مناسبت ها

آشنایی با نمایشگاه بین المللی نفت و گاز

با نمایشگاه بین المللی نفت و گاز 2

باعث افتخار است که سرزمینمان ایران منابع ارزشمندی چون نفت و گاز که تمام جهانیان نیازمند آن هستند را در خود جای داده است. ایران بزرگ در میان تمام کشورهای دنیا، از لحاظ بیشترین منابع نفتی، جایگاه سوم، و در منابع گاز، جایگاه دوم را از آن خود کرده است. به‌طوری‌که پتانسیل ۱۱ درصدی از نفت جهان و ۱۸ درصد از گاز از آن ماست و این سبب می‌شود هر ساله تهران میزبان غول‌های نفتی سراسر جهان باشد.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران یک رویداد بزرگ و بستری طلایی برای پیشرفت فعالان این حوزه است. به‌طوری‌که فعالان حوزه اقتصاد و سیاست هیچگاه آن را از دست نمی‌دهند و هرچه در توان دارند را برای مشارکتی باشکوه در این نمایشگاه بکارمی‌گیرند.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز پالایش و پتروشیمی تهران

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی تهران یکی از بزرگترین رویدادها در صنعت نفت کشور است‌ که‌ سال به سال با شکوه بیشتری برگزار می‌شود. در سال گذشته این نمایشگاه بزرگ با حضور استارتاپ‌های مکمل و وابسته شرکت نفت و گاز از داخل و خارج کشور برگزار شد.

به‌نحوی که بیش از ۸۶۹ شرکت غول‌آسای نفتی در محیط وسیع ۱۰۰ هزار متری نمایشگاه گرد هم آمدند و با حضور ۲۰۰ هزار بازدیدکننده، بزرگترین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز خاورمیانه رقم خورد.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز پالایش و پتروشیمی تهران

درحالیکه برخی دانشجویان و تازه‌کارهای صنعت نفت و گاز اهمیت شرکت و آشنایی با نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران را کوچک می‌شمارند، فعالان حوزه اقتصاد و سیاست که تجربه خوبی در بازار دارند، این نمایشگاه را بهترین فرصت برای رشد می‌دانند.

چراکه نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران که اردیبهشت ماه سال پیش رو برگزار می‌شود، دردسترس‌ترین فرصتی است که متخصصان و دست‌اندکاران حوزه نفت و گاز از سراسر جهان در تهران گردهم می‌آیند.

این نمایشگاه رویدادی بزرگ برای ابراز وجود استارتاپ های مکمل و وابسته شرکت نمایشگاه بین المللی نفت و گاز است و همچنین می‌تواند درس‌های زیادی برای تازه‌کاران داشته باشد. یک غرفه کارآمد و هوشمندانه در این نمایشگاه این امکان را فراهم می‌کند که محصولات و خدمات شما در معرض همکاری‌های سودمند تجاری در سطح بین‌المللی قرار گیرد.

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز پالایش و پتروشیمی تهران

با توجه به جایگاهی که ایران در تامین نفت و گاز جهان دارد، نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی تهران یکی از گسترده‌ترین نمایشگاه‌های سراسر دنیا به شمار می‌رود. تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه روزبه‌روز در حال افزایش است و این سبب می‌شود بهترین بسترها برای پیشرفت فعالان این حوزه در داخل کشور فراهم گردد.

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز پالایش و پتروشیمی تهران

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز این امکان را فراهم کرده که حرفه‌ای‌ترین و تاثیرگذارترین‌های صنعت نفت و گاز ارتباطات تجاری سودمندی برقرار کنند و ضمن بستر مناسبی که برای عقد قراردادهای تجاری و صنعتی فراهم می‌شود، استارتاپ های مکمل و وابسته شرکت نفت و گاز راه‌ خود را برای پیشرفت و توسعه در آینده نزدیک پیدا کنند.

بیشتر بخوانید: چه هدایایی برای نمایشگاه بین المللی مناسب است

حال سوالی که ممکن است برایتان ایجاد شود این است که وقتی چنین شرکت‌ها و افراد تاثیرگذاری در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز حضور دارند، چه کسی به غرفه ما توجه می‌کند؟ وقتی مخاطب مدیران شرکت‌های وابسته هستند، برای جلب نظر ایشان چه کار باید کنیم؟

واقعیت این است که  نیروی عظیم “عشق” هیچگاه کم نمی‌آورد. حتی اگر با غول‌های نفتی سراسر جهان روبرو باشید. اگرچه عصر حاضر عصر فناوری است و در هر حوزه با رقابتی سخت روبرو هستیم، اما اگر ارزش‌ها، باورها و نیازهای اساسی انسانی را در خاطر داشته باشیم، به شما قول می‌دهم هیچگاه نخواهیم باخت! اگرچه امروز نسبت به سال‌ها و قرن‌های گذشته امکانات بیشتری در اختیار مردم است.

اما “توجه” و احساس “ارزشمندی” است که نایاب شده! پس چه بهتر که با دانستن همین موضوع، از “نیاز”، “فرصت” بسازیم. در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز پالایش و پتروشیمی تهران به وسیله اهدا هدایای نمایشگاهی می‌توانید بیشتر از همیشه بدرخشید و حسن نیت و شایستگی خود را جلوه دهید.

هدایای نمایشگاهی مناسب نمایشگاه نفت ۱۴۰۲

هدایای مناسبتی تبلیغاتی یکی از پربازده‌ترین راه‌های تبلیغات گسترده هستند که نه تنها در جذب مشتریان جدید کارآمد واقع می‌شوند، بلکه در توسعه روابط تجاری شرکت‌ها نیز تاثیر فوق‌العاده زیادی دارند.

هدایای نمایشگاهی مناسب نمایشگاه نفت ۱۴۰۲

اهدا این هدایا در نمایشگاه‌ها، بازدیدکنندگان را جذب غرفه شما می‌کند و شانستان را برای پیشرفت بیشتر افزایش می‌دهد. البته نه هر هدیه‌ای! چراکه هدایای سازمانی نمایشگاهی جلوه‌ای از شان و اعتبار شما هستند و برای مخاطب مدیران شرکت‌های وابسته باید با تخصص و هوشمندی انتخاب شوند.

ارزش مادی و معنوی

برخلاف تصور عموم، بهترین هدیه نمایشگاهی برای نمایشگاه بین المللی نفت و گاز لزوما گرانترین هدیه نیست. بلکه این هدیه در وهله اول باید از ارزش معنوی بالایی برخوردار باشد و از لحاظ مادی نیز نشان دهد برای مخاطب ارزش قائل بوده‌اید.

همگام با شان و فرهنگ سازمان

نوع هدیه نمایشگاهی بسیار مهم است. چراکه در این نوع تبلیغات مخاطبان مهم، تاثیرگذار و خاصی دارید و باید خوب بدرخشید! بهتر است برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی برحسب بودجه و اهدافتان، از مجموعه‌ای متخصص و خوش سابقه کمک بگیرید.

کاربردی

مهمترین فاکتور در تبلیغات به وسیله هدایای تبلیغاتی ، کاربردی بودن هدیه است. هرچه یک هدیه جذابتر و کاربردی‌تر باشد، در ذهن مخاطب ماندگارتر خواهد شد.

با دوام و ماندگار

عمر هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی مساوی است با عمر هدیه شما. هرچه هدیه دوام و کیفیت بالاتری داشته باشد، احساس ارزشمندی بیشتری را به مخاطب القا می‌کند و مدت زمان طولانی‌تری نیز در ذهن مخاطب باقی می‌ماند.

ویژگی های هدایای نمایشگاهی برای نمایشگاه نفت و گاز

دارای بسته‌بندی شیک و مناسب

کمی شعارگونه به نظر می‌رسد که می‌گوییم “کتاب را از روی جلدش قضاوت نکن!” چراکه خودمان هدیه‌ای ک دریافت می‌کنیم را مورد ارزیابی و داوری قرار می دهیم! بسیار حائز اهمیت است که برای بازدهی هدایای نمایشگاهی، از بسته‌بندی مناسب و جذاب استفاده کنید.

چاپ با کیفیت

هیچ گربه‌ای محض رضای خداوند موش نمی‌گیرد! و شما هم هدفتان از اهدا هدیه، تبلیغات بوده است. پس چرا نام و لوگو تجاری‌تان را با کیفیت پایین چاپ می‌کنید؟!
برای ماندگاری در ذهن مخاطبان هدیه باید از چاپی خوانا، زیبا و شیک استفاده کنید که در جای مناسبی از هدیه انجام شده. چنانکه نه آنقدر دور از دسترس است که چشم کسی به آن نیفتد و نه آنقدر جلوی چشم، که باعث کلافگی و نفرت از هدیه شود!

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی سنتی و نفیس


سوالات متداول

چرا باید در نمایشگاه نفت و پتروشیمی هدیه تبلیغاتی بدهیم؟

این نمایشگاه یکی از بهترین فرصت ها است تا با شرکت های بزرگ وارد همکاری شوید و با دیگر شرکت های آشنا شوید، شما با هدیه تبلیغاتی در اصل خود را با بزرگان صنعتی که در آن فعالیت می کنید آشنا می کنید

چه هدایای برای نمایشگاه نفت و پتروشیمی مناسب است؟

ما در مجموعه حس هفتم ست های هدایایی را تولید کرده ایم که بهترین هدایا برای نمایشگاه هستند، شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید و هدیه خود را سفارش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *