هدیه

جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403

جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403

آیا شما هم با شروع سال جدید به دنبال خرید جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403 هستید؟ برای این که بتوانید در سال 1403 انواعی از بهترین هدایای تبلیغاتی و سازمانی را تهیه کنید، باید به دنبال بهترین مراکز ارائه دهنده این نوع هدایا باشید. مراکز معتبر همواره با در نظر گرفتن نیاز و بودجه مشتریان و البته با تشخیص و ارزیابی بهترین‌های هرسال، هدایای ویژه و ارزشمندی را برای سازمان‌ها خلق می‌کنند.

خانه هدایای حس هفتم با تکیه بر سال‌ها تجربه یکی از همان مراکز معتبریست که می‌توانید برای سفارش جدیدترین و بهترین ست هدایای سازمانی انتخابش کنید. حس هفتم با ارائه هدایایی فاخر و کاربردی، با کیفیتی عالی، در این مسیر همراه شماست. در ادامه با ما همراه باشید تا چند نمونه از جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403 را به شما معرفی کنیم.

خلاقیت در تولید جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403

تا کنون به هفتمین حس جاری در زندگی فکر کرده‌اید؟ به تعبیر ما هفتمین حس می‌تواند حس چشیدن طعم شادی باشد. حس ناب جریان شادی و سرور در قلبمان، آن هم در لحظاتی که اصلا انتظارش را نداشته‌ایم. مجموعه حس هفتم خالق چنین لحظاتی در زندگی حرفه‌ای شما و کارمندانتان است.

تاکید ما در خانه‌ هدایای حس هفتم خلق ارزش‌ها متناسب با نیازمندی شماست؛ به همین دلیل است که همیشه و به خصوص در طراحی جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403 اهمیت ویژه‌ای برای تنوع قائل شدیم. ما همواره در تلاشیم با ارائه مجموعه‌ای متنوع از ست‌ هدایای سازمانی و تبلیغاتی به مشتریان فرصت دهیم تا با دستی باز و خیالی آسوده، متناسب با حس و حال جاری در برندشان دست به انتخاب بزنند.

ما همواره به دنبال ایجاد تجربه‌ای دلنشین و لذت‌بخش برای مشتریانمان هستیم و برای تحقق این هدف ارزشمند از ابزارهای مدرن و ویژه‌ای که در اختیار تیم خلاق متخصصان حس هفتم قرار دارد، کمک می‌گیریم.

 خلاقیت در تولید جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403

نتیجه نهایی در حس هفتم خلق آثاری آمیخته به عشق، جذابیت و معناست که جمع کارمندان و مخاطبانتان را به جمع طرفداران وفادار و متعهد برندتان تبدیل می‌کند. شک نکنید که هدایایی فاخر، ارزشمند و کاربردی در کنار انتقال احساسات مثبت، آینده برندتان را هم متحول می‌کند!

معرفی 6 ست جدید از 3 مجموعه قدیمی

اگر به صفحات سایت و یا به کاتالوگ مجموعه هدایای حس هفتم نگاهی انداخته باشید قطعا از تنوع بالای محصولات ما آگاهی دارید. گذشته از تنوع محصولات، ما در طراحی مجموعه‌ها نیز دست به خلق آثار بسیار متنوعی زده‌ایم.

شما می‌توانید آن را در 9 مجموعه ست با عناوین ست هدایا تبلیغاتی خلاقانه، ست اداری، ست خوش آمدگویی، ست هدیه دیجیتال، ست چوبی، ست رومیزی، ست آرامش، ست صنایع دستی و ست پذیرایی مشاهده کنید.

اگر به دنبال انتقال حس آرامش و زیبایی در قالب یک هدیه هستید، ست‌های جدید حس هفتم مناسب شماست. در طراحی جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403 سعی کرده‌ایم تا با ارائه لوازمی کاربردی و تلفیق آن با عناصر طبیعی و دست‌ساز تجربه بی‌نظیری را برای دریافت‌کننده هدیه رقم بزنیم.

در ادامه به بررسی چند ست جدید از سه مجموعه قدیمی و همیشگی در حس هفتم با عناوین ست خوش آمدگویی، ست چوبی و ست آرامش می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ست خوش آمدگویی حس هفتم

هدایای خوش آمد گویی یکی از اصلی‌ترین زیرمجموعه‌ها در خانه هدایای حس هفتم هستند. انواع ست خوش آمدگویی همانطور که از نامش پیداست با هدف ادای احترام و بجا آوردن صحیح آداب خوشامدگویی برای استقبال از ورود افراد جدید به سازمان یا شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما در حس هفتم بیش از ۵۰ مدل ست هدایای خوش آمد گویی آماده کرده‌ایم که عموما با استفاده از اقلامی کاربردی چیدمان شده‌اند.

کد جدید 710902 از ست خوش آمدگویی: این ست شامل پایه لپ تاپ، ست رومیزی چوبی، خودکار فلزی، سررسید و جعبه هارد باکس است.

کد جدید 710903 از ست خوش آمدگویی: این ست شامل ساعت چوبی، فلش مموری 32 گیگ، ست رومیزی چوبی، خودکار فلزی، سررسید و جعبه هارد باکس است.

 جدیدترین ست های خوش آمدگویی حس هفتم

این اقلام با طراحی جذاب و با امکان حک لوگو و نام تجاری شما بسیار مناسب هدیه دادن به همکاران و مشتریان برند شماست.

ست هدایای چوبی حس هفتم

جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403 در زیرمجموعه ست‌های چوبی یکی از خاص‌ترین گزینه‌ها برای هدیه دادن است، این زیرمجموعه از هدایای سازمانی علاوه بر ارزش مادی، ارزش معنوی بالایی هم دارد. انواعی از این ست فاخر با مرغوبیت و کیفیت بالا نمایانگر ارزش و اعتبار سازمان و برندتان است.
کد جدید 710904 از ست چوبی: این ست چوبی با طراحی طبیعی و دست‌ساز شامل ساعت چوبی، هولدر چوبی موبایل، دستگاه بخور و جعبه هارد باکس است.

کد جدید 710905 از ست چوبی: این ست شامل یک گلدان چوبی، پایه موبایل چوبی، ساعت چوبی، تقویم چوبی و جعبه هارد باکس است.
جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403 از این زیرمجموعه، زیبایی را در عین سادگی به نمایش می‌گذارد و با طراحی منحصربه‌فردش هر فضایی را به یک محل دلنشین و مطلوب تبدیل می‌کند.

ست آرامش حس هفتم

هیچ یک از پک‌های هدیه در ست‌ آرامش معمولی نیستند. این فرصتی خاص برای لمس شادی و انتخابی فراموش نشدنی برای یافتن آرامش در دنیای شلوغ و پرکار روزمره است! تمام ست‌هایی که در زیرمجموعه آرامش دسته بندی شده‌اند نتیجه‌ ساعت‌ها فکر و کارگروهی هستند. انواع ست‌ها در این مجموعه، تمام آن چیزی را که برای مخاطبان هدف شما جذاب است در خود جای داده‌اند.

کد جدید 710906 از ست آرامش: این ست زیبا و آرامش‌بخش شامل یک جاشمعی، گلدان چوبی، دستگاه بخور، ماگ سرامیکی، زیر لیوانی چوبی و جعبه هارد باکس است.

 جدیدترین ست های آرامش حس هفتم

کد جدید 710907 از ست آرامش: دومین ست جدید از این مجموعه شامل یک شمع، یک گلدان چوبی، یک دستگاه بخور، یک ماگ سرامیکی، یک قندان کوچک، یک زیر لیوانی چوبی، یک شیشه شکلات و یک جعبه هارد باکس است.

تمامی ست هدایای طراحی شده در مجموعه حس هفتم قابلیت چاپ لیزر روی اقلام را دارند و این امکان را به شما می‌دهد تا هدیه‌ای شخصی‌سازی شده با طراحی اختصاصی برندتان داشته باشید.

سفارش سریع جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403

اگر تمایل دارید با انتخاب جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403 از مزایای این محصولات برای تبلیغاتی اثرگذار، قدردانی از اعضای تیم، افزایش انرژی و انگیزه نیروها و بهبود کلی عملکرد مجموعه خود بهره ببرید، تیم ما با طراحی بهترین ست‌ هدایای تبلیغاتی همراه شماست. برای مشاهده محصولات از سایت خانه هدایای تبلیغاتی حس هفتم بازدید کنید.

در این مطلب درباره میزان اهمیت و مزیت اهدای هدایای مدیریتی و اداری بصورت ست بیشتر بخوانید.

2 نظر در “جدیدترین ست هدایای تبلیغاتی حس هفتم برای 1403

  1. آواتار مینا مینا گفت:

    ست هایی که توی عکس هست همه شون الان موجود هست

    1. آواتار alireza alireza گفت:

      بله، موجود و قابل سفارش هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *