هدیه

3 هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی

هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی

یکی از سیاست‌هایی که برای برند سازی و بازاریابی محصولات و خدمات مختلف به کار گرفته می‌شود، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. ما در این مطلب می‌خواهیم در مورد ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی صحبت کنیم. میهمانان خارجی شاید برای برخی از برندها تقش مهمی در برندینگ داشته باشند اما برای برخی دیگر چندان مهم نباشند.

هرطور که هست، باید به میهمانان خارجی هم توجه بشود. هدایایی همچون هدایای مدیریتی، سنتی و دیجیتال می‌توانند بهترین گزینه انتخاب برای میهمانان خارجی باشند. در صورتی که شما هم نیاز دارید برای میهمانان خارجی که به تازگی با برندتان آشنا شده‌اند هدیه بخرید، با حس هفتم همراه باشید.

اهمیت هدایای تبلیغاتی برای شرکت

پیش از این که هدایای تبلیغاتی میهمانان خارجی که بسیار تاثیر گذار هم هستند بشناسیم، می‌خواهیم اهمیت این هدایا در برند سازی شرکت‌های مختلف را بررسی کنیم. هدیه گرفتن همواره باعث انتقال حسی خوشایند به افراد می‌شود. در این میان هم افرادی که هدیه می‌گیرند بسیار خوشحال هستند و هم افرادی که هدیه می‌دهند.

اهمیت هدایای تبلیغاتی برای شرکت

 بیشتر اوقات شرکت‌های مختلف برای این که بتوانند در سایر کشورها هم برند سازی کنند، میهمانان خارجی را هدف قرار می‌دهند. به یاد داشته باشید که هیچ‌گاه نمی‌تواند کاربرانی وفادار و مبلغ برند را بیابید مگر این که ارزشمند بودن کاربر را به او اطلاع دهید.
با استفاده از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی که حس هفتم به شما ارائه می‌کند، می‌توانید این حس ارزشمندی را به تمامی میهمانان خارجی بازدید کننده از برندتان ارائه نمایید.

توجه داشته باشید که هدایای تبلیغاتی که شما انتخاب می‌کنید، باید کاربردی باشند. در عین کاربردی بودن هم از زیبایی کافی برخوردار شده باشند. چرا که اولا مخاطب همیشه هدیه‌ای که شما به او داده‌اید را به همراه دارد و ثانیا می‌تواند به عنوان یک معرف برند شما را در معرض دید دیگران قرار دهد. سه هدیه خاصی که حس هفتم برایتان در نظر گرفته است، هدایای سنتی تبلیغاتی، هدایای سازمانی و هدایای دیجیتال هستند.

هدایای تبلیغاتی سنتی برای میهمانان خارجی

بسیاری از گردشگران خارجی یا افرادی که سفر شغلی به ایران دارند. دوست دارند که سوغاتی‌هایی را خریداری کنند. چه بهتر که شما این سوغاتی‌ها را در قالب هدیه تبلیغاتی به آن‌ها ارائه دهید. هدایای سنتی یکی از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی هستند که می‌توانند بر ذهن این افراد تاثیرات مثبتی بگذارند.

هدایای تبلیغاتی سنتی برای میهمانان خارجی

این هدایا باعث می‌شوند که یک مشتری نسبت به برند شما احساس خوبی پیدا کند. انواع صنایع دستی و صنایع هنری می‌توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی سنتی به یک مشتری خارجی ارائه شوند.

انواع سفره‌ها، گلیم‌ها، فرش‌ها، تابلو فرش‌ها، ظروف مینا کاری شده، وسایل خاتم کاری شده، محصولات چرمی و اکسسوری‌های فیروزه کوبی شده انتخابی بسیار عالی برای این افراد هستند. چنانچه بتوانید ست‌هایی نفیس از این هدایا را تهیه کنید، قطعا برند خود را نیز ارزشمند خواهید کرد.‌

در واقع آنچه که مهم است این است که شما سلیقه میهمانان خارجی را بسنجید، سپس از همین یکی از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی یک ست عالی را برای آن‌ها تهیه کنید. در این صورت است که آوازه برندتان حتی در کشورهای خارجی هم خواهد پیچید.

هدایای مدیریتی بهترین نوع از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی

دسته دیگری از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی را هدایای سازمانی دربر می‌گیرند. افرادی که در سازمان‌ها مشغول به کار هستند، مدام به دفتر، دفترچه، خودکار و مواردی از این قبیل نیاز دارند. اگر قرار است برای مدیران خارجی هدیه بخرید، بهتر است از ست هدیه مدیریتی استفاده کنید تا بتوان آن‌ها را در اتاق‌های مدیریت به کار بست.

بهترین نوع از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی

ترجیحا هدایا شخصی سازی شوند چرا که دریافت هدایای شخصی سازی شده برای یک مشتری بسیار جذاب و اثرگذار است. توجه کنید که انتخاب لوازم مصرفی که تاریخ انقضا دارند کاملا اشتباه است. شما باید هدایایی را انتخاب نمایید که همواره با میهمان خارجی همراه باشد. پس باید به‌طور هوشمندانه در این راستا قدم بردارید.

اگر میهمانان خارجی در مناسبت‌هایی خاص مثل شب یلدا، افتتاحیه، ترفیع درجه و … به شرکت شما دعوت شده‌ است، می‌توانید هدایای مناسب برای این مناسبت‌ها را به عنوان ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی انتخاب کنید.

این هدایا باعث می‌شوند که خیلی از مشتریان جدید روانه کسب و کار شما شوند. جهت دریافت مشاوره‌های لازم در زمینه خرید هدایای تبلیغاتی و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با ما در حس هفتم در ارتباط باشید.

هدایای دیجیتال کاربردی‌ترین نوع از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی

در اکثر موارد می‌بینیم که سازمان‌ها برای میهمانان خارجی خود هدایای دیجیتال را به کار می‌بندند. این هدایا نیز می‌توانند درخور شأن یک مدیر، یک میهمان خارجی و یک مهره اصلی در سایر سازمان‌ها باشند. هدایای دیجیتال شامل هدایایی همچون پاور بانک، شارژر، هارد و فلش مموری می‌شوند.

بیشتر بخوانید: چه هدایایی برای شرکای خارجی خود بخریم

البته شما عزیزانی که قرار است با استفاده از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی برند خود را برجسته‌سازی کنید، باید برای خرید این هدایا هزینه کنید. یعنی هدایایی را بخرید که از نظر مخاطب گران قیمت و ارزشمند هستند. فراموش نکنید که هدایای گران قیمت همواره در ذهن مخاطب جولان می‌دهند و همواره او را به یاد برند شما می‌اندازند.

هدایای دیجیتال کاربردی‌ترین نوع از ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی

در برخی از موارد برای این که مشتریان ویژه‌ی یک برند از آن خوشنود باشند، از لپ تاپ، تلفن همراه، آیپد و مواردی از این قبیل هم استفاده می‌شود. آنچه که مهم است، ارزش برند سازی برای شرکت شما است.

سخن آخر

ما در این مطلب در مورد ۳ هدیه تبلیغاتی برای میهمانان خارجی صحبت کردیم. هدایای سنتی، هدایای مدیریتی و هدایای دیجیتال این سه هدیه را در بر می‌گیرند. شما باید به هنگام خرید این هدایا به شکل و شمایل آن توجه کنید و هدایایی ارزشمند و مناسب را بخرید. در واقع این هدایا باید کیفیت داشته باشند.

اگر مخاطب که برای دریافت این هدایا انتخاب می‌شود از آن‌ها خوشش بیاید، یعنی شما نیمی از راه را رفته‌اید. پس لازم است که به خوبی بازاریابی کرده و منتظر مشتریان جدید برای کسب و کارتان باشید. جهت خرید و ثبت سفارشات خود با ما در حس هفتم در ارتباط باشید.

به مطالعه ادامه دهید: آشنایی با نمایشگاه بین المللی نفت و گاز


سوالات متداول

بهترین هدایایی که می توان برای میهمانان خرید چیست؟

برای خرید هدایایی که مناسب میهمانان خارجی شما باشد شما می توانید از ست های دیجیتالی و هدایای میریتی مجموعه حس هفتم محصولاتی را انتخاب کنید که از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار هستند

آیا می توان از هدایای سنتی نیز برای اهدای هدیه به میهمانان خارجی استفاده کرد؟

بله شما می توانید ست هدایای صنایع دستی را به عنوان هدیه تبلیغاتی خود به میهمانان خارجی ویژه خود اهدا کنید با این کار هم محصولی خاص و ماندگار از فرهنگ ایران را هدیه داده اید هم باعث ماندگاری نام خود و برندتان در ذهن میهمانان شده اید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *