هدیه

هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت چه ویژگی دارند؟

تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت چه ویژگی دارند؟

در این مطلب قصد داریم تا درباره چرایی هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت چه ویژگی دارند؟ صحبت کنیم با ما همراه باشید. جبران خلیل جبران در کتاب پیامبر و دیوانه می‌گوید: “کار تجسم عشق است! شما را اگر توان نباشد که کار خود را به عشق درآمیزید و پیوسته بار وظیفه‌ای را بی‌رغبت به دوش کشید، زنهار دست از کار بشویید. زیرا آن کس که با بی‌میلی، خمیری در تنور گذارد، نان تلخی واستاند که انسان را تنها نیمه‌سیر می‌کند!”

به‌راستی که عشق معجزه می‌کند و با هرچه که در آمیزد. آن را به شکوه خود می‌رساند. و اصلا تفاوتی ندارد که آن کار چه باشد. یک راه مطمئن و باشکوه برای به جریان انداختن نیروی عشق در موفقیت در تجارت، اهدا هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت است که در این نوشته به مهمترین مسائل پیرامون آن می‌پردازیم.

این اقدام تنها یکی از هزاران راه پربازده ابراز عشق در روابط تجاری است که در مدتی نه چندان طولانی ‌و در سطوح مختلف، تاثیر شگفت‌انگیز خود را می‌گذارد. وقتی هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت به مخاطبان یک سازمان اهدا می‌شوند.

مخاطبان هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت چه کسانی اند

ایشان ناخودآگاه حس وفاداری نسبت به برند پیدا می‌کنند که زمینه‌ساز همکاری‌های سودمند بعدی می‌شود. این روش نه تنها از مشتریان جدید، مشتریانی وفادار و ثابت می‌سازد. بلکه با تاثیر بر شرکای تجاری، زمینه همکاری‌های بزرگ را نیز فراهم می‌کند. اما این روند چگونه انجام می‌پذیرد؟

مخاطبان هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت چه کسانی هستند

بسته به اینکه در چه مرحله‌ای از فعالیت قرار دارید و کدام یک از ابعاد تجارت برایتان مهمتر است، مخاطبان ست هدیه تبلیغاتی‌‌تان متفاوت خواهند بود. بسیاری از افراد بر این تصور هستند که تنها کاربرد هدایای تبلیغاتی اهدا محصولاتی به افراد جدید است. برای اینکه از آن‌ها مشتریان وفاداری بسازد.

اما در واقع این یکی از کاربردهای هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود. اگرچه با اهدا هدایای تبلیغاتی به مخاطبان در نمایشگاه و فروشگاه و… می‌توان ایشان را به مشتری ثابت برند تبدیل کرد و از تبلیغات دهان به دهانشان بهره برد! اما این تنها کاربرد این هدایا نمی‌باشد.

شاخه وسیعی از هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت در حس هفتم، به هدایای سازمانی اختصاص پیدا کرده است. هدایایی که از سوی یک برند، سازمان، موسسه یا شرکت به مهمانان خاص، شرکای تجاری و مدیران مهم و تاثیرگذار اهدا می‌گردند. در آینده برند و همکاری‌های تجاری آن موثر هستند.
گاهی هم هدف اهدای این هدایا مخاطبان درون سازمان است. که شامل پرسنل، رده مدیریت و کارمندان می‌شوند و به ایجاد فضای مثبت همکاری کمک می‌کنند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی شرکتی از کجا بخریم

راهنمای خرید هدیه برای تبلیغاتی با کیفیت و ماندگار

راهنمای خرید هدیه برای تبلیغاتی با کیفیت و ماندگار

البته که تشخیص این موضوع، کار متخصصی با تجربه در امور بازاریابی و تبلیغات است. اما اگر هزینه کافی برای تبلیغات گسترده را دارید، توصیه می‌شود در هر سطح از اهداف هدایای تبلیغاتی سرمایه‌گذاری کنید. چراکه این سرمایه‌گذاری کاملا مطمئن و پربازده است و شاید فورا نه.

اما قطعا نتیجه‌ای فراتر از انتظار را برایتان به ارمغان می‌آورد. همچنین تجربه می‌گوید بهترین کار برندهای نوپا این است که در ابتدای کار، هزینه مد نظر برای تبلیغات را صرف جذب مشتریان کنند. سپس با خرید هدایای سازمانی به فکر توسعه روابط تجاری باشند.

همچنین مدیران بزرگ و تاثیرگذار باید همواره به فکر تقدیر و تشکر از پرسنل خود باشند و با ایجاد فضای مثبت همکاری، با عشق ایشان به کار، چرخنده‌‌های شرکت را به راه بیندازند. چراکه پرسنل هر مجموعه ستون‌های موفقیت آن هستند و پیشرفت برند بدون تلاش ایشان هرگز محقق نخواهد شد.

چرا باید هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت باشند

به‌ راستی چرا باید هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت تهیه کرد؟ آیا هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت الزاما گرانترین هدایا هستند؟ پس صرفه اقتصادی این روش در چیست؟ درواقع ماندگاری و کیفیت بالای هدایای تبلیغاتی دو پارامتر بسیار مهم در تاثیرگذاری تبلیغات به این شیوه هستند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی بصورت عمده با کالای متنوع

چرا باید هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت باشند

البته ماندگاری و کیفیت را می‌توان به شیوه‌ای با هم مرتبط کرد. چراکه ماندگاری یک هدیه در صورت کیفیت و دوام بالای آن امکان‌پذیر می‌شود و هدیه‌ای با کیفیت به حساب می‌آید که ماندگاری بالایی داشته باشد. اما این‌ها چه تاثیری در هدیه تبلیغاتی دارد؟

به تعبیری می‌توان اینطور بیان کرد که ماندگاری یک هدیه، تاریخ انقضای پیام تبلیغاتی آن را مشخص می‌کند. از این رو وقتی هدیه‌ای بی کیفیت است و زمان کمتری را دوام می‌آورد، زود از بین می‌رود و پیام تبلیغاتی برند را نیز با خود به فراموشی می‌برد!

اما مخالف این جریان زمانی اتفاق می‌افتد که هدیه تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت است و تا سال‌ها به شکل روز اول باقی می‌ماند. بی‌شک در این مورد تبلیغات بسیار سودمندتر از حالت قبل خواهد بود و نام تجاری برند به‌طوری در ذهن مخاطب حک می‌شود که هرگز به فراموشی نخواهد پیوست.

هدیه تبلیغاتی به نوعی نمونه کار برند است

 هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت به نوعی نمونه کار برند است و میزان ارزشی که برای آن قائل هستید. نشان‌دهنده ارزشی است که برای مشتریانتان قائل می‌شوید و زحماتی که برای محصولات و خدماتتان می‌کشید. یعنی اگر هدیه را برای از سر باز کردن تهیه کنید و از کیفیت چندانی برخوردار نباشد. ممکن است مخاطب اینطور برداشت کند که برای تولید محصولات خود نیز چنین رفتاری دارید و در مجموع دل به کار نمی‌دهید!

مطلب پیشنهادی: هدایای تبلیغاتی برای همایش های علمی

بنابراین تهیه هدیه تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت، امری خطیر و حساس به شمار می‌آید که ممکن است. حتی مشتریان فعلی‌تان را از شما بگیرد! این تنها در گرو کیفیت و ماندگاری هدیه‌هایی است که تهیه می‌کنید. به عبارتی تاثیر ماندگاری و کیفیت هدایا به‌طوری است که در یک لحظه می‌تواند نظر مشتریان را نسبت به شما عوض کند. حال اینکه تغییر خوب باشد یا بد؟ به شما بستگی دارد.

هدیه تبلیغاتی، به نوعی نمونه کار برند است

خرید هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت از حس هفتم

اگر می‌خواهید هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیتی تهیه کنید. فراموش نکنید که فروشگاه هدیه تبلیغاتی بزرگترین عامل تعیین‌کننده این مسئله است. مجموعه ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی ماندگار و با کیفیت این ویژگی‌ها را دارد:

  1. تیم خلاق و متخصص برای مشاوره و طراحی آیتم‌ها
  2. تنوع بالای محصولات و هدایای تبلیغاتی در سطوح گوناگون
  3. رعایت کیفیت و دوام بالا در هدایای مختلف
  4. چاپ و بسته‌بندی با کیفیت هدایای تبلیغاتی
  5. توانایی تهیه تیراژ بالای هدایا در کوتاهترین زمان ممکن

حس هفتم با بیش از ۱۸ سال سابقه کار مفتخر بوده که زمینه‌ساز موفقیت برند‌های کوچک و بزرگ ایران زمین شود. تمامی آیتم‌های هدیه از جمله انواع ست مدیریتی با هوشمندی و تخصص تیم خلاق مجموعه انتخاب شده‌اند. بیش از ۱۰۰۰ مدل تنوع دارند. این سبب می‌شود کاربران بتوانند به سادگی هدایای تبلیغاتی مد نظر خود را سفارش دهند و در کوتاهترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرند.

بیشتر بخوانید: هدیه روز پزشک برای مردان


سوالات متداول

چرا از حس هفتم هدیه تبلیغاتی بخریم؟

تیم خلاق و متخصص برای مشاوره و طراحی آیتم‌ها
تنوع بالای محصولات و هدایای تبلیغاتی در سطوح گوناگون
رعایت کیفیت و دوام بالا در هدایای مختلف
چاپ و بسته‌بندی با کیفیت هدایای تبلیغاتی
توانایی تهیه تیراژ بالای هدایا در کوتاهترین زمان ممکن

چرا هدایای تبلیغاتی باید ماندگار باشد؟

ماندگاری و با کیفیت بودن هدایای تبلیغاتی بسیار مهم است چرا که شما باید برای تبلیغات خود هدفمند هزینه کنید پس ماندگار بودن این کالا ها بسیار اهمیت دارد چرا که با ماندگاری آنها یاد برند و کسب و کار شما در ذهن آنها سود اصلی اهدای این هدایا به آنها است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *