هدیه

7 نکته مهم در خصوص هدایای سازمانی

7 نکته مهم در خصوص هدایای سازمانی

7 نکته مهم در خصوص هدایای سازمانی: هدایای سازمانی همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین دسته‌بندی‌ها در بین محصولات تبلیغاتی به شمار می‌آید. به طور کلی زمانی که هدف شما به یک شرکت، کسب‌ و کار و سازمانی منتهی شود، این گزینه برای شما در دسترس خواهد بود.

مخاطبین شما می‌توانند کارمندان شرکت خودتان یا سایر سازمان‌ها باشند و یا به طور ویژه مدیران شرکت‌ها را در نظر داشته باشید. محصولاتی که برای هر جایگاه در نظر خواهید گرفت با توجه به ویژگی‌های آن جایگاه متغییر خواهد بود.

به طور یقین هدایای تبلیغاتی نیز دارای نکات با اهمیتی هستند که در نتیجه آن بسیار موثر است. اکثر ما می‌توانیم قبول کنیم که بعضی از هدایای شرکتی واقعاً خوب هستند، برخی دیگر فقط قابل قبول و نهایتا حتی گاهی بی‌فایده خواهند بود. به عنوان مثال پیشنهاد می‌شود مطلب خرید هدایای سازمانی خاص را با بیش از 20 پیشنهاد ویژه بررسی کنید و همه موارد برای تهیه یک هدیه سازمانی با کیفیت در نظر بگیرید.

بنابراین اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی را دارید، چگونه باید سریع‌تر از بقیه رقبا به سوی موفقیت گام بردارید؟ چگونه هدیه‌ای که می‌دهید، بلافاصله در سطل زباله یا یک کشو خاک گرفته رها نشود؟

به طور کلی به خاطر داشته باشد که ما به عنوان یک شرکت، مشتری، همکار، خانواده یا دوست، یک سنت دیرینه داریم. همگی دوست داریم هدیه بگیریم‌ و همینطور هدیه خوبی هم بدیم، برای ما جزئیات مهم هستند. پس با در نظر داشتن این ذهنیت در قبال انتقال و دریافت حسی دلپذیر از هدیه اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی نمایید. در ادامه به 7 نکته مهم برای تهیه هدایای شرکتی اشاره می‌کنیم.

اهمیت سبک کاری در خرید هدایای سازمانی

چه چیز منحصربفردی در مورد شرکت شما وجود دارد؟ ویژگی بارز و تمرکز اصلی شما بر روی چه چیزی است؟ به اشتراک گذاری آن با دیگران جذاب است؟ این موارد می‌تواند بازتاب کارهایی باشد که شما انجام می‌دهید یا بیانگر تفکر حرفه‌ای شما باشد.

یکی از هدایای سازمانی مناسب در این راستا تیشرت‌های تبلیغاتی است. به هیچ وجه هدیه‌ای غیرمعمول یا منحصربفرد نیست، اما کاملا معنادار است. زیرا این بخشی از فرهنگ شرکت شما است که با دیگران به اشتراک می‌گذارید. گاهی به عنوان انتخابی منعطف‌تر می‌توانید کلاه آفتابی، گرمکن و اقلام پوشیدنی دیگری را نیز برای این هدف در نظر بگیرد.

اهمیت سبک کاری در خرید هدایای سازمانی

هدایای سازمانی جدید

هدایای شما باید با شرایط روز هماهنگ باشند. دچار سوتفاهم نشوید، حتی هدایای کلاسیک هم می‌توانند بروز باشند. یک گرامافون، قدیمی و منسوخ به نظر می‌رسد، اما یک گرامافون دیجیتال با داشتن همان کارایی دردسر کمتر و کیفیت مطلوب‌تری ارائه می‌دهد.

برای کارمندان یک شرکت هیچ چیز بدتر از آن نیست که احساس کنند از سر ناچاری به آنها هدیه‌ سازمانی می‌دهید. پس به این گونه جزییات دقت کنید تا آنها نیز احساس مهم‌بودن داشته باشند.

هدایای سازمانی با کیفیت 

لازم نیست چرخ را دوباره اختراع کنید. اگر دچار تردید هستید بهتر است هدیه‌ای بدهید که قبلاً امتحانش را پس داده است. در صورتی که این کار را “بهتر” انجام دهید می‌تواند فرصتی برای موفقیت باشد. اغلب ما خودکار و لیوان تبلیغاتی دریافت کرده‌ایم، اما اگر خودکار یا لیوان شما با کیفیت و خاص باشد، مردم متوجه این تفاوت می‌شوند. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی یک خودکار یا ماگ را بهتر از دیگری می‌کند، از کسی بپرسید که شاید کمی خاص تر در مورد جزییات این وسایل دقت می‌کند.

حتی اگر وقت و انرژی لازم برای جستجوی محصولات با کیفیت را ندارید، به نمونه‌های موفق نگاه کنید. سپس با کارشناسان ما در حس هفتم تماس بگیرید و باقی کار را به ما بسپارید.

نحوه ارائه هدایای شرکتی

هدیه‌ی بدون بسته‌بندی چه جلوه‌ای از نظر شما دارد؟ شاید از بابتی هنوز یک هدیه باشد اما واقعا از جذابیت و زیبایی آن کاسته می‌شود. تأثیر ارائه خوب را دست کم نگیرید و به حسی فکر کنید که هدیه گیرنده تجربه خواهد کرد. جعبه زیبا، یک یادداشت و … چقدر می‌تواند به بهبود حس هدیه کمک کند؟ توجه به جزئیات و نحوه ارائه هدیه تبلیغاتی شما از یک محصول ساده، هدیه‌ای مهیج و خاص می‌سازد.

اهمیت به علاقمندی و ترند هدایا

شاید امکان اینکه تک‌تک هدایا را به صورت جداگانه و سفارشی خریداری کنید وجود نداشته باشد. اما همیشه مقداری تنوع برای هدایای خود در نظر بگیرید. اگر پکیج هدایای مدیریتی یا ست‌های مدیریتی را تهیه می‌کنید، اجزای متفاوتی برای آن در نظر بگیرید. برای مدیری که اهل تکنولوژی است و یا حوزه کاری آی‌تی محور دارد، پکیج هدایای دیجیتال مناسب‌تر است.

در مقابل برای یک مدیر فرهنگی یک ست اداری گزینه بهتری قلمداد می‌شود. حتی اگر برای تعداد زیادی از همکاران تجاریتان قصد انتخاب هدایای سازمانی خاص را دارید، با در نظر گرفتن رنگ و طرح مناسب برای بانوان و آقایان این تنوع در هدایا و اهمیت به آنان را لحاظ کنید.

بررسی هدایای تبلیغاتی بر اساس کاربرد

تصور کنید هدیه سازمانی شما تمام و کمال در جهت معرفی برند شما طراحی شده باشد. دریغ از اینکه هدیه‌ای کاربردی را در میان این مفهوم قرار داده باشید. قطعا شرایط آنطور که انتظار می‌رود پیش نخواهد رفت.
هدایایی که متناسب با سلیقه و نیاز شما نباشند توفیقی پیدا نمی‌کنند. احتمالا در بدو دیدن آن دلسرد می‌شوید و از استفاده کردن آن صرف نظر می‌کنید. بنابراین اگر قصد دارید تا هدیه‌ای ارزشمند و کاربردی را به مخاطب خود بدهید توجه داشته باشد که واقعا به کار بیاید.

برای هدایای سازمانی بهترین روش، در نظر داشتن شرایط کاری و نوع حرفه‌ای است که در آن مشغول هستند. بدین ترتیب شانس کاربردی شدن هدیه شما نیز افزایش می‌یابد. حتی اگر چنین ویژگی مشترکی برای مخاطبین خود پیدا نکردید به زندگی روزمره آنان توجه کنید.

بررسی هدایای تبلیغاتی بر اساس کاربرد

همه افراد احتمالا علاقه‌مند به داشتن یک لیوان شخصی برای محل کارشان هستند. این ویژگی‌های عمومی بین مردم هم گزینه خوبی به عنوان راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی سازمانی هستند.

تبلیغات اضافی ممنوع

از درج لوگو یا نام شرکت خود در ابعاد بزرگ خودداری کنید، مگر اینکه دلیل خوبی برای این کار داشته باشید. این حرف به این معنی نیست که هرگز برند خود را روی هدایا چاپ نکنید. فقط این مورد را در نظر بگیرید که هدیه شما به تنهایی هم می‌تواند باعث ماندگاری شود. پس نیازی به قرار دادن لوگوی خود بر روی هدیه نیست، آن‌ها شما را با خود هدیه سازمانی به یاد می‌آورند.

علاوه بر این شلوغی و نوشته‌های زیاد و درج لوگو و تصاویر اضافی بر همه قسمت‌های یک هدیه تبلیغاتی از زیبایی آن می‌کاهد. به طراحی زیبای یک محصول بسیار دقت کنید و با در نظر گرفتن آراستگی و نظم در تبلیغات خود به آن جلوه‌ی زیبا بدهید.

بیشتر بخوانید: ماگ تبلیغاتی هدیه منحصربفرد

یافتن محصولات تبلیغاتی سازمانی مناسب می‌تواند یک چالش باشد. اما در حس هفتم ما کالاهای باکیفیت و کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهیم که باعث می‌شود مشتریان شما در جلسه یا رویداد تجاری بعدی خود به شما بیشتر فکر کنند. هدایای تبلیغاتی ما می‌تواند به سادگی یک خودکار یا ارزشمندی صنایع دستی باشد.

مشاوران ما نیز در این راه از ابتدا تا انتها همراه شما خواهند بود تا تجربه‌ای منحصربفرد را کسب کنید. برای خرید خودکار دوست دار محیط زیست که هم جذابیت دارد و هم محصولی خاص می‌باشد می توانید از سایت ما آن را در تعداد دلخواه سفارش دهید.


سوالات متداول

هدایای سازمانی مناسب چه مخاطبانی است؟چرا؟

این هدایا بیشتر برای کارمندان و اداره جات کاربرد دارد، این هدایا شامل اقلام کاربردی می باشد که بورت تکی و به صورت ست هدایا بوده، اقلامی مانند، فولدر چرمی، ست خودکار، و اقلامی دیجیتالی که امروزه بسیار پرکاربرد هستند

چگونه بدانیم چه هدایایی برای سازمان ما مناسب است؟

شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، و از تجربه آنان استفاده کنید، شما می توانید مشخصات مخاطبانتان را بگویید تا ما بهترین هدایا را با توجه به آنان به شما پیشنهاد دهیم