هدیه

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است

یکی از پردرآمدترین و جذابترین صنایع در طی سال‌های اخیر، صنعت گردشگری بوده است و یکی از زیرمجموعه‌های این صنعت، به آژانس‌های هواپیمایی و مسافرتی اختصاص دارد. چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ خصوصا در این برهه زمانی که در حال نزدیک شدن به فصل گرم تابستان هستیم و دومین سالی است که کرونا را پشت سر گذاشته‌ایم. صنعت گردشگری داغتر از همیشه می‌شود و این، جو رقابتی سنگینی را برای آژانس‌های هواپیمایی به همراه دارد.

در فصل تابستان اغلب افراد وارد فاز فراغت، تفریح و سرگرمی می‌شوند و به‌دلیل مساعدتر بودن هوا به نسبت زمستان، تمایل دارند به سفرهای دور و دراز بروند و از جاذبه‌های دیدنی دور و نزدیک بازدید کنند. اما رمز موفقیت آژانس‌های هواپیمایی در جذب مشتریان چیست؟ چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ و در این حوزه چطور می‌توان از رقیبان پیشی گرفت؟

این‌ها سوالاتی هستند که با بهره‌گیری از دو دهه تجربه گرانبار، در این مقاله قصد داریم به آن‌ها پاسخ دهیم. با ما همراه باشید تا با هدایایی چون ابزارآلات چندکاره، ست‌ هدایای دیجیتال کاربردی در مسافرت، فلاسک، کلاه آفتابگیر، قمقمه، چراغ قوه و کیف مسافرتی آشنا شویم…

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ تاثیر بر مخاطبان هدف!

هدایای تبلیغاتی برای رشد کسب‌و‌کارهای گوناگون، در سطوح سازمانی، مدیریتی و شرکتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما اصلی‌ترین مخاطبان هدف آژانس‌های هواپیمایی، مشتریان مجموعه هستند.

مشتریانی که برای سفری دلچسب و خاطره‌انگیز به دنبال یک آژانس هواپیمایی معتبر و حرفه‌ای می‌گردند. حال چه چیزی باعث می‌شود که از بین این همه آژانس‌ هواپیمایی به شما توجه کنند؟ بذر محبتی که با اهدا هدایای خاص و جدید مسافرتی در دل ایشان می‌کارید!

برای خرید هدایای تبلغاتی برای شرکت خود باید بدانید ویژگی پک های تبلیغاتی شرکتی چیست؟

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ تاثیر بر مخاطبان هدف!

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ هدایایی که نشان‌دهنده خدمات با کیفیت شما هستند و با القای حس ارزشمندی به مسافرین، فرهنگ والای مجموعه‌تان را به اثبات می‌رسانند. درواقع می‌توان اینطور تعبیر کرد که هدایای مسافرتی، به چشم نمونه کوچکی از خدمات شما دیده می‌شوند و هرچه کیفیت‌شان بالاتر باشد، شما را سخاوتمندتر و البته قابل اعتمادتر نشان می‌دهند.

بسیاری از هدایای مسافرتی می‌توانند سبب تبلیغات دهان به دهان، و جلب مشتریان گسترده‌تر شوند و احتمال مراجعه دوباره مشتری به آژانس هواپیمایی شما را افزایش دهند. این معجزه “عشق” و خلق “ارزش” است که موجب وفاداری مشتریان به یک برند می‌شود و این نام را برای سالیان دراز در ذهن مخاطبان حک می‌کند!

بیشتر بخوانید: پیشنهادی هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای هر کسب و کار

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟چرا؟

 1. هدایایی که از ارزش مادی و معنوی قابل قبولی برخوردار هستند و سخاوت مجموعه در ارائه خدمات و امکانات سفر را نشان می‌دهند. مثل قمقمه، فلاسک و…
 2. هدایایی که کاربرد زیادی دارند و خصوصا در طول سفر، بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. مثل کیف مسافرتی، ابزار چندکاره و…
 3. هدایایی که بسته‌بندی شیک و در عین حال محکمی دارند و در طول سفر محفوظ می‌مانند. مثل چراغ قوه و…
 4. چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ هدایایی که با نیازهای امروز مسافرین هماهنگی دارند و دغدغه‌ای را از مخاطب برطرف می‌سازند.
 5. هدایایی که چاپ خلاقانه و با کیفیت لوگو و نام تجاری برند را بر بدنه خود دارند و این چاپ به‌نحوی است که تا حد کافی در معرض دید مخاطب باشد.
 6. هدایایی که برای آژانس هواپیمایی صرفه اقتصادی خوبی دارند و متناسب با بودجه تبلیغات بازده لازم را ارائه می‌دهند.

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟چرا؟

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ پیشنهادات حس هفتم!

حال که با ویژگی‌های هدایای مناسب آژانس‌های هواپیمایی آشنا شدیم و به پاسخ مفیدی برای “چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟” دست یافتیم، خوب است چند تا از پیشنهادات حس هفتم در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم. متخصصان حس هفتم با بیش از ۱۸ سال سابقه درخشان و دریایی از دانش و مهارت در زمینه رشد کسب‌و‌کارها، پیشنهادات خوبی برایتان خواهند داشت:

 • ابزارهای چندکاره و چراغ قوه

هدایای تبلیغاتی بر این اساس کاربرد دارند که مخاطب با استفاده از هدیه احساس خوبی را نسبت به برند پیدا کند. حال واضح است که هرچه کاربرد هدیه تبلیغاتی بیشتر باشد، قدرت اثرگذاری آن نیز بیشتر خواهد بود و حس خوب مخاطب شدیدتر و ماندگارتر است. پس هدایایی چون ابزارهای چندکاره و چراغ قوه بهترین گزینه برای آژانس‌های هواپیمایی هستند که در شرایط خاص سفر، به کار مشتریان می‌‌آیند.

 • کیف مسافرتی

در کنار ساک‌ها و چمدان‌های بزرگ و حجیم، وجود یک کیف مقاوم و کارآمد مسافرتی، الزامی است. کیف‌های چرمی مسافرتی با تنوع بالا و کیفیت بی‌نظیر در مجموعه بزرگ حس هفتم موجود هستند و می‌توانند در مراحل مختلف سفر مورد استفاده قرار گیرند.

بهترین پیشنهادات برای هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان را در این مقاله مطالعه کنید.

 • فلاسک و قمقمه

هدایای فلاسک و قمقمه نشان می‌دهند که تا چه حد به فکر رضایت و آسایش مشتریان در سفر هستید. این هدایا برای نگهداری نوشیدنی‌های مختلف در دمای خاص کاربرد زیادی دارند و از هدایای ماندگار و ارزشمند مسافرتی محسوب می‌شوند.

چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟ پیشنهادات حس هفتم!

 • کلاه آفتابگیر

کلاه آفتابگیر با چاپ اختصاصی لوگو و نام برند تجاری نیز از دیگر هدایای پرکاربرد در سفر است که در پیاده‌روی، پاساژگردی و خرید، طبیعت‌گردی و کوهنوردی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از پوست و چشم‌ها در برابر اشعه‌های خورشید محافظت می‌کند.

 • ست هدایای دیجیتال

هدایایی چون پاور بانک، هدست، اسپیکر، شارژر فندکی، استند موبایل و… از جمله اقلام ست هدایای دیجیتال هستند. این هدایا به خوبی با نیازهای روز کاربران هماهنگ می‌شوند و خصوصا در هنگام سفر و تفریح کاربرد بالایی دارند.

 • ست هدیه مدیریتی

اگر مخاطبان هدفتان شرکای تجاری یا مدیران تاثیرگذار هستند و قصد اهدای هدایای سازمانی را دارید، پاسخ ما به این سوال که “چه هدایایی برای آژانس های هواپیمایی برای تبلیغات مناسب است؟”، ست هدیه مدیریتی می‌باشد. این هدایا شیکترین اقلام را دارا هستند و فرهنگ سازمانی‌تان را به بهترین نحو ممکن جلوه می‌دهند.

سخن پایانی حس هفتم

در این نوشته از حس هفتم به‌طور مفید و مختصر بهترین هدایای کاربردی برای آژانس‌های هواپیمایی را خدمتتان معرفی کردیم. امید است که از طریق تهیه و اهدا این هدایا بتوانید همپای مخاطبان خود رشد کنید و در جهت کسب رضایت بیشتر ایشان قدم بردارید. فراموش نکنید که اگر هدف خود را ابراز عشق و ارزش به مشتریان بنا بگذارید، می‌توانید رونقی بی‌حدومرز را تجربه کنید!

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی مناسب فصل تابستان چیست؟


سوالات متداول

چند مورد از بهترین هدایا برای آژانس هواپیمایی چیست؟

هدایایی که نشانگر مسافرت و گردشگری است بهترین هدیه برای این صنف است، شما می توانید در صفحه هدایای مسافرتی وب سایت حس هفتم بهترین اقلامی که می توانید خریدای کنید را مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *