هدیه

10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان

10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان

10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان: امروزه هدایای تبلیغاتی از موثرترین و پربازده‌ترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی مدرن هستند. این هدایا با ایجاد حس ارزش در مخاطب، او را به مشتری و همکاری وفادار برای برند تبدیل می‌کنند و روند توسعه کسب و کار را سرعت می‌بخشند.

مجموعه بزرگ و معتبر حس هفتم با سال‌ها سابقه درخشان، کنار برندهای کوچک و بزرگ ایستاده و با بهترین محصولات و هدایای تبلیغاتی در حوزه‌های متنوع، بستر رشد ایشان را فراهم می‌کند.

یکی از زیرمجموعه‌ هدایای تبلیغاتی و اختصاصی شرکت‌ها که در انواع ولکام پکیج خلاقانه حس هفتم خدمت مشتریان گرامی عرضه می‌گردند، هدایای خوش آمدگویی کارمندان هستند. شرکت‌های بزرگ و موفق همواره به این موضوع باور دارند که سرمایه اصلی یک برند، نیروی انسانی متخصص آن است.

اگر چه تخصص و مهارت کارمندان در حوزه کاری‌شان اصلی‌ترین عامل برای پیشرفت و توسعه یک شرکت است، اما تا زمانی‌ که شناخت کافی از شرکت و اهداف و مقاصد آن وجود نداشته باشد، بستری به دور از استرس مهیا نبوده و کارمندان علاقه‌ای به فعالیت‌ها و محیط شرکت نداشته باشند، هیچ‌گونه پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

از این جهت است که روش‌های متنوع، از جمله پک‌های خوش آمدگویی و آشنایی با شرکت به کار گرفته می‌شوند تا کارمندان جدیدالورود و مهمانان سمینارها و همایش‌ها را مجذوب و وفادار شرکت کنند. در مجموعه بزرگ حس هفتم هدایایی با بی‌نهایت تنوع وجود دارند که انتظارات شما، از شیک‌ترین هدایا را برآورده می‌سازند.

اگر می‌خواهید از بین محصولات متنوع بهترین و مناسب‌ترین هدایای خوش آمدگویی کارمندان را سفارش دهید، به ۱۰ نکته مهم و کاربردی برای انتخاب ولکام پکیج خلاقانه که در ادامه آمده است، توجه کنید.

10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان و کارکنان شرکت

 • هدیه‌ای شایسته اعتبار و شان شرکت و فرهنگ سازمان اهدا کنید. اولین ویژگی که هدایای خوش آمدگویی شما برای اهدا به اعضای جدید سازمان و مهمانان سمینارها و جلسات باید داشته باشند این است که از ارزش و اعتبار کافی برخوردار بوده و شایسته شان شرکت باشند.
  اعتبار ست هدیه به پارامترهای متعددی اعم از ارزش مادی آن، خاص بودن، بسته بندی و حتی نحوه اهدای آن وابسته است. در نکات بعدی بیشتر به این موضوعات خواهیم پرداخت.
  10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان و کارکنان شرکت
 • یکی از 10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان این است که هدیه مورد نظر باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. کیفیت هدایا نشانگر ارزشی است که برای مخاطب قائل هستید. بدون شک این نکته از مهمترین نکات انتخاب ولکام پکیج خلاقانه و ست‌های خوش آمدگویی کارمندان است.
  انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی باکیفیت نشان می‌دهند شما برای مهمانان و اعضای جدید سازمان خود احترام و ارزش بالایی قائل بوده و قدردان ایشان هستید. از سوی دیگر محصولات باکیفیت دوام بیشتری دارند و پیام تاثیرگذارتری را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کنند.
 • بسته بندی مناسب، اولین جهت گیری ذهن مخاطب؛ هر چند که هدیه ارزشمند و با کیفیتی تهیه کرده باشید، اما اگر برای بسته بندی آن وقت، هزینه و خلاقیت کافی را صرف نکنید، در اولین لحظه اهدای هدیه شانس خود را از دست خواهید داد.
  چرا که بسته بندی محصول اولین چیزی است که مخاطب مشاهده و بر اساس آن نیت و اعتبار شما را قضاوت می‌کند! بسته بندی باید نوع مناسب و نظم کافی را داشته و درخور شان شرکت باشد.
 • هدیه خوش آمدگویی کارمندان، قدمی جهت آشنایی با شرکت است. چه برای مهمانان خاص خود و چه برای اعضای جدید سازمان باید هدایایی را به عنوان هدیه خوش آمدگویی تهیه و اهدا نمایید که اطلاعاتی از شرکت و اهداف و مقاصد آن را در خود جای داده باشند.
  یک بروشور تبلیغاتی، مقدمه سررسید، دفترچه یادداشت، تیزر تبلیغاتی در فلش مموری و… از جمله روش‌های آشنایی با شرکت به وسیله هدایا هستند. توجه داشته باشید که آشنایی مختصر با شرکت، هم در کاهش استرس کارمندان جدیدالورود و هم افزایش راندمان کاری تاثیر به سزایی دارد.

  مهم ترین ویژگی هدایای خوش آمد گویی و تلفیقی

 • مهمترین ترین ویژگی هدایای ست خوش آمد گویی رسمیت و خاص بودن آنهاست. هدیه خوش آمدگویی و ولکام پکیج خلاقانه که به منظور تاثیر بر کارمندان جدید اهدا می‌شود، دارای رسمیت است و اعتبار خاصی را با خود دارد. از طرفی دیگر هدایای خوش آمدگویی معمولا عمومیت دارند. یعنی در عین حفظ شان مدیریت، برای بانوان و آقایان و سنین مختلف کاربردی و موثر هستند.
 • سبک خود را دنبال کنید و تقلید را کنار بگذارید. شاید در مواردی با ابتکارات جالب شرکت‌های دیگر آشنا شوید و برای دریافت نتیجه بهتر بخواهید از آن‌ها تقلید کنید، اما در واقع این کار یک اشتباه بزرگ است که تمام اعتبار شما را زیر سوال می‌برد.
  همواره سبک خود را دنبال کنید و در این میان از متخصصان و افراد ماهر این حوزه (مشاوران حس هفتم) کمک بگیرید.
  مهم ترین ویژگی هدایای خوش آمد گویی و تلفیقی
 • هدایای کاربردی‌تر را انتخاب کنید. امروزه در میان دسته بندی‌های متنوع هدایا، آن‌هایی که کاربرد بیشتری دارند، محبوب‌تر هستند. انتخاب هدایای کاربردی برای اهدا به مهمانان و اعضای جدید سازمان، ارزش کارتان را بالاتر برده و نامتان را در ذهن ایشان ماندگارتر می‌سازد.
 • هدایای متناسب با فعالیت شرکت گزینه خوبی برای خوش آمدگویی کارمندان هستند. حس هفتم تنوع بی‌نظیری از هدایا دارد که بسیاری‌شان متناسب با فعالیت در شرکت هستند. ولکام پکیج خلاقانه، ست‌های دیجیتال و لوازم الکترونیکی، پوشاک (تیشرت، کلاه و ساعت با چاپ اختصاصی شرکت)، سررسید و تقویم، دفترچه و ست خودکار از جمله این هدایا هستند که به کارمندان جدید حس تعلق به تیم بزرگ برند و ارزش را القا می‌کنند‌.
 • تناسب هدایا با ترندهای روز دنیا و رعایت تنوع آخرین مورد از 10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان؛ در چند سال اخیر هدایای سازمانی و خوش آمدگویی که به صورت پکیج هستند، محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. گزینه‌های متنوعی برای خرید ولکام پکیج خلاقانه در حس هفتم وجود دارد.

10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان و خرید از مراکز معتبر

نیاز به رعایت هیچ یک از نکات بالا نخواهید داشت، اگر از مرکز معتبر و خوش سابقه، هدایای اختصاصی شرکت را تهیه نمایید. مجموعه حس هفتم با تیمی خلاق و ماهر و با بررسی تمام جوانب، بهترین هدایای خوش آمدگویی را خدمت شما عزیزان ارائه می‌دهد.

فاصله شما با دنیایی از هدایای تبلیغاتی و ولکام پکیج خلاقانه تنها یک کلیک برای ورود به سایت حس هفتم است. می‌توانید با همکاران ما در حس هفتم ارتباط گرفته و قدمی بزرگ و تاثیرگذار در جهت توسعه کسب و کار خود بردارید. ممنون که تا انتهای 10 نکته برای هدایای خوش آمدگویی کارمندان با ما همراه بودید.


سوالات متداول

هدایای خوش آمدگویی چه هدایایی هستند و برای چه کسانی مناسب است؟

هدایای خوش آمدگویی یا ولکام پکیج ها هدایایی هستند که کاربردشان بیشتر برای شروع همکاری با افراد می باشد، این هدایا را می توانید برای کارمندان و مدیران جدید مجموعه خود و شرکت های همکار که به تازگی شروع به همکاری با آنان کرده‌اید

کدام مرکز برای خرید هدایای خوش آمدگویی مناسب است؟

مجموعه حس هفتم یکی از قدیمی ترین مراکز فروش هدایای تبلیغاتی در ایران می باشد، شما میتوانید هدایای خوش آمدگویی خود را از این مجموعه تهیه کنید که تنوع بالایی نیز دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *