هدیه

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟ در عصر حاضر که با پیشرفت فناوری و فراهم شدن بستر اینترنت، تعداد کسب و کارها و برندها رو به افزایش نهاده است، حفظ جایگاه در دنیای تجارت کار هر کسی نیست. پیشرفت در این دوره و زمانه تحت تاثیر “متمایز بودن”، “خلاقیت” و “خاص بودن” حاصل می‌شود و نه انجام کارهای معمول!
شاید تا سال‌ها پیش، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، و پیش‌تر، تراکت‌های تبلیغاتی پرکاربردترین راهکارهای تبلیغاتی و جذب مشتری بودند. اما در حال حاضر یکی از موثرترین اقدامات تبلیغاتی بر پایه اصل “خلق ارزش”، سفارش هدایای تبلیغاتی و سازمانی است.

 اما چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟ این سوالی پر تکرار است که در پشتیبانی و مشاوره حس هفتم به وفور شنیده می‌شود. از این رو در این مقاله قصد داریم بطور کامل مراحل سفارش هدیه تبلیغاتی را شرح دهیم.

در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، تهیه هدایای تبلیغاتی و سازمانی می‌تواند برایتان نتایج باور نکردنی به همراه داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای نوشته با ما همراه باشید و تمام مراحل (حتی آن‌هایی که بنظرتان کم اهمیت هستند) را برای انتخابی هوشمندانه طی کنید.

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟ تعیین هدف

تعیین هدف، نه تنها برای انجام تبلیغات، بلکه برای هر اقدام، در هر حوزه از زندگی، حائز اهمیت است. اگر هدفمند نباشید و ندانید با این اقدام دقیقا می‌خواهید به کجا برسید، چطور انتظار گرفتن بهترین نتیجه را دارید؟ اصلا بهترین نتیجه چه معنی می‌دهد وقتی هدفی برای کار خود ندارید؟

هدف تبلیغاتی شما با توجه به شرایط و بودجه‌تان تعیین می‌شود؟ آیا در اوایل فعالیت هستید و قصد جذب مشتری را دارید؟ هدفتان از اهدا هدایای تبلیغاتی، بهبود روابط تجاری و همکاری‌های سودمند با شرکت‌های دیگر است؟ آیا قصد برگزاری‌ یا شرکت در نمایشگاه، همایش و کنفرانس‌های مهم را دارید؟

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟ تعیین هدف

معمولا کسب‌ و‌ کارهايی که تازه شروع به فعالیت کرده‌اند، بودجه کمتری را برای تبلیغات در نظر می‌گیرند که این اقدام عاقلانه نیز هست. اما مهم است این بودجه را صرف کدام یک از حوزه‌های تبلیغات کنند. اهدا هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتری، بیشتر از سایر سطوح تبلیغات برای اوایل کار توصیه می‌شود.

چراکه ابتدا باید جذب مشتری، فروش و افزایش اعتبار صورت گیرد تا سپس امکان ارتباطات وسیع تجاری فراهم شود. اگر نمی‌دانید با توجه به موقعیت، بودجه و حیطه کارتان کدام سطوح تبلیغات برای صرف هزینه مناسبتر هستند، استفاده از آیتم مشاوره می‌تواند برایتان مفید و کاربردی باشد.

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟ مخاطبت رو بشناس!

وقتی قصد خرید هدیه برای دوستتان را دارید، توجه و علایق چه کسی را مدنظر قرار می‌دهید؟ مطمئنا به مخاطب (دوستتان) توجه می‌کنید و متناسب با نیاز و سلیقه او هدیه می‌خرید. حال برای خرید هدیه تبلیغاتی که رسمیت و اعتبار بیشتری هم دارد، شایسته است بدون شناخت مخاطب هزینه صرف کنید؟! قطعا خیر!

منظور از شناخت مخاطب در سفارش هدیه تبلیغاتی خاص اختصاصی این نیست که به سلیقه تک تک افراد هدیه تهیه کنید، ( راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی باید دارای عمومیت باشند.) اما برای تهیه آن‌ها باید مجموعه مخاطبان را از لحاظ سن، جایگاه و تاثیرگذاری در موفقیت سازمان بسنجید.

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟ مخاطبت رو بشناس!

مخاطبان هدایای تبلیغاتی از نوع مدیریتی، رده مدیریت و افراد مهم درون سازمان هستند. هدایای شرکتی برای تقویت ارتباط کارمندان و کارفرما و همچنین تعهد بیشتر به کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر هدف از تبلیغات، گسترش روابط تجاری سودمند باشد، هدایا رسمی‌تر شده و تحت عنوان هدایای سازمانی، تهیه می‌شوند. همچنین رایج‌ترین نوع تبلیغات، برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان سابق برند است.

در مورد اینکه “چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟” خوب است بدانید گاها هدایای تبلیغاتی برای گروه خاصی از مخاطبان در نظر گرفته‌ می‌شوند. مهندسان، مشاغل فنی، آقایان شرکت (در مناسبت‌هایی چون روز مرد) و بانوان شرکت (در مناسبت‌هایی چون روز زن) از جمله این مخاطبان خاص هستند. در هنگام انتخاب هدیه برای هر کدام از این مخاطبان نکات جامعی را مدنظر داشته باشید و برای انتخاب بهتر، با متخصصان حس هفتم مشورت کنید.

مظلب پیشنهادی: هدایای تبلیغاتی مناسب کارمندان بانک ها

خشت اول! انتخاب بهترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی

حتما شما هم این ضرب المثل را شنیده‌اید که “خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج!” در سفارش هدایای تبلیغاتی، انتخاب بهترین فروشگاه برای خرید هدیه، حکم همان خشت اول را دارد که اگر بی دقت و سهل انگارانه از آن بگذرید، هزينه، وقت و انرژی شما را هدر خواهد داد.

امروز که امکان ارتباطات گسترده و دسترسی به دورترین فروشگاه‌ها با اینترنت وجود دارد، زمان کافی را برای تحقیق و بررسی آیتم‌های مختلف در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید هدایا کنید.

چگونه بهترین هدیه تبلیغاتی را تهیه کنیم؟

مجموعه‌ای برای خرید هدایای تبلیغاتی خوب است که پیش از هر چیز محصولات با کیفیت و متنوعی دارا باشد. چاپ حرفه‌ای و ماندگاری بر محصولات انجام دهد و بتواند در حداقل زمان ممکن، تیراژ بالا هدایا را به شما عرضه نماید. قیمت معقول محصولات، از دیگر ویژگی‌های یک فروشگاه معتبر و منصف است.

نه محصولات بیش از حد ارزان و زیر قیمت قابل اعتماد هستند و نه کالاهای گران‌ قیمت و با هزینه نجومی! باید فروشگاهی را پیدا کنید که بهترین محصولات را با قیمتی منصفانه ارائه می‌کند.

بیشتر بخوانید: پیشنهاد چند ست هدیه چرمی برای مدیران


سوالات متداول

چگونه بهترین هدیه تبلیغاتی را تهیه کنیم؟

پس از اینکه هدف خود از تبلیغات، مخاطبانتان و فروشگاه مورد نظر برای خرید را انتخاب کردید، ممکن است در مورد تهیه "بهترین هدیه" سردرگم شوید. واقعا از بین صدها مدل هدیه تبلیغاتی کدام مناسبتر است؟ پاسخ این سوال باری دیگر به هدفتان از تبلیغات بازمی‌گردد. هدایای سازمانی به دلیل مخاطبان خاص خود معمولا ارزشمندتر، رسمی‌تر و مهمتر هستند و آبرو و اعتبار سازمان را نشان می‌دهند.

اما در مورد هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتری، هدایا بیشتر از لحاظ "کاربردی بودن" اهمیت پیدا می‌کنند و می‌توانند ارزانقمیت‌تر باشند. خوب است در انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی، به نیاز و علاقه روز دنیا نیز توجه کنید و طبق سبک زندگی حال حاضر، هدایا را تهیه کنید. به عنوان مثال در عصر فناوری و زندگی عجین شده با دنیای مجازی، ست هدیه تبلیغاتی دیجیتال، از بهترین آیتم‌ها است.

برای سفارش هدایای تبلیغاتی حس هفتم چه کار کنیم؟

چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟ پس از طی کردن تمام مراحل برای یک انتخاب اصولی و هوشمندانه، وارد بخش فروشگاه هدایای تبلیغاتی حس هفتم در سایت مجموعه شده و آیتم مورد نظر خود را پیدا کنید. در هر قسمت به راحتی می‌توانید جهت استعلام قیمت و خرید محصول با ما تماس حاصل فرمائید. پس از ثبت سفارش، تمامی محصولات با تیراژ بالا، در کوتاهترین زمان ممکن به دستان پرمهرتان خواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *