مناسبت ها

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، مهمترین رویداد تجاری ایران در صنعت مالی و حوزه بورس، بیمه و بانک است. همچنین این رویداد به‌عنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در منطقه خاورمیانه به‌شمار می‌رود و سالانه هزاران نفر از فعالان مهم اقتصادی و صنعت مالی، شرکت‌ها و موسسات را میزبانی می‌کند.

 ۲۹ فروردین تا ۱ اردیبهشت ماه سال آینده، زمان برگزاری شانزدهمین دوره از این نمایشگاه است و توصیه می‌شود به‌عنوان کسی که در این صنعت فعالیت دارد، در این تاریخ حتما در نمایشگاه شرکت نمایید.

این رویداد بزرگ و پربازده در صنعت مالی، جزو معدود فرصت‌هایی است که می‌توانید به‌وسیله آن مخاطبان هدف حوزه خود را پیدا کنید. از طریق ارتباطات گسترده‌ای که در این نمایشگاه شکل می‌گیرد، می‌توانید همکاری‌های تجاری سودمندی را رقم بزنید و از طریق این همکاری‌ها تامین مالی پروژه‌ها را به دست بگیرید.

جزئیات زمان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در تاریخ ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۳ آغاز شده و تا تاریخ ۱ اردیبهشت ماه نیز برپاست. این نمایشگاه در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌گردد و هر ساله با رشد و توسعه بیشتری همراه می‌شود.

جزئیات زمان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

در سال گذشته این رویداد صنعتی و مالی پراهمیت و جذاب، در فضایی با مساحت ۱۰.۰۰۰ مترمربع برگزار گردید. این فضای وسیع در سال گذشته میزبان مهمانان توانمند داخلی و خارجی بوده است. به‌طوری‌که در همان سال بیش از ۷۰ شرکت کننده در این نمایشگاه بزرگ صنعت مالی مشارکت کردند و همچنین بیش از ۴۰.۰۰۰ بازدیدکننده صرفا به نمایشگاه آمدند تا خدمات و دستاوردها را تحت نظر قرار دهند.  این آمار فوق‌العاده اثباتی بر این ادعا است که نمایشگاه بین المللی صنعت مالی بزرگترین نمایشگاه مرتبط با صنعت مالی در تمام خاورمیانه است.

شما نیز می‌توانید غرفه‌ای از جذابترین و پربازدیدترین غرفه‌های این نمایشگاه را از آن خود کنید. شرکت در این نمایشگاه حتی اگر از لحاظ فروش هم کارایی برایتان نداشته باشد؛ باز هم کمک می‌کند با دستاوردهای دیگر فعالان، شرکت‌ها و موسسات آشنا شوید و درصورت نیاز از دانش و بینشی که با مشاهده کار ایشان به دست می‌آورید، استفاده کنید.  

مشارکت کنندگان و مخاطبان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

برای شرکت در نمایشگاهی به این عظمت و تاثیرگذاری، در اولین گام باید بدانید در کنار چه افرادی هستید و در جریان این نمایشگاه بزرگ چه غرفه‌هایی را می‌بینید. همچنین مهمتر از شناخت مشارکت‌کنندگان و رقبا، این است که مخاطبان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه را به‌طورکلی بشناسید و ببینید که با چه اقدامی بیشتر جذب برندتان خواهند شد.

مشارکت‌کنندگان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی عمدتا عبارتند از شرکت‌های فعال در این حوزه که می‌خواهند خدمات و محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید متخصصان و کارشناسان فعال در حوزه مالی قرار دهند. شما با خرید هدایای تبلیغاتی از حس هفتم می‌توانید بیشترین بهره‌وری را از این نمایشگاه داشته باشید.

مشارکت کنندگان و مخاطبان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

گروه غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت مالی تهران

 • غرفه خدمات بانکی جهت ارائه خدماتی مالی بانکداری رتبه‌بندی و ارائه خدمات مشاوره در حوزه مالی
 • غرفه خدمات بیمه جهت معرفی انواع برندهای بیمه، بیمه‌نامه‌ها و مشاوره در مورد بیمه‌ها
 • مشاوره برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه در غرفه مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری
 • غرفه محصولات مالی و بورس، فرصتی برای آشنایی با محصولات مالی از جمله اوراق بهادار، اوراق قرضه، سهام و…
 • غرفه خدمات املاک و مستغلات جهت آشنایی با مشاورین املاک و خدمات مرتبط با خرید و فروش و معاملات ملکی
 • غرفه مالیات و حسابرسی، معرفی خدمات مالیاتی و حسابرسی توسط شرکت‌ها و موسسات فعال در این حوزه
 • غرفه آشنایی با تجهیزات و ابزارهای حسابداری و مالی
 • غرفه منابع انسانی و آموزش خدمات مالی
 • شرکت‌ها و مؤسساتی که فرصت سرمایه‌گذاری بر روی املاک و پروژه‌های سودآور را در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • معرفی خدمات ارزی و تجارت بین‌المللی
 • مشاوره حقوقی در زمینه معاملات مالی و تجاری
 • خدمات مرتبط با مشاغل و کارآفرینی، مشاوره، راهنمایی و خدمات مرتبط با شروع و رشد و توسعه کسب‌وکار
 • خدمات ارز دیجیتال و ارزهای رمزی؛ برای معرفی ارزهای دیجیتال و فناوری‌های آن
 • آشنایی با خدمات مالی بین‌المللی؛ به‌همراه آشنایی با شرکت‌ها و موسسات مالی بین‌المللی

اهمیت شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

با شرکت در این نمایشگاه بهتر از هر موقعیت دیگری می‌توانید محصولات و خدمات و دستاوردهایتان را در معرض توجه مخاطبان قرار دهید. در این فرصت طلایی امکان عقد قراردادهای سودمند تجاری نیز وجود دارد. این نمایشگاه بر بینش و دانش مالی‌تان نیز اثرگذار است و موجب تسهیل روند پیشرفتتان می‌شود.  

تاثیر هدایای نمایشگاهی و مدیریتی در برگزاری نمایشگاه ها

تاثیر هدایای نمایشگاهی و مدیریتی در برگزاری نمایشگاه ها

با اهدا هدایای نمایشگاهی می‌توانید بهتر از غرفه‌های دیگر مخاطبان را به خود جذب کنید. همچنین با حس خوبی که از دریافت هدیه پدید می‌آید می‌توانید در ذهن مخاطبان ماندگار شوید و زمینه‌ای را جهت همکاری‌های سودمند بعدی ایجاد نمایید.

هدایای نمایشگاهی برای عمده مخاطبان و هدایای مدیریتی برای مخاطبان خاص و بسیار مهم نمایشگاه کارآمد هستند و با حفظ شان و فرهنگ والای سازمانی‌تان، دید مخاطب را نسبت‌به برندتان روشن‌تر می‌سازند.

بسیار مهم است که این هدایا را از فروشگاهی معتبر همچون حس هفتم تهیه نمایید تا کیفیت مناسبی داشته باشند و با چاپ خلاقانه لوگو و نام تجاری، تبلیغاتی ماندگار را به‌دنبال بیاورند.

بیشتر بخوانید: هدایای تبلیغاتی برای روز صنعت و معدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *