هدیه

10 نکته کاربردی در انتخاب انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی

10 نکته کاربردی در انتخاب انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی: روش‌های بازاریابی و افزایش فروش همواره در حال تغییر هستند. شاید تا چند دهه گذشته تبلیغات تلویزیونی تاثیر فوق العاده‌ای در جذب مخاطب داشتند، اما امروز کارایی قبلی را ندارند. روش‌های تبلیغات قدیمی چون پخش کاغذهای تبلیغاتی، نصب بیلبورد و بنر حد زیادی از جذابیت و مخاطبین هدف خود را از دست داده و جای خود را تقدیم روش‌های مدرن‌تر کرده‌اند.

یکی از روش‌های مدرن تبلیغات و جلب نظر مشتریان، اهدا هدایای تبلیغاتی است. این شیوه با سازوکار بسیار ساده‌اش (که خلق ارزش در مخاطب است)، نه تنها بستر افزایش مشتری و کسب سود شرکت را فراهم می‌کند، بلکه ارتباطات و روابط تجاری را نیز بهبود و توسعه می‌بخشد.

حس هفتم با بیش از ۱۸ سال سابقه درخشان در زمینه ارائه هدایای تبلیغاتی و سازمانی کنار کسب و کارهای بزرگ و کوچک ایران زمین ایستاده و بستر رشد و پیشرفت ایشان را فراهم کرده است.

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در حس هفتم موجود هستند. تنوع بی‌نظیر این محصولات سبب می‌شود هر برند فعال در هر حوزه بتواند از روش پربازده هدایای تبلیغاتی بهره برده و با بودجه‌ای که در نظر دارد، مخاطبان هدف خود را جذب کند.

با این حال انتخاب هدایای مناسب از میان انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی انتخابی دشوار و حساس است و دریافت مشاوره و راهنمای خرید را می‌طلبد. اگر می‌خواهید بهترین انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی و سازمانی را خریداری نمایید، توجه شما را به ۱۰ نکته و پیشنهادی که در ادامه آمده است، جلب می‌کنیم.

مهم ترین نکات و پیشنهادات برای انتخاب انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی

بر اساس اهداف، سطح تبلیغات خود را مشخص کنید. اولین نکته برای اینکه انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی کارآمد و پربازده را خریداری کنید، این است که هدف خود از تبلیغ را مشخص نمایید. برخی هدایای تبلیغاتی برای تاثیرگذاری بر سازمان‌ها و شرکت‌های همکار، مهمانان و پرسنل شرکت هستند (هدایای سازمانی) و برخی دیگر برای جذب مشتریان.
با توجه به هدف اهدا هدیه می‌توانید هدایای مناسب را تهیه نمایید. به عنوان مثال برای هدایای سازمانی باید محصولات رسمی‌تر و دارای ارزش بیشتر را انتخاب کنید.

مهم ترین نکات و پیشنهادات برای انتخاب انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی

علاقه مخاطب هدف خود را بشناسید. با توجه به قشر هدف خود برای اهدای هدیه، سعی کنید علاقه عمومی آن قشر را بشناسید. به عنوان مثال برای رده مدیریت چه هدایایی بهتر است؟ قشر هنرمند به چه هدایایی علاقه نشان می‌دهند؟ کارمندان جدیدالورود جذب چه نوع هدایایی خواهند شد؟

بودجه خود را مدنظر قرار دهید. انواع هدایا طبق دسته بندی‌های مختلف دارای طیف وسیعی از قیمت‌ها هستند. به عنوان مثال صنایع دستی و کتب نفیس را نمی‌توان با خودکارهای تبلیغاتی مورد قیاس قرار داد.

بودجه‌ای که برای هدایای تبلیغاتی خرج می‌کنید نیز، تا حد زیادی وابسته به مخاطب هدف است. بی شک هدایایی که برای یک سازمان همکار یا مهمانان خاص خریداری می‌کنید، از لحاظ ارزش و قیمت باید متفاوت از هدایای تبلیغاتی مشتریان باشند.

فعالیت و اهداف شرکت را در کنار ترندهای روز در نظر بگیرید. بهترین انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی آن‌هایی هستند که به تناسب شرایط و فعالیت شرکت کاربردی باشند؛ چرا که اینگونه اثرگذاری بیشتری بر مخاطب خواهند داشت.
از طرفی در انتخاب هدیه از میان انواع و اقسام هدایا، باید ترندهای روز دنیا و علایق و مد را در نظر بگیرید. به عنوان مثال شاید تا چند سال گذشته صنایع دستی و کتب نفیس از بهترین و محبوب‌ترین هدایا بودند، اما حال با توجه به پیشرفت فناوری و همه‌گیری استفاده از تلفن همراه هوشمند و اینترنت، لوازم دیجیتال بیشتر مورد توجه و علاقه عموم واقع می‌شوند.

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی خاص

برای اهدا به مهمانان خاص، سازمان‌ها و شرکت‌های همکار، پرسنل شرکت در مناسبت‌های مهم و البته خوش آمدگویی کارمندان جدیدالورود کاربرد دارند. ست‌ هدیه تبلیغاتی و سازمانی از مهمترین انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی خاص هستند. از جمله این ست‌ها، ست هدایای مدیریتی، ست پذیرایی، ست هدایای چوبی، لوازم دیجیتال و الکترونیک را می‌توان نام برد.

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی مدرن

به خصوص در عصر فناوری از کاربردی‌ترین هدایا هستند. هدایای مدرن از جمله محصولات دیجیتال هدایایی شیک و پر کاربرد هستند که باعث حس ارزش و ماندگاری در ذهن مخاطب می‌شوند. برای هر نوع تبلیغات می‌توانید از هدایای دیجیتال اعم از فلش مموری، شارژر فندکی، ایرپاد، پاور بانک، پایه موبایل، پد موس، هولدر موبایل و… استفاده کنید.

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی ارزان

گزینه‌های بسیار خوبی برای یک خرید به صرفه هستند. طبق آمار اغلب مردم هدایای تبلیغاتی ارزانی چون خودکار، فنجان، ساعت رومیزی و.. را حداقل یک سال نگه می‌دارند! این فوق العاده است که با هزینه کم، یک سال در معرض شانس فروش و سود باشید.

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی لوکس

به خصوص اگر قصد اهدای هدایا به مدیران و مهمانان خاص را دارید، بهترین انتخاب‌ها خواهند بود. انواع و اقسام هدایای لوکس در حس هفتم موجود هستند که در هر زمینه حس شگفت انگیز ارزش را در مخاطب ایجاد می‌کنند. کافیست نگاهی به صفحه محصولات حس هفتم داشته باشید!

مطلب پیشنهادی: بهترین هدایای تبلیغاتی در تهران

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی نفیس

عمدتا برای رده مدیریت و مهمانان خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. این هدایا که از صنایع دستی فاخر و ارزشمند ایران تا کتب نفیس و… را شامل می‌شوند، معمولا قیمتی‌تر از سایر انواع هدایا هستند. استفاده از این نوع هدایا برای خوش آمدگویی کارمندان جدیدالورود نیز مناسب است و ایشان را با فرهنگ سازمان آشنا می‌کند.

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی نفیس

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی خلاقانه

را می‌توان یکی از جذابترین آیتم‌ها در هر نوع تبلیغات با هدیه (سازمانی، شرکتی و..) در نظر گرفت. ست‌های متنوع و خلاقانه اداری و مدیریتی، ست‌های دیجیتال، ست‌های پذیرایی و خوش آمدگویی، ابزارآلات کاربردی مثل جعبه ابزار و لوازم جانبی خودرو از جمله گیفت‌های خلاقانه هستند.
توجه داشته باشید که هر چه هدایا خلاقانه‌تر باشند نظر افراد بیشتری را به خود جلب می‌کنند. چرا که به کار بردن خلاقیت و سلیقه در هدایا، خود نوعی خلق ارزش است و مشتری را وفادار برند می‌سازد.

سخن پایانی حس هفتم

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی که برای انتخاب انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی خدمت شما ارائه شد. در یک انتخاب درست به خوبی راهنمایی‌تان خواهد کرد. اما باید بدانید یکی از بزرگترین راهنماهای شما در انتخاب هدیه، ندای درون‌تان است!

حس هفتم، حس شور و شوق هدیه دادن و خلق ارزش، از ابتدای خلقت درون ما وجود داشته است. اگر به صدای آن گوش فرا داده و هدف خود را ایجاد حس وصف ناپذیر ارزشمندی در دیگران قرار دهید، یقینا انتخاب خوبی خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: سفارش آنلاین هدایای تبلیغاتی


سوالات متداول

مهم ترین مسئله ای که قبل خرید هدایا باید به آن توجه کنیم چیست؟

اولین نکته ای که قبل از خرید هدایا باید به آن توجه کنید این است که هدایا را از کجا خریداری کنید، در اصل باید بگوییم که مهم ترین کاری که باید انجام دهید پیدا کردن فروشگاهی معبتر و با تنوع و کاملا متعهد به حصوص مشتری می باشد

نکته مهمی که بعد از انتخاب فروشگاه باید به آن توجه کنیم چیست؟

اصلی ترین مورد بعد از انتخاب فروشگاه برای خرید هدایا این است که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند، باید با توجه به مخاطبان هدیه ها را انتخاب کنید و در راستای سلیقه و علاقه آنان هدایای خود را خرید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *