هدیه

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی

به جرات می‌توان گفت هیچ کسب‌و‌کاری طعم موفقیت را نمی‌چشد، مگر اینکه شبکه‌سازی کند و در ارتباط با دیگر انسان‌ها تبلیغات موثر انجام دهد. رویدادهای تجاری بهترین فرصت برای ابراز وجود کسب‌و‌کارها هستند که بستر گسترده‌ای را جهت شبکه‌سازی فراهم می‌آورند و از جمله آن‌ها می‌توان به نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی اشاره کرد.

برای شرکت‌های فعال در این حوزه، نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی یک فرصت طلایی است که با بزرگترین و موفقترین‌های زمان خود نشست و برخاست کنند. ایده‌هایشان را مبادله نمایند و برای همکاری‌های سودمند تجاری گام بردارند.

اما این نمایشگاه چه زمان برگزار می‌شود؟ چه کارایی برای ما دارد؟ چگونه می‌توانیم از آن نهایت استفاده را ببریم؟ درواقع نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی ، ماشین‌آلات و صنایع وابسته برای سی‌امین بار در ۲۶ خردادماه سال جاری برگزار می‌گردد و تا ۲۹ خردادماه، به طول می‌انجامد.

این نمایشگاه که سال‌هاست در پایتخت کشور، شهر تهران برگزار می‌گردد. در سال قبل (سال ۱۴۰۱) در محوطه‌ای با مساحت ۵۷.۰۰۰ متر مربع برگزار شده و میزبان ۷۰۰ غرفه‌ از شرکت‌های داخلی و خارجی کارکشته و خوش سابقه بوده است.
همچنین ۶۰ هزار بازدیدکننده ایرانی و خارجی در این نمایشگاه حضورپیدا کرده‌اند و جوی باشکوه را پدید اورده‌اند.‌.. حال در این همهمه چه کسی توانسته به اهداف و مقاصد خود دست یابد؟

بیشتر بخوانید: هدیه تبلیغاتی مناسب شب یلدا برای مشتریان

فضای نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی چگونه است

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته تهران، یک فرصت بی‌نظیر و کمیاب برای شرکت‌های حوزه کشاورزی و مواد غذایی است تا در سطوح بین‌المللی بدرخشند و همکاری‌های تجاری سودمند داشته باشند.

فضای نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی چگونه است

 همانطور که پارسال این نمایشگاه به یکی از پربازده‌ترین و باشکوه‌ترین نمایشگاه‌های حوزه کشاورزی خاورمیانه مبدل شد، انتظار می‌رود امسال هم نمایشگاه پربار و جذابی برگزار شود و در اواخر خردادماه (۲۶ لغایت ۲۹ خرداد)، بستر رشد کسب‌و‌کارهای زیادی را فراهم آورد‌.

در میان انبوه شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه در سال گذشته، شرکت‌های قدرتمند و حرفه‌ای از کشورهای مختلف نیز حضور داشتند که از جمله آن‌ها می‌توان به آلمان، روسیه، دانمارک، هلند، کانادا، اتریش، بلغارستان، پاکستان، اسپانیا، یونان، امارات، اندونزی، ایتالیا، انگلستان، هند، سریلانکا، برزیل، بلژیک، چین، تایوان و… اشاره کرد.

اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی بصورت عمده را دارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله هدایای تبلیغاتی بصورت عمده با کالای متنوع را پیش از خرید مطالعه کنید.
این شرکت‌ها با هدف اطلاع از جدیدترین فناوری‌ها و پیشرفت‌های صنایع کشاورزی گردهم جمع می‌شوند و در صورت فراهم بودن شرایط، معامله‌های سودمندی را برقرار می‌سازند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی شرکت کنیم

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته شرکت کنیم؟ این نمایشگاه چه اهداف اصلی را دنبال می‌کند و به‌ درد چه کسب‌و‌کارهایی می‌خورد؟ بطور کلی غرفه‌های نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی شامل ۴ نوع غرفه‌هایی هستند که…

  1. در زمینه تولید مواد غذایی فعالیت دارند.
  2. ماشین‌آلات صنعتی مرتبط با صنایع غذایی و بسته‌بندی را طراحی می‌کنند.
  3. غرفه‌هایی که نهاده‌های کشاورزی را محور اصلی فعالیت خود قرار داده‌اند.
  4. و غرفه‌هایی که در زمینه ساخت و عرضه تجهیزات و ادوات کاربردی کشاورزی فعالیت می‌کنند.

این غرفه‌ها با معرفی خدمات و محصولات خود، خبر از جدیدترین فناوری‌های صنایع کشاورزی و مواد غذایی می‌دهند و با معرفی سمت‌وسوی جدید این صنایع، برندهای جدید را از تقاضای بازار مطلع می‌سازند‌.
این نمایشگاه فرصتی است تا شرکت‌های نوپا و پویا جدیدترین دستاوردهای خود را در معرض بازدید و معامله قرار دهند و با کمک متخصصان داخلی و خارجی خبره این حوزه، تلاش و نبوغ خود را در جهت درست هدایت کنند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی شرکتی از کجا بخریم؟

از دیگر اهداف برگزاری و شرکت در این نمایشگاه می‌توان به افزایش پتانسیل کشور برای صادرات غیرنفتی اشاره کرد. چراکه با برگزاری چنین رویدادی، امکان انجام مبادلات سودمند تجاری فراتر از مرزهای کشور افزایش می‌یابد و با دید وسیع و جامع علمی و صنعتی که ایجاد شده، ایده‌های جدیدی جوانه خواهند زد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی شرکت کنیم

چگونگی درخشیدن در نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی

اگر از شرکت‌های فعال در صنایع کشاورزی و مواد غذایی هستید و می‌خواهید در نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته شرکت کنید، احتمالا یکی از سوالاتتان این است که برای درخشش در میان این برندها، باید چه کاری انجام دهید؟ وقتی بیش از ۷۰۰ شرکت‌کننده در این نمایشگاه حضور دارند، بهترین کار این است که با خلاقیت و نوآوری وارد عمل شوید، به مخاطبان عشق بورزید و احترام بدهید!

ترکیب عشق و احترام ترکیب جادویی است از احساس ارزشمندی که به ذهن و روح مخاطبان نفوذ می‌کند و نشان می‌دهد که تا چه حد برای ایشان ارزش قائل هستید. وقتی با اهدا هدایای تبلیغاتی و سازمانی ارزشمند کار غرفه خود را آغاز کنید، نه تنها بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جلب می‌کنید.

بلکه فرصت شگفت‌انگیزی را هم برای همکاری‌های هدفمند تجاری پیدا خواهید کرد. ست هدایا خوش آمدگویی، هدایای سازمانی و تبلیغاتی با اثرگذاری بر مخاطبان حاضر در نمایشگاه، موجب درخشش شما و آرمان‌هایتان می‌شوند و این است که با جادوی عشق و احترام، رونق اقتصادی شکوفا خواهد شد‌.

هدایای نمایشگاهی مناسب برای نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی

اما چه هدایایی مناسب نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی هستند؟

  1. هدایایی که از ارزش مادی و معنوی قابل قبولی برخوردار باشند و نشان دهند که برای مخاطبان و مشتریان خود ارزش والایی را قائل می‌شوید.
  2. هدایایی که هماهنگ با فضای نمایشگاه و مخاطبان هدف آن طراحی شده‌اند.
  3. هدایایی که بسته‌بندی شیک و مناسبی دارند و در همان لحظه اول، موجب درخشش برند در ذهن مخاطب خواهند شد.
  4. هدایایی که به خوبی سفارشی‌سازی شده‌اند و چاپ باکیفیتی از نام تجاری و لوگو برند را بر بدنه و بسته‌بندی خود دارند.
  5. هدایایی که کاربردی هستند و با دوام بالا، تا سال‌های سال تبلیغات برند را زنده نگه می‌دارند.

هدایای نمایشگاهی مناسب برای نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی

سخن پایانی

قریب به دو دهه از تولد حس هفتم می‌گذرد و در تمام این سال‌ها، اولویت کار و اصلی‌ترین هدف ما، پیشرفت کسب‌و‌کارهای نوپای ایران زمین بوده است. متنوع‌ترین هدایای نمایشگاهی و سازمانی تنها در مجموعه بزرگ حس هفتم یافت می‌شوند که با بالاترین کیفیت، برای برندها شخصی‌سازی می‌شوند.

از آنجایی که این هدایا با نهایت تخصص و تجربه و البته خلاقیت طراحی شده‌اند، پتانسیل بالایی را در جذب مخاطبان دارند و مسیر پیشرفت و سودآوری را برایتان هموارتر از همیشه می‌کنند.

اگر می خواهید در فصل تابستان هدیه تبلیغاتی خرید کنید پیشنهاد میکنیم مقاله هدایای تبلیغاتی مناسب فصل تابستان چیست را مطالعه کنید


سوالات متداول

چه هدایایی را برای نمایشگاه برای اهدا به مخاطبان باید خریداری کنیم؟

هدایایی که از ارزش مادی و معنوی قابل قبولی برخوردار باشند و نشان دهند که برای مخاطبان و مشتریان خود ارزش والایی را قائل می‌شوید.
هدایایی که هماهنگ با فضای نمایشگاه و مخاطبان هدف آن طراحی شده‌اند.
هدایایی که بسته‌بندی شیک و مناسبی دارند و در همان لحظه اول، موجب درخشش برند در ذهن مخاطب خواهند شد.
هدایایی که به خوبی سفارشی‌سازی شده‌اند و چاپ باکیفیتی از نام تجاری و لوگو برند را بر بدنه و بسته‌بندی خود دارند.
هدایایی که کاربردی هستند و با دوام بالا، تا سال‌های سال تبلیغات برند را زنده نگه می‌دارند.

چگونه می توان از نمایشگاه مواد غذایی بیشتری سود را برد؟

شما می توانید با خرید هدایای تبلیغاتی و اهدا به مخاطبان به عنوان یاد بود از برند محصولات خود در طول بلند مدت بیشترین سود را ببرید و در تثبیت تبلیغ برند خود موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *