هدیه

هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری و تیراژ بالا

هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری و تیراژ بالا

هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری و تیراژ بالا را از کجا تهیه کنیم؟ این هدایا چه تاثیری در پیشرفت و توسعه برند خواهند داشت؟ نوروز یکی از بزرگترین و مهمترین جشن‌های باستانی ایران است. سنت و آیینی دیرینه که در کتب تاریخی و حماسی از جمله شاهنامه فردوسی متعلق به هزار سال پیش، از آن یاد شده است.

باعث خوشحالی است که این جشن طی فراز و نشیب تاریخ، ورود اعراب و گسترش اسلام در ایران نیز هرگز کمرنگ نشده و ریشه در فرهنگ و آیین آریایی‌مان دارد. (شاهنامه فردوسی این جشن را متعلق به دوره پیشدادیان و پادشاهی جمشید می‌داند.)

اگر از دیدگاه زیرکانه بازاریابی به جشن بزرگ و باستانی چون نوروز بنگریم، متوجه می‌شویم که این جشن چه فرصت کم نظیری برای توسعه روابط تجاری با اهدا هدایای تبلیغاتی نوروزی است! اهدا هدایای تبلیغاتی سرراست‌ترین راه برای تاثیرگذاری و خلق ارزش در مخاطبان تجاری به شمار می‌رود.

فرصتی که می‌توانیم از آن برای تقدیر و تشکر از پرسنل و کارمندان وظیفه‌شناس برند استفاده کنیم و راندمان کار را بهبود ببخشیم؛ با استفاده از آن حسن نیت و ارزش و اعتبارمان را به شرکای تجاری اثبات کنیم و با شگفتانه‌های نوروزی کسب و کار، مشتریان ویژه را وفادار برند سازیم.

تمام تلاش ما در مجموعه بزرگ انتشارات و هدایای تبلیغاتی حس هفتم این است که با بهره‌گیری از اصول و فنون تاثیرگذاری بر مخاطب و بازاریابی، بستر رشد و توسعه هر چه بیشتر برندهای کوچک و بزرگ ایران زمین و هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری برای مشتریان را فراهم آوریم.

مخاطبان هدف هدایای تبلیغاتی نوروزی

مخاطبان هدف هدایای تبلیغاتی نوروزی

 چرا و در چه فرصتی باید از هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری استفاده کنیم؟ امروز که تاثیرگذاری بر مخاطب و جلب توجه او به خدمات و محصولات برند از هر دوران دیگر دشوارتر شده و در بازار رقابت سنگینی را شاهد هستیم، هدایای تبلیغاتی از بهترین راه‌های تبلیغ برند هستند‌. از آنجایی که در این روش هدف خلق ارزش در وجود مخاطبان است، ماندگاری و تاثیر آن فوق‌العاده بیشتر خواهد بود.

مطب مهم: در مورد هدایای تبلیغاتی بیشتر بدانید

مخاطبان هدف شما برای هدایای تبلیغاتی نوروزی بر اساس اهداف و مقاصد تبلیغاتتان انتخاب می‌شوند. ممکن است در این برهه زمانی و شرایط فعلی کسب و کار، هدفتان جذب مشتریان جدید یا وفادار ساختن مشتریان قبلی باشد که در این صورت آیتم‌های جذابی را برای هدیه نوروزی تیراژ بالا مشتریان انتخاب می‌کنید.

از سوی ديگر ممکن است چشم‌انداز و استراتژی بلند مدتی برای برندتان داشته و به منظور بهبود روابط با شرکای تجاری قصد اهدا هدایای نوروزی را داشته باشید. اما مهمتر از همه این مخاطبان برای هدایای تبلیغاتی نوروزی، باید بدانید که کارمندان شما مهمترین سرمایه‌تان برای موفقیت هستند. از این رو بسیار مهم و تاثیرگذار است اگر نوروز را فرصتی برای تقدیر و قدردانی از کارمندانتان بدانید.

یکی از کاربردهای مهم هدایای شرکتی درون سازمانی، اهدا این هدایای سازمانی به کارمندان شرکت است که بازدهی فراتر از حد تصور برایتان خواهد داشت. هدایای تبلیغاتی نوروزی احساس قدردانی و تعلق به شرکت را به پرسنل القا می‌کنند و تاثیر به سزایی بر وظیفه شناسی، علاقه کارمندان به محیط کار و همسویی با اهداف برند خواهند گذاشت.

هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری و تیراژ بالا را از کجا تهیه کنیم؟

هدایای تبلیغاتی یک شرکت در تمام سطوح و ابعاد درون سازمانی و برون سازمانی دارای ارزش و اعتبار خاصی هستند. کیفیت و اهدا به موقع هدایای تبلیغاتی نشانه ارزش و احترامی است که برای مخاطبان خود قائل هستید. از این رو باید مجموعه‌ای را برای تهیه هدایا انتخاب کنید که بتوانند هدایای متنوع، کاربردی و باکیفیت را با تیراژ بالا و در فرصتی کوتاه به شما تحویل دهند.

هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری و تیراژ بالا را از کجا تهیه کنیم؟

مجموعه بزرگ انتشاراتی و هدایای تبلیغاتی حس هفتم با تیمی خلاق و مجرب در تمام مسیر رشد کسب و کار کنار شما ایستاده است تا روابط تجاری‌تان را بهبود بخشیده و پرسنلی وظیفه شناس و مشتاق به پیشرفت برند داشته باشید. تمامی هدایای تبلیغاتی فوری در حس هفتم با دقت و حساسیت بالایی انتخاب شده و در اختیار برندها قرار گرفته‌اند.

آیتم‌های ارزشمند فرهنگی هدایا چون صنایع دستی، ست‌های پذیرایی، ست‌های چوبی، وسایل دیجیتال، ست اداری و… از بهترین انتخاب‌های هدیه برای جشن نوروز هستند. نکته‌ای که در کنار ارزشمندی هدایا باید مد نظر قرار دهید.

این است که هدایای کاربردی‌تر را برای هدیه نوروزی انتخاب کنید تا نام برندتان مادام در معرض دید مخاطبان قرار گرفته و تداعی‌گر حس زیبای هدیه گرفتن باشد. برای سفارش هدایای تبلیغاتی نوروزی با ارسال فوری با شماره‌های داخل سایت تماس بگیرید.

برای آگاهی از نحوه خرید هدایای تبلیغاتی پیشنهاد می‌شود مقاله راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی را حتما مطالعه کنید.


سوالات متداول

آیا هدایای تبلیغاتی فوری بی کیفیت هستند؟

به هیچ عنوان این چنین نیست، هدایای تبلیغاتی فوری در اصل محصولاتی هستند که می تواند در سریع ترین زمان ممکن آنها را تهیه و بسته بندی و ارسال کرد و هیچ تاثیر در کیفیت آنان ندارد

هدایای تبلیغاتی در تیراژ بالا را نیز می توان به صورت فوری خریداری کرد؟

پاسخ این سوال بستگی به این موضوع دارد که این هدایا چه محصولاتی باشند، برخی محصولات برای تولید بسیار زمانبر هستند که نمیتوان آنها را بصورت سریع تهیه کرد اما برخی از محصولات اینگونه نیست شما می توانید با مشاورین ما در این زمینه صحبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *