مناسبت ها

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی

یکی از مهمترین و جذابترین نمایشگاه‌های بین‌المللی که در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی تهران برگزار می‌گردد، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی یا همان نمایشگاه ایران هلث است. این نمایشگاه، فرصتی طلایی است برای معرفی خدمات و محصولات و ارائه دستاوردها و فعالیت‌های شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این حوزه، که بازدیدکنندگان بسیاری دارد و مخاطبانی هدفمند را در کوتاهترین زمان گردهم جمع می‌کند.

این فرصتی است که به‌عنوان یک شرکت فعال در حوزه طراحی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی می‌توانید روی آن حساب کنید و با غرفه‌ای پربازدید، لول کاریتان را چندین درجه ارتقا دهید. این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی است برای اینکه علاوه‌بر مخاطبان بالقوه شرکت، مخاطبانی خاص را به بررسی فعالیت‌ها و تحسین دستاوردهای خود بخوانید و شروعی تازه برای همکاری‌های مثبت و هدفمند تجاری داشته باشید.

پارک فناوری پردیس اعلام نموده کسب‌وکارها، شرکت‌ها و برندهای فعال در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی جهت شرکت در نمایشگاه ایران هلث می‌توانند از ۴ بهمن ماه پیش ثبت‌نام خود را به انجام برسانند. نمایشگاه مذکور در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های تهران و طی روزهای ۲۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار می‌گردد.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

تاریخ برگزاری این نمایشگاه از ۲۹ اردیبهشت تا اول خرداد ماه ۱۴۰۳ است و این نمایشگاه برای ۴ روز رویداد تجاری عظیمی را رقم خواهد زد. شرکت‌های داخلی و خارجی متعددی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند و شرح فعالیت‌ها و دستاوردهای خود را خدمت بازدیدکنندگان شرح می‌دهند.

این نمایشگاه فرصتی عالی برای شبکه سازی و جذب ارتباطات سودمند است، چراکه همه مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه افرادی پرتلاش و خاص هستند که در طی فعالیت خود، از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند‌. به‌راحتی می‌توانید اهداف مشترک خود را پیدا کنید و مسیری جدید را در جهت رشد و توسعه برندتان طی نمایید.

اما چه کسانی می‌توانند در این نمایشگاه ارائه غرفه‌ها را برعهده بگیرند؟ شرکت هدایای تبلیغاتی حس هفتم به‌صورت فهرستی و خلاصه‌وار، مهمترین موضوعات غرفه‌ها را بررسی خواهیم کرد.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

مهمترین بخش ها در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی بخش‌های متعددی را شامل می‌شود که هر یک از این بخش‌ها برای برخی شرکت‌هایی خاص که در حوزه ساخت تجهیزات پزشکی فعالیت دارند، کاربرد دارد‌.

• تجهیزات الکتریکی
• تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی
• فیزیوتراپی و ارتوپدی
• آندوسکوپی و سونوگرافی
• تجهیزات هوشمند از جمله ساعت هوشمند، ردیاب و…
• مسواک‌های هوشمند
• مهندسی پزشکی
• چاپ سه بعدی پزشکی
• درمان از راه دور
• داروسازی
• تجهیزات بیمارستانی
• تجهیزات بیمارستانی
• محصولات زیبایی و جراحی پلاستیک
• اضافه وزن
• بیهوشی
• تکنولوژی مدیریت بیماری‌ها
• وسایل و دستگاه‌های مراقبت در منزل
• میز جراحی
• تخت بیمارستانی
• درمان از راه دور

مهمترین بخش ها در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

موارد بالا از جمله حوزه‌های ممکن برای مشارکت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی هستند. باتوجه به حوزه فعالیت خود، یک بخش جذاب و پربازدید را انتخاب کنید و در آن غرفه‌ای را از آن خود نمایید. این غرفه فرصت طلایی برای رشد و پیشرفت شما فراهم خواهد آورد.

اهمیت و تاثیر اهدا هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی

نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری با این عظمت و تاثیرگذاری باید اهدا هدیه‌ای به‌عنوان هدیه خوش‌آمدگویی را مهمترین اقدام تبلیغ خود قرار دهند. زمانی که هدایای نمایشگاهی در محوطه نمایشگاه، به مخاطبان هدف برند ارائه می‌شود طولی نمی‌کشد که برند شما در میان نام‌های متنوع داخلی و خارجی می‌درخشد. هدایای نمایشگاهی تحت عنوان هدیه خوشآمدگویی صرفه اقتصادی خوبی دارند و برخلاف تصور عموم لزوما گرانترین هدایا نیستند.

این هدایای کوچک و نه چندان قیمتی، معمولا کاربردهای زیادی دارند و این باعث می‌شود مخاطبان با هر بار استفاده کردن از هدیه مجددا به یاد برند شما بیفتند. شایان ذکر است هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی علاوه‌بر نمایشگاه، در برگزاری جلسات مهم کاری، کنفرانس‌ها و همایش‌ها و… نیز تاثیرگذار هستند و برای جلب نظر مخاطبان خاص و افراد مهم و تاثیرگذار برند، کارآمد می‌باشند. یک ایده خوب نمایشگاهی، تمام بازدید کنندگان را به سوی غرفه شما فرامی‌خواند و به ماندگاری برندتان کمک شایانی می‌کند.

مطلب پیشنهادی: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته

هدایای مناسب برای پزشکان در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

از آنجایی‌که بخش قابل توجهی از مخاطبان و مشارکت‌کنندگان نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارو و آزمایشگاهی پزشکان محترم هستند، برای اهدا هدیه نمایشگاهی و سازمانی باید به‌دنبال هدایایی ارزشمند و شکیل‌تر باشید تا بتواند در شان ایشان، اثر لازم را بگذارد‌.

هدایای مناسب برای پزشکان در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

هدایایی که برای اهدا به پزشکان انتخاب می‌کنید، باید از لحاظ مادی و معنوی ارزش ایده‌آلی داشته و در کنار کاربرد بالایی که همه هدایای تبلیغاتی دارند، از نظر ظاهری جذاب و زیبا باشند.

پزشکان افرادی سخت پسند و دقیق هستند که حتی به کوچکترین نکات در مورد هدیه شما نیز توجه می‌کنند و حتی ریزترین موارد نیز در شکل گیری دیدگاه ایشان نسبت به برند شما اثرگذار است. برای خرید بهترین و مناسبترین هدایای نمایشگاهی برای پزشکان، صفحه هدایای روز پزشک حس هفتم را مدنظر قرار دهید.

برای تهیه هدایای نمایشگاهی کوچک و بزرگ از خودکارهای تبلیغاتی گرفته تا جاکارتی چرمی و ست‌های هدیه، کافیست به صفحه محصولات نمایشگاهی حس هفتم مراجعه نمایید و برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

به مطالعه ادامه دهید: هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *