هدیه

هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی

هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی

انواع هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی حس هفتم را بشناسید، چه کسی گفته که همیشه در روی یک پاشنه نمی‌چرخد؟ ما خوب نگاه کرده‌ایم و در تندباد حوادث روزگار فهمیده‌ایم که اتفاقا در زندگی روی یک پاشنه می‌چرخد و آن، عشق است. عشق همان معجون اسرارآمیزی است که خداوند با گل آدم درآمیخت و چون شیطان اثر معجزه‌وار آن را بر آدم دید، از شدت حسد از آن گریخت.

عشق همان گوهر نابی است که در نهاد انسان جای گرفته و وی، بی‌خبر کل عمر را سرگردان گرد جهان می‌گردد تا شاید گمشده خود را یابد. عشق، پاسخ تمام سوال‌های بزرگ و بی‌جواب دنیاست، فکر نکنید صحبت عشق تنها به سعدی و حافظ و ادبیات کهن بازمی‌گردد، بلکه عشق در هر زمان عشق است و حتی در تجارت می‌تواند معجزه کند.

کار تجسم عشق است و هرآنکه در کار خود در ارتباط با مردم ذره‌ای عشق بگذارد، بی رنج و سختی گوی سبقت را از رقیبان خواهد ربود و دست بر خاک هر گوشه که بزند، طلا می‌شود.

اهدا هدیه تبلیغاتی، بهترین راه ابراز عشق در دنیای امروز تجارت است و هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی که حس زندگی و جریان طبیعت را در خود دارند، بهترین هدایای تبلیغاتی هستند. این هدایا می‌توانند به عنوان ست هدایای خوش آمدگویی و سازمانی مورد استفاده قرار گیرند و اثر شگفت‌انگیز خود را در توسعه کسب‌و‌کار نمایان سازند.

۸ دلیل برای انتخاب هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی

انواع هدایای تبلیغاتی با هدف جذب مشتریان جدید، حفظ مشتریان سابق و ایجاد همکاری‌های سودمند تجاری اهدا می‌شوند و برای جذب مخاطب، خوش آمدگویی به مهمانان خاص و همچنین قدردانی از پرسنل کاربرد دارند.
اما کافیست سری به یک فروشگاه هدیه تبلیغاتی مثل حس هفتم بزنید تا از تنوع بی‌حدومرز هدایا سردرگم شوید و ندانید که به‌راستی کدام هدایا برای شما مناسب هستند؟

۸ دلیل برای انتخاب هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی

انتخاب هدیه مناسب در روابط دوستانه هم کاری سخت و پیچیده است، چه برسد به اینکه مخاطبانتان افراد مهم و تاثیرگذار دنیای تجارت باشند! یکی از هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی پیشنهادی حس هفتم برای هر سطح تبلیغات، هدیه چوبی خاص و کاربردی است که حس ماندگاری را در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند و برای همیشه در خاطر مشتریان می‌ماند. اما اگر شک دارید که این هدایا را انتخاب کنید یا نه، به ۸ دلیلی که در ادامه آمده است، توجه کنید:

 1. طبیعی بودن، گرما و صمیمیتی در انواع هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی وجود دارد که هر کسی را مجذوب خود می‌کند. این همان دلیلی است که موجب می‌شود همیشه در رویاهای آرام‌بخش افراد، یک کلبه چوبی تجسم شود! یک هدیه ست چوبی ماندگار احساس خوبی را به مخاطبان برندتان منتقل می‌کند که شما را برای همیشه در ذهن ایشان جاودان خواهد ساخت.
 2. تاثیر بر سلامت جسمی، در محیط‌هایی که حتی یک سازه چوبی وجود دارد، رطوبت هوا تنظیم شده و هوا دلپذیرتر می‌شود. این از تاثیرات شگفت‌انگیز چوب بر محیط است. چراکه جنس چوب به گونه‌ای است که منافذ هوایی را در بافت خود دارد و از این طریق هوا را متعادل‌تر می‌کند. در تابستان این منافذ هوایی موجب خنک‌تر شدن هوای محیط می‌شوند و در زمستان سوز و سرمای هوا را کاهش می‌دهند. همچنین جنس چوب برای بهبود آلرژی و حساسیت مفید و کارآمد است.
 3. بهبود سلامت روحی و انرژی مثبت، رنگ گرم و آرامش‌بخش چوب در کنار حس طبیعی که در رگه‌های آن جاریست، باعث ایجاد انرژی مثبت در محیط می‌شود. این انرژی که از هدیه چوبی خاص و کاربردی منتشر می‌شود، مخاطب را به یاد برند شما می‌اندازد و موجب رونق برندتان خواهد شد.
 4. دوام بالا، به شرط استفاده درست از هدیه چوبی خاص و کاربردی می‌توان تا سال‌ها روی دوام و ماندگاری آن حساب کرد. هرچه عمر هدیه چوبی خاص و کاربردی که اهدا کرده‌اید بیشتر باشد، مسلما عمر تبلیغاتتان هم بیشتر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی

مهم ترین ویژگی هدایای چوبی چیست

 1. هماهنگی با سلایق مختلف، تم رنگی و مدل ساخت انواع هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی به‌طوری است که با هر سبک دکوراسیون داخلی جور می‌شود و هر نوع سلیقه را مجذوب خود می‌سازد. این موجب می‌شود وقتی قصد خرید هدیه برای مخاطبین گسترده‌ای را دارید، انتخاب برایتان راحت‌تر شود.

بیشتر بخوانید: برای نمایشگاه هدایای تبلیغاتی لوکس بخریم یا ارزان

مهم ترین ویژگی هدایای چوبی چیست

 1. سبکی و قابلیت جابجایی، محصولات چوبی دارای دانسیته پایینی هستند و همین باعث شده که چوب بهترین متریال برای ساخت اقلام رومیزی باشد.
 2. مدرن و ماندگار، در کنار وزن کم انواع هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی، این هدایا با دوام و مقاوم هستند و از آنجایی که هیچگاه از مد نمی‌افتند، تا سال‌ها امکان استفاده دارند.
 3. تنوع بالا در حس هفتم، بیش از ۵۰ مدل هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی در حس هفتم موجود هستند و حق انتخاب بالایی را در اختیارتان قرار می‌دهند. و تنوع بالای هدایای چوبی این امکان را فراهم می‌کند که با هر سلیقه، هر میزان بودجه و هر هدف تبلیغاتی بتوانید بازدهی لازم را داشته باشید.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت چه ویژگی دارند؟

انواع هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی حس هفتم

 • ساعت رومیزی چوبی، ساعت از انواع پرطرفدار هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی است که تاثیر زیادی بر مشتریان دارد. چراکه ایشان روزانه هزاران بار به ساعت نگاه می‌کنند و مجموعه شما را به خاطر می‌آورند.
 • جاعودی چوبی برای ایجاد رایحه‌ای خوش و آرامش بخش در فضای کار کاربرد زیادی دارد‌.
 • ست خوش آمدگویی با زیرلیوانی چوبی، ست‌های متنوع خوش آمدگویی آیتم‌های چوبی زیبایی را در خود جای داده‌اند که از جمله آن‌ها زیرلیوانی چوبی را می‌توان نام برد‌. این ست‌ها از هدایای چوبی تبلیغاتی هستند که برای خوش آمدگویی به مهمانان خاص در همایش‌ها و سمینارها، کنفرانس‌ها و جلسات مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین می‌توان از آن‌ها برای ایجاد دیدگاه مثبت در کارمندان جدیدالورود مجموعه استفاده کرد‌.

انواع هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی حس هفتم

 • ست اداری و رومیزی چوبی، ست‌های اداری و سازمانی چوبی شامل قفسه کاغذ، جامدادی رومیزی چوبی، زیرلیوانی چوبی، استند موبایل و… هستند‌ که از انواع محبوب هدیه تبلیغاتی چوبی خاص و کاربردی به شمار می‌روند.
سخن پایانی

از روزی که ایده تولد حس هفتم در ذهن تیم خلاق مجموعه جوانه زد، تمام دغدغه ما موفقیت و رشد بیشتر کسب‌ و‌ کارهای ایران زمین بوده است. متنوع‌ ترین و باکیفیت‌ترین هدایای تبلیغاتی اداری و سازمانی تنها در مجموعه ما یافت می‌شوند.

با هزینه مناسب و بصرفه‌ای که دارند، امکان پیشرفت کسب‌ و‌ کارهای نوپا را نیز فراهم کرده‌اند. برای سفارش این هدایا تنها کافیست با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن، بهترین هدایا را تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید: فروش هدایای تبلیغاتی جدید برای شب یلدا ۱۴۰۲


سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *