هدیه

آشنایی با انواع سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی

آشنایی با انواع سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی

از گذشته تا به امروز استفاده از سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی همیشه از محبوبیت بسیار بالایی در بین شرکت‌ها برخوردار بوده است. این نوع از هدایای سازمانی برای تمامی قشرهای جامعه اعم از گروه سازمانی، اداری، کسبه و حتی مخاطبین خانگی شما می‌تواند کارآمد باشد. استفاده از ست هدیه سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی می‌تواند به مخاطبین شما برای پیدا کردن تاریخ و زمان کمک شایانی کند.

در صورتی که حواستان به این اقلام محبوب تبلیغاتی نباشد، شما از انتخاب دقیق و کاربردی غافل خواهید شد. تنوع بسیار بالایی که این محصولات تبلیغاتی دارند کار را برای کسب و کارها بسیار ساده کرده است. در حس هفتم برای صرفه جویی در زمان و هزینه مشتری‌ها سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی در بالاترین کیفیت ممکنه تولید خواهد شد. یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این محصولات به عنوان هدایای مدیریتی می‌توان به تنوع رنگ بالا، جلدهای متنوع، کاغذ و وزن سبک و… اشاره کرد.

مزایای تبلیغات با سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های خرید این محصولات به عنوان هدایای سازمانی می‌توان به فضای خالی موجود در سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی اشاره کرد، در این فضای خالی شما می‌توانید قصه برند خود را برای دیگران تعریف کنید. بهتر است در هنگام چاپ بر روی این محصولات هوشمندانه عمل کنید.

فرقی ندارد شرکت شما بزرگ باشد و یا کوچک و یا در چه حوزه‌ای مشغول به کار باشید، شما می‌توانید از سررسید و تقویم تبلیغاتی برای معرفی خود استفاده کنید. این هدیه تبلیغاتی می‌تواند برای تمامی مشاغل مفید واقع شود. یکی از اصلی‌ترین هدف‌های ارائه راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی به مخاطبین این است که مدت زیادی مخاطب از آن استفاده کند و نام برند شما در ذهن مخاطب باقی بماند.

مزایای تبلیغات با سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی

شما با خرید سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی و یا هر دو به صورت ست تبلیغاتی می‌توانید خیالتان از این هدف را راحت کنید! از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توان برای این محصولات تبلیغاتی حس هفتم بیان کرد، تنوع بسیار بالای این محصولات می‌باشد. علاوه بر این موضوع این محصول می‌تواند در ست هدیه نیز قرار گیرد و نام برندتان را با خود  حمل کند.

انواع مدل های سررسید تبلیغاتی

همانطور که در بالاتر به این موضوع اشاره کردیم، این محصول در حس هفتم دارای تنوع بسیار بالایی می‌باشد. انواع سررسید تبلیغاتی عبارت‌اند از:

  • سررسید وزیری

این نوع از سررسیدهای تبلیغاتی به دلیل آن که هم سایز کتاب‌های درسی هستند، در بین عموم مردم محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. سررسید و سالنامه وزیری در حس هفتم معمولاً در سایز 17 در 24 سانتی متر به چاپ می‌رسد. این سررسید به مخاطبین شما فضای کافی را برای یادداشت‌های روزانه ارائه خواهد داد. با توجه به سایزهای مناسب هم در کیف و هم در دست قابلیت حمل دارد.

  • سررسید رقعی

سایز این سررسید نسبت به سررسید وزیری کمی کوچک‌تر در نظر گرفته می‌شود. همین امر نیز وزن آن را بسیار سبک‌تر کرده است و حمل بسیار راحت‌تری خواهد داشت. معمولاً این سررسید تبلیغاتی در سایز 15 در 21 تولید می‌شود. این سررسید تبلیغاتی به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدایای مدیریتی در ست هدیه در نظر گرفته می‌شود.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی مناسب موسسات

  • سررسید رحلی

سایز این سررسید تبلیغاتی نسبت به سررسیدهای قبلی کمی بزرگ‌تر خواهد بود و تقریباً به اندازه برگه A4 در نظر گرفته می‌شود. عموماً سایزی که برای این سررسید تبلیغاتی در نظر گرفته شده است 24 در 34 سانتی متر می‌باشد، البته سررسید رحلی کوچک در حس هفتم در سایز 21 در 29 نیز موجود است.

انواع مدل های سررسید تبلیغاتی

  • سررسید خشتی

از دیگر انواع سررسید تبلیغاتی می‌توان به سررسید خشتی اشاره کرد، این سررسید به صورت مربع و در سایزهای 21 در 21 و یا 17 در 17 سانتی متر تولید می‌شوند.

انواع مدل های سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی

مجموعه حس هفتم تا به امروز توانسته است محصولات متنوعی را برای کسب و کار ارائه دهد تا با استفاده از این محصولات بتوانند برند خود را خوشنام کنند. یکی از این محصولات می‌توان به تقویم‌های تبلیغاتی اشاره کرد. حس هفتم این تقویم‌ها را در انواع مختلفی اعم از تقویم رومیزی، تقویم دیواری، تقویم جیبی طراحی و تولید کرده است. شما می‌توانید تقویم تبلیغاتی را در کنار سررسید به عنوان ست هدیه با چاپ مورد نظر و شعار شرکت خود سفارش دهید و در آغاز سال جدید به مخاطبین خود هدیه دهید.

فرصتی برای دیده شدن با سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی

از گذشته‌های دور تا به امروز تقویم یکی از الزامات زندگی روزمره به شمار می‌رود. تمامی افراد روزانه برای آن که بتوانند از تاریخ روز مطلع شوند و برنامه ریزی روزانه مرتبی برای آینده داشته باشند نیازمند به یک تقویم خواهند بود. حال فرض کنید این تقویم در ست هدیه همراه با سررسید قرار داده شود!
سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی ست ایده آلی خواهند بود که مخاطب در مدت زمان بسیار طولانی از آن استفاده خواهد کرد. ارائه تقویم تبلیغاتی و سررسید تبلیغاتی از آن دسته هدایای سازمانی به شمار می‌روند که کاربرد بسیار زیادی دارند.

یک تقویم تبلیغاتی و یا سررسید تبلیغاتی در صورتی که با خلاقیت بالا در کنار قصه برند شما طراحی شده باشد، می‌تواند نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی برند شما را در ذهن مخاطب حک کند. کافی است این تقویم بر روی میز مخاطبین قرار گیرد، تا هر روز و در هر زمان چشمشان به نام برند شما بیفتد! علاوه بر این موضوع این هدایای تبلیغاتی می‌تواند باعث جذب افراد جدیدی به سمت برند شما شود.

فرصتی برای دیده شدن با سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی

در هنگام انتخاب سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی بهتر است دقت بالایی به خرج دهید، متن شما نباید خیلی شلوغ و یا خیلی خلوت باشد. از آنجایی که سررسید و تقویم رومیزی در طول روز در معرض دید هستند باید طراحی جذابی برای مخاطب داشته باشند. بهتر است بررسی کنید که چه طراحی می‌تواند برای مشتری‌های شما جالب و ارزشمند باشد.

سخن آخر

سررسید و تقویم‌ رومیزی تبلیغاتی می‌توانند به عنوان وسیله‌ای بسیار کاربردی در نظر گرفته شوند که گاهی برای شمارش و احتساب روزهای ارزشمند زندگی توسط عموم مردم استفاده می‌شوند. این محصولات تبلیغاتی ابزاری هستند که زمان را مانند غنیمتی بسیار ارزشمند، می‌شمارد و نوید روزهای خوش آینده را می‌دهند.

حس هفتم با ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات تبلیغاتی می‌تواند به شما در انتخاب بهترین طراحی در این محصولات کمک شایانی کند. امروزه کمتر کسی دیده شده است که از تقویم و یا سررسید استفاده نکند، این ابزار بسیار قدرتمند می‌تواند به زندگی افراد نظم ببخشد.

بیشتر بخوانید: چگونه هدیه تبلیغاتی اختصاصی سفارش بدیم؟


سوالات متداول

چند مدل سررسید وجود دارد و هرکدام چه ویژگی هایی دارند؟

سررسید رقعی
سررسید وزیری
سررسید رحلی
سررسید خشتی

آیا استفاده از سررسید و تقویم برای تبلیغات ایده ای مناسب است؟

در جواب این سول باید بگوییم بله. سررسید و تقویم تبلیغاتی یکی از وسایل مورد نیاز بر روی هر میزی در هر شرکت و سازمانی می باشد و همواره در معرض دید قرار دارد پس وجود لوگو و نام برند شما بروی آن می تواند یادآور شما در ذهن مخاطبان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *