هدیه

هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

تبلیغاتی برای عید فطر 1

یکی از بهترین مناسبت‌هایی که شما می‌توانید خود و کسب و کارتان را بیشتر به نمایش بگذارید جشن عید فطر است. هر سال روزه داران بسیار زیادی به این ماه مبارک اضافه می‌شوند و اولین تجربه روزه داری خود را پشت سر می‌گذارند، به همین دلیل در پایان این ماه مبارک و در روز عید فطر از طرف والدین و یا مربی‌های خود هدیه‌ای دریافت می‌کنند. این امر امروزه در نهادها و سازمان‌ها نیز مشاهده شده است.

کسب و کارها در آخر ماه مبارک رمضان از طرف مدیران خود هدیه تبلیغاتی و یا همان هدایای سازمانی دریافت می‌کنند. علاوه بر این موضوع هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید ارزش بالایی داشته باشند و معنوی و فرهنگی باشند.
علاوه بر این موضوع این هدایا باید جنبه کاربردی و زیبایی نیز داشته باشد. حس هفتم با دارا بودن انواع هدایای تبلیغاتی دست شما را در خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باز گذاشته است تا بتوانید با توجه به خواسته‌های خود بهترین‌ها را انتخاب کنید.

چرا تهیه هدایای تبلیغاتی برای عید فطر مهم است؟

امروزه بیشتر هدایای تبلیغاتی که کسب و کارهای مختلف آن را تهیه می‌کنند بیشتر در خصوص مناسبت‌هایی مانند نوروز، شب یلدا و یا دیگر مناسبت‌ها برای مشاغل مانند روز پرستار، روز معمار، روز معلم و… را شامل شده است. شما با بررسی استراتژی یک کسب و کار بزرگ ایرانی متوجه خواهید شد که هدایایی که این شرکت ارائه می‌دهد تنها در مناسبت‌های ملی و ایرانی نیست.

چرا تهیه هدایای تبلیغاتی برای عید فطر مهم است؟

بلکه سایر روزهای مهم معنوی و مذهبی مانند اعیاد مختلف اسلامی را نیز در برگرفته است. شما با تهیه انواع هدایای تبلیغاتی در ایام مذهبی و معنوی می‌توانید پیشرفت چشمگیری داشته باشید. یکی از بهترین مناسبت‌های معنوی تهیه هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ها ماند عید فطر می‌باشد.

هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟

همانطور که متوجه شده‌اید خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر می‌تواند برای کسب و کار شما بسیار موثر واقع شود. امروزه بسیاری از افراد این سؤال را پرسیده‌اند که برای عید فطر بهتر است چه هدیه‌ای را در نظر داشته باشیم تا مناسب و مؤثر واقع شود؟ همانطور که می‌دانیم هر هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبتی که قصد خرید آن را دارید باید یک ویژگی خاص و منحصر به فردی داشته باشد.

در حقیقت این ویژگی‌ها هستند که چهارچوب یک هدیه را از دیگر هدایای تبلیغاتی جدا می‌کنند. در نتیجه در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید ویژگی‌های خاصی را در نظر داشته باشید تا هدیه تأثیرگذاری مناسبی داشته باشد.به ویژگی های زیر می توان اشاره کرد:

  • این هدایا باید با مناسبت همخوانی و در یک محوریت باشد!

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که باید ست هدیه برای عید فطر داشته باشند، تناسب آن‌ها با نوع مناسبت یعنی همان هدایای تبلیغاتی برای عید فطر می‌باشد. به عنوان مثال شما در روز پزشک به سراغ خرید هدایای تبلیغاتی ابزارآلات صنعتی نخواهید رفت و یا در روز معلم کسی به سراغ خرید تندیس تبلیغاتی پزشکان نخواهد رفت! در نتیجه هر یک از هدایای تبلیغاتی یک جایگاه مختص به خود دارند که می‌تواند آن‌ها را بیش از پیش نشان دهد.

هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟

در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید همین نکته را نیز در نظر داشته باشید. به عنوان مثال خرید لوازم الکترونیکی و وسایل دیجیتالی تبلیغاتی با آن که پرکاربرد هستند، اما با مناسبت عید فطر همخوانی ندارند. در نتیجه اولین گام در خرید این هدایای تبلیغاتی تناسب هدیه می‌باشد. بهتر است در این ماه مبارک به سراغ هدیه‌هایی بروید که عطر و بوی معنوی و مذهبی دارند.

  • سراغ هدایای تجملاتی و بسیار گران قیمت نروید!

در ذهن بسیاری از افراد این موضوع حک شده است که هر چه هدیه گران ‌قیمت‌تر و لوکس‌تر باشد هدیه مناسب‌تری به شمار می‌رود. بهتر است بگوییم با آن که این اظهارات ظاهراً خوشایند هستند، اما برای همه صدق نمی‌کند! این دسته از هدیه‌ها نه تنها تأثیرات خوبی بر روی مخاطبین شما نخواهند گذاشت، بلکه باعث می‌شود که مخاطبین از برند و کسب و کار شما دور شوند.

در نتیجه این سؤال به وجود می‌آید که بهترین هدایای تبلیغاتی برای عید فطر کدام‌اند؟ بهترین گزینه‌هایی که شما در پیش پای خود دارید در حس هفتم در میان طیف قیمتی وسیعی قرار گرفته‌اند، بهتر است در این راه هدیه‌ای را انتخاب کنید که نه خیلی گران قیمت باشد و نه خیلی به درد نخور!

به این نکته توجه داشته باشید، در صورتی که شما قصد دارید برای تعداد بسیار زیادی از مخاطبین خود هدایای تبلیغاتی برای عید فطر تهیه کنید، بهتر است به سراغ هدایای تبلیغاتی بروید که قیمت پایین اما کیفیت بسیار بالایی دارند.

  • بسته‌ بندی از مهم‌ترین مولفه‌های هدایای تبلیغاتی برای عید فطر است!

بهتر است تصور کنیم تا به اینجای کار با توجه به راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر راه را درست آمده‌ایم. به عنوان مثال شما یک هدیه متناسب با عید فطر را خریداری کنید اما چندان تجملاتی نیست. خب برای بسته بندی هدیه تبلیغاتی خود چه برنامه‌ای دارید؟ لازم به ذکر است بسته بندی یکی از اصلی‌ترین معیارهایی است که شما برای تهیه در انواع هدیه در مناسبت‌های مختلف باید به آن توجه داشته باشید.

اهمیت بسته بندی هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

فرقی ندارد که شما قصد دارید هدیه تبلیغاتی خود را برای عید نوروز خریداری کرده‌اید و یا برای روز خبرنگار! در هر صورت محصولات و هدایای شما باید در داخل بسته‌ بندی‌های مناسبتی ارائه داده شوند. نگران این موضوع نباشید حس هفتم هدایای تبلیغاتی شما را در شیک‌ترین حالت ممکن بسته بندی خواهد کرد.

برخی از نکاتی که در این راه باید به آن‌ها توجه داشته باشید این است که برای این ماه مبارک بهتر است بسته بندی هدایای تبلیغاتی شما زرق و برق زیادی نداشته باشند. بهتر است در این راه به سراغ بسته ‌بندی‌ها و جعبه‌های سنتی‌تر با رنگ و طرح‌های ساده بروید. بدون شک به این فکر فرو رفته‌اید که این کار بسیار دشوار است! حالا بسته بندی‌های این چنینی را از کجا تهیه کنید؟

در پاسخ به این سؤال بهتر است بگوییم که نگران نباشید! زیرا حس هفتم با دارا بودن انواع بسته بندی‌های ساده و مجلل برای مناسبت‌های عید فطر، شب یلدا، نوروز و… در کنار شما ایستاده است. برخی از بسته بندی‌هایی که شما می‌توانید انتخاب کنید.

می‌توان به جعبه‌های چوبی و ساده، بسته‌های هارد باکس، بسته بندی‌هایی که پوشش پارچه قلمکار و یا ترمه‌ای دارند اشاره کرد. این نوع از بسته بندی‌ها علاوه بر آن که زیبایی بسیار زیادی دارند، بلکه می‌تواند برای مخاطبین شما کاربرد نیز داشته باشند.

انواع هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

در ادامه به برخی محصولات حس هفتم که مناسب برای عید فطر باشد را معرفی می‌کنیم:

  • فولدر و پوشه

در صورتی که شما غرفه نمایشگاهی برای عید فطر دارید بهترین گزینه می‌تواند فولدر و پوشه‌های ساده و سنتی باشد. این دسته از هدایای تبلیغاتی برای عید فطر به عنوان پرکاربردترین نوع آن شناخته شده است. یکی از کارهایی که می توان با فولدر های تبلیغاتی انجام داد این است که رنگ فولدر را تیره انتخاب کرده و با پلاک لوگوی طلایی رنگ بر روی آن جذابیت آن را چندین برابر کرده و در معرض دیده خوبی قرار دهید .

انواع هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

  • تندیس

از دیگر هدایای تبلیغاتی برای عید فطر می‌توان تندیس‌های ماه رمضان اشاره کرد. تندیس در حقیقت یک هدیه و یادگاری به شمار می‌رود که جنبه تزئینی دارد. متریال‌هایی که شما می‌توانید این هدیه تبلیغاتی را خریداری کنید عبارت‌اند از چوب، فلز، سنگ، پلکسی و…

  • صنایع دستی

یکی از بهترین گزینه‌هایی که شما پیش پای خود دارید صنایع دستی می‌باشد. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی با دارا بودن کیفیت بالا و تولید داخلی در انواع مناسبت‌ها استفاده می‌شود. حس هفتم با دارا بودن انواع صنایع دستی شکیل در بسته بندی‌های خاص، استندها، جعبه‌های شکیل و سنتی در قدم به قدم رشد کسب و کار گام برمی‌دارد.

شما می‌توانید محصولات متنوعی اعم از خاتم کاری، فیروزه‌ کوبی، نقره، نقره نما، مس و پرداز، مس و نقاشی، منبت، معرق، حکاکی مس، حکاکی چوب، الماس تراش، میناکاری، سفال، سرامیک، شیشه، ترمه، قلمکار، قلم زنی، فرش و گلیم دست بافت، زیورآلات مدرن و سنتی دست ساز و… را خریداری کنید. هر یک از این گزینه‌ها بهترین و شایسته‌ترین انتخاب‌ها به عنوان هدایای تبلیغاتی برای عید فطر به شمار می‌روند.

  • محصولات چرمی

از دیگر گزینه‌هایی که شما پیش رو دارید هدایای تبلیغاتی نفیس محصولات چرمی می‌باشد. محصولات چرمی به صورت کلی به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم بندی شده است که شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در دست دارید به سراغ خرید این هدایای تبلیغاتی در عید فطر بروید.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی سنتی نفیس

  • ست پذیرایی

یکی از بهترین راه‌هایی که شما می‌توانید ادای احترام به مخاطبین خود داشته باشید، خرید انواع ست پذیرایی می‌باشد. ست پذیرایی به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای عید فطر به شمار می‌رود. در صورتی که شما نیز یکی از صاحبان کسب و کار هستید و قصد دارید هدیه شما خاص و ماندگار باشید بهترین گزینه خرید ست پذیرایی خواهد بود.

بهترین پیشنهاد برای هدایای تبلیغاتی عید فطر

  • ست چوبی

از دیگر هدیه‌های مناسب در عید فطر می‌توان به ست‌های چوبی اشاره کرد. با خرید ست چوبی به عنوان هدایای تبلیغاتی عید فطر یک گام از رقیب‌های خود جلوتر خواهید بود. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ست‌ها می‌تواند باعث گسترش روابط تجاری کسب و کار شما شود.

برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای این هدایای تبلیغاتی عید فطر بیان کرد عبارت‌اند از ارزشمندی مادی و معنوی، کاربرد بالا، رنگ گرم و تأثیر بر روح و روان، تأثیرات جسمی و تنظیم رطوبت محیط، سبکی و راحتی حمل و نقل، نگهداری و پاکیزگی آسان و…

برخی از محصولات حس هفتم که در این ست‌ها جای می‌گیرند می‌توان به انواع ساعت رومیزی چوبی با طرح‌های خلاقانه انواع ست رومیزی و اداری هدیه، استند موبایل، ساعت رومیزی چوبی، فلاسک دو جداره، ساعت رومیزی، گلدان تراریوم، جامدادی رومیزی، ماگ، زیر لیوانی چوبی و… جا عودی چوبی، قفسه نگهدارنده ملزومات اداری کوچک و… تقویم و جا قلمی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با پک های هدایای تبلیغاتی حس هفتم


سوالات متداول

هدایای تبلیغاتی مناسب عید فطر چه ویژگی هایی دارد؟

هدایایی که برای عید فطر خریداری می کنید باید ۳ ویژگی مهم داشته باشد، اولا باید در بسته بندی های زیبا و شکیل تولید شوند و ظاهر خوب و مناسبی داشته باشد، هدایا نباید زیاد گران قیمت باشند و در تعداد بالا تهیه شوند و در آخر باید به مناسبت عید فطر بطور مستقیم یا غیرمستقیم مرتبط باشد

هدیه تبلیغاتی برای عید فطر از کجا خریداری کنیم؟

برا خرید هدایای تبلیغاتی شما باید باسابقه‌ترین فروشگاه را انتخاب کنید چراکه می توانید از تجربه ها و مشاوره آنان در خرید این هدایا استفاده کنید، حس هفتم با بیش از ۲۰ سال سابقه یکی از قدیم ترین و بزرگترین فروشگاه های فروش هدایای تبلیغاتی در ایران می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *