هدیه

۵ پیشنهاد برای هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی

۵ پیشنهاد برای هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی

مهندسان، مدیران و افراد مجرب و متخصص در مشاغل فنی، بخش گسترده‌ای از مخاطبان برند شما را تشکیل می‌دهند. هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی، نوعی اختصاصی از هدایای تبلیغاتی و سازمانی هستند که احساس مثبتی در متخصصان این مشاغل ایجاد کرده و موجب وفاداری بیشترشان به برند خواهند شد.

مهندسان و مشاغل فنی درون سازمانی، مشتریان خاص که در این حوزه فعالیت دارند و مهندسان شرکت‌های همکار و رقیب اصلی‌ترین مخاطبان شما برای اهدا هدایای تبلیغاتی مشاغل فنی هستند.

صرف هزینه برای اهدا هدیه تبلیغاتی نه هدر رفت سرمایه! بلکه یکی از هوشمندانه‌ترین اقداماتی است که می‌توانید برای پیشرفت خود انجام دهید. به شرط اینکه هدفمند گام بردارید و هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی را دقیق بشناسید.

ما در مجموعه بزرگ انتشاراتی و هدایای تبلیغاتی حس هفتم با بیش از ۱۸ سال سابقه درخشان و تیمی متخصص و مجرب کنار کسب‌ و‌ کارهای کوچک و بزرگ ایران زمین ایستاده‌ایم، تا بستر رشد و پیشرفت ایشان را فراهم آوریم. برای راهنمایی بهتر در مورد نوع هدایایی که تهیه می‌کنید و نهایت ثمربخشی‌شان، در این نوشته قصد داریم به مهمترین مسائل پیرامون انتخاب هدیه مناسب مشاغل فنی بپردازیم.

هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی چه ویژگی‌ هایی دارند؟

انتخاب هدیه تبلیغاتی که هم کاربردی و جذاب باشد و هم برای اهدا به انبوه مشتریان موثر واقع شود، به خودی خود کاری فوق العاده دشوار و حساس است. چه برسد به اینکه بخواهید برای مشاغل فنی و مهندسی )به عنوان مثال مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی مکانیک، برق، تاسیسات، تکنولوژی و فناوری اطلاعات و…) هدیه‌ای تهیه نمایید.
هدایایی که برای افرادی خاص از لحاظ رشته تحصیلی و شغل انتخاب و تهیه شوند، هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی خاص نامیده شده و باید متناسب با نیاز و علاقه این دسته از مشتریان انتخاب شوند.

هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی چه ویژگی‌ هایی دارند؟

منظور این نیست که تخصصی‌ترین ابزارها را به عنوان راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی مشاغل فنی انتخاب کنید! بلکه هدایایی را برگزینید که بین مشاغل فنی عمومیت داشته (برای همه رشته‌های این حوزه کاربرد داشته باشند) و هم با کارایی بالا در زندگی روتین افراد، اهداف تبلیغات را محقق سازند. هدایایی چون دفترچه يادداشت، متر تبلیغاتی، چراغ قوه، جعبه ابزار، ابزارآلات چند کاره و… این ویزگی‌های مهم را در خود جای داده‌اند.

این هدایا کاملا با شان و فرهنگ والای سازمان تناسب دارند و حسن نیت شرکت ارائه دهنده را به اثبات می‌رسانند. ارزش مادی و معنوی و همچنین کارایی زیاد این هدایا موجب می‌شود در ذهن مخاطبان هدیه ماندگار شوند، و فروش بیشتر، تبلیغات دهان به دهان و همکاری‌های سودمند تجاری را به دنبال داشته باشند.

مزایای اهدای هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی

بزرگترین فایده هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی مخصوص مشاغل فنی، بهبود رابطه پرسنل در مشاغل فنی با مدیران ارشد است. وقتی از جانب صاحب کسب و کار و رده مدیریت، در مناسبت‌های خاص چون عید نوروز، روز مرد و غیره هدیه‌ای به مهندسان و مشاغل فنی اهدا می‌شود.

این احساس به این افراد القا می‌شود که تا چه حد وجودشان در مجموعه ارزشمند است. احساس تعلق خاطری نسبت به برند پیدا می‌کنند و اهداف شما در چشم انداز برند را، اهداف خودشان می‌دانند. چه چیز می‌تواند ارزشمندتر از این باشد که مهندسان و مشاغل فنی مرتبط با شرکت، تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات بکنند و وفادار مجموعه باشند؟!

قطعا با کمی تجربه و چشیدن زیر و بم کار متوجه می‌شوید هیچ چیز برای موفقیت یک برند، مهمتر از وفاداری پرسنلش نیست! و سرمایه‌ای مهمتر از نیروی انسانی وجود ندارد. در پی اهدا هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی، کارکنان مربوطه با عشق و سرشار از روحیه وظیفه‌شناسی در محل کار حاضر می‌شوند و در تلاش هستند تا با ارائه خدمات بهتر، لطف شما را متقابلا جبران کنند.

مزایای اهدای هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی

بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی

  • متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی جیبی، از کاربردی‌ترین وسایل اندازه‌گیری خصوصا در مشاغل فنی است. یک متر تبلیغاتی مقاوم پارچه‌ای، پلاستیکی یا فلزی، با روکش ساخته شده از متریال مقاوم (پلاستیک فشرده)، امکان استفاده طولانی مدت مخاطب از هدیه را فراهم می‌کند. اینگونه ممکن است تا سال‌های سال، با به کار بردن متر، پیام تبلیغاتی به طور هدفمند تکرار شود.

  • چراغ قوه تبلیغاتی

نور و روشنایی، از ضروریات مشاغل فنی است. در شرایطی که اتصال برق وجود ندارد یا نور محیط، برای کار فنی کافی نمی‌باشد، چراغ قوه مورد استفاده قرار می‌گیرد. چراغ قوه تبلیغاتی، تدبیر و هوشمندی شما را نشان می‌دهد که تا چه اندازه برای اهدا هدیه تفکر و تامل کرده‌اید و هدیه‌ای با کیفیت و کارآمد را ارائه نموده‌اید. چراغ قوه‌های بنددار، آنتنی، پلیسی و…‌ از جمله چراغ‌های کاربردی موجود در حس هفتم هستند که در محفظه‌ای شیک و مقاوم ارائه می‌گردند.

  • ماشین حساب تبلیغاتی

همه افراد، فارع از سن و جنسیت و جایگاه شغلی، در زندگی روزمره به انجام عملیات‌های زبان ریاضی نیاز پیدا می‌کنند و کاربرد ماشین حساب در مشاغل فنی بسیار بیشتر از سایر حوزه‌ها خواهد بود. از این رو ماشین حساب تبلیغاتی، راهکاری موثر برای تبلیغات مادام العمر به حساب می‌آید! یعنی یکبار هزینه برای خرید محصول کافیست تا فرد سال‌ها از ماشین حساب استفاده کرده و به یاد برند شما بیفتد.

مطلب پیشنهادی: معرفی بهترین فروشگاه برای خرید هدایای تبلیغاتی خاص

  • جعبه ابزار تبلیغاتی

جعبه ابزار تبلیغاتی، اقلامی از کاربردی‌ترین ابزارآلات را در خود جای داده است. ابزارهایی که به راحتی قابل حمل هستند و در عملیات‌های ضروری و دارای فوریت برای تعمیر وسایل خانه، محل کار و خودرو شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی

هدایای تبلیغاتی مشاغل فنی را از کجا تهیه کنیم؟

برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی، هوشمندانه‌ترین کار این است که فروشگاه معتبری را برای تهیه هدایا انتخاب کنید. این، تاثیرگذارترین مرحله کار است. یک مجموعه خوب هدایای تبلیغاتی، آیتم‌های متنوع، با کیفیت و ماندگاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که با قیمتی منصفانه و معقول در تیراژ بالا قابل سفارش هستند. حس هفتم با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان و کمک به پیشرفت هزاران کسب‌ و‌ کار، یکی از بزرگترین فروشگاه‌های هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود.

بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی حس هفتم چه هستند؟

همانطور که پیش‌تر نیز شرح داده شد، آیتم‌های مختلفی برای هر نوع هدایای تبلیغاتی مناسب مشاغل فنی در حس هفتم وجود دارند که متناسب با اهداف تبلیغات، مخاطبان و بودجه‌تان می‌توانید از بین آنها، بهترین مورد را انتخاب کنید. هدایایی چون چراغ قوه، ست هدیه تبلیغاتی جعبه ابزار، ابزارهای چندکاره، متر، ماشین حساب، دفترچه یادداشت و… از پرطرفدارترین هدیه‌ها برای مشاغل فنی هستند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات


سوالات متداول

بهترین هدیه ای که می توان برای مشاغل فنی انتخاب کرد چیست؟

پیشنهاد های جذابی از جمله ست ابزارآلات و ابزار های چند کاره برای مشاغل فنی موجود می باشد که شما می توانید آن ها را اتخاب کنید و انواع و اشکال مختلفی نیز دارند.

از کجا می توانید هدایای تبلیغاتی برای مشاغل فنی و حرفه ای خرید کنیم؟

ما به شما حس فتم را برای خرید هدایای تبلیغاتی خود پیشنهاد می دهیم چرا که تنوع محصولات بسیار بالایی برای انتخاب شما وجود دارد در کنا این تنوع کیفیت بالای محصولات نیز حفط شده چرا که این هدایا دارای استفاده و کاربردی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *