هدیه

هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها

هدایای تبلیغاتی برای مناسبت ها

در طول سال بسیاری از مناسبت‌ها وجود دارد که می توان در آن روزها به شرکای تجاری خود، مخاطبین خاص و مشتریان ثابت هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها بسیار کاربردی هدیه داد. این مناسبت‌ها می‌تواند شامل روز کارمند، اعیاد مذهبی، روز پدر و… شود که می‌توان در این روزها به مشتریان خاص و شرکای تجاری خود هدایای ارائه داد.

این هدایا در چنین روزهایی باعث می‌شود که دید خوبی نسبت به محصولات، خدمات و کسب و کار ما داشته باشند. در حالت کلی این هدایا می‌تواند یک نوع تبلیغ برای کسب و کار به حساب بیاید یعنی یک نوع هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها می‌باشد.
با توجه به این‌که این هدیه‌ ها جنبه تبلیغاتی دارد بهتر است که از کیفیت و با اصالت بودن آنها اطمینان داشت از این‌رو می‌توان از طریق مجموعه حس هفتم نسبت به تهیه کردن این هدیه‌ها اقدام کرد. با توجه به مخاطبان و اهدافی که از ارائه هدایا داشت می‌توان انواع مختلفی از هدایا موجود را مطابق با سلیقه مخاطبان انتخاب و به شرکای تجاری و مشتریان خود ارائه داد.

کاربرد هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها

هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها می‌تواند جنبه تزیینی و مصرفی داشته باشد. از مهمترین معیارهایی که می‌تواند باعث جذابیت هدیه شود و باعث دیده شدن بهتر کسب و کار شود داشتن ارتباط مفهومی هدیه با آن مناسبت ویژه است.

به عنوان مثال می‌توان بیان کرد اگر برای تبریک عید نوروز خواست که به مخاطبان هدیه‌هایی ارائه داد بهتر است که از ظروف سفالی یا مسی استفاده کرد و آنها را به مخاطبان خود هدیه داد که نشان دهنده استفاده آنها در سفره هفت سین باشد. از این رو بهتر است که هدایای مناسبتی هماهنگی ویژه‌ای با مناسبت‌ها داشته باشد.

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها

در ادامه به مزیت‌های استفاده از هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها مختلف می‌پردازیم.

  1. نشان‌گر میزان اهمیت شما به مخاطبان:

با تهیه کردن گیفت تبلیغاتی به مشتریان و شرکای تجاری می‌توان این حس را القا کرد که تا چه میزان با اهمیت هستند. با توجه به این‌که این هدایا به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد باعث می‌شود دید مثبتی به کسب و کار شما داشته باشد و خاطره‌ای شیرین در ذهن آنها از کسب و کار شما خواهد ماند و به احتمال بسیار زیاد در روزهای آتی از مشتریان ثابت‌ خواهند بود. که مهم‌ترین هدف از ارائه هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها همین موضوع است.

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها

  1. آشنا کردن مشتریان جدید با کسب و کار شما

مهم‌ترین مزیتی که ارائه هدایای مناسبتی دارد این است که بتواند مشتری‌های جدیدی را جذب کند. به‌ عنوان مثال می‌توان بیان کرد که در رویدادهای مختلف و یا مناسبت‌های خاص می‌توان در بسیاری از مکان‌ها از جمله نمایشگاه‌ها و یا مراسماتی که برگزار می‌شود.

هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها را به بازدیدکنندگان ارائه داد. با ارائه دادن این هدایا می‌توان حس مثبتی را در افراد ایجاد کرد که می‌توان در ذهن آن‌ها ماندگار شد. از این‌رو از این روش می‌توان نسبت‌ به جذب کردن مشتریان جدید اقدام کرد.

  1. روشی ارزان برای تبلیغات

اکثر کسب ‌و کارها برای این‌که اقدام به بازاریابی و یا تبلیغات محصولات و خدمات خود کنند سالانه هزینه‌های بسیار زیادی را برای تبلیغات خود می‌پردازند از جمله این تبلیغات می‌توان به تبلیغات تلویزیونی اشاره کرد که ماندگاری چندانی ندارد. اگر به دنبال بهترین راهی هستید که بتوان از طریق آن اقدام به تبلیغات کرد که با هزینه کم‌تر به نتیجه مثبت دست یافت می‌توان به هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها خاص اشاره کرد.

این نوع هدایا از رفتارهای بازاریابی سازمانی به حساب می‌آید. اکثر سازمان‌های بین‌ المللی برای‌ این‌که ارتباط خود را با شرکا و سازمان‌های دیگر بهبود دهند از این نوع هدایا در مناسبت‌های خاص استفاده می‌کنند.

در واقع هدایا به‌ عنوان یک واسطه اصلی برای بیان کردن احساسات شخصی به‌ طرف مقابل می‌باشد. همچنین می‌توان از آن برای اتصال پیوند احساسات در بین افراد مختلف استفاده کرد. به همين دليل‌ در اکثر سازمان‌ها از هدایای سازمانی برای بهبود ارتباطات استفاده می‌کنند.

تأثیر هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها بر میزان فروش

  • ایجاد انگیزه در پرسنل شرکت‌ها و سازمان‌ها

 با توجه به این‌که هدف از این هدایا جذب کردن رضایت مشتریان و بالا بردن انگیزه کاری در کارمندان است به‌ همین دلیل اکثر مدیران هدایای مدیریتی به کارمندان و پرسنل خود و یا سایر سازمان‌ها ارائه می‌دهند تا باعث شود کار خود را با شور و شوق بیشتری انجام دهند و میزان وفاداری سایر سازمان‌ها را به دست آورد‌ که در نهایت باعث بالا رفتن میزان فروش خواهد شد.

  • داشتن ارتباط مؤثر با مخاطبان و شرکای تجاری

 هدف از ارائه هدایای زیر داشتن ارتباطی خوب با مشتریان و مخاطبان می‌باشد تا بتوان به میزان فروش بیشتر با جذب کردن مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبلی رسید.

مطلب پیشنهادی: هدایای تبلیغاتی مناسب شرکت

تأثیر هدایای مناسبتی تبلیغاتی بر میزان فروش

بهترین راه تهیه هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها

برای‌ اینکه بتوان هدایایی را تهیه کرد که متناسب با مناسبت‌ مورد نظر باشد تا بتواند بر جذب مخاطبان کمک کند بهتر است این هدایا را از مکان‌های تهیه کرد که علاوه‌ بر این‌که بتواند محصولات خوبی را به ما ارائه دهد بتواند به افراد مشاوره‌های لازم را ارائه دهد تا بتواند در مناسبت‌ها زیر از هدایای مناسبتی خاصی را انتخاب کند. یکی از مجموعه‌هایی که می‌تواند در زمینه فوق کمک شایانی به افراد کند مجموعه حس هفتم است.

این مجموعه با ارائه دادن انواع مختلفی از ست هدیه در بخش‌های مختلف می‌تواند اقدام به تبلیغات برای سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلفی کند. این تیم با ارائه دادن تخصص و مهارت خود می‌تواند افراد را یاری دهد تا انتخاب‌های خوبی داشته باشند و ارتباط خود را با سایر سازمان‌ها بهبود بخشند و به تبلیغات بپردازند.

جمع‌بندی

 اکثر افراد برای این‌که اقدام به تبلیغات برای کسب‌ و کار خود کنند از راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند علی‌ الخصوص مدیران. اما برای این‌که بتوان هدایای مناسبتی را متناسب با مناسبت ویژه ارائه داد بهتر است که از مجموعه‌های حس هفتم برای ارائه دادن هدایا استفاده کرد.

عدد هفت در زندگی همه افراد عدد شانس به حساب می‌آید. همه افراد شامل حس‌های مختلفی هستند حس هفتم یکی از حس‌هایی است که در زندگی همه افراد آن را می‌توان حس کرد. این حس به‌عنوان حس سیال شناخته می‌شود و باعث می‌شود که شور و معنای زندگی و ارزش‌ها و انسانیت در انسان شناخته شود.

می‌توان از طریق این حس به ارزش‌هایی همچون مهربانی، عشق و زیبایی رسید. از این‌ رو مجموعه حس هفتم هم با الگو گرفتن از احساسات حس هفتم در انسان‌ها توانسته هدایایی را ارائه دهد که متناسب با این حس در انسان باشد. می‌توان از طریق این مجموعه هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها را تهیه کرد که متناسب با نیاز و احساسات افراد باشد و بتوان آن را برای جذب مشتریان خود به مخاطبان ارائه داد.

بیشتر بخوانید: بهترین هدایای تبلیغاتی در تبریز


سوالات متداول

هدایای تبلیغاتی مناسبتی چه نوع هدایایی هستند؟

هدایای مناسبتی مجموعه ای از انواع هدایای با توجه به کاربردشان می باشند، این هدایا را می توانید برای هر مناسبتی خریداری کنید، مناسباتی مثل نوروز، شب یلدا، روز زن و مرد و مناسبات دیگر تقویم

کاربرد اصلی هدایای مناسبتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ ها می‌تواند جنبه تزیینی و مصرفی داشته باشد. از مهمترین معیارهایی که می‌تواند باعث جذابیت هدیه شود و باعث دیده شدن بهتر کسب و کار شود داشتن ارتباط مفهومی هدیه با آن مناسبت ویژه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *