هدیه

11 لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید

11 لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید

لیوان‌ها و ماگ‌های تبلیغاتی همیشه یکی از بهترین و ارزان قیمت‌‌ترین هدایای تبلیغاتی بوده‌اند و تاثیراتی شگرف را بر پیشرفت برند از خود بر جای گذاشته‌اند. برای آن دسته از برندهایی که به تازگی راه اندازی شده‌اند یا حتی چندین و چند سال است که فعالیت دارند، ماگ و لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید یک هدیه مناسب و ارزان قیمت است.

این هدایا ضمن این که حس ارزشمندی را به مشتریان یا کارمندان شما القا می‌کنند، راهی نوین برای بازاریابی و توسعه برند نیز هستند. تا جایی که امروزه لوگوی یک برند بر روی لیوان و ماگ با کیفیت فوق العاده بالا ذکر می‌شود تا این برند همواره در معرض چشم باشد.
برندی هم که در معرض چشم باشد، سریعا پیشرفت خواهد کرد و مشتریان زیادی نیز خواهد یافت. در ادامه با معرفی ۱۱ لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید با شما هستیم.

۱۱ لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید تبلیغاتی؛ راهی برای دیده شدن

آیا می‌خواهید از مشتریان خود تشکر کنید؟ آیا دوست دارید آگاهی برند خود را افزایش دهید؟ آیا قرار است بازاریابی برند شما بهتر شود؟ در این موارد شما می‌توانید از لیوان‌ها و ماگ‌هایی که خلاقانه طراحی شده‌اند و بسته بندی زیبایی هم دارند، کمک بگیرید تا بیشتر دیده شوید. یک نوشیدنی گرم یا یک دمنوش می‌تواند خستگی کل روز کاری را از بین ببرد.

۱۱ لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید تبلیغاتی؛ راهی برای دیده شدن

به نظر شما فردی که در ماگ تبلیغاتی دمنوش و نوشیدنی گرم را سرو می‌کند، چه حسی دارد؟ مسلما این افراد حس خوب نوشیدن نوشیدنی‌های گرم را با حس هدیه گرفتن هدیه‌ای همچون ماگ و لیوان تلفیق می‌کنند و نتیجه آن می‌شود افزایش برندینگ که خیلی‌ها در انتظار آن هستند. ماگ‌های تبلیغاتی در واقع هدیه‌ای ارزشمند و منحصر به فرد به شمار می‌آیند که اهداف بازاریابی شما را به حقیقت پیوند می‌زنند.

این هدایا فوق العاده کاربردی هستند و برای بازاریابی طولانی مدت انتخابی بادوام به شمار می‌آیند. اگر شما ۱۱ لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید حس هفتم را بشناسید، قطعا جزو افرادی خواهید بود که برای رشد برند خود از این هدیه‌ها استفاده می‌کند.

انواع لیوان و فنجان تبلیغاتی برای رشد برند

 1. فنجان سرامیکی: فنجان‌های سرامیکی در رنگ‌های مختلف مشکی و سفید و با نعلبکی یا بدون نعلبکی می‌توانند نیاز شما به یک هدیه تبلیغاتی ارزان را برطرف کنند.
 2. لیوان شیشه‌ای: یکی از انواع ۱۱ لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید، لیوان شیشه‌ای است. این لیوان‌ها در رنگ‌های مختلف و طراحی‌های جذاب و ویژه خود توانسته‌اند به خوبی نظر کاربران، مدیران، همکاران و مشتریان یک برند را جلب کنند.
 3. لیوان سرامیکی: امروزه لیوان‌های سرامیکی ممکن است در هر محیطی از محیط خانه گرفته تا ادارات و شرکت‌ها به چشم بخورند. هر فردی برای مصرف نوشیدنی‌های باب میل خود به یک لیوان سرامیکی جذاب نیاز دارد. این فرصت می‌تواند فرصتی عالی برای ارتقای نام برند هم باشد.
  همین که شما لیوانی را تهیه کنید که در هر لحظه و هر جا با یک فرد همراه است، بدون شک گام بعدی برای شهرت را طی کرده‌اید. پس این هدایای زیبا، کاربردی و البته ارزان قیمت را از مشتریان خود دریغ نکنید.
  انواع لیوان و فنجان تبلیغاتی برای رشد برند
 4. فنجان و نعلبکی: فنجان و نعلبکی نیز عموما کنار ست‌‌های پذیرایی کاربرد دارد و انتخابی مناسب برای شرکای تجاری و مدیران و مشتریان است. امروزه تنوع بالای انواع لیوان و فنجان و نعلبکی در حس هفتم باعث شده است که شما به راحتی همان محصول مد نظر خود را متناسب با ویژگی‌های مخاطبان خود انتخاب کنید و بخرید.
 5. لیوان abs: لیوان‌های abs نوعی لیوان جذاب و نشکن هستند که در طول روز چندین و چند بار استفاده می‌شوند. این لیوان‌ها که امروزه توسط حس هفتم به فروش می‌رسند، انتخابی منحصر به فرد جهت برندینگ هستند.بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب هدیه تبلیغاتی برای روز کوه نورد
 6. نیم ماگ: نیم ماگ نیز آخرین مورد از ۱۱ لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید است که با قیمت مناسب خود همواره به طور گسترده به عنوان یک هدیه تبلیغاتی فاخر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لیوان‌ها نسبت به ماگ کوچک‌تر هستند و حجم کمتری دارند. آن‌ها می‌توانند برای بهبود برندینگ و بازاریابی انتخابی عالی باشند.

انواع ماگ و لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید حس هفتم

 1. ماگ سرامیکی آینه‌ای: یکی از جذاب‌‌ترین ماگ‌هایی که در میان لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید دیده می‌شود، ماگ سرامیکی آینه‌ای است. این ماگ در رنگ‌های نارنجی، آبی و سبز طراحی شده و می‌تواند یک جلوه خاص از یک برند را ایجاد کند. چرا که اغلب افراد با توجه به ارزنده بودن هدایای تبلیغاتی یک برند، برای این برند ارزش گذاری می‌کنند‌. استفاده از ماگ آینه‌ای برای مشتریان یا حتی کارمندان راهی ویژه جهت ارتقا برند است.
 2. تراول ماگ: تراول ماگ یا لیوان سفری یکی از انواع ماگ‌های پرطرفدار است که بدنه عایق دارد و دمای مایعات را حفظ می‌کند. این محصول فوق العاده کاربردی اگر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ویژه و ارزنده به کار گرفته شود، قطعا نقش زیادی در ارتقای نام برند خواهد داشت.
  چرا که همه ما به عنوان یک مشتری بالقوه و حتی کارمندان و مدیران و همکاران تجاری در طول سفر به این لیوان‌ها نیاز پیدا خواهیم کرد. لیوانی هم که نام برند را در بر داشته باشد و در معرض چشم باشد، می‌تواند نوعی حس وفاداری را در یک مخاطب ایجاد کند. حسی که تاثیر فوق العاده‌ای در رشد دادن یک برند دارد!
 3. ماگ استیل درب دار: همه ما ماگ‌های استیل را دیده‌ایم و با میزان دوام آن‌ها نیز آشنایی داریم. این ماگ‌ها از گذشته تاکنون وسیله‌ای برای ارتقا برند بوده‌اند و انتخابی ارزان قیمت در میان لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید هستند.
  انواع ماگ تبلیغاتی ارزان و جدید حس هفتم
 4. ماگ سرامیکی اکلیلی: همیشه ماگ‌های سرامیکی در منصب مدیریت، کارمند یا حتی در زندگی معمولی کاربرد دارند. چه بهتر که شما از این فرصت استفاده کنید تا نام برند خود را به نمایش بگذارید. ماگ‌های اکلیلی انتخابی مناسب برای مشتریان شما خواهند بود.
 5. ماگ سرامیکی قاشق دار: نوع دیگری از لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید ماگ سرامیکی قاشق دار است. همان طور که از نام آن پیدا است، در کنار لیوان یک قاشق وجود دارد تا شما راحت‌تر نوشیدنی خود را سرو کنید.
کلام آخر

استفاده از یک لیوان، ماگ، تراول ماگ و یک فنجان می‌تواند تاثیرات شگفت‌انگیزی بر بازاریابی یک برند بگذارد. لیوان و ماگ همیشه و هر جا برای بهره مندی از نوشیدنی‌های مختلف کاربرد دارند. پس تفاوتی ندارد که مخاطبین هدف شما چه افرادی هستند. در هر صورت استفاده از لیوان و ماگ برای این مخاطبین راهی برای برندینگ است.

امروزه حس هفتم با تهیه زیباترین و خلاقانه‌ترین ماگ‌ها و لیوان‌ها و فنجان‌های تبلیغاتی توانسته است گامی نوین در عرضه بازاریابی و برندینگ بردارد. شما نیز با ثبت سفارشات ۱۱ لیوان تبلیغاتی ارزان و جدید در حس هفتم می‌توانید به راحتی از مزایای هدایای خلاقانه آن بهره‌مند شوید. پس همین حالا با ما در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی: ارزان ترین هدایای تبلیغاتی برای مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *