هدیه

آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار

آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار

آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار: احترام و عشقی که از سمت یک کسب و کار به مشتریانش داده می‌شود، بدون پاسخ نخواهد ماند. در واقع رفتار خوب از سوی یک کسب و کار، تاثیری بسیار زیاد به روی افرادی که با آنها در ارتباط هستند خواهد گذاشت. این رفتار خوب و پسندیده ریشه در انسانیت دارد و نتایج آن در تمامی روابط انسانی دیده می‌شود. گاهی این روابط به یک خانواده کوچک ختم می‌شود و گاهی یک اجتماع را در بر می‌گیرد.

تبلیغات و به خصوص هدایای تبلیغاتی، روشی برای ایجاد یک تعامل انسانی است، و اندیشه نیک در به کارگیری این تعامل بسیار مهم خواهد بود.
اگر کمی ساده‌تر به این موضوع بنگریم، تبلیغات معرف هویت کوتاهی از یک نهاد، به یک نفر است. هر چقدر این معرفی صمیمانه‌تر و دارای عزت و احترام بیشتری باشد، ماندگاری عمیق‌تری در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود.

هدایای تبلیغاتی، به نوعی روشی بسیار پیچیده در علم بازاریابی به حساب می‌آید. چرا که جنبه روانی این روش، اهمیت بیشتری نسبت به جنبه مادی آن دارد. مرحله‌ای از یک چرخه اقتصادی که صرفا با ریاضیات حل نخواهد شد.

اما به راستی چه چیزی باعث می‌شود که هدایای تبلیغاتی روشی بسیار کار آمد بشود؟! در کشور ما سال‌هاست که از هدیه تبلیغاتی به عنوان یک روش قابل اعتماد استفاده می‌شود. بررسی چند نمونه از آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار شاید بتواند پاسخ جالبی برای سوال قبل داشته باشد.

آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار مانند ماگ و لیوان

بدون در نظر گرفتن موارد خاص، در اغلب خانه‌ها حداقل یک لیوان، ماگ یا فنجان وجود دارد که مزین به لوگو یا شعار تبلیغاتی باشد. نکته جالب این نوع هدایا در مورد ماگ است، که بیشتر از لیوان شیشه‌ای یا فنجان دیده می‌شود! شاید به این دلیل که در سال‌های گذشته و در فرهنگ ایرانی، استفاده از ماگ در ایران خیلی مرسوم نبوده و جذابیت بیشتری دارد.

آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار مانند ماگ و لیوان

همینطور ممکن است ابعاد بزرگتر ماگ که برای چاپ مناسب‌تر است دلیل منطقی برای این گرایش باشد. به هر حال برای ایرانی‌ها که نوشیدنی‌ در زندگی روزمره جایگاه ویژه‌ای دارد، این گونه ست هدیه تبلیغاتی تبلیغاتی بسیار دوست داشتنی و خوشایند خواهد بود. چه بسا به هنگام نوشیدن یک چای آرامش‌ بخش، نگاهی به یک برند حس و خاطره‌ی خوشی را در ذهن ایجاد کند.

این هدیه تبلیغاتی بسیار بیش از این کاربرد دارد، و برخی اوقات به عنوان هدیه به پرسنل خود آن برند استفاده می‌شود، تا در مدت زمانی که در محل کار هستند، از این هدایای یک دست استفاده کنند تا حس کار تیمی را همواره تقویت کند و یا به عنوان نمادی به روی میز مجری تلویزیونی قرار میگیرد تا نام برنامه را یادآوری کند.

ساعت‌ های تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار

زمان یک حقیقت غیر قابل انکار است که زندگی همه انسان‌ها به آن وابسته‌ است. یک پارامتر که بسیاری از کار‌هایمان را از طریق آن برنامه‌ریزی می‌کنیم. ساعت یکی از ابزارهای نمایش زمان است که از دیرباز تا کنون به شمایل متفاوت در زندگی بشری وجود داشته است.

برای سالیان متمادی است که ساعت مچی، ساعت دیواری و ساعت رومیزی به طور انبوه دیده می‌شود. طرح های گوناگون برای جایگزینی آن به وجود آمد، و امثال گوشی موبایل، دستبندهای هوشمند و … همه در خود نمایشگر زمان دارند، اما هیچگاه این فرم کلاسیک کنار گذاشته نشد.

یکی از بهترین اقلامی که برای هدیه استفاده می‌شود و به وفور یافت می‌شود، همین ساعت است. عموما در سه نوع دیواری، مچی و رومیزی برای هدیه در نظر گرفته می‌شود. این هدیه تبلیغاتی دو مزیت بسیار مهم دارد، اول اینکه درصد بسیار بالایی از مردم حداقل یکبار در روز به ساعت نگاه می‌کنند.

این حقیقت در محتاطانه‌ترین حالت ممکن گفته شده و به جرات این تعداد دفعات مرور ساعت بیش از این است. پس اگر تبلیغاتی به روی آن درج شود روزی چند بار دیده می‌شود. نکته بعدی این است که، در هر خانه، دیواری خالی برای یک ساعت دیواری یافت می‌شود و کمتر پیش می‌آید که ساعت در کنجی خاک بخورد.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی تابستانه

حال اگر ساعتی زیبا باشد که اشتیاق برای استفاده از آن بیش از پیش خواهد شد. این رقبت استفاده برای ساعت رومیزی هم تا حدودی صدق می‌کند. اما برای ساعت مچی به دلیل دخیل شدن سلیقه کمی وضعیت متفاوت خواهد بود.

انواع خودکار تبلیغاتی

نوشتن یکی از مهم‌ترین خلق‌های بشر است و خودکار سالیان گذشته این روند را بسیار تسهیل بخشیده است. برای یادداشتی کوتاه، امضای چک ، عقد یک قرارداد و یا ثبت یک تاریخ،غالبا از یک خودکار یا خودنویس استفاده می‌شود. لحظات خاص در زندگی که فعل نوشتن، باعث وقوع آن می‌شود.

انواع خودکار تبلیغاتی

بسته به انواع مخاطب، استفاده از یک خودکار به عنوان هدیه همواره مورد نظر است. هم به جهت کاربرد آن و هم به جهت نفیس بودن، خودکار تا مدت‌ها به کار خواهد آمد. حضور این هدیه در کنار صاحبش، حسن‌نیت هدیه دهنده را در هنگام استفاده از آن یادآور خواهد شد. مزایا و کاربردهای فراوان این وسیله آن را به عنوان آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار در میان هدایای تبلیغاتی پرطرفدار ثبت کرده‌ است.

آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار لوازم خودرو

ماشینی شدن زندگی مدرن و استفاده زیاد از خودرو بخش مهمی از زندگی این روزهایمان را تشکیل می‌دهد. افراد زیادی همه روزه از خودرو استفاده می‌کنند و زمانی را در آن سپری می‌کنند. هدایای تبلیغاتی خودرو در اغلب موارد جنبه رفاه و آسایش را مدنظر قرار می‌دهد.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی

هدیه‌ای که کمی به نسبت سایر گزینه‌ها نوپا به حساب می‌آید. اما چنان مورد استقبال قرار گرفته که به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل شود. آقتاب‌گیر، کیسه زباله، نظم‌دهنده وسایل و … از بهترین اقلام به عنوان هدیه تبلیغاتی هستند.

سررسید و تقویم تبلیغاتی مهم ترین هدایای تبلیغاتی پرطرفدار

آمار استفاده از برخی هدایا با زمان و فصل سال ارتباط مستقیمی دارد. انواع سررسید و تقویم را می‌توان پیشتاز این نوع از کالاها برشمرد. یک ماه پایان سال و یک ماه ابتدای سال، این اقلام بسیار رواج پیدا می‌کنند و به قدری استفاده می‌شوند که ده ماه دیگر سال را جبران کنند. به هر صورت با اضافه شدن این کالا به جمع آشنایی با هدایای تبلیغاتی پرطرفدار می‌توان به اهمیت آن پی برد.

مطلب پیشنهادی: خورشید مهر لطافت ترمه و گرمای سفال


سوالات متداول

پرطرفدارترین هدایا چه هدایایی هستند و علت آن چیست؟

ماگ ها، ساعت ها و خودکار تبلیغاتی ۳ عضو اصلی هدایای تبلیغاتی پرطرفدار هستند، این هدایا به ۲ دلیل پرطرفدارند، دلیل اول اینکه این محصولات همیشه قابل استفاده است و کاربردی درلیل دوم قیمت مناسب آنهاست و می توان در تعداد بالا تهیه کرد

چه هدیه ای خریداری کنیم که هم پرطرفدار باشد و هم عاقلانه؟

سررسید و تقویم تبلیغاتی یکی دیگر از اعضای پرطرفدار هدایای تبلیغاتی است، اما این هدایا فقط برای نوروز مناسب است و البته که خرید این هدایا با لوگوی شما برای عید نوروز بهترین انتخاب است