را انتخاب کنید.

همچنین مشخص کنید که برای جلب نظر چه سطحی از مخاطبان هدیه می‌خرید؟ مشتریان/ رده مدیریت شرکت/ پرسنل درون سازمانی/ مهمانان خاص برند/ شرکای تجاری/ یا…؟ طبیعتا هدیه‌ای که برای مدیران برند و شرکای تجاری تهیه می‌کنید، دارای احترام و ارزش بالاتری نسبت به هدایای نمایشگاهی مختص مشتریان است…

بیشتر بخوانید: بهترین تولیدکننده هدایای تبلیغاتی

  1. ارزش مادی و معنوی، جریان عشق و احترام

بهترین هدیه سازمانی لزوما گرانترین هدیه موجود نیست. مهم این است که با هوشمندی تمام از هزینه پرداختی خود نهایت بازدهی را دریافت کنید. اگرچه ارزش مادی هدیه نیز در دیدگاه مخاطب مهم است.

بهترین هدایای تبلیغاتی عمومیت دارند!

اما مهمتر از آن، ارزش معنوی، کاربرد و جذابیت بصری هدیه می‌باشد. خصوصا اگر مخاطبان هدفتان مدیران ارشد و تاثیرگذار هستند، بهتر است هدایای معنوی مثل صنایع دستی، کتب نفیس، ساعت معرق کاری شده و… را انتخاب کنید.

  1. به نیاز های امروزی توجه کنید.

ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ با پیشرفت فناوری علایق مردم مادام در حال تغییر است. به نیاز امروز مخاطبان توجه کنید و متناسب با کاربردی‌ترین وسایل روز، آیتم‌های سازگار با فعالیت و بودجه‌تان را تهیه نمایید.

به‌عنوان مثال در عصر دیجیتال که بیش از هر زمان سروکار مردم با گوشی است، بهتر است وسایل جانبی موبایل مثل پاوربانک، شارژر فندکی، استند موبایل، ایرپاد و… را برای هدیه دادن انتخاب کنید که هم ارزشمند هستند و هم کاربرد بالایی دارند.

برای خرید هدیه تبلیغاتی ارزان و عمومی می توانید مقاله ۴ هدیه تبلیغاتی ارزان برای کارگران را مطالعه کنید قبل از اقدام به خرید کردن.

  1. بهترین هدایای تبلیغاتی عمومیت دارند!

فراموش نکنید که مخاطبان هدف شما در اهدا هدایای سازمانی گسترده هستند. پس هدایایی که انتخاب می‌کنید باید دارای عمومیت باشند تا با سلیقه افراد مختلف سازگار شوند. از این رو، هدایا مختص یک جنسیت، مختص یک دوره سنی یا مذهب و عقیده خاص اصلا مناسب تبلیغات نیستند.

  1. هدیه کاربردی بخرید تا در ذهن مخاطب ماندگار شوید!

در کنار زیبایی و ارزش مادی هدیه تبلیغاتی باید به کاربردی بودن آن نیز توجه کنید. درواقع ارتباط مستقیمی بین میزان کاربرد هدیه و عمر تبلیغات برند وجود دارد. هرچه هدایایتان کاربردی‌تر باشند، برای مدت زمان بیشتری شما را در خاطر مخاطب زنده نگه می‌دارند.
همچنین اهدا یک هدیه کاربردی، حس جذاب دریافت یک ابزار پرکاربرد “رایگان” را به مخاطب می‌دهد که بسیار شیرین و به‌ یاد ماندنی است.

  1. بسته‌بندی شیک و کاربردی لازمه یک هدیه موثر است.

کمی شعارگونه است که بگوییم کتاب را از روی جلدش قضاوت نکن! مغز ما بطوری طراحی شده که با پیش‌داوری‌های لحظه‌ای، داده‌هایی دقیق و کارآمد از اوضاع پیرامون را برایمان روشن می‌کند. پس با دریافت یک هدیه اولین چیزی که مورد توجه هر فرد قرار می‌گیرد، بسته‌بندی آن است.

مطلب پیشنهادی: رازهای موفقیت در شروع کسب و کار

بسته‌بندی هدیه تبلیغاتی باید حاوی اطلاعات مختصری از نام و لوگو برند تجاری باشد. همچنین یک بسته‌بندی خوب، دارای اندازه و جنس مناسب است و ضمن حفاظت از هدیه، باعث درخشش چشمان مخاطب می‌شود!

  1. چاپ خلاقانه نام و لوگو برندتان را فراموش نکنید.

ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ سایز فونت و موقعیت نام تجاری برند روی هدیه تبلیغاتی بسیار مهم است. یک هدیه موثر و کاربردی، اطلاعات مختصر و مفیدی از برند را در خود جای داده اما این اطلاعات تا حدی جلوی چشم نیستند که در ذوق مخاطب بزنند!

چاپ خلاقانه نام و لوگو برندتان را فراموش نکنید.

همچنین آنقدرها هم دور از دسترس نیستند که موجب شکست اهداف تجاری‌تان شوند! بلکه با سایز، ترکیب رنگ، خلاقیت و کیفیت بالا چاپ می‌شوند و اهداف تجاری برند را محقق می‌کنند.

  1. ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ موقعیت خود را بشناسید!

ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟ توجه کنید که ویژگی‌های هدایای سازمانی مختلف به موقعیت اهدا آن‌ها بستگی دارد. به‌ عنوان مثال برای موقعیتی همچون یک نمایشگاه بزرگ، هدایای نمایشگاهی کوچک و کاربردی مناسبتر هستند.

همچنین جلسات، کنفرانس‌ها و همایش‌ها دارای رسمیت بیشتری هستند و به هدایای تبلیغاتی مدیریتی نیاز دارند. از طرفی اگر قصد معرفی خدمات یا محصولات جدید خود را دارید، هدایای خوش‌آمدگویی و هدایای پذیرایی بهتر عمل می‌کنند.

در هرحال اگر قصد هرگونه تبلیغات بوسیله هدایای تبلیغاتی را دارید، می‌توانید روی همراهی تیم بزرگ حس هفتم حساب کنید و با کیفیت‌ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی را تنها از ما بخواهید! ممنونیم که تا انتهای مقاله ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست با ما همراه بودید.

بیشتر بخوانید: پیشنهاد هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای هر کسب و کار


سوالات متداول

پک های تبلیغاتی شرکتی حس هفتم چه هدایایی هستند؟

پک های شرکتی حس هفتم مناسب ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و ارگان های محتلف است و بصورت ست هدیه از چند قلم کالای کاربردی مناسب تمامی افراد تهیه و تولید شده اند

پک های شرکتی جزو هدایای لوکس محصوب می شوند؟

پک های حس هفتم در چند دسته بندی مختلف با اقلام برای سلیقه های مختلف تهیه و تولید می شود و بازه قیمتی گسترده ای را دارد تا هر سازمان یا شرکتی بتواند خریداری کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *