مناسبت ها

نمایشگاه بین المللی چوب تهران 1403

نمایشگاه بین المللی چوب تهران 1403

یکی از جذابترین و پربازدیدترین رویدادهای تجاری که هر ساله در نمایشگاه تخصصی تهران برگزار می‌گردد و مشارکت‌کنندگان زیادی دارد، نمایشگاه بین المللی چوب تهران است. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چوب تهران ۱۴۰۳ در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری در نمایشگاه ملی تهران برگزار خواهد شد.

این رویداد تجاری بزرگ هر سال میزبان غرفه‌های بیشتری است و هر بار فضایی وسیع‌تر را در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد تا به معرفی برند و دستاوردهای خود بپردازند و فرصتی مناسب جهت همکاری‌های تجاری سودمند و گسترده‌تر داشته باشند‌.

اما چه کسانی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و چه جریانی در این رویداد تجاری بزرگ در انتظارمان است؟ چرا باید غرفه‌ای از غرفه‌های بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چوب تهران ۱۴۰۳ را از آن خود کنیم و اصلا یک غرفه پربازدید و موفق در این نمایشگاه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

شما می توانید برای بیشتر بهره بردن از این نمایشگاه از مجموعه حس هفتم هدایای تبلیغاتی مناسب نمایشگاه خریداری کرده و مخاطبان اهدا کنید.

پیش نگاهی بر بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چوب تهران

نمایشگاه بین‌المللی چوب تهران هر ساله جزو پرطرفدارترین و پربازده‌ترین نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری است که در صنایع مختلف برگزار می‌شوند. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه، این است که مخاطبان صنعت چوب و مبلمان و…، جدیدترین ابزارها و روش‌های تولید را ببینند و بتوانند با اطلاعات جدیدی که دریافت می‌کنند، فعالیت‌های صنعتی خود را در این حوزه رشد و توسعه دهند.

پیش نگاهی بر بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چوب تهران

از جمله چیزهایی که در این نمایشگاه با آن‌ها مواجه می‌شوید، ابزارآلات نجاری، دستگاه‌های برش، چسب، رنگ چوب، ماشین‌آلات نجاری از جمله CNC‌ و… را می‌توان نام برد. این موارد همه در طی زمان و با فناوری‌های جدید، تحولاتی پیدا می‌کنند و برای تسریع و تسهیل روند رشد این صنعت، لازم است در رویدادهای مهمی چون نمایشگاه‌ها در معرض بازدید عموم و علی‌الخصوص فعالان این حوزه قرار گیرند.

افرادی که در این نمایشگاه حضور دارند، اغلب جزو تولیدکنندگان، وارد کنندگان، متخصصان و کارشناسان فعال در صنعت چوب هستند و می‌توانند در کنار هم، همکاری‌های کلیدی، هدفمند و پرسودی را رقم بزنند. شما با اهدای هدایای نمایشگاهی می‌توانید از این رویداد بیشترین سود را کسب کنید.

چرایی شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چوب تهران

اگر در صنایع مرتبط با چوب و یراق آلات تهران فعال هستید، توصیه می‌شود این فرصت طلایی را به این سادگی از دست ندهید! سالی یکبار و فقط برای چند روز، چنین فرصتی پیش می‌آید که به‌راحتی بتوانید به مخاطبان هدف برند خود دسترسی مستقیم پیدا کنید. در این نمایشگاه می‌توانید تمام دستاوردهای کوچک و بزرگ خود را در معرض دید مخاشطبان قرار دهید و به‌طور هدفمند برند خود را معرفی نمایید.

همچنین در ارتباط با سایر فعالان حوزه کاری خود و با بازدید از فناوری‌ها، تجهیزات و روش‌های حرفه‌ای ایشان می‌توانید کار خود را رشد و توسعه دهید و موفقیت‌های بیشتری کسب نمایید. از طرفی این نمایشگاه بهترین بستری است که می‌توانید از طریق آن همکاران و شرکای تجاری خود را انتخاب کنید و با ایشان ارتباط بگیرید. چه بسیار قراردادها و همکاری‌های سودمندی که در رویدادهای تجاری مهمی از جمله نمایشگاه بین المللی چوب تهران شکل گرفته‌اند!

غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی چوب تهران ۱۴۰۳

برای شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چوب تهران ۱۴۰۳ خوب است بدانید چه گروه‌هایی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و چه غرفه‌هایی در صدر پربازدیدترین گروه‌های این نمایشگاه قرار خواهند گرفت. فعالان صنعت چوب و یراق آلات با غرفه‌هایی شامل موارد زیر در نمایشگاه تخصصی تهران مشارکت می‌کنند:

  • غرفه نجاری، نمایش ابزارآلات CNC‌ و صفحات MDF
  • غرفه ورق‌های فومیزه PVC‌ و ورق سه لایه
  • غرفه ماشین آلات و ابزارهای آره تیزکنی
  • غرفه کاغذ آغشته، مواد اولیه کابینت و تزئینات سقف سازه‌ها
  • غرفه نئوپان، پارکت، هایگلاس، متریال اولیه و تجهیزات دکوراسیون آشپزخانه
  • غرفه کامپوزیت، پنل دکوراتیو و سنگ‌های کوارتز
  • غرفه تیغه‌های برش، رویه درب HDF‌، قرنیز و لوله و یراق آلات آلومینیومی و…

غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی چوب تهران ۱۴۰۳

فرصت استثنایی برای شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چوب تهران

اگر از فعالان این صنعت هستید و چشم‌انداز بلندمدتی برای حوزه کاری خود دارید، به‌هیچ عنوان این رویداد تجاری مهم را از دست ندهید و برندتان را فراتر از مرزها و در سطح بین‌المللی معرفی کنید. این نمایشگاه از ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و در فضایی وسیع و شکیل، و در سطح بین‌المللی میزبان برندهای داخلی و خارجی است.

تولید کنندگان، وارد کنندگان، متخصصان و به‌طورکلی تمام فعالان صنعت چوب و یراق آلات می‌توانند از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ بهمن ماه در این نمایشگاه شرکت نمایند و محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را در معرض بازدید مخاطبانی هدفمند و حرفه‌ای قرار دهند.
داشتن یک غرفه جذاب و معرفی هدفمند برند کمک می‌کند در یک سال آینده فعالیتی پربازده‌تر داشته باشید و گاهی با یک شبکه سازی و همکاری سودمند تجاری، راه چندین ساله را در یک شب طی نمایید!

به مطالعه ادامه دهید: راهنمای انتخاب هدایای نمایشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *