راهنمای خرید

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

هزاران موسسه دولتی و غیردولتی در کشور در حال فعالیت هستند که برای پیشرفت و توسعه خود نیاز به تبلیغات دارند. شاید این نکته باعث تعجب شما شود، اما باید بدانید که تبلیغات موثر، از تمدن‌های ماقبل تاریخ مثل تمدن مصر مورد توجه مردم بوده است. کسب و کارهای مختلف، تشکیلات گوناگون و موسسات برای ارائه و اثبات خود به مخاطبان نیاز به تبلیغات دارند. آن هم نه هر تبلیغات ساده و تکراری! بلکه روش تبلیغاتی که به چشم مخاطب خاص و خلاقانه باشد و ارزش و فرهنگ واقعی موسسه را نمایان سازد.

هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات تا حد زیادی به مخاطبان هدف، مقاصد موسسه از اهدا هدیه و البته بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته، بستگی دارد. هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات، باعث جذب افراد مهم و تاثیرگذار به مسیر مدنظر می‌شوند و در توسعه روابط سودمند موسسه می‌توانند نقشی اساسی ایفا کنند.

برای تهیه هدایای تبلیغاتی و سازمانی موسسات باید پیش از هر چیز هدفی روشن برای تبلیغات تعیین کرده و آن را با آگاهی نسبت به اصول و فنون بازاریابی استوار نمود. سپس می‌توان با الگوهای هوشمندانه و صحیح مسیر انتخاب و خرید هدایا را طی کرد.

بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

به عنوان بنیانگذار و صاحب یک موسسه در هر حوزه فعالیتی، ممکن است این سوال را داشته باشید که بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات کدام‌ها هستند؟ برای پاسخ به این سوال، به‌جای افراد مختلف باید به خودتان، چشم اندازی که برای موسسه در نظر گرفته‌اید و بودجه‌تان رجوع کنید.

هیچکس بهتر از خودتان نمی‌تواند بگوید در این برهه از زمان کدام هدایا بازدهی بهتری برایتان خواهند داشت. آیا به تازگی موسسه‌ای را تاسیس کرده‌اید؟ آیا هدفتان از تبلیغات با هدایای تبلیغاتی، توسعه ارتباطات تجاری است؟ چه هزینه‌ای برای این کار کنار گذاشته‌اید؟

بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

متناسب با این موارد می‌توانید بهترین انتخاب را از میان بی‌نهایت محصول متنوع حس هفتم داشته باشید. آیتم‌های متنوع هدیه در مجموعه بزرگ انتشاراتی و هدایای تبلیغاتی حس هفتم به گونه‌ای طراحی و دسته بندی شده‌اند که به طور کاربردی شما را نسبت به هدیه مناسب موسسه‌تان آگاه کنند.

از سوی دیگر کیفیت این هدایا به‌طوری است که با یک بار هزینه، امکان تبلیغات مادام العمر و همیشگی را فراهم می‌کنند. تهیه این هدایا سبب می‌شود شروعی قوی برای روابط سودمندتان داشته باشید و بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن، به نتایجی فراتر از انتظارتان دست یابید.

تفاوت هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

هدایای سازمانی را می‌توان شاخه‌ای از هدایای تبلیغاتی دانست. وقتی یک موسسه، سازمان، ارگان، شرکت یا برند هدایای تبلیغاتی خود را به جای عموم مخاطبین، به افراد مهم و تاثیرگذار خود اهدا نماید، این هدایا را هدایای سازمانی می‌نامند و از آن برای توسعه روابط و همکاری‌های سودمند موسسه استفاده می‌کنند. هدایای سازمانی، نسبت به انواع دیگر هدایای تبلیغاتی دارای رسمیت، ارزش و اعتبار بیشتری هستند. از این رو انتخاب هدایای سازمانی نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر از پیچیدگی و اهمیت بالاتری برخوردار است.

حتی کوچکترین جزییات در یک هدیه سازمانی مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند و در جلب یا عدم جلب نظر مخاطب موثر هستند. بسته بندی هدیه سازمانی، ارزش مادی و معنوی آن، کیفیت و دوامی که دارد، همه می‌توانند نظر دریافت کننده هدیه نسبت به موسسه شما را تغییر دهند. از این جهت هوشمندانه است که پیش از انتخاب هدیه، تمام جوانب مورد بررسی قرار گیرند.

بیشتر بخوانید: ست هدایای تبلیغاتی مدیریتی مناسب سازمان های خصوصی

تفاوت هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

ویژگی‌ های مهم هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

هدایای سازمانی مناسب موسسات هستند که بر طبق اصول بازاریابی طراحی شده و یکسری ویژگی مهم جهت تاثیرگذاری بر مخاطب را دارا باشند. از جمله:

  • ارزشمندی

ارزش مادی و معنوی از مهمترین ویژگی‌هایی است که هدایای تبلیغاتی سازمانی باید داشته باشند. البته ارزشمندی یک هدیه بدان معنی نیست که گران‌قیمت‌ترین هدیه را تهیه کنید. بلکه باید هدیه‌ای را برای ارائه به مخاطبین انتخاب کنید که از لحاظ حوزه استفاده و قیمت در سطح خوبی قرار داشته باشد.

برای خرید هدایای تبلیغاتی پیش از خرید راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی را مطالعه کنید.

  • عمومیت هدیه

به جز هدایای شخصی سازی شده که مختص افرادی خاص از مخاطبان برند هستند، هدایای سازمانی و تبلیغاتی مناسب برند باید عمومیت داشته باشند. یعنی با عقاید، ارزش‌ها و سلایق عمده افراد همخوانی داشته و دارای حداقل محدودیت سنی و جنسیتی باشند. به عنوان مثال جز در موارد خاص نباید هدیه‌ای مخصوص آقایان یا بانوان تهیه کرد و هدایا باید فاقد جنسیت باشند‌.

  • تناسب با نیاز مخاطب و علاقه‌ مندی عموم مردم

تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات، کاربرد بالایی دارند و این کاربرد، تحت تاثیر انتخاب مناسب هدیه ایجاد می‌شود. هدیه انتخابی ما باید با تکنولوژی و سبک زندگی روز دنیا تناسب داشته و بتواند نیازی را از مخاطب ما برطرف کند. وقتی یک هدیه کاربرد زیادی داشته باشد، طی زمان‌های مختلف بارها و بارها ما را در معرض شانس توجه بیشتر قرار می‌دهد و چه چیزی برای یک برند مهمتر از توجه مشتریان و مخاطبان است؟

ویژگی‌ های مهم هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

  • بسته بندی شیک و مناسب

متاسفانه یا خوشبختانه از عادات رایج مردم این است که کتاب را از روی جلدش قضاوت می‌کنند و در همان ثانیه‌های ابتدایی دریافت یک هدیه، پیش داوری غیر منصفانه راجع به موسسه انجام می‌دهند. از این رو حتی اگر گرانترین هدیه را تهیه کرده‌اید، نباید از بسته بندی مناسب، شیک و کاربردی آن غافل باشید. بلکه بسته بندی جذاب با متریال مقاوم و مناسب را برای اهدا هدیه انتخاب کنید.

هدایای تبلیغاتی موسسات را از کجا تهیه کنیم؟

در بین هزاران فروشگاه موجود در اقصی نقاط کشور برای هدایای تبلیغاتی، حس هفتم از بهترین گزینه است. چرا؟ مهمترین وجه تمایز حس هفتم تیم قوی، خلاق و حرفه‌ای است که برای طراحی هدایا دارد. تمام هدایای تبلیغاتی مجموعه از جمله انواع ست خوش آمدگویی و تلفیقی با تلاش مضاعف این تیم طراحی می‌شوند و کاملا با اصول بازاریابی تناسب دارند. از سوی دیگر هدایای حس هفتم از نهایت کیفیت و دوام برخوردار بوده و تبلیغاتی بی حد و مرز را برایتان به ارمغان می‌آورند. نحوه قیمت‌گذاری در مجموعه نیز کاملا منصفانه است.

هدایای خوش آمدگویی چه فایده‌ ای برای موسسات دارند؟

هدایای تبلیغاتی که برای استقبال از کارمندان جدیدالورود موسسه مورد استفاده قرار می‌گیرند، به عنوان ست هدایای خوش آمدگویی و تلفیقی شناخته می‌شوند. این هدایا احساس تعلق و ارزشمند شمرده شدن را به مخاطب القا می‌کنند و سبب تلاش بیشتر وی در جهت اهداف موسسه می‌شوند.

مطلب پیشنهادی: هدایای تبلیغاتی مناسب کارمندان بانک ها


سوالات متداول

هدایای تبلیغاتی موسسات را از کجا تهیه کنیم؟

مجموعه حس هفتم با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی به عنوان بهترین مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ایران می باشد که می توانید از مشاوره ما و از تجربه سالهای فعالیت ما استفاده کنید

هدایای تبلیغاتی که برای موسسات میخریم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هدایایی که برای موسسات میخرید باید عمومیت داشته باشند یعنی برای جنس خاص و یا سن خاصی تولید نشده باشند، دارای کیفیت خوبی باشند و در دراز مدت قابل استفاده باشند، تا حد امکان مرتبط با موضوع فعالیت موسسه باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *