آداب دریافت هدایای تبلیغاتی از سوی مخاطبان

آداب دریافت هدایای تبلیغاتی

آداب دریافت هدایای تبلیغاتی از سوی مخاطبان

هدیه‌ها از گویاترین و زلال‌ترین راه‌های ابراز مهر و دوستی و عشق هستند. چرا که طبیعت هدایا پذیرای احساساتی ناب و عمیق می‌باشد و همین قدرت بی‌بدیل هدایا موجب شده است تا هدایای تبلیغاتی جایگاهی ارزشمند و شایان توجه در میان کسب و کارها بیابند. کسب و کارهایی که در آگاهی و هوشیاری کامل در انتظار فرصتی هستند تا آن را غنیمت شمرده و با هدایای تبلیغاتی خلاقانه و زیبا، مخاطبان و حامیان خود را غافلگیر و خوشحال سازند. هدایایی که به شایستگی هر چه تمام، سخن‌های بسیاری برای دریافت‌کنندگان آنها خواهند داشت. سخن‌هایی از جنس مهر و صمیمیت و قدردانی که مجموعه‌ها خالصانه به سوی مخاطبان خود روانه می‌کنند علاوه بر آن از رسالت و داستان برند خود خواهند گفت که به پشتوانه همین حامیان و مخاطبان رونق و حیات یافته است. آنچه که واضح و مبرهن است هدایای تبلیغاتی اشیایی بی‌جان و فارغ از احساس نیستند. این هدایا مسئولیت و رسالت بسیار سنگین و زندگی‌بخشی را بر عهده دارند. همین موضوع باعث می‌شود تا کسب و کارها در طراحی و آماده سازی آنها با علم و آگاهی فزونتری نسبت به مخاطبان خود، همچنین صرف خلاقیت و ظرافت و کیفیت فراتری عمل کنند تا در نهایت هدیه‌ای بسیار شایسته و درخورِ همراهان و حامیان خود به آنها تقدیم دارند.

اما این پایان ماجرا نخواهد بود. چرا که آنها نیز به امید نیاز دارند و اشتیاق برای ادامه‌ی راه. آنها به دنبال روابط همدلانه و صمیمانه و در عین حال آگاهانه‌ای هستند تا نیروی محرکه‌ای باشد برای پشت سر گذارندن فراز و فرودهای بازار، به دنبال دستی هستند که به گرمی بفشارند تا قادر باشند ادامه‌ی این مسیر گاه مه‌آلود را به امید رسیدن به روزهای روشن در کنار هم طی کنند. تعاملاتی دوجانبه و عمیق و مداوم می‌خواهند تا هر چه محکم‌تر و با اعتماد به نفس بیشتری به پیش بروند.

و این امیدها و اشتیاق‌ها و همدلی‌ها و تعاملات رقم نخواهد خورد جز آن هنگام که ما به عنوان دریافت کننده‌ی آن هدایا، قدردان این تلاش‌ها و تکاپو جهت بنیان یک رابطه‌ی دوجانبه‌ی همدلانه باشیم. یک سپاسگزاری صمیمانه، خود انگیزه‌ای بزرگ برای کسب و کارها قلمداد خواهد شد.

ما مردم سرزمینی هستیم که مهر و عشق جزئی از عناصر درونی‌مان و میراثی هستند که در ذهن و دل ما به امانت حفظ شده‌اند. ما همان مردمی هستیم که پاسخ مهر را جز به مهر نمی‌دانیم. همان مردمی که ظرف‌های پر از نقل را به شکرانه‌ی ظرف نذری‌ای که هفت همسایه دورتر پیشکشمان کرد نثار دلش می‌کنیم. پس چگونه می‌توانیم از کنار تمامی عواطف و مهری که از سوی کسب و کارها به جانب ما روانه می‌شود بدون هیچگونه احساس و واکنشی گذر کنیم؟! باید بپذیریم که مجموعه‌های کسب و کار هم شکل گرفته‌اند تا با ایده‌های خلاقانه و نوآورانه خود، تا با به کار گرفتن متخصص‌ها و نیروهای ارزشمند انسانی خود و گاه در شرایطی بسیار سخت و طافت فرسا گوشه‌ای از نیازها و خواسته‌ها و تمایلات زندگی ما را تامین سازند. تا ما بتوانیم در آسودگی خیال بیشتری به زیستن ادامه دهیم.

بنابراین شایسته و منصفانه خواهد بود که حتی با یک سپاسگزاری ساده، قدرشناسی خود را نسبت به آنها به جای آوریم. با یک پاسخ و واکنش صمیمانه به آنها خواهیم گفت که حواسمان به تلاش‌های بی‌دریغ و خالصانه‌ی آنها هست و قدردان تمامی این سختکوشی‌ها جهت تجربه‌ی یک تعامل سالم و زیبا خواهیم بود. بدون تردید می‌توان گفت کسب و کارهایی که با هدایای تبلیغاتی خود در دل زندگی‌های ما حضوری اثربخش می‌یابند انتظاری جز حمایت و دلگرمی نخواهند داشت.

یک پیام ساده و به دور از هر گونه آلایشی در شبکه‌های اجتماعی و یا حضوری دلگرم کننده در وبسایت مجموعه می‌توانند مدیران کسب و کارها را امیدوار به آینده‌ی خود کنند. آنها همواره چشم انتظار این پیام‌ها و حضورها هستند. پیام‌هایی خالصانه که می‌توانند حاکی از ستودنی بودن نگاه و بینشی باشد که آنها نسبت به مخاطبان خود دارند. یا تحسین سلیقه، خلاقیت و تدبیری باشد که در انتخاب، طراحی و بسته‌بندی هدایا به کار گرفته‌اند. و یا حتی سخن گفتن از اثری که دست نوشته‌ی آنها بر روح و جان ما به جای گذاشته است. همگی این پیام‌های محبت‌آمیز به آنها انگیزه‌ای دوچندان خواهد داد تا در جهت پویایی کسب و کار خود بیش از پیش بکوشند و محصولات و خدماتی با کیفیت فزونتر را راهی زندگی‌های ما نمایند.

به اشتراک گذاشتن هدایای تبلیغاتی که از هوشیاری و تدبیر و ظرافت جان یافته‌اند با دوستان و آشنایانمان در فضاهای مجازی و تحسین این همه حسن سلیقه، نه تنها اعتباری برای آن کسب و کار خواهد ساخت بلکه می‌توان با اشاره کردن به آنها، این بار ما باشیم که تجربه و احساساتی خوشایند برای آنها خلق خواهیم کرد.

بسیار زیبا خواهد بود که اگر تماس‌های خود با یک مجموعه‌ی کسب و کار را محدود به شکایت‌ها و دلگرفتگی‌ها نکنیم. اگر چه کسب و کارهایی که مهر و ارادت خود را با هدایای تبلیغاتی شایسته و شگفت انگیز نثار مخاطبان و همراهان خود می‌کنند بی‌شک شکایت‌های ما را هم به گوش جان می‌سپارند. اما خوب و نیکوست که گاهی تماس‌هایمان را تنها با نیت عرض سپاس و قدردانی برقرار نماییم.

آنها حتی دلخوش هستند به پیام‌های منتقدانه‌ای که ما را به آنها ربط خواهد داد. این پیام‌های منتقدانه برای آنها به منزله‌ی توجه و اهمیتی می‌باشد که ما برای محصولات، خدمات و اهداف آنها قائل هستیم. و از شنیدن آنها بسیار خرسند خواهند شد چرا که با رفع آنها می‌توانند خشنودی بیشتر حامیان خود را رقم زنند.

ما همراه با تمامی مجموعه‌هایی که جهت برآوردن نیازهای زندگی‌مان در تلاش و تکاپو هستند در چرخه‌ای از تعاملات همدلانه قرار داریم که هر کدام مسئولیت و رسالتی ویژه را باید به انجام رسانیم. زنده و پویا نگاه داشتن این چرخه امری بسیار حیاتی ست. پس خوب است که تعاملات خود را همواره مستحکم و پابرجا حفظ کنیم. هدایای تبلیغاتی نقشی سرشار از عاطفه و مهر و در عین حال حرفه‌ای در این چرخه برعهده دارند. و زمانی این هدایا رسالت خود را به انجام رسانده‌اند که ما رد پای دلنشین برجای مانده از این هدایا در دل خود را با صاحبان و مدیران کسب و کارها به اشتراک بگذاریم تا آنها نیز انرژی مضاعفی برای حضور در این گردونه به دست آورند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید